Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

petulka77
23. říj 2007

Tak taky moc gratuluju, byla jsi teda na tom UTZ ve 20. týdnu ohledně srdíčka, jo? A všechno ok? To je super, moc ti to přeju, když sis tak přála holčičku, já doufám,že té naší nenarostl pindík a 5. listopadu se dozvíme stejně radostnou novinu jako vy.
Ty kolečka- velikost by snad mohla stačit a že jsou plastová, to jsem tušila, možná i někde četla, no nadšená nejsem, ale snad to bude jediná maličká chybička. A prosím Tě, jak je to tam s tou oporou pro nohy, když se používá sportovní korba?
Já ho na živo furt neviděla a počítám, žea ani neuvidím!

frufrunka
23. říj 2007

Ahojda holky! Jen jsem prolítla tuhle diskusi v rychlosti, protože koukám, že moon je podobný typ kočárku, jaký mi stojí doma. Převáželi jsme ho po vlastní ose i docela terénem, ovladatelnost je na jedničku! 🙂

Kristo, koukala jsem i na začátek diskuse, že jsi si našla levnější náhradu - Mikrus. Ten má zase podobnou konstrukci jako Mutsy. S Mutsinou jsem si zkoušela v bejbycentru drandit, ale nějak jsem si s tím nevěděla rady... 😅 Většinou to bylo tak, že jsem musela rukojetí natočit přesně na druhou stranu než kam jsem chtěla jet, no, byl to docela boj! 😀 Zato Moon vám schvaluju... 🙂 U mě pak orzhodlo to, že mi půjčili několik kočárků ven a já tam drandila a drandila a drandila, až mi z toho vyšel Hartan VIP. Je drahej... ☹ Já do něj riskla zainvestovat proto, že plánujeme 4 děti a podle všeho by je měl odvozit, tak snad... 🙂

lukajda
24. říj 2007

Ne, ne Kris - my máme sporťák i korbu vínovo-béžovou. Já ti ani nevím, jestli měla holčičku nebo chlapečka...já jsem se šíleně soustředila na ten kočárek 😀

krista
autor
24. říj 2007

Jé Lukajda tak to promiň nevím jak jsem to pomotala 😲
Aha už vím, ty jsi psala, že jsi chtěla tu modro-modrou ale nemohla si ji sehnat, tak už vím, proč jsem to pomotala 😅

Peťul děkuju 😵 Myslím, že bylo všechno OK, Dr. mi toho moc neřekl ☹ ani jak je mimčo velký, kolik váží ☹ (no nic co říkají ostatním maminám 😢) ale říkal, že to všechno vypadá dobře a že jsme spíš holčička, tak snad jsme, uvidíme ještě ale po výplatě si běžím koupit perfektní růžovou kombinézku 😀
Jinak nevím moc jak to myslíš s oporou pro nohy na sporťáku? Nohy si opírá v tom červeným kruhu a v tom žlutým kruhu je to polohovatelný 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A nepotkáš s ním aspoň nějakou maminu? To je fakt škoda, aby si ho neviděla, ale zklamaná nebudeš to neboj 🙂 😉

Frufrunka to je fajn 4 děti 😵 MM mi nechce dovolit ani druhý ☹ Jinak ten Mikrus už nepřipadá v úvahu, znova jsem ho viděla v Bejbycentru a ve srovnání s Moonem - no prakticky se srovnat nedají, asi tak 🙂 😉
Hartan VIP má opravdu podobnou konstrukci 🙂 😉 Já bych taky ráda aby mi ten Moon vydržel na ty naše dvě děti (který chci já 😅) ale uvidíme jak to všechno nakonec bude 🙂 😉

krista
autor
24. říj 2007

Prosímtě Lukajda nevadí ti na sporťáku nějak to, že je jako sklopná židle? Nevím jestli mě pochopíš, ale ty jsi chytrá holka, tady to popisuje jedna holčina z diskuze:

Ahojky,
tak už jsem se rozhodla a koupili jsme nakonec MOON T4. Rozdíl mezi verzí T a S je ten, že T jde ve sportovní verzi poožit úplně do rovna, ale S ne - opravdu se sklápí jako houpačka (ale nemyslím si, že by se miminku špatně leželo, ale je to vhodné, až když samo sedí). K T je v ceně už taška, která se položí právě na tu sklopenou sedačku (pak se ještě může přichytit ke kočárku páskem, aby nespadla).
Ve srovnání s x-landrem jsou na tom myslím váhově stejně (alespoň podle ruky) a stejné to je i s velikostí tašky/korbičky. Malé mimi se tam určitě vejde a větší budu vozit ve sporťáku úplně v leže.
Moon má pár věcí líp vyřešených než x-lander - sedačku dáte do sedu jednu rukou (to x-lander XA neměl - jednou rukou držíte "korálek" druhou táhnete za provázek), madlo před dítětem je odendávací aniž byste museli odendat boudičku, sedačka je otočná o 180°, v boudě je možné otevřít větrací okénko (nebo spíš okno), kterým dítě uvidí i pěkně ven, rukojeť se nechá dát hodně vysoko, košík vypadá dobře přístupný.
Přední kolečka na Moonu jsou menší než u x-landera a nejsou nafukovací (u trojkolky myslím ano).
To je asi všechno, miminko do něj naložím až v březnu, takže pak můžu napsat, jak se s ním jezdí.
Koupili jsme ho v Kolíně, mají je tam i k vidění - verzi T i S, trojkolky i čtyřkolky.
Mějte se krásně!
ekita

petulka77
24. říj 2007

Kris, právě jsem koukala na tvoje nové fotky v albu a to polohování sporťáku mě fakt nepříjemně překvapilo, tak to pro nás asi bude velký problém. Jsem zvyklá dávat dítě spát každý den po obědě do kočárku ven na zahradu a to teda pochybuju, že by se v tom pohodlně vyspalo. Tak to je teda čára přes rozpočet.Tak mám další dilema, jak jsem se smířila s menšíma kolečkama, tak teď tohle. Prů*er je, že mě se šíleně líbí ta barva 220 a tím jsem v pasti Moona 😀
Lukajdo, prosím stejně jako Krista, abys nám napsala svou zkušenost s tím sporťákem a spaní dítěte v něm.
Varianta T se mi taky vzhledově méně líbí, oproti S.
A fakt ani na ulici Moona tady není vidno, všichni mají Quinny, Jané, Casualy, Taka a Roany, vyjímečně něco jiného, teď jsem po 100 letech viděla na ulici Inglesinu Classic, ta bílá s tmavomodrou boudičkou a záclonkama, no jako pro princeznu a to je fakt rarita.

krista
autor
24. říj 2007

Peťul, no to máš pravdu přesně tyhle kočárky potkávám + Cortinu, X-landera 😉

Teď jsem z té sportovní verze dost paf ☹ Taky jsem se do něj zamilovala a nevím co mám dělat, ale co mi přijde jiné, že Moon S4 vyšel takhle špatně polohovatelný, pak Moon T4 - lépe polohovatelný a teď Moon Ocean 4S (kolekce 2008) vyšla zase takhle špatně polohovatelná???????? To naprosto nechápu?! 😲

Vůbec nechápu co teď mám dělat, jiný maminy zase říkaji že to neni takovej problém ☹

petulka77
24. říj 2007

Jo, na ty Corti nu a x-landera jsem zapo, ty vídám taky hodně.
Já tomu taky nerozumím, když si uvědomíš, že v tom to dítě stráví cca 2,5 roku ježdění - od 0,5 roku do 3 let, můj synátor opustil kočárek až ve 3,5 letech a to jen proto, že už byl tak těžký, že už to prostě nešlo a pak jsem s ním nikam nemohla, sotva jsme nastoupili do autobusu nebo tramvaje, usnul a nešlo ho vzbudit a těžký byl jak tuna. No, to jsem odbočila, ale chtěla jsem tím říct, že to záleží hodně na rodině a dítěti samotném. Já vím, že moje dítě bude v kočárku trávit hodně času, nevydržím sedět doma na zadku a i když doma budeme, budu ho dávat spát ven, tak jako Vojtíka, osvědčilo se mi to, tak si tak chci naučit i druhé. Na čerstvém vzduchu spal vždycky zaručeně a déle než v postýlce.Takže pokud nepřijdu na chuť Moonu T, tak se ho asi budu muset vzdát úplně... ☹

petulka77
24. říj 2007

Rozdíl určitě je, když dítě spí i přes den doma v postýlce a matka nikam moc netrajdá a když, tak na krátkou dobu. Anebo když má člověk dítě, co prostě v kočárku odmítá být, i takové jsou a pak lidi brzo prodávají sporťáky a kupujou jen golfky aby nebyli úplně bez kočáru a sporťák se jim ani nevyplatí tahat, pokud mají běhací dítě.Takže tak to vidím já. Ale jak může člověk dopředu vědět, jakou bude mít dítě náturu - to nejde, takže koupit podle své nátury a pak v nejhorším prodat a koupit něco, co bude líp vyhovovat. Jinak fakt nevím. Jak jsem to dneska u Tebe viděla, hned jsem se Tě chtěla ptát, ale pak jsem dočetla příspěvky a pochopila jsem, že je to s tím polohováním fakt blbé...

krista
autor
24. říj 2007

Peťul já bych taky dávala dítko ven, kdyby byla ta možnost - to je určitě moc fajn, ale bydlím v paneláku tak to mám smůlu, max. na procházky chodit nebo si sednout někam na lavičku, ale furt to neni ten "komfort" jako mít mimčo na svý zahradě u domu 🙂 😉

Teď jsem ale fakt vedle, vůbec nevím co budu dělat, no říkám si že i kdybych kupovala hluboký kočárek tak do něj investuju těch 10tis. tak nevím proč bych si nemohla koupit hluboký i se sporťákem - no tak ho pak prodám no 😖 Uvidíme jak to bude, ale v pondělí jsem viděla T4 vedle S4 a fakt T4 na chuť nepřijdu, ani MM se nelíbila, tak to fakt neeeeeeee ☹

petulka77
24. říj 2007

Teď tu byla mamka, tak jsem jí v tvém albu ukázala ten sporťák a taky jí to zklamalo, protože se jí ten kočár taky jinak líbí. No takže u mě to nakonec prostě bude Bolder, jde na něj taky ten adaptér s autosedačkou a tím, že je o polovinu levnější než Maxi cosi, tak se smaže ta dražší cena kočárku oproti Moonu. Nánožníky jsou tam taky v ceně, no musím toho Boldera teď pořádně prozkoumat, nebo ještě Volant a Volter, či jak se to všechno jmenuje 😀 , hlavně, jak se u nich polohují spor´táky, ať to není to samé!!! 😠

krista
autor
24. říj 2007

Peťul tak to je škoda ☹ Já asi u Moona zůstanu ☹
Ten Bolder je taky hezký, ale doma by mi opět neprošel 😉

krista
autor
24. říj 2007

Jo a taky jsem autosedačku Maxi Cosi sehnala za 2299,- 😀 😝

petulka77
24. říj 2007

A kde prosím Tě? Už jsem měla vyhlídnutou buď tu kytičkovanou nebo v Betynce jsem viděla růžovo-vínovou ☹ A co se MM nelíbí na Bolderovi? Já ho zatím MM ještě neukazovala, viděk jen Moona 220 a ten mi odsouhlasil, tak jsem ho víc netýrala 😀

lukajda
25. říj 2007

Ahoj holky,
tak se sporťákem neporadím - vím, co myslíš, Kris 😉 ale Tadeáškovi jsou teprve 3 měsíce, takže sporťák jsem ještě nezkoušela. Ale kamarádka má Moona a jejímu chlapečkovi je rok - sporťák používala a nevybavuju si, že by si stěžovala 😵

krista
autor
25. říj 2007

Peťul ten Bolder by mi hlavně cenově neprošel 😅 i když dneska mi řekl MM že už je mu to jedno, ale já se potřebuju vejít do porodnýho ☹
Mimochodem jsem si dneska běžela do obchodu pro úžasnou růžovou kombinézku a oni mi jí prodali 😢 no asi je to znamení, že nemám prachy tak ať neutrácím 😀

Mimochodem dneska jsem byla opět v obchodě, měla jsem tu čest postavit vedle sebe Moona S4 v barvě co chci a Moona T3, ta T3 na mě udělala taky trochu dojem - ovládá se skvěle, nafukovací všechna kolečka, vložná taška, korbička dobře zapínací, ale prostě to neni ono ☹ takže jsme se doma shodli na tom, že nevíme jaký budeme mít dítě, jak v tom sporťáku bude jezdit nebo spát, prostě uvidíme a jdeme do S4 😉 Při nejhorším bych ho prostě prodala a koupila jinej, to se nedá nic dělat 😉 Já nemám právě tu zahradu jak jsi psala ty Peťul, takže nevím jak moc bude naše malá v kočárku hajat 🙂 😉 i když bych s ní ráda hodně výletnila, no uvidíme časem, třeba ty výlety nebudu zvládat já 😀

Peťul odkaz na ty autosedačky ti pošlu do IP, nerada bych aby mi je někdo vyfouknul, ale asi tě zklamu ty si nejspíš chceš kupovat CabrioFix nebo jak to je a já mám vyhlídnutou Citi, proto je tak levnější 😉

Lukajda, kdyby si se s kámoškou potkala tak se prosímtě zeptej jak to zvládá 🙂 😉 A vejde se ti Tadeášek do korbičky v pohodě? Mě furt někdo straší, že je to malý, přitom 77cm neni malý ne? 😲

lukajda
25. říj 2007

Kris, vejde se tam naprosto v pohodě a už jsem to zkoušela i s fusakem, co mi dorazil 😉 Zrovna v pondělí jsem se potkala s jednou holčinou tady z koníka a porovnávali jsme kočárky. Má X Landera a ten nám přišel teda trošinku lehčí než Moon, ale u Moona se nám zdálo, že má trošku prostornější korbičku. Takže ono si nevybereš, každej kočárek má nějaký klady a zápory 😉

petulka77
25. říj 2007

Kris: Tak já jsem si po včerejším placení všeho možného zakázala chodit kamkoliv do obchodů, protože vždycky nějak zabruslím do nějakého s dětským oblečením a pokaždé něčemu neodolám. A i když už chodím raději do těch levnějších, stejně už utrácím zbytečně, protože mám oblečků pro děti 3 a ne jen 1 😀 V pondělí jsem zas koupila Vojtíkovi skvělý svetr, ten fakt potřeboval, ze všech vyrostl, ale pro mimi jsem koupila nádherné rukavičky, co se budou hodit ke kombinézce. jsou fakt sladké, akorát úplně bledě modré, ale bleděmodrou snesou i holčičky, je to má oblíbená barva, tak co 😀 No, takže radši nikam nechodit, sic to nebudu mít kam dát.
Včera jsem rezolutně prohlásila, že po Novém roce nejpo jedeme koupit kočárek, tak MM se tvářil že jako na co tak brzy,tak ně trochu namích, no chlap, kočárky ani oblečky ho prostě neberou a nechápe, že už budu jak sud, poslední 2 měsíce, jedno velké banďoro s nožičkama, ručičkama a hlavou plnou příprav a nákupy pro mě budou otrava. Možná že na to spoléhá, že půjdu a koupím první a co možná nejlevnější, co uvidím😀
A kde jsi měla tu kombinézku vyhlídnutou? Já byla posledně v takovém lepším sekáči a dají se tam najít nádherné věcičky.
Tu autosedačku jsem taky chtěla tu levnější verzi, to víš že jo. 😉
A s tím, jak se mimi vejde do kočárku, tak věřím, že určitě jo, i s fusakem, Ti výrobci s tím musejí počítat, že do těch 6 měsíců se tam mimi musí vejít is fusakem a nám to vyjde dobře, moc dlouho ve fusaku jezdit nebudem, za chvíli bude duben, květen a teplíčko, tak nebojLetos máme asi to nejkrásnější čekání na jaro v životě, co!? 🙂
Lukajdo, díky za zkušenosti, jsem ráda, že se nám tady ozval někdo, kdo už Moona jezdí, to je super. Jen se těším na tvé albíčko, moc ráda bych se koukla na Tadeáška v mé oblíbené béžovo-vínové kombinaci 😉

krista
autor
25. říj 2007

Lukajda to jo, já bych hlavně nerada aby byl ten sporťák tak špatnej jak mi hodně mamin říká, dokud ho nemám koupenej tak pořád můžu změnit názor, tak uvidíme, ale asi ho koupíme 😅 nebo nám ho vyprodaji a bude rozhodnuto ☹ 😀

Peťul ta moje kombinézka byla taky v sekáči - ale to jsem se dozvěděla až dneska, mám pocit že byla ale úplně nová, dneska tam měli už jen takovou běloučkou - byla taky překrásná, ale byla bílá a my budeme určitě mít prasátko 😀 prostě mě šlo o tu růžovou - byla božíííííí 😀
A prosímtě co ty? Už koukáš po tom Bolderovi nebo co říkáš na Moona T4? Ale jak vidím, tak tě pořád láká ta vínovo-běžová 😀 😀

petulka77
25. říj 2007

jo, já z té barvy nemůžu, měli jsme tak i celou svatbu, já šaty bílé s vínovými detaily a MM a synátor měli oba béžový oblek s vínovým tím nesmyslem na krk, já nevím, jak se tomu říká česky 😀 A veškeré dekorace byly s vínovou barvou.
Jinak ale miluju bledě modrou 😀
S tím kočárkem to teď prostě nechám uležet,buď Bolder nebo Moon, ale nevím teď jaký, teď musíme hlavně pohnout se stavbou, sic nemáme kam hlavu složit.Kdyby už se brácha konečně hodlal odstěhovat, to by byla jiná, hned by bylo o další pokoj v baráku víc místa a děti každé svůj pokoj 😀
Já si koupil aspoň takový bleděrůžový teploučký měkkoučký overálek pro novorozeně, akorát na fotkách je ta barva taková extra bledá 😠
Tím, že Vojtík je narozen 30.12., tak mám spoustu krásných teplých věciček, kombinéz, overalů, atd., tak jsem plánovala i to druhé mimi, ať je nejpo v březnu a vynosí to taky a vyšlo 😀

krista
autor
25. říj 2007

Peťul no vidíš už proto musíš jít se mnou do Moona a netrhat partu, jsou vám ty barvy nějak souzený 😀

To je fajn, že máš hodně těch věciček 🙂 -> IP 😉

krista
autor
2. lis 2007

Tak už nikdo nemá Moona? 😝
Já do něj nakonec stejně půjdu 😅 😀

krista
autor
5. lis 2007

Lukajda těším se na to tvoje albíčko ať můžeme konečně obdivovat Moona v plné kráse 😵

petulka77
5. lis 2007

Kris, tak jsem minulý týden přemluvila MM na 5 minut do kočárkovýho obchodu a Bolder se mu vůbec nelíbí a naopak se mu tam líbily na nízké sporťáky s vložnou taškou, co já pro novorozence rozhodně nechci a ani se mi to nelíbí, tak a jsem tam, kde jsem byla - v ***eli, s prominutím. Tak asi začnu zkoumat MOONA T4 (když jde polohovat), jak by vyšel cenově a v nejhorší variantě (kvůli financím, protože MM bude na nemocenské určo do Vánoc) si koupím Pierre Cardin Ultralight Travel system, s tím, že než si mimi sedne, tak by jezdilo v tom mém hlubokém Chiccu po Vojtíkovi a do města v autosedačce na podvozku a pak už v tom sporťáku samotném. Cena je velice příjemná, ale odrazují mne barvy a malá kolečka kvůli sněhu. Tak já zas fičím,MM dnes operovali, musím za ním a s malým na trénink.

krista
autor
5. lis 2007

Peťul ten Moon T4 nevypadá až tak strašně, ale neni to pro mě vončo a cenově tě vyjde na netu kolem 11,5tis. což už je zase jinde že :-s
To s TM mě mrzí, doufám, že bude brzy v pořádku 🙂 😉

Ten Pierre Cardin Ultralight Travel system nevypadá zle, ale do sněhu fakt nevím 😲 Já bydlím ve městě, tak tohle naštěstí moc neřešim, i když vím, že i ve městě se něco najde a že budeme taky trošku cestovat, ale já nevím co si o tom počasí myslet, ono to možná se sněhem nebude až tak horký 😅 😀

Takže hodně štěstí s TM a měj se hezky 🙂

PS: Moon S4 už nepřipadá vůbec v úvahu? ☹

petulka77
5. lis 2007

Já bych ho chtěla, jenže to nepolohování sporťáku, to je pro mě velký problém, kór když mám samotný hluboký, chtěla jsem tu hlubokou korbu jen do města, k doktorům a na návštěvy mimo místo bydliště a sporťák je mnohem důležitější taky proto, že v něm mimi bude muset jezdit fakt dlouho, počítám tak do 2,5 let a ty naše prculenky ho budou potřebovat tak od října - listopadu, nejpo prosince, kdy už bude třeba ten sníh, tak fakt nevím, jsem furt na vážkách. Kde jsi viděla T4 nejlevnější? Mám po Vojtovi i polohovací golfáče se stříškou, ale jsou v barvě khaki+béžová a to se mi teď už vůbec nelíbí (zvláště pro holku), už když jsem je kupovala, chtěla jsem jinou barvu, ale zrovna nebyla a nemohla jsem čekat, než mi ho objednají, protože sporťák už jsem prodala a šla na jisto a malý by bez kočáru nevydržel ani 2 dny.Tehdy jsme totiž neměli ani auto, takže jediná cesta někam byla kočárem a busem...
MM teď stráví nejmíň týden jen vleže u playstationu, takže pokud nebude ordinace nebo pojišťovna, budu po večerech a dopoledních zas furt na netu. Teď jsem se tady 10 dní téměř nedostala.
Já bych tak smontovala do kupy 3-4 kočárky, aby vznikl ten ideální.
Začínám být dost nervózní, za 4 měsíce rodíme a my máme rozkopaný barák, mačkáme se v 1+1, nemám ani kde se přehraobovat v těch miminkovských věcičkách, že bych si aspoň v nich už udělala jasno, už si nepamatuju přesně, co všechno jsem uskladnila a co musím půjčit nebo koupit.
Taky bych už ráda zajela na čumendu do toho Polska, ale to teď s MM taky nepřipadá v úvahu. A za 1,5 měsíce jsou tady Vánoce a i ten stromeček bude stát zase nějakých 800 a letos ani nevím, kam ho postavíme. Prostě mě ze všeho chytá depka. Břicho se zvětšuje a já mám už problém s některými činnostmi☹((

krista
autor
5. lis 2007

Peťul, nic si z toho nedělej 😉
Nám se taky vyrojili fin. problémy - nemluvím teď o těch které už jsem zmiňovala, to je pořád dokola, nemám taky nic koupenýho, teď si kupuju přes MMB těhukalhoty, protože obyč. jsou mi už těsnější a prostě nemám na to abych vysolila za nový ... hodně toho bude naše malá mít použitýho, nový bude mít jen kočárek, autosedačku, přebalovák ... takový ty větší věci, to se nedá nic dělat 🙂 Jo a co se týče stromečku, tak jsem si řekla, že tenhle rok naposledy, příští rok se koupí nějakej umělej aspoň za 2tis. - aby byl pořádnej, vysokej, huňatej a tahle investice se nám brzo vrátí, protože jak píšeš to bude min. 800,- za ten stromeček - my máme rádi velký 😖

Na Moona T4 jsem se nedívala kde by mohl vyjít nejlevněji 😉
Všimla jsem si že na něm se ty ceny moc neliší, ale pokud do něj půjdeš tak opravdu počítej nejmíň 11,5tis. jen za kočárek - nejsou v tom adaptéry (které ani nevím jestli na T4 jdou), pláštěnka, vložná taška apod. 😉

petulka77
5. lis 2007

Tak to jsi mě teda moc nepotěšila, s tím T4☹( a stromeček vždycky kupujem veliký, tu jedli hustou, nádhernou a taky pěkně drahou, ale o umělém zatím neuvažujem, vyrostli jsme na živých a jsme na ně zvyklí... I když dnes už se dají koupit nádherné umělé, jako živé, to je fakt!Hele, téma chlapi už je mrtvé? Jinak zítra dopo se dám opět do hledání kočárku anebo prostě začnu kopat nahoře ve vestavěné skříni, jinak už se zblázním, ten čas fakt letí jak splašený.A co u vás, jak to vypadá, co je novýho?

krista
autor
5. lis 2007

Peťul téma chlapy je mrtvý protože tam Krista nebrečí 😀 😀 😀
Já už si fakt připadám trapná, jak si pořád stěžuju, takže to nechávám tak nějak plynout a je taky fakt, že MM si všiml jak mi roste bříško a je pozornější, dokonce se včera vrhl na věšení prádla z pračky 😵 Je to zlatíčko, ale chlastačky jsou furt - to víš, od výplaty (15.10.) měli s firmou už zase tři dýchánky a koncem listopadu chtěji další víkendovou akci ☹ To mě fakt děsí, nejsou peníze a furt ty jejich akce pos... 😠

Co se týče stromečku - já vyrostla umělým košťátku 😀 (v zemi kde jsme žili vánoce nejsou 😝) a MM na živým, teď co jsme v ČR máme živý, ale s MM už jsme se dohodli, že to stojí fakt peněz a když vidím v obchodech ty krásný huňatý stromy (taky drahý, ale když si to člověk spočítá - několikanásobně se to vyplatí) - že poznáš jestli je to živý nebo ne fakt jen po čuchu tak není co dodat, kdyžtak koupim nějakej sprej abych navodila atmosféru živého 😀 😀 😀

Jinak novýho asi nic, to už jsme si řekli po UTZ a jak jsem pořád doma, tak jen nějaký ty rutinní věci, ráno musím s močí do laborky - jestli tam nemám pořád tu infekci ☹ A co TM prosímtě?

petulka77
5. lis 2007

MM dneska operovali, ufikli mu ten meniskus úplně, dostal i CD se záběrama z operace, dělali mu to na soukromém operačním sále, ale platí to normálně pojišťovna. Před 17.h ho propustili, má to zavázané od poloviny stehna až po prsty a teď jsme právě řešili, co s tím, protože si vůbec nepamatuje, že by mu něco řekli co a jak, ale jak jsem tam pro něj přijela, ptal se ho tam ten zdravotní bratr, zda ví všechno a ještě mu tam něco radil, ale já jsem poslouchala jen na půl ucha, byla jsem v čoku, že už tam MM sedí v křesle. Teď je doma už rozmrzelý, nebaví ho ležet, musí chodit jen o francouzských holích a ta noha mu otéká a nevíme, co s tím. Už vypnul i playstation, tak se mu asi budu muset věnovat já. Nudí se a nechce, aby se k němu někdo choval jako k mrzákovi, tak se nechce nechat obluhovat, na druhou stranu ho to dost bolí, tak je protivný☹( Tak nevím, jak to tady spolu vydržíme...