Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

dorotelka
13. únor 2008

Ahoj pipi, my sme objednali minulý týždeň v predajni čierny OCEAN S4, ale vidím, že názory naň sa rôznia... Dúfam, že nebudem z neho tak rýchlo sklamaná ako som bola z neho očarená 😉

krista
autor
13. únor 2008

Pipi to je Moon S3 nebo Moon S4, jak jsem se dočetla tak mamina byla akční a dokoupila ještě kolečka, mám ho já, Navi, Lukajda ... co by tě o něm přesně zajímalo? 🙂

pipi1211
13. únor 2008

no to je S4 ale ona si kupila aj kolecko z S3 cize by som mala aj taky aj taky 😵 😵 😵 😵
ja by som najradsej vedela od maminiek co ho maju ci su s nim spokojne a cca od akeho veku pouzili tu sportovu cast a tak 🙂

dorotelka
13. únor 2008

krista: mňa by zase zaujímalo, či sa tie plastové kolečká príliš rýchlo neopotrebujú... kedysi som totiž mala s plastovými kolečkami NEONATO a veľmi rýchlo sa zničili od malých kamienkov. Alebo je možnosť objednať si ho s nafukovacími?

krista
autor
13. únor 2008

Pipi já mám nějaký fotky v albu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Skládá se stlačením dvou tlačítek, tudíž strašně jednoduše a je z něj fakt placka:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

A v terénu jsem ho zatím nezkoušela, ale když si dočteš příspěvky zpátky tak Navi i Lukajda o něm mluví hodně, pomohly mi rozhodnout se pro něj a zatím fakt nelituju, je to krásnej, elegantní a dobře ovladatelnej kočárek 🙂

Jediný co by ti mohlo vadit (vadí to hodně maminám) že nejdou polohovat zádíčka, tudíž to funguje jako sklopná židle 😉 Ale psala tu Navi i Yasmin, že některým dětem to vyhovuje, že si dokonce ty nožky do tý polohy tak sami hází. 😉

Od jakýho věku to holky využívají to je asi hodně individuální věc, když mimi odroste z korby 🙂

krista
autor
13. únor 2008

Dorotelka to to nevim, já mám právě na trojkolce všechny nafukovací, ale Navi co má Moon S4 2007 (vpředu plastová) neříkala nic v tom stylu, že by to měla hodně opotřebovaný, takže si myslim, že jsou dobrý 🙂
Osobně jsem se těch plastových taky trochu bála, ale záleží kde chceš kočárek používat, pokud nebudete hodně jezdit někde lesem nebo po poli (ale i to jsem slyšela že je v pohodě) tak si myslim, že dobrý 🙂

To psala hlavně Yasmin, že je to městský kočárek 🙂

dorotelka
13. únor 2008

Krista, ďakujem, tiež si myslím, že aj plastové kolesá musia niečo vydržať, ale asi sa budem informovať či nie je možné objednať ho s nafukovacími 🙂. Ak nie, budú aj takéto plastové.

krista
autor
13. únor 2008

Jo promiň na to jsem ti neodpověděla na ty nafukovací kolečka, toho jsem si právě nikde nevšimla, vím že u nějakých kočíků př. Cortina už začli ty nafukovací dělat, ale u Moona jsem to nezaregistrovala, každopádně si taky myslim, že je to škoda, že nedaji lidem na výběr, možná je to i důvod toho proč je nová kolekce levnější 🙂

A kdy ho budete mít? Už se těšim na fotky 😀

dorotelka
13. únor 2008

Krista, je to možné, že kvôli kolečkám zohľadnili cenu... Z obchodu si ho máme priniesť až v máji keď sa malý narodí.

katy1979
13. únor 2008

saandra tiež nad ním uvažujem. Videla som ho akurát v babymarkete v BA. už ich nemajú prídu až 29.02.
Druhá možnosť je TFK Buggster. Neviem sa rozhodnúť

zuzkagu
13. únor 2008

Kati - rozhodne počkaj na tie moon buggy ale zober radšej trojkolku, kamarátka ho porovnávala z tým boogsterom a malá sa jej prevrátila a chrbátik nieje polohovateľný.
Zuzana

PS: MOON oceans majú v Trnave na kapitulskej ulici.
a myslím si že cena sa zohľadnila hlavne na tých kolieskach. Podľa mna sú určite lepšie nafukovacie, aj skúsenosť pri prvom mi to potvrdila, preto som chcela aj tú satršiu kolekciu.
Z.

katy1979
13. únor 2008

zuzkagu - pokial viem buggster je polohovatelný pomocou zipsu do 160 stupnov. A to som nepocula aby v tom niekto prevrátil dieta. Práveže baby v čechách si ho velmi pochvalujú. 😲 tak už teraz neviem.

zuzkagu
13. únor 2008

Ježiši máš pravdu, myslela som britax verve. Ale aj s týmto TFK má zase druhá známe skúsenosť, stále sa jej kazil ten zips s ktorým sa polohuje chrbátik, čím bol Samko ťachší tym to bolo stále roztrhané, ale inak je priestrannejší asi ko ten Moon.
Zuzana

zuzkagu
13. únor 2008

bože ja už by som asi mohla aj robiť predavačku s kočíkmi, už mám poznatky asi o každom modele. Tu u nas je toho ale prejáda. 🙂
Zuzana

katy1979
14. únor 2008

zuzkagu tak to si ma nepotešila. myslíš že trojkolka od moonu bude v pohode. Vyzerá to také labilné fifipierko, hlavne tým koliečok sa bojím.

zuzkagu
14. únor 2008

Tak dnes somkonečne mala možnosť tu trojkolku od Moonu vyskúšať, baby a odporúčam,naozaj, je superný, dobre pruží, lahko sa manévruje, povozila som našu 2,5 ročnu Ninku (váži 12 g) a išiel úplne super ľahučko. a to bola oblečená v zimnom + fusak a v pohode sa zmestila. Z kočíka som úplne unesená. Jedine na čo si bude treba zvyknúť, je menší nákupný košík a zchádzanie a vychádzanie na chodník, kedže tam vzadu nieje tá spojená tyčka na ktorú som bola zvyknutá pri mojom golfáči. 🙂 .
Je superný, odporúčam
Zuzana

navi
14. únor 2008

ahojda teda člověk sem chvíli nejde a už je toho popsanýho 🙂
zuzkadu to mi nedělej, já jak to čtu, tak mám chuť si ho koupit už letos 😅

zuzkagu
14. únor 2008

aj ja.
🙂 😉

enika
14. únor 2008

ahojte, zuzkagu tiez som z TT a videla som kocik moon Ocen S3 aj S4 na Kapitulskej a velmi sa mi pacil, pozeram nanho referencie, ktorych moc nie je. Prave pises, ze si si odskusala Moon trojkolku a je super, to mas na mysli ktory typ? Dik za odpoved.

enika
14. únor 2008

a este mam jednu otazocku - mam taky pocit, ze Moon S3 a Moon S4 su z kolekcie 2007 a uz s nevyrabaju, iba dopredavaju, je tak?

ja osobne nechcem nafukovacie kolieska, cize to by mi u tohto typu kocika nevadilo, ale trosku ma zarazila nemoznost polohovania chrbatika, musim si to este v predajni obzriet.

enika
14. únor 2008

ospravedlnujem sa za treti prispevok po sebe, ale teraz som citala na stranke predajcu, ze kocik Moon Ocean S3 ma polohovatelnost chrbatika aj noh. Mozete mi prosim objasnit aka je pravda? Dakujem.

zuzkagu
15. únor 2008

Ahoj Enika, tak idem pekne po poriadku.
Ja osobne mám doma kúpený kočík pre naše očakávané bábo v júni MOON T3 z lokecie 2007, chcela som ho preto lebo sa dala športová sedačka dať uplne do ľahu, tj do roviny a hlavne ma nafukovacie kolesá, čo ja potrebujem pretože bývam na dedine a bábo budem v nom voziť aj cez zimu (kôli snehu aj kôli lepšiemu pérovaniu na nerovnosti).
Ja som teraz kočíkovala našu 2,5 ročnú Ninku v tom novom golfáči Moon buggy trojkolka a ten vrelo odporúčam.
Čo sa týka toho MOON S3 a S4 tak je to vlastne kolekcia z roku 2006, len mám pocit že v roku 2007 bol inovovaný o farby. Rozdiel medzi MOON t3 a týmto S3/S4 je práve v polohoaní chcrbátika na športiaku. Je to presne ako u kočíka quinny, chrbátik síce dáš do roviny ale riťka dieťatka bude ako v stoličke alebo tak nejako, proste nebude bábo úplne narovnané. Presne takto isto sa polohuje aj ten nový model od Moon.
Mne ososbne tento kočík nevyhovoval preto lebo, mám malé auto a vnaička by mi tam už nevošla a hlavne tie kolesá.
Ja mám tento http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

Dúfam že som pomohla a vysvetlila, ale ak nie tak sa pýtaj.
Zuzana

anabac67
15. únor 2008

Baby mne dnes prišiel te MOON BUGGY Fit a je super. Aspoň prvy dojem. V terene sme ešte s nim neboli lebo dnes u nás neskutočne fuči. Objednavala som ho cez BABY MARKET za 4448,-- Sk.

krista
autor
15. únor 2008

Jé Anabac67 kdyby se ti povedlo dodat fotečky do alba bylo by to super 😵

krista
autor
15. únor 2008

Novako hurááááááááááá 😀 😵

krista
autor
15. únor 2008

Tu pláštěnku máš od Emitexu? Máme jí taky za těch 150,- 🙂 No super, vidíš jak to krásně vypadá, myslím že hl. korbičku máte stejně barevnou jako Navi že? 🙂

novako
15. únor 2008

Kristo: Já Ti ani nevím. Koupili jsme nějakou univerzální. Ta přebalovací taška je od Emitexu. 🙂

krista
autor
15. únor 2008

Novako tak tašku budu mít taky od Emitexu 😀 Akorát nepoznám z tý fotky, jestli máme stejnou, já bych měla mít tuto v celobéžové 🙂 Zatím je teda na cestě ke mně 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9556039&tab=2

navi
15. únor 2008

nazdárek 🙂 novako sporťáček je moc hezký 😉
tu uni pláštěnku máme taky a hodí se skvěle i na sporťák
jinak tašku my máme 4baby černou a v létě jsme měli přidělaný i černý slunečník, tak nám to hezky ladilo 😵

krista
autor
15. únor 2008

To jsem si říkala, že je dost škoda, že Moon tu tašku nevyráběl originální 😉 V nové kolekci už to napravili, ale stojí teda 1300,- což je dost, ta moje vyjde na necelých 500,- včetně poštovného 🙂