Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
19. říj 2007

Zazrak: S4 je čtyřkolka, to číslo většinou označuje počet koleček 😉 🙂
Kolekce 2008:
http://www.prckove.cz/moon-ocean-4s-hl-korba-na...
A konečně i fotka hluboké korby, sice nic moc záběr, ale zle to nevypadá 🙂
http://www.prckove.cz/images/nextimg/moon_4s_33...

Já ho budu určitě objednávat přes internet, dovezou mi ho PPLkou, takže nemám obavy že bych poslala peníze a kočárek neměla 😉 Reklamace se trochu bojím, ale doufám a věřím že bude vše OK, tou koupí přes net bych totiž mohla ušetřit kolem 3tis. 😉

Lukajda to docela koukám, já taky myslela že ty přední kolečka jsou plastový, tak to by bylo fajn, aspoň se tak rychle neojezdí 🙂 Ještě si ho budu muset ošahat 😀 😝

atreides
19. říj 2007

jdu psat té kočce skrz kočííííík 😀

krista
autor
19. říj 2007

Četla jsem 🙂 Tak dej potom vědět jak jsi dopadla 🙂 😵
Lukajda a zdá se mi to nebo má nová kolekce S3 ve předu větší kolečko?
http://www.shop.babydirekt.cz/Upload/Images/MN8...

krista
autor
19. říj 2007

Tak jsem ho našla zepředu (kolekce 2008) a začíná se mi docela líbit i ta zelená 😅 Ale MM nebude souhlasit, na zelenou je alergickej 😀
http://www.online-cart.de/online/articlemedia/1...

atreides
19. říj 2007

jéé pardon, jsem si spletla témata 😅 😀

lukajda
19. říj 2007

Ta korba vypadá v pohodě...je vidět, že se zase vrátili k té starší korbičce, ta varianta T se asi moc nechytla. Nevím, jestli jsou nafukovací kolečka i u S4 ale S3 je nafukovací má 😉 Já bych se nákupu přes net taky nebála, možná že v případě reklamace je to trochu zdlouhavější, ale proč hned myslet na reklamaci, ne? 😀 S PPL mám taky super zkušenosti, tak bych do toho bez obav šla. A ta zelená barva se mi taky líbí, zkus manžu přesvědčit. Přece jen je to víc neutrál než ta modrá - to by mohl zkousnout. Ale asi by to chtělo vidět tu zelenou v reálu, aby pak nebyla třeba moc bledá - z toho bych měla trochu obavy.

krista
autor
19. říj 2007

Lukajda to máš pravdu taky se bojím, aby nebyla moc bledá, koukni na tyhle fotky když je porovnáš, to je rozdíl že?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
http://delfinek.mimishop.cz/shop/foto233352.jpg

Ta zářivá se mi líbí, ale ta druhá už ne, tak to jsem ráda, že se ti taky líbí, já jen jak jsem řekla manžovi - zelená tak se vyděsil, takže nevím 😀 My zelenou nemáme rádi 😅 ale přesto se mi líbí 🙂 A dokonce se mi líbí i ta varianta S3, má totiž moc hezký to přední velký kolečko, ale to už by doma asi vůbec neklaplo 😀 No nevím, kdybych vážně chtěla tak si ho vydupu 😀 Ale nechám manžu ať řekne svůj názor 😀

A jsem ráda, že máš i s PPL dobrou zkušenost 🙂 Prosímtě a ještě teda používáte hlubokou korbičku? 🙂 Jsem se docela vyděsila protože tu Adelin prodává Cam Cortinu s tím že holka už jí z toho vyrostla a to má měsíc a dva týdny 😲

lukajda
19. říj 2007

Ta zářivá je fakt super - do tý bych šla 😉 Vůbec se nebojím, že by se Tadýsek do tý hluboký korbičky nevešel a že je to kus chlapa 😵 Určitě se tam vejde i s fusakem v pohodě. Ten mi teda přijde až příští týden, tak to pak hned vyzkouším a dám ti vědět. Ale fakt tam má moře místa 😀 Já fakt nedám na tříkolku dopustit - skvěle se ovládá i jednou rukou. Nádherně s ním zatočíš i na místě.

krista
autor
19. říj 2007

Lukajda no možná mě ještě zvykláš, zkusím to nadhodit doma 😅
Navíc bych chtěla ty nafukovací kolečka a někde se píše že je má S4 a někde že je má jen S3 tak potom babo raď, asi zkusím tady někoho vypátrat 🙂
Děkuju jsi zlatíčko 😵

A co říkáš na oranžovou Moon 4 nebo Moon 3 😀 :
http://www.potrebyprodeti.cz/shop/get_picture.p...
http://www.baby-centrum.cz/user_files/image/esh...
http://www.detske-autosedacky.eu/pictures/maxi-...

petulka77
19. říj 2007

Ahojky, nestíhám, dneska jsem opět byla v obchodě s kočárkama, v jednom z největších v Ostravě a Moona tam taky nemaj. je to na zabití, prostě nemám šanci si ho vyzkoušet na vlastní oči a proto jsem Tě Kris chtěla poprosit, zda bys mi mohla změřit ty malé kolečka, kolik mají v průměru, kvůli tomu sněhu a taky z těch fotek mi není moc jasné, jaká je tam opěrka na nohy, když se používá sporťák.
Lukajdo, díky moc za reference o Moonu, já jsem právě zamilovaná do té barvičky 220, ale sháním ho jako S4 a doufám stejně jako Krista, že ještě bude k dostání...Tak se zatím loučím, synek mě žene na návštěvu.

krista
autor
19. říj 2007

No nazdár zrovna jsem si říkala kde se flákáš 😀
Ty kolečka ti určitě změřim, jen nevím kdy se do toho obchodu dostanu, ale snad někdy příští týden, už jsme se s MM domlouvali, ale jen pokud bude auto, protože jezdit na lístky se nám nevyplatí - zdražili nám je šmejdi ☹ Nebo si dáme procházku, ale MM už zase plánuje že bude celý týden v pr... tak já nevím ☹

Ani jsi mi nezkritizovala moje nový vyhlídnutý barvičky 😀 Tak se měj hezky, určitě ti to změřím. Pááá 🙂

lukajda
19. říj 2007

Ta oranžová vypadá taky dobře a měla bys to skvěle sladěný s autosedačkou 😉 Já teda nevím, jak je to s těma kolečkama u té kolekce 2008 ale u té 2007 mi připadá, že nafukovací kolečka má jenom S3 u S4 mi to připadá, že ty přední kolečka jsou plastový. Zkoumala jsem to ně těch fotkách, co máš albu a nikde na nich nevidím ventilek na dofukování, tak nevím.

krista
autor
19. říj 2007

Jé Lukajda ty jsi ale šikulka, mě nenapadlo koukat na ventilek - no jo, jsem trubka 😀 😅

Tak zelená doma neprošla 😀 Ale oranžová jo, řekla jsem MM, že pokud to bude kluk tak to nebudu hrotit a koupíme ten modrý, ale když to bude holčička, tak budeme uvažovat nad oranžovou a taky hlavně nevíme jak ta oranžová vypadá a jestli neni náhodou ještě ze starý kolekce 2006 - to by byl asi spíš krok zpátky, tak uvidíme no 🙂 Jinak jsem našla inzerát na tu korbu oranžovou a tam ta oranžová tak hezky nevypadá, ale třeba je to špatná fotka, těžko říct, co myslíš?
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/korba-hlub...

krista
autor
19. říj 2007

Peťul, jestli se ti ještě neozvali z toho děťátka, tak podívej - maji to nově, maji ho SKLADEM a v ceně je hluboká korba + nánožník (předtím byly místo nánožníku adaptéry, tak ty bych musela koupit zvlášť za 500,-) 😉
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...

lukajda
19. říj 2007

Hmmm, tak tady se mi ta oranžová taky moc nezdá 😒 ale možná je to jenom hodně osvícený bleskem. Chce to rozhodně vidět ve skutečnosti 😉 Máš ještě moře času na vybírání, tak to můžeš někde okouknout a vyzkoušet. Já jsem ale většinou neměla štěstí a všude jsem narážela na tu variantu T 😒

krista
autor
19. říj 2007

Lukajda no snad nebudu muset taky volit tu variantu T - tu bych nechtěla, moc se mi nelíbí, přijde mi prostě dost jiná 😉 Míň moderní a taky jsem se teď naštvala, protože ta varianta Moon 4 (oranžová) bude asi z loňské kolekce a už ji skoro nikde nemaji a je dokonce "dost drahá" zatím jsem ji nejlevněji našla za necelých 11tis. + apadptéry a to se mi fakt nechce dávat za starou kolekci víc než můžu dát za novou, takže ač nerada (protože se mi teď ty barvičky začli líbit) tak musím zůstat u té modré ☹ je to krásná barva, ale nějak mě uchvátila oranžová, i manželovi se líbila a je to ještě víc neutrální ... no smůla 🙂 kdybych chtěla používanej tak možná, ale já chci nový 🙂

lukajda
20. říj 2007

Tak to je škoda - mě se ta oranžová taky moc líbí 🙂 Ale rozhodně bych chtěla nový kočárek. A to si představ, že ta varianta T je novější než S. Když jsem totiž volala na jeden kontakt z netu, tak se strašně divili, proč nechci tu tašku, když ta je novější.

Já si myslím, že myslím, že na té původní fotce byla ta oranžová jen blbě nasvícená, protože na těhle fotkách vypadá fakt dobře. Abych řekla pravdu, tak dneska jsem ráda, že nemám ten modrý, ale neutrální béžový 😉Pro druhé dítě asi nový kupovat nebudu a co já vím, jestli za čas nebudeme mít holčičku (já už jsem druhý dítě plánovala na porodním sále a PA ze mě byla na mrtvici 😀 )

krista
autor
20. říj 2007

Lukajda fákt? No to bych teda rozhodně neřekla, že T je novější než S, to tak vůbec nepůsobí a sami asi zjistili, že varianta S je lepší, když se jí prakticky drží i v nové kolekci 🙂 😵

Na mě zase působní ten vínovo-běžový jako pro holčičku 😀 Takže já radši budu za ten modrý a celkově když jsem ho viděla na vlastní oči tak mi učaroval 🙂 a nebude mi vadit ani pro holčičku 🙂 Jinak já taky už plánuju druhý dítě 😅 ale na porodním sále si to asi netroufnu 😀 to budu fakt ráda, že odrodím to jedno 😀
Zrovna dneska jsem byla s kamarádkou, má po porodu 40 stehů, chudinka ☹

A vypadá to, že nejpozději zítra budeme mít auto, takže se pojedeme s manžou na ten znova kočárek kouknout 😵 A přeměřím ty kolečka Peťul 😉

Lukajda pořád koukám a albíčko furt nic 😀 Ale zase máte fajn, že máte pokaždý jinej kočárek 😀

lukajda
20. říj 2007

Já to albíčko budu mít až tak za 14 dnů - doma digitál nemám a kartu s fotkama mám u našich, takže až pojedu do Prahy, tak snad něco vložím 😉 Co ty víš, třeba budeš mít naprosto super porod, jako jsem měla já. Já byla šílně vyděšená, dva dny před porodem mi doktorka v poradně řekla, že u mýho porodu být nechce, protože budu asi hysterická - takže mě strašně vyděsila. No a já přitom na sále vtipkovala. Ještě jsem si při šití dělala srandičky, že ráno začínám cvičit 😀

Přesně, na mě ta varianta T taky působí jako starší. A přitom se strašně divili, proč nechci novinku a sháním starší variantu 🙂 Taky jsem se bála, že ta moje barva bude jako pro holčičku, ale ta vínová je docela tmavá. Ale v dnešní době už to naštěstí není tak striktní. Dřív by si s holčičkou v modrým kočárku pomalu ani nemohla vyjet ven, aby to nebylo divný a dneska to nikdo neřeší - to je fajn 😉

petulka77
21. říj 2007

Kris, moc dík za ochotu i za odkaz, to je supr, takže podle koleček ho hned objednávám, teda po po 5.11. a souhlasu MM, jen mě děsí ta autosedačka, že je tak drahá. Proto jsem taky začala koukat po tom bolderu, protože ve výsledku i s adaptérem a autosedačkou by mě to vyšlo prakticky šul-nul, z toho Polska, aspoň dle mých odhadů, neboť bolder má levnější autosedačku a to už přímo s nánožníkem, což je super pro nás březnovky.
Tak a k novým barvičkám: zelená se mi docela líbí, ale je jednobarevná, a to se mi na tom prostě nelíbí, kdyby to mělo aspoň 2 ostíny té zelené, a oranžová to samé, navíc na oranžovou a žlutou v létě nejvíc lítá otravný hmyz a hlavně vosy a včely a to není pro mimi vůbec dobré. Jako totalitní dítě jsem dostala žlutý balonový kabátek a co si pamatuju nejvíc bylo, jak mě neustále otravovaly mouchy a hmyz všeho druhu, bylo to pro ně jako magnet, tak třeba je to směšné, ale proto já bych do tak výrazné barvy nešla.
Lukajdo, jsem ráda, že píšeš, že ta barva 220 jde i pro kluky, MM prohlásil, že pokud teď budeme mít fakt holčičku, tak do tho jdeme ještě jednou, ať máme kluka 😀 , tak aby kočárek byl i pro další mimi.
Jen nevím, jak chce utáhnout 3 děti, no proti nejsem, já klidně budu s dětma doma, to je v životě to nejkrásnější období, dokud jsou děti malé a rodina pohromadě, ne?!Jen asi budu non-stop rodit a kojit 😀

krista
autor
21. říj 2007

Lukajda tak to byl opravdu fajn porod, já se obávám, že tohle se i trochu dědí a moje máma mi nic hezkýho nevyprávěla 😅
Jinak já budu určitě hyterická, toho se bojim ☹ No snad to nějak ustojim a nebudu sprostá na manžela 😀 😅

Taky doufám, že si na mě nikdo nebude ukazovat prstem, že mám modrý kočárek a v něm holčičku 😉 Navíc našemu mimi půjde ta modrá dobře k očím 😀 Bude mít buďto modrošedé po mě nebo zelenošedé po manželovi, ale spíš sázím na ty moje, protože jsem četla že se většinou dědí gen tmavších očí a tmavší je mám já 🙂

Peťul díky za názor 🙂 Stále je v kurzu modromodrá 🙂 Hlavně aby byl k sehnání a do toho Bejbycentra (změřit ty kolečka) půjdeme určitě ten příští týden, jen nevím přesně den, MM bude nejspíš do úterka prakticky pryč, takže až někdy v půlce týdne 🙂 😉

petulka77
22. říj 2007

Kris, tak z děťátka mi odepsali, že zadní kolečka jsou nafukovací, průměr 29cm a přední plastová, průměr 19cm, tak metr můžeš nechat klidně doma a moc díky za ochotu. Já už ho chci co nejdřív objednat, ale mě furt brzdí 😀

krista
autor
23. říj 2007

Peťul já už jsem tam byla, ale metr jsem zapomněla ☹ 😅 tak jsem to změřila kazetou kterou jsem měla sebou 😅 😀 a vychází to zhruba 18cm a je fakt úžasnej, zase jsme si s ním zajezdili 😀

krista
autor
23. říj 2007

Jé já jsem trubka oni ti ty rozměry napsali, kam jsem čuměla 😅
No tak to je dobře 😀 A nevadí ti ty plastový?

lukajda
23. říj 2007

Ahoj holky,
tak jsem před chvilinkou potkala Moona S modro-modrá varianta. Kris - vypadá fakt svěle 😉 Chvilku jsem se s tou holčinou bavila (přece jen je docela rarita, když Moon potká Moona 😀 ) a říkala, že s tou S4 se jezdí super.

krista
autor
23. říj 2007

Jé Lukajda ty jsi zlatíčko, já tě nemít 🙂 😵
Ty mi vždycky napíšeš něco hezkýho 🙂 Zrovna teď jsem vám přišla napsat, že my budeme ta holčička v modrém kočárku 😅 😀 Dneska nám to řekli, no jsem z toho paf, vůbec nevím jak budu kombinovat s tou modrou moje oblíbený barvičky, mám ráda oranžovou a žlutou a to k modrý moc nepůjde, tak asi doplňky ke kočíku budou modrý 🙂 a určitě bude mít modrý oči po mě tak jí to bude slušet 😀

No jsem strašně ráda, že jste pokecaly, mě včera zdrhnul jeden Moon před nosem 😀 takže jsem nic nestihla, ani nevím jestli bych byla tak odvážná, kdybych měla kočík sebou tak asi jo, ale takhle ne 😀 No fáááákt mám velikou radost 🙂 😵

lukajda
23. říj 2007

Tak to je super, velká gratulace 😵 Bez kočárku bych si jí asi netroufla oslovit, ale byla jsem z toho docela vedle, když jsem toho Moona viděla, že jsem ostych nějak neřešila 😀 To neřeš, že budete mít holčičku v modrým kočárku...vždyť modrá je dobrá, ne? 😀

krista
autor
23. říj 2007

Já se děsím že budu taky taková až ten kočárek budu mít, sotva někoho uvidím tak se k němu pořítim poptat se jak se vede 😀

Prosímtě a vy máte jakou variantu toho sporťáčku? Ty jsi psala modrý sporťáček a korbu vínovo-běžovou že? Takže modrá tahle? Já to totiž původně pochopila jako že máš tu modromodrou co chci já, ale to asi ne, když jsi mi říkala, jak dobře vypadal 🙂 A určitě měla ta pani kluka viď 😀
http://www.aaakocarky.cz/Thumbs.aspx?w=0&h=0&im...

krista
autor
23. říj 2007

Jo a děkuju za gratulaci, ještě tomu nevěříme 😀