Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
10. lis 2008

Gimulka podle mě taky v tom sporťáku být může, když ho dáš do lehu tak to nebude problém 🙂 A jak se ti jinak jezdí s Moonem? 🙂

Miselin krásná nová fotečka 😵 Co se týče těch zoubků, třeba růst ostatních bude mít jiný průběh, Kristý si teď zase agresivně cpe hračky do pusy, no jako nevim jestli už jsou to fakt zuby nebo ne 😖 A kočárek furt nic? ☹
Jak jsme se bavily o tom co děti umí tak Kristý už i sama stojí u nábytku a postaví se když někomu třeba sedí na klíně, krůčky ještě nedělá 🙂 Dala jsem sem fotku 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Marti já ti s tím fusakem moc nerozumim, já ho tam mám přidělaný napevno, možná poradí Lukajda 🙂 Co se týče kočárku Bugaboo tak to je kočárek celebrit ne 😀 A taky chválím novou fotečku 🙂

lukajda
10. lis 2008

Ahoj holky,
Krist, gratulka k osmiměsíční šikulce Kristulce 🙂 🙂 🙂
Marti, já nevím, jak vypadá ten váš Emitex, ale ten náš má ze zadní strany nahoře látku a po každé straně gumu a přesně to pasuje na kočárek - fusak dám do kočárku, tu látku přehnu zhora přes zádovou opěrku a ty gumy to tam perfektně drží - fakt mi to pasuje naprosto přesně.

Bugaboo má malej Topol 😀 Ale nelíbí se mi to ani omylem.

gimulka
10. lis 2008

Kristo jezdí se mi s ním krásně, u nás na vesnici každej kouká že máme jen 3 kolečka 😀 Ale ten sporťák nejde dát do lehu, nebo jo? Nebude mu do toho foukat? No asi s tím nic neudělá, jedině, že bych udělala do hluboký korby díru a protáhla mu tím nohy...

miselin
10. lis 2008

Kristo blahoželáme aj s Dominičkou k 8 mesiačikom a Kristulka je teda riadna šikulka 😲 😀 😀 😀 😀 Len zírame Domči sa moc nechce ateraz tiež začína byť akási náladová a strašne hryzie tak neviem či nám náhodou nejdú dalšie zúbky 😒 A kočík si už konečne ideme zajtra vyzdvihnúť a vraj je aj opravený tak zajtra podám bližšie info lebo som sama zvedavá, lebo minule mi ho vrátili strašne doškriabaný tak uvidím čo mi poslali tentoraz a trvalo to skoro mesiac

lukajda
10. lis 2008

Marti, navíc tam jsou přece tím fusakem prostrčené ty popruhy na ručičky a ten co je mezi nožičkama, tak by ti to snad přece sjíždět nemělo, ne?

krista
autor
10. lis 2008

Přesně jak píše Lukajda, mě to taky pasuje parádně a díky těm popruhům to drží jako přibitý, ani se to nehne 🙂

Děkuji za gratulace a chválu holky 🙂

Gimulka, úplně do lehu nejde, ale do tý nejnižší polohy bych dala dítě co ještě nesedí, nedávala bych ho do té vyšší polohy nebo jen na chviličku 🙂 😉

Miselin tak to je paráda, že je opravený, zítra dej určitě vědět!!! Doufám, že vám ho nezdrapali ještě víc a věřím že to byla poslední reklamace!! 😉

alianka
11. lis 2008

ahoj holky, taky se pridavam, mam doma Moon Ocean S3 v malinove barve a jsem moc spokojena - jezdi se s nim paradne. Krome nej mame u nasich jeste jeden, kupovala jsem ho pres internetovy bazar, je to znacka VIP Baby a musim rict ze jsem se dost napalila, je totiz hroznej. Mala se nam do hluboke korbicky uz priste nevejde, ma totiz jen 70cm a s fusakem to fakt uz nehrozi, mala ma totiz 69. Protoze je to trojkombinace, slozili jsme ten sportak a ten je taky katastrofa. Takze uvazuju o koupi noveho (ojeteho) sportaku nebo golfek, potrebujeme u nasich mit v cem jezdit. padl mi do oka zase Moon - konkretne Moon Buggy. Nemate jej nekdo? Pokud jo, budu moc rada za jakekoli zkusenosti. Mala ma sice teprve neceleho pul roku, ale on prej jde polohovat skoro az do lehu.

alianka
11. lis 2008

tak ja nakonec nasla diskuzi primo na ten golfac 🙂

martina.zikmundova
11. lis 2008

holky, sice tím fusakem mám prostrčeny popruhy, ale spíš mi přijde, jak je těžký díky tomu nandavacímu spodnímu dílu, tak to prostě sjíždí a nedrží. takže za zádíčkama to máte ohnutý a přichycený tou látkou? u mě je hlavně problém v tom, že když to hodně ohnu a přichytím látkou, tak se mi tam malej na dýlku už zas nechce vejít. sice má kolem 87 cm, ale s botičkama a oblečenej kolem 100 určo mít bude, takže to právě za zádíčka ohnout nemůžu a jak ta látka vede ne úplně zkraje toho fusaku ale začíná až u prostřižených oček na popruhy, tak to prostě přehnout přes zádíčka nemůžu. jako ono se to blbě popisuje, snad chápete, co myslím. vyfotila bych to, ale jak mám celý černý, tak to nebude vůbec na fotce rozpoznatelný :-/

miselin
11. lis 2008

Takže už máme kočík doma a opravený, len dúfam, že to bola naša posledná reklamácia ale moc tomu neverím ☹ A už som objednala dnes aj fusak , takže hneď ako dojde tak ideme do šporťáku lebo Domča mi už ležať nebude. A dnes sme objavili ďalšie dva zúbky, teraz nám rastú spodné 😀

miselin
11. lis 2008

a toto je ten fusak http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... vybrali sme červený lebo Domča je za ňou zahynutá, to asi preto že je v znamení býka 😀

jafi
11. lis 2008

ja se hrozne omlouvam, ze v padam k vam do hovoru, ale jelikoz to ma 57 stran a ja to nestiham cist, chtela bych se jen ujistit, ze vsichni mate moon T4 nebo S4. Ja bych si ho rada poridla a jste s nim spokojeni. Moc nevim jaky je mizi nimi rozdil ale T4 uz se moc neda snad ani sehnat. Co je lepsi a jestli je korba mala-opet nemuzu nikde najit na strankach velikosti a co sportak. Neni maly atd? Budu rada za info a jeste se jednou omlouvam. J.

krista
autor
12. lis 2008

Ahojky 🙂

Jafi to se neomlouvej, tady se diskutuje o kočárku, rozdíl mezi T4 a S4 je takový že T4 sporťák jde položit do úplného lehu, kdežto S4 funguje jako sklopná židle (dítě bude mít nožičky pořád nahoře). Do T4 se dává vložná taška a u S4 je korbička. Dost těch T4 maji ještě na mimibazaru (nevím zda chceš ojetý nebo nový):

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16208780&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16474010&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13114312&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13092211&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17472322&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13114164&tab=5

Rozměry:
rozložený kočárek : d110 x š60 x v111 cm
složený podvozek : d88 x š60 x v36 cm
složená sedačka : d74 x š46 x v27 cm
velikost sedátka : 70 x35 cm
nastavitelná rukojeť : 98-123 cm
korba: 77cm (vnitřní rozměr)

Dle mého nározu korbička odpovídá většině dnešních kočárků, najdou větší, ale i menší, mě by se tam malá možná ještě vešla, ale už chtěla stejně do sporťáku 😉 Jestli chceš ten kočík kupovat pro Anežku tak možná už taky bude zvědavá a bude do toho sporťáku chtít, to bych možná doporučovala spíš T4 kde jde ten sporťák úplně do lehu. Já mám S3 a naprostá spokojenost, ale někomu vadí ty nožky nahoru 😉

krista
autor
12. lis 2008

Marti já se musím normálně na to jít podívat jak jsem tam ten fusak dala 😅 jsem ho tam lupla hned jak přišel a teď sama nevím 🤐

Miselin to jsem ráda, že kočárek je opravený tak ať slouží a je zase podrapanej hodně? No vidíš, ty jsi objevila zoubky, tak přece jen má Domča důvod proč pláče, to naše Kristýna řve zase dneska od 5:40 😔 ale zuby ani nateklý dásně nejsou, nechápu... ☹

miselin
12. lis 2008

Kristi našťastie doškrábaný teraz nebol 😨 A Domča nemala opuchnuté ani červené diasna ani pri jednom zube a teraz ma to ani nenapadlo sa jej dívať či jej náhodou nejdú ďalšie ale včera som si povedala šak len vyskúšam a prebehla som jej prstom po diasenkách a dole ma poškrábali dva zúbky a teda vidieť ich nieje vôbec, lebo sa ešte neprerezali ale už cinkajú a škrabkajú ale ešte len cez kožičku 😀 Takže neboj možno aj Kristulke idú len to dlhšie trvá kým sa objavia a možno jej ich naraz vylezie aj viac, lebo mojej susedke vyrástlo až 5 zúbkov za jeden týždeň a tiež mala okolo 8 mesiacov 😉

jafi
12. lis 2008

Kristi, dekuji za dostatecne info. Mozna bych radeji S4 kvuli korbicce. V tasce mi miminka prijdou vic utaple a snad nohy nahore zvladnem. Kdyz nepozna nic jinyho. Jenom jeste maly dotazek, co teren. Zvladaji to ty predni male kolecka? Kamenite cesty- chci ho v lete vyuzit na vylety po kopcich. Myslim, ze neni ani tak tezky oproti ostatnim kocarkum. Na mimibazar jsem koukala. Nasla jsem novy jeste levneji na jednech strankach i s korbou za 8 tis. coz mi prijde super a je na to zaruka. Ale myslim, ze se moc nekazi.....

miselin
12. lis 2008

Jafi ak si chceš kúpiť kolekciu 2008 tak ten nieje ani na kamenité cesty a je dosť tvrdý. Ja mám Moon ocean s4 a mne sa teda nevydaril ale to je u mňa normálne dávala som ho reklamovať už 2 krát ale inak som s ním celkom spokojná, len mohol byť viacej odpružený 😒

jafi
12. lis 2008

Tak to jsi me miselin moc nepotesila. Tim chces rict, ze starsi kolekce jsou na tom lepe?

miselin
13. lis 2008

Staršie kolekcie majú nafukovacie kolieska to sú tie t4 a s4 ale ocean s4 už majú len tie pogumované či jaké sú to takže je to dosť tvrdé, je cítiť každú nerovnosť chodníku. A tušim ešte niekto spomínal čo má staršiu kolekciu s nafukovacími kolieskami, že je to lepšie ale, že mohol byť aj tak lepšie odpružený 😒 Ono by si najlepšie urobila, keby si šla do nejakej predajne a porovnala ho s ostatnými kočíkmi, tak sa rozhodneš najlepšie

miselin
13. lis 2008

Toto je Ocean 4s 2008 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... A toto je T4 2007 s nafukovacími koloeskami a dá sa dať úplne do ľahu http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

miselin
13. lis 2008

Inak Krista má v albume veľmi dobre pofotený a popísaný Moon S3 ešte s nafukovacími kolieskami a tam má aj športiak ktorý sa nedá dať až do ľahu, ale ani mojej to nejako nevadí, že má nožičky do hora

miselin
13. lis 2008

Jafi a nerozmýšlala si už len nad nejakým šporťákom? Ja by som si kúpila už len nejaký športový kočík čo sa dá dať úplne do ľahu veď malá ti už bude o mesiac aj sedieť a aj tak by si ju už nenatlačila do korby aj s fusakom. Ja by som si už asi fakt kúpila len nejaký športový čo má aj ten odkladací pultík na fľašky a tak

krista
autor
13. lis 2008

Miselin tak já si myslim, že podle toho řevu jí vyroste asi celá pusa najednou 😅 😀 A už kočárkujete, neodvykla si Domča? 🙂

Jafi kočárek do terénu to opravdu moc neni, jako na nějakou občasnou upravenou cestičkou proč ne, ale určitě ne každý den do lesa přes kořeny, to jsem zkusila jednou (a to mám nafukovací kolečka) a už nikdy víc, neni to moc odpružený kočárek, takže všechno bylo znát. Jinak určitě nevadí když nejedeš po úplně rovné silnici, ale na ten les třeba to fakt neni 😖
A ty nohy nahoru jak píše Miselin nám taky nijak nevadí 🙂 A jestli to fakt chceš pro Anežku tak jak píše Miselin, asi bych sama koupila už nějakej sporťák co jde dát do lehu, jakou máš cenovou představu o tom co chceš a jaký kočárek máte teď?

jafi
13. lis 2008

ahojte, no ja se koukam po sportovnich, korbu nemusi mit. Jenom planuji jeste druhe, tak jsem si rikala, ze by byl fajn sportak ke kteremu by se bud dala pak dokoupit korba treba i pres bazac. No jestli mi teda poradite. Cenova hranice je dle me spokojenosti. Samozdrejme do 10 tis. by to bylo fajn. Ted mame stary kocarek po znamych, jelikoz jsem u prvniho prcka nevedela co bych chtela. Ted vim, ze chci do terenu, pohodlny na sezeni-ne uzke jako pisou u x-landru treba. Mel by byt s natacecimi koleckami s moznosti aretace a nafukovaci gumy. Ty jsou fakt lepsi. Samo to budu vyuzivat i po meste, tak neco vahove zvladnutelneho. Ale az mala bude chodit planuji i golface, nejaky levny na mesto. Jestli o necem vite, co by to splnovalo, tak budu rada.

martina.zikmundova
13. lis 2008

Jafi: já mám T3 z r. 2007, max. spokojenost. protože bydlím ve 4. patře bez výtahu, tak jsem tu vložnou tašku tam mít musela, protože se mi malej líp nosil nahoru, ale používala jsem jí fakt krátce, pak už se do ní nevešel. kdybych nemusela řešit ty věčné schody nahoru a dolů, tak bych možná do korby šla, i když záleží na velikosti dítěte, jak dlouho se ti tam vejde. do terénu bych asi nejela s žádným kočárem, všechny se tím dost zničí, max. tak s klasickým starým 4kolovým odpruženým. 4 kola vepředu jsou opravdu max. do ulic, naše 3 kola snesou lesní cestu, ale žádný větší terén už by nezvládly, i když jsou nafukovací. náš kočár má polohovací i nožičky a jsem za to ráda, dá se do toho lépe dát fusak a hlavně by mi malej nesnesl mít nožičky jakoby nahoru. hlavně koukej na rozměry kočárku na dýlku a šířku, některý z těch kočárů jsou totál prtavý viz Bugaboo.

miselin
13. lis 2008

Jafi veď keď máš šporťák úplne do ľahu tak sa tam dá dať aj vložná taška a máš z toho aj hlboký, lebo vlastne aj Téčkové moony majú len vložnú tašku a taká sa dá zohnať na Sk za nejakých 2600sk takže u vás je to určite ešte lacnejšie. a ja by som si už yteraz vyberala kočík tak, že by som pobehala obchody a všetky vyskúšala čo tam majú a až potom by som sa rozhodla, lebo ja sa som sa do môjho zahladela na prvý krát a už som ani iný nechcela a potom ma postupne napadlo, že by sa hodila aj preklápacia rúčka, lebo bývam na kopci a dosť tu fúka, potom šporťák úplne do ľahu a nakoniec lepšie odpruženie.
Kristo to ma mrzí, že malá stále plačká, u nás je to každý deň iné raz tak a potom zase tak 😖 No a včera sme išli konečne von a najprv som ju dvakrát obliekla a vyzliekla lebo vrieskala akoby som ju z kože drala a potom nakoniec keď som ju tam dostala tak revala zase vonku. a tak som kúpila v obchode tie kukuričné chrumky bez lepku a dala som jej jednu do ruky, tak bla konečne ticho ale jej tak chutili, že zjedla 5 za 10 minút 😀 A aj jej robia dobre na diasenka lebo sú také draplavé

jafi
13. lis 2008

To je pravda, ale v tech obchodech si to clovek tak nevyzkousi, jak by sedel v terenu. Takze jsou lepsi infa od maminek co uz je maji. Nevite ktery obchod v praze, pokud jste z prahy je velky? Kde je hodne znacek kocarku?

miselin
13. lis 2008

Ja by som si určite kúpila teraz tento
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
alebo http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... tento bol môj favorit ale strašne drahý,
a ešte aj takýto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... a tu sa dá dokúpiť aj korba
ale to sú zase len také čo sa mi páčia a neviem aké sú v teréne

sisstin
13. lis 2008

čau holky, uvažuju o koupi Moon buggy wheel 3, zatim jenom na cesty...později i na běžné používání, zatím máme Quinny Speedi. Ráda bych slyšela názory na něj, pokud ho některá máte..popřípadě vychytávky v doplňcích, vím o originálním nánožníku a pláštěnce... 😕