Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

navi
2. únor 2008

ahojda, zuzu a ty si vybrala jakou barvičku?

certica záleží jaký terén myslíš 😉 je to kočárek tak do města, i když párkrát už jsme jeli po polňači na panelové cestě a taky to šlo. A sporťák polohování nožiček má 🙂

krista
autor
2. únor 2008

Ahojky 🙂

Novako taky jsem nejdřív chtěla S4, ale ty nemáš důvěru ke trojkolkám a já jí zase ztratila ke kočárkům co nemaji nafukovací kolečka 🙂 a chtěla jsem koupit návleky na kola a jak jsou ty přední kolečka menší tak bylo nemožný je sehnat, tak jsem to vyřešila trojkolkou 🙂 Postavila jsem si oba kočíky v obchodě k sobě a stabilita naprosto stejná 🙂

Navi manža byl taky takhle prdlej když kočík přišel, přiběhl domů ani se nevstlíknul, okamžitě ho začal skládat a rozkládat, dokonce si vzal k tomu návod, aby něco nepoškodil 🙂 No je to sladký jak i chlapi maji zájem 😵

Zuzkagu gratuluju k Tomáškovi, to je super, že budete mít páreček, já ještě taky nejezdim, ale tak za měsíc už bych mohla 🙂

navi
2. únor 2008

kris taky občas přemýšlím co ty přední kolečka vydrží, když nejsou nafukovací, ale zatím jsou teda dobrý. No uvidíme tak za rok 😅

certica
2. únor 2008

navi dik, no myslela som nerovny teren, proste nie hladka asfaltka alebo potom v zime v snehu, ked nie su dobre odhrnute chodniky, ci s tym je mozne vobec prejst. tie predne kolieska su dost male a trojkolku ja moc nechcem.
najradsej by som uprednostnila nafukovacie kolesa, nedam na ne dopustit, len zas neviem najst taky kocik s nafukovacimi, ktory by splnal ine pre mna dolezite parametre... takze som stale tam, kde som bola... 😅 😀

navi
2. únor 2008

zvládáme i nerovný terén, ale jak se jezdí ve sněhu těžko říct, protože zatím žádný pořádný sníh nebyl, teda aspoň u nás 😀

certica
2. únor 2008

tak na to sa spolieham 😀 , ze uz druhu alebo tretiu zimu vlastne ziadna nebola

krista
autor
2. únor 2008

Jo Navi určitě to bude v pohodě, to já neříkala proto abych vám tu S4 nějak shodila, jen jsem takhle uvažovala když jsem ho vybírala 🙂 Já jsem se rozhodla den před objednáním pro S3 😀

A oni ty přední kolečka na S4 mi nepřijdou zase tak maličký, na fotkách jo, ale ve skutečnosti jsou docela velký 🙂 Jsem taky zvědavá jak budeme zvládat sníh, naštěstí bydlíme ve městě, takže to snad zmákneme 🙂

hanikan
3. únor 2008

Ahoj holky....su tady nová a četla jsem, že vás tu už pár má MOONa doma. Mě se líbí ta T3. Zajednak už mám dobrý zkušenosti s trojkolkama (máme Jané Slalom) a za druhý potřebuju spíš do terénu a těm dvěma plastovým kolečkům moc nevěřím, že projedou terén.
Máte tu některá přímo ten MOON T3? My se teprve chceme začít snažit, ale já su trošku maniak na kočárky...tak už vybírám, jakej pořídíme budoucímu mimískovi. Jen jak to půjde, pojedu ho pořádně zkouknout do obchodu. Ale zatím bych uvítala ohlasy, jak jste spokojený, tak mě prosím něco pěknýho písněte.
Díky

krista
autor
3. únor 2008

Ahojky Hanikan, Moon T3 má Ina.b a Zuzkagu, když si přečteš začátek tak tam o něm Ina.b mluví 🙂
Akorát nevím jestli ho seženeš až to bude aktuální, oni je bohužel vyprodávaji a nová kolekce 2008 už nemá s T3 nic společnýho 😖

hanikan
3. únor 2008

Ahoj Kristo, no to mě vůbec neříkej, že už nebude :O. To by mě teda dost mrzelo. Já sem myslela, že ty kolekce S a T jedou paralelně spolu. Zatím sem jich našla všude možně plno na netových obchodech. A zase že bych si ho koupila radši teď když pak nebude...takovej blázen zase nejsu. Nejsu sice pověrčivá, ale už jednou jsme dopadli špatně....tak kočárek radši doma opravdu až s mimčem.

Díky za info o holkách, co je mají.

Když jsme u toho, nevíte některá officiální stránky výrobce kočárku MOON? Zkoušela jsem hledat, ale bez výsledku. Vím jen, že jsou to Němci.

novako
3. únor 2008

Kristo: To se Ti nedivím, taky nemám k plastovým kolečkám moc důvěru. Ale v S4 se bohužel jiné nevyrábí. 😒

Hanikan: Oficiální výrobce je tuším firma Babywelt. Chtěla jsem Ti dát odkaz, ale nemůžu to najít. I předtím mi to hledání trvalo hrozně dlouho.

krista
autor
3. únor 2008

Hani já bych ti nerada kecala, ale sehnat tu naší S3 bylo umění a Zuzkagu jak jsem o ní psala ten kočík naháněla všude možně a byl to dost problém 😖
A právě že nová kolekce vyrábí Moon Ocean S3,S4 - hodně podobný klasický S3 a S4 co máme my kolekci 2007 ale už nevyrábí T3, T4 nevím proč 😲

Novako jj já vím, že jiné nedělají, to se nedá nic dělat 🙂 Mě vyhovuje ten kočík ve všech směrech, zatím bych neměla, uvidím jak to vyřešim se sporťákem až na něj dojde 🙂

navi
3. únor 2008

Hanikan, Moon je pod značkou Babywelt, jak píše novako. Viděla jsem kočárek hoooodně podobný T4 a právě od Babyweltu, tak se zkus poohlídnout po jejich stránkách, určitě takový bude i jako trojkolka 😉

hanikan
3. únor 2008

Holky tak to jste mě fakt moc nepotěšily :(...už sem se těšila jak cca za rok budu objednávat MOONa a asi prdlajs. Koukala jsem a opravdu to vypadá, že tu T3 vyprodávají a nová série se už nevyrábí. Jak teď budu hledat náhradu...fňuk..fňuk.

Každopádně díky za info.

zuzinka6
3. únor 2008

Ahoj holky, nemáte tu některá ten kočárek Moon ocean S3??mám v plánu si ho objednat, tak sháním nějaké reference..díky 😉

zuzinka6
4. únor 2008

ste tu někdo???? 😢

novako
4. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem chtěla náš kočárek vyfotit (stojí u babičky) a já trouba si nechala doma foťák. ☹ Tak snad za týden na to nezapomenu.

Zuzinko: To je ta kolekce 2008, že jo? Vím jen, že má pouze 3 barvy (zelená, červená a antracitová) a líp vyřešení košík pod kočárkem (u kolekce 2007 jsi ho musela odepnout než jsi kočárek složila). Jinak by se snad nijak zásadně lišit neměla, tak se zkus zeptat Kristy. Ta má S3.

zuzkagu
4. únor 2008

Hunikan, tak presne ako spomínala krista, aj ja som kočík kupovala narýchlo pretože nikde tu našu T3 v tej šedozelenej farbe už nemali, všade im ostali iba tie T4 a ten som ja nechcela pretože aj ja som chcela iba 3kolku, lebo má všetky 3 kolesá nafukovacie
Som zo Slovenksa a tu u nas stál kočík cca 16000 Sk a ja som ho kupovala cez net až u vas v čechách a vyšiel ma aj s poštovným na Sk 13750 Sk, čo je dosť rozdiel.
je škoda že tento kočík už nebudú mať tento rok v ponuke lebo je dosť dobrý, má kopec premyslených detailov, superne skladanie, ale hlavne pre mna dosť dôležitú podmienku - dá sa polohovať na rovno a je k nemu tá prenosná taška na miminko (ja som nehcela vaničku). Jedine čo mu chýba je asi pláštenka do dažda ale dá sa sdokúpiť takako adaptéry na autosedačku a vznikne travel system. A to som tiež chcela. Tento kočík splna všetky moje požiadavky na kočík a som rada že som kočík kúpila v predstihu (bola som cca 15 tt) a vôbec sme nevedeli či budeme mať chlapčeka alebo dievčatko.
Nová kolekcia sa mne odobne nepáči, sklon u športiaku ako u quiny a plastové kolieska.
Ja som spokojná aj ked s nim ešte nejazdím ale po byte to bolo supeeeeeeeeeer.
Zuzana

hanikan
4. únor 2008

Zuzko přesně jak jsi to popsala. Mě podle toho co píšou vyhovuje naprosto. Potřebuju lehčí kočárek, všechny kola terénní...otočnou sedačku u sporťáku...vysokou rukojeť....lehce složitelnej a taky aby šel přímo do lehu...ty naklápěcí vaničky se mě nelíbí. A tašku na mimčo potřebuju taky, protože dcerka je postižená a nechodí, tak budu muset občas nosit děti obě...tzn. Lucku na boku posazenou a mimčo v tašce v ruce. Prostě MOON T3 je pro mě číslo jedna.
Já doufám, že než budeme mít mimčo, bude ho některá maminka prodávat v dobrým stavu ojetej. Mě se teda nejvíc líbí ten modrobéžovej nebo vínovobéžovej.
Ale musím si zatím nechat zajít chuť ☹

certica
4. únor 2008

zuzka, kolko prosim ta vazi ta T3?

krista
autor
4. únor 2008

Ahojky 🙂

Hani nevěš hlavu, určitě seženeš nějakej dobrej kočárek, budeš spokojená, co já jsem se kočíku nahledala 🙂

Zuzinko6 bohužel jsem ještě novou kolekci ani neviděla, ale dle obrázků bych předběžně řekla, že se budou lišit v kolečkách a to bude vše a já jsem ten košík neodepínala než jsem to složila, šlo mi to v pohodě s tím 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Já akorát nedokážu ještě posoudit v terénu, to až tak za měsíc 🙂 Jinak má S3 ještě Lukajda, tak třeba mrkne a poví ti víc, kdyby jsi měla konkrétní otázky 🙂

Novako teda co nám to děláš, tak zase týden budeme čekat netrpělivě na fotečky jo 😀

zuzinka6
4. únor 2008

Ahojky, díky za rady, já právě potřebuju nějaký do terénu a tenhle se mi moc líbí...ten červenej je k sežrání..
Psala sem i na firmu, kde ho prodávaj a řikali, že si ho mamky strašně berou a sou spokojený..a hlavně, že je vhodný do terénu. 😉

hanikan
4. únor 2008

Kristo to se ti lehko řekne, když už máš svůj vysněnej kočárek doma 😉 ...ale já doufám, že třeba T3 ještě někde mít budou až budu tak ve čtvrtém měsíci a objednám si ho. Třeba nějakej zapomenutej 🙂

zuzinka6
4. únor 2008

Krista:a kde jsi sehnala ten co máš??mě řikala prodavačka, že už neni ani v němacku, že už se nevyrábí...prej ty kolečka sou v pohodě, i do terénu a že jsou bezúdržbový...prej se ty nafukovací stejně přestávají vyrábět, protože praskají 😖

hanikan
4. únor 2008

Zuzinko6...dívala jsem se, že je ještě v nabídce tady http://www.ajuty.cz/shop/moon-3s-kocarek.detail... ale jestli ho mají doopravdy to si tam budeš muset zavolat. Ono totiž hodně internetových obchodů má plno kočárků v nabídce i když jsou už vyprodaný.
Mě se teda líbí ta kolekce 2007 víc než 2008..aspoň barvy...i když se mě nelíbí že se nedá sedačka sklopit do lehu jako u T3. Ta je prostě nejlepší 🙂

novako
4. únor 2008

Zuzinko: Ještě se jukni na tyto stránky. http://www.detatko.eu/vyrobce/Moon Kočárek je trošku dražší, ale můžeš si vybrat barvy a snad i počet koleček (trojkolka, čtyřkolka nebo šestikolka). Jsou tam moc příjemní a ochotní (původně jsem chtěla kupovat Moona tam).

Jinak jsem našla nášeho Moona na netu, tak jsem dala do alba aspoň fotky z netu. 🙂

zuzinka6
4. únor 2008

Díky moc a nevíte o nějakých poruchách a tak?

lukajda
4. únor 2008

Zuzinka6 - máme S3 a měli jsme problém s předním kolečkem. Samovolně se mi zamykala aretace kolečka. Během dvou týdnů bylo všechno vyřešené. Přesto bych neměnila 😉

navi
4. únor 2008

ahojky, my zatím problémy neměli žádný a doufám, že ani žádný nebudou 😉 🙂

novako aspoň něco 😉 Ale určitě ten foťák příště nezapomeň 🙂

zuzinka6
4. únor 2008

dík dík dík, máte krásný mimísky holky, já se tak těšiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀