Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
28. pro 2008

Bertica asi to bude vončo, na první pohled ani nepoznáš že nejsou nafukovací, i na omak jsou měkká 🙂
Tak půjdeš do Moona? A jakou kolekci? 🙂

bertica.h
28. pro 2008

Krista..ešte netušíme.ale je to moc pekný kočík..ešte sme len vo fáze výberu.. 😉
Mne sa páči aj Nurse Cooper(je lahký,úzky..)ale neviem či je to dobré aj pre hlboku korbu..hľadáme proste uzky kočík..do 60cm na šírku a tých je málo 😒

ina.b
29. pro 2008

Golfky máme Chicco Multiway, jezdili jsme celé léto a jsou super (zatím) 😀 Obrázek mám v albu 😉
Jinak v tom místě, co se mooňák skládá nám drží dbře, akorá že šíleně vybruje do stran, když jedeme z kopce a nemáme kolo zaaretovaný ☹
Říkám si, že jsem bývala měla zvolit čtyřkolkový Moon, má také otáčecí kola, tak by se ten tlak rozprostřel mezi dvě kola. Přijde mi, že to jedno je moc zatěžované (obrubníky, kameny, lesní cesty...) a proho ho máme takové vyvrklané.

ina.b
29. pro 2008

Omlouvám se, že takhle po ránu neumím psát 😅
Oprava: "vibruje" a "drží dobře" a "akorát" a "proto"... 😝 😵
(já ještě u toho spím, takže až se rozkoukám, tak ten pravopis bude snad lepší 😕 ...doufám)

krista
autor
29. pro 2008

Ino taky jsem občas nadávala na tu trojkolku, ale zase ta čtyřkolka má ty kolečka pidi a Miselin psala, že se šprajcne v každý díře, nevím, asi na všem je něco 😅 🙂
Jo ty Chicco má skoro každý a chválí si je, taky nějaký budeme muset pořídit časem 😵

Bertica tak hlavně ať dobře vyberete 🙂 😵

ina.b
29. pro 2008

Ty golfky jsem vybírala hlavně podle koleček, potřebovala jsem nějaké větší do terénu, protože bydlíme na horách 🙂
Oni hlavně i ty chodníky stojí za prd, taky se šprajcnu občas s golfkou 😨

krista
autor
29. pro 2008

No to chápu, my jsme ve městě, ale někde jsou ty chodníky taky katastrofální, ještě když byla Kristý novorozenec tak jsem si myslela že ji vyklepu z toho kočárku 😅 teď už je odolnější, jak je těžší 😅 a taky už jsem se naučila pořádně s tím jezdit 😀

bertica.h
29. pro 2008

Krista..to máš pravdu.My sme mali pri Viktorke Neonato Multisport..krásny,mestký kočík,ale bolo hrozné ako sa natriasala a hrkotali kolečká ..tak ked mala asi mesaic sme rýchlo kupili iný,s nafuk.kolečkami,práve teraz vlastne jediné čo riešim su kolečka,aby sa vošiel do výtahu a na vzhľade nám až tak extra nezáleží.Aj som premýšľala nad Patronom,ale vadí mi že tam maju len vložné lůžka a ja by som cchela koli chrbátiku(teda hlavne manžel-prof.deform.,je ortoped) pevnú podložku ..takže korbu.Každý den trávim teraz hodinu nad výberom kočíka. 😠

krista
autor
29. pro 2008

Bertica a co X-lander? Má nafukovací kolečka a rozměrově i cenově bych ho typovala na Moonovi podobný 🙂

zuzkagu
29. pro 2008

Baby tak vam to drží dobre v tom mieste skadania? takja to bbudem musieť asi reklamovať, lebo mne ked idem albo stojím s kočíkom a pohnem rúčkou akoby dole tak v tom mieste sa mi kočík akoby išiel skladať a proste mi tak vyhne hore ale nejde to dalej lebo je to tam asi blokované proti zloženiu.

krista
autor
29. pro 2008

Zuzka máš to v záruce tak to určitě reklamuj, mě to fakt drží dobře, určitě by se ti neměl kočík takhle "samovolně" skládat, snad ti to uznaji 😲 😉

miselin
29. pro 2008

Zuzkagu mne to teraz asi pred mesiacom tiež začalo robiť, najprv som sa dívala, že čo sa s ním dá tak kolísať a keď som sa lepšie pozrela tak som si všimla, že sa to tak ako keby išlo skladať, ale ja s reklamačkou ešte počkám kým sa mi to nezačne robiť viac a kým mi to neprekáža, lebo firma babydirekt veľmi nerada príma a schvaľuje reklamácie, musí to byť fakt pokazené aby to uznali, lebo inak povedia, že to je bežné opotrebovanie a zlé zaobchádzanie, takže ja ešte počkám zatiaľ mi to nevadí.
Ja teraz stále jazdím len s trojkolesákom sa mi akosi nechce ani vymeniť tie kolieská za tie dve 😀 Škoda že tie dve urobili také maličké by boli potom bez chyby keby boli väčšie 😒
Kristo tak už teda pracujete naplno čo 🙂 Som ti kukla do albumu a Kristýnka je teda šikulka 😲

krista
autor
30. pro 2008

Miselin tobě se ten kočárek taky celej rozpadá co 😅
A co Domča jak jí je? Nám se řeže ten druhý zub, tak řev no 😅 🤐

Jj pracujeme naplno vlastně od začátku, jen teď jsem to na plnou hubu řekla 😀

mauska
30. pro 2008

ahoj, prosím o radu od Vás co mají moon. zdá se mi být OK, ale nelíbí se mi že u sporťáku se to polohije celé jako židle. nevíte, jestli je to u všech typů? a jak na takové ležení reagují vaše děti? moc díky za všechny názory a zkušenosti 🙂

krista
autor
30. pro 2008

Mauska je to tak u všech typů, kromě T3 nebo T4 (kolekce 2007) tam je vložná taška a sporťák polohovatelný 😉
Já mám S3 a polohování jako sklopná židle a naší malý to ani trošku nevadí 🙂

mauska
30. pro 2008

krista: moc díky za info. A jinak spokojenost? žádný zádrhel, vada nebo tak? 🙂

krista
autor
30. pro 2008

Mauska já jsem naprosto spokojená, ale holky si poslední dobou docela stěžují ☹ kočárek se v místě skládání nějak vyklá 😖 ztrácí špunt od kola k aretaci, kolečko se někdy samo zaaretovává... Miselin si docela užila s reklamacema, však ona ti určitě sama napíše. A jinak mi taky trošku vrže, ale jak už jsem psala za to si můžu sama, protože tam nakládám hodně nákupu (výhoda fakt prostorný nákupní košík) anebo když mi malá ječí tak s ním pohupuju 😅
Kterej ten kočárek se nejvíc líbí tobě? Jaká kolekce/barva? 🙂

mauska
30. pro 2008

Mě se líbí Moon OCEAN 4S, barvu nevím, možná červená...to je těžký. Chtěli jsme peg perego GT3 ale nevejde se nám do výtahu ☹ tak hledám nějakou jinou variantu. Ještě to asi bude boj. Ale stejně díky za názory a zkušenosti. 🙂

miselin
30. pro 2008

Mauska tak ako Krista už písala mne sana ňom stále niečo kazí, ale ja mám na všetky veci smolu takže mne keby vyrobili kočík aj v NASA tak aj tak by som ho reklamovala 😀 A ten šporťák mojej malej tiež vôbec neprekáža a teraz aj tak väčšinu kombinovaných kočíkov takto začali vyrábať 😒
Kristi tak Domča je zase už tretí deň dobrá asi nás zase pripravuje na svoje herecké vystúpenie na Silvestra alebo skôr na Nový rok aby mohla potom celý rok prevrešťať, lebo šak ako na Nový rok tak po celý rok, takže zase bude vystúpenie hodné oscara 😀 😀 No Jej sa tiež akosi nemôžu prerezať tie zúbky už jej idú skoro tri týždne takže neviem či jej vôbec niekedy narastú 😖

miselin
1. led 2009

Prajeme šťastný Nový rok a veľa šťastných kilometrov bez reklamácie 😀

miselin
2. led 2009

Už máme za sebou prvú vychádzku po snehu s troma kolesami a môžem povedať, že sa s ním ide akoby ani sneh nebol úplne super sa to nedá s tými 4 kolesami ani porovnať, už by som isto nadávala 😉

krista
autor
2. led 2009

Ahojky Miselin,
také přeji všem krásný nový rok a víc radostí než starostí s dětmi 😵

Kočík v NASA to mě fakt pobavilo, s tebou musí být pořádná sranda 😀 No jsem ráda, že se ti jezdí s trojkolkou dobře, já taky dneska testla prvně na sněhu a dobrý, přesně jak píšeš ani jsem nevěděla že sníh je! 🙂

A jak je Domče? My už máme i ten druhý zoubek venku, ten jsme pro změnu objevili prořezaný 1.1. 😵

miselin
2. led 2009

Tak blahoželáme k zúbku 😀 😀 Už aby boli všetky vonku, že? 😒 U nás je už 4 dni kľud, Domča sa aj na Silvestra zobudila 23:50 a nakoniec sa s nami dívala aj na ohňostroj, keď bývame na kopci tak máme aspoň super výhľad tak aspoň jedno plus to má 😀 Inak som ju akurát minútu po polnoci prebalovala lebo sa riadne dovalila takže som Nový rok nezačala najlepšie 😖 No a túto noc mala zase koliku mala bruško ako kameň a som jej musela až teplomer dávať aby sa vyprdkala lebo pišťala jak čajník. Ale potom už bolo dobre a spala až do deviatej čo sa jej teda ešte nikdy nestalo lebo vstáva tak okolo siedmej. Neviem prečo ju to bruško ešte stále bolieva veď papá väčšinou dokola to isté tak ja už neviem. Možno to má zase z tých zubov lebo sa jej ešte stále neprerezali ja neviem či jej prestali rásť alebo čo lebo jej ich je vidno už skoro 3 týždne a prerezať ani pánovi 😒

krista
autor
5. led 2009

Ahojky 🙂

Jo ty zuby jsou děs Miselin, nevím zda nám nejdou ještě horší, protože v noci zase strašně řve, to je prostě mazec 😔 My s těma prdíkama taky ještě sem tam zápasíme, to jsou na tom líp kolikrát dvouměsíční děti 😖 nechápu no ... to je krásný jak jste spolu vítali Nový rok všichni 🙂

Já se přiznám že teď jak mrzne tak nechodíme ani kočárkovat 😅 ale o víkendu jsme byli zase ve sněhu a pohoda 🙂

misajk
6. led 2009

Přeji Nový rok vše. Já jsem to psala, že MOON je levná verze Brevi ovo a že nevydrží. Mám Brevi už osum měsíců a jsem móoc spkojená. Žádné vady, pořád pevně drží a sice mě štvali ty malé kolečka, ale ten sníh zvládají naprosto s přehledem (musí se aretovat). To spíš nezvládám já (kloužu 🙂
To sezení jako v židli. Mně to dost vadilo, ale syn v tom spí jako mimino 🙂
Mějte se M

krista
autor
6. led 2009

Misajk a kolik stojí Brevi Ovo? Můj kočár stál v kamenným obchodu cca 12,5tis., to mi teda málo nepřijde. V provozu ho mám 10měs. a ani jedna reklamace, chyba apod. 😉

gimulka
6. led 2009

ahoj holky, za chvilku přejdeme do sporťáku a tak mě napadlo jakou máte pláštěnku. Origoš od moona nebo tu univerzální od emitexu...
Jo a jak dlouho trvá s moonikem reklamace? Občas se mi zaaretuje to přední kolečko a musím to přehodit zpátky...

krista
autor
6. led 2009

Gimulka myslím že reklamace trvá od toho co to je a odkud jsi to koupila 😉
Pláštěnku mám univerzální od Emitexu na hl. korbu a pasuje i na sporťák 🙂

miselin
6. led 2009

Gimulka ja mám tiež pláštenku univerzálnu na hlboký korbu a tiež ju používam aj na športiak. A ja keď som dávala reklamovať kolieska tak bol kočík do 2 týždňou doma ale keď sa mi pokazilo skladanie tak to trvalo asi 25 dní takže ako sa im kedy chce 😝

gimulka
7. led 2009

tý jo miselin si nedokáži představit, že bych byla tak dlouho bez kočárku...možná počkám do jara než si koupím ještě golfky..a díky za info o pláštěnkách