Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

novako
29. čer 2009

Ahoj holky, kdybyste některá měla zájem, tak tady by snad měli mít Moon T3

http://www.all4baby.eu/?p=productsMore&iProduct...

Kupovali jsme tam Moona S4 a naprostá spokojenost.

krista
autor
29. čer 2009

No ta cena to je síííííííííííííla 😲 to neni možný, kolik nás stály ty naše kočárky co 😅

drgonovamata
29. čer 2009

Ahoj maminy
Mame Moona Ocean 3S
nahodili sme vcera sportovu verziu a mala som obrovske sklamanie, ze sa neda napolohovat do lahu, lebo nozicky jej trcia dohora, teda sklapa sa ako stolicka! Som total sklamana, ked sme Moona kupovali vobec som to nevedela, automaticky som myslela ze sa vyspinka aj v sportaku, viacej som sa zaujimala vtedy o korbicku kde sa vozila doteraz.
Krista fakt si tvoja mala na to zvykla -tie nohy hore?

ibamy2
29. čer 2009

ahojte, zienky 🙂
vyzera to tak, ze nasim favoritom je moon pong 😀 .... skoda, ze sa nezapojil niekto, kto ho ma... rada by som o nom vedela z prvej ruky plusy aj minusy... no co uz, mozno budem potom prva 🙂 , hoci babo cakame az v novembri... ale je sila, ze polsky espiro vector 4 lite je vernou kopiou pongu... ti poliaci skopcia fakt vsetko 😀 ... no stale som presvedcena o tom, ze nemec je hold nemec 😉 ... je teda viac ako pravdepodobne, ze co nevidiet sa pridam do vasho fanklubu 😀

krista
autor
29. čer 2009

Drgonovamata, já bych naopak řekla že to malé velmi vyhovovalo, teď v golfkách si pořád háže nohy nahoru a přestala mi v nich spát 😖 a taky jsem potkala hodně kočárků kde měli dětičky nožky hozený na madlu... ono se prý nějakým výzkumem přišlo na to že dětem to tak vyhovuje víc... já bych asi taky radši kdyby to tak nebylo, protože se mi to moc nelíbí, ale malá to má ráda 🙂

Ibamy2 kup si ho co nejdřív taky jsem zvědavá na plusy a mínusy 😀

miselin
29. čer 2009

drgonovamata ja som sa tiež toho obávala, že ako mi bude malá spať s nohami dohora, ale tiež sa jej to tak páči, dokonca keď spala tak si ešte aj vtedy vyložila niekedy nožičky na madlo, takže u nás v pohode 😉

Kristo ako sa máš, veď ty to už máš za pár 😲 😲 😲 🙂 Ako to strašne letí a decká poslúchajú? U nás stále rovnako raz dobre no a potom zase zle aby sme z toho náhodou nevyšli 😀 😀 Ale objednala nás doktorka aj na alergológiu, či nieje náhodou na niečo aj alergická, lebo sa jej ešte aj pod krčkom nejaký ekzém spravil, tak nás tam radšej objednala keď ešte k tomu počula aká je Domča strašne zlá a ešte aj v noci stále piští, tak som zvedavá čo jej zistia 😖

drgonovamata
30. čer 2009

Krista, Miselin tak diky za povzbudenie, uvidime ci sa Dominke tak zapaci spinkat s nohami nahor 😀

lola11
30. čer 2009

mozem len potvrdit - aj moj maly spinka v sportaku uplne v pohode - aj 2 hodky poobede 😉 😉 Co je horsie, tak ta strecha - musis si kupit but slnecnik(ja som mala ale nervy stale ho upravovat podla slnka!!) alebo ja mam slnecnu striesku od Emitexu - striesku teda odporucam, ale nie tu emitexovu - je hnusna ked sa na ten kocik namontuje - pokrcena a fakt to nevyzera dobre - skusim kupit z nejakeho ineho matrosu.

drgonovamata
30. čer 2009

Babiny a teraz v lete davate do toho sportaku aj nejaku plienku detom pod chrbat? Zda sa mi ten material taky ze sa bude potit ked tam bude sediet opreta, v hlbokom kociku ked lezala som mala plienocku na matracku. Ak davate nieco, spravili ste v plienke - deke nejake dierky aby tade presli tie upinacie pasy z chrbta? ☹

milliigoret
30. čer 2009

baby ja som mala tiež moon s3 a tiež sa mi tam malá v pohode vyspala,ako píše lola aj 2-3 hodky poobede,keď sme boli vonku 😉 športovú časť sme používali od februára do septembra,ale zdalo sa mi ,že ako tam bola vo fusaku tak to bolo také lepšie trošku sa jej to tam vyrovnalo(tá priehlbinka), tak sme tam v lete pod ňu zvykli dávať deku,aby to mala tiež také trošku rovnejšie a v pohode sa tam vyspinkala 😉,takže ja som bola spokojná,mne išlo hlavne o to aby sa dala sedačka otočiť v smere aj protismere 🙂

krista
autor
30. čer 2009

Miselin napísala som ti IP 😀

Drgonovamata já mám ušitou vložku, nechávala jsem si jí teda šít do golfek, ale ona mi dobře pasuje i do sporťáku, je to docela výhoda, nikde se to neušpiní a taky se nepotí - i když je fakt že víc už využíváme ty golfky 🙂
Toho spaní se fakt neboj, jak říkají holky děcka se v tom krásně vyspí 🙂

Co se týče sluneční clony, tak já jsem měla dvě i slunečník 🙄 a pokud je kočárek zrovna do lehu tak tam asi nepomůže nic 😖 Jednu clonu jsem měla Safety 1st, krásně držela, ale moc neclonila, pak ji manžel omylem zlomil při skládání do auta, tak jsem si objednala takovou levnou od jedné pani co šije na MMB a ta mi na tom kočárku vůbec nedrží, takže se válí doma a já bych ji vzteky nejradši zlomila vejpůl a vyhodila 😝 slunečník je fakt že se musí pořád polohovat, je to o nervy... takže já to teď nechala jak to je, malá má kšiltovku a sluneční brýle a bývá namazaná krémem a na přímý slunce nechodíme - protože to bych zase zdechla já 😅 a dopoledne to neni taková síla 😉

Jinak jsem si myslela že kočárek po i proti směru je celkem samozřejmost, ale jak se v tom orientuju dýl tak zjišťuju, že to moc kočárků nemá, takže tohle je opravdu plus! 🙂

drgonovamata
30. čer 2009

Milligoret, tvoja Saska sa teda fakt vyspi hocikde a hocijako, aj v tom sportaku Moon - ked som pozerala tvoj album 😅

milliigoret
30. čer 2009

ano krista máš pravdu,nieje ich veľmi veľa 🙄 tak preto sme vybrali tento,no ja som bola maxi spokojná ,jediné ,čo mi vadilo bolo to že sa nám šúchal košík o predné koliesko,ale o tom ste už určite písali... 😉ani ťažký sa mi nezdá a aj cenovo bol celkom ok,nás vyšiel cca 12500,- ešte Sk,no a keď si to porovnám trebárs s Jané,tak cena pre mňa vysoká a to sa ešte ani sedačka nedá otočiť do protismeru,ale ináč je pekný 😵
a to otáčanie sedačky v smere a protismere,čo som si stihla všimnúť majú väčšinou tie ktoré sa nedajú polhovať úplne naležato 😖

milliigoret
30. čer 2009

no to moje dieťa... 😀 😵 jej je teda fakt úplne jedno kde ,ako a kedy spí 😀 😀 😀 tomu sa ja véééľmi teším 😵 😀

krista
autor
30. čer 2009

Milligoret to je super spací album 🙂 tohle by se mi v životě nepovedlo vyfotit, naše malá je pravý opak, v kočárku od roka nespala, jen doma v postýlce a to ještě ve svém pokoji, takže jí tam radši nelezu aby nebylo zle 😅 🙂

Jané se mi taky líbí, ale jak říkáš cena je jinde, i za ojetý 😅 Taky mě štve to šťouchání o přední kolečko, naštěstí se mi to nepovedlo prodřít, myslím ale že někdo si na to už stěžoval 😅 Já to tam vepředu nemívám moc naložené, tak je to vcelku v pohodě 😉

A všimněte si že dneska se těch kočárků "alá sklopná židle" dělá opravdu moc, skoro každá kombinace je takhle řešená a kdyby to děckám nevyhovovalo tak to dělat nebudou! 🙂

milliigoret
30. čer 2009

kristi ďakujem 😵 😵 😵
a ináč stále rozmýšľam nad tým ako vyzerali kočíky kedysi cca 30 rokov dozadu 😵 ,a som veľmi zvedavá ,čo tu bude o takých 10 rokov,to si vážne neviem predstaviť 😅 možno už budú mať niektoré aj hnací motor,čiže žiadne tlačenie do kopca... 😀 😀 😀 to sa už možno nebude ani na čo sťažovať ,a možno konečne vymyslia dokonalý kočík 😵 😵 😵

miselin
30. čer 2009

drgonovamata ja som si do šporťáku kúpila podložku od emitexu, v kočíku je celkom dobrá ale inak je to taká handra a stojí vyše 700sk takže za tú cenu je to fakt len handra ☹

milliigoret teda tá tvoja malá 😲 😲 😲 😲 Normálne zíram u nás sa bez revu nezaspí a tak ako aj u Kristy už od roku sa v kočíku nespí 😖 Malá mi spí len v postieľke a až po veľkom predstavení 😒 😅

lola11
1. črc 2009

no my sme ten kosik predrali uz niekolkokrat ☹ ☹ - aj ked som tam nasila latku, tak zase sa nam to podarilo 😢 😢 Ale nakoniec som to vyriesila - nasila som tam pas z takeho makkeho opasku a este som ten kosik skratila asi o 1,5 cm - tak je po probleme. No a podlozku som si usila tiez - z bledozeleneho upletu - musim to niekedy vyfotit, je naozaj fajn. Maly sa mi hrozne potil na tom matrosi, hned sa zobudil a plakal ale teraz mame klud.

milligoret - pridavam sa do klubu zavidiacich mam...my uz maleho tiez asi 2 mesiace uspavame na nasej posteli a trva mu to niekedy aj hodinku - musi polozit celu postel, z nas si robi preliezku a pod. Ale nastastie v kociku mi este poobede spinka vzdy - este sa nestalo ze by nezaspal. Dokedy??? 🙂 🙂 🙂

krista
autor
1. črc 2009

Milliigoret no sama jsem zvědavá co bude za 10 let 😀 Některý kočárky už vypadají jako z jiný planety 😀 A kočárky 30 let zpět, to je taky kapitola sama pro sebe, zrovna nedávno jsem vzpomínala. Tchánovci se nedávno stěhovali a já vím že měli starej velkej a hezkej kočárek schovanej (chtěla bych ho aspoň na balkon) ale oni si všechny věci schovali někam kde jim to někdo rozkradl a zničil, tak to mě naštvalo tohle 😖 😔

Miselin 700sk to je otřes 😅 😒

Lola11 to poznáš do kdy ti bude v kočárku spát, vždycky to může být naposled tak si toho važ 😀 To se vám to opravdu povedlo tolikrát prodrat? Možná to má ta nová kolekce jinak řešený, já to mám fakt jenom maličko ošoupaný 😉

miselin
1. črc 2009

Ja som ten košík posunula viacej dozadu a pripla som ho vyššie o konštrukciu a už sa mi nederie 😝

Kristo ešteže mám zlé dieťa aspoň mám vycvičené nervy tak ma to už až tak nevytočilo, že bola taká drahá a taká hrozná 😀 😅

drgonovamata
1. črc 2009

Babiny my sme boli dnes druhy krat vonku v tom sportaku, a mi aj zaspala v nom uz 🙂 s nohami nahor 😒 no ked som ju potom odtial vytiahla von mala pod chrbtom spotene a mokre uplne vsetko 😢 Musim sa ist popytat do obchodov na tu podlozku co pisala Miselin, lebo takto sa to neda .........

krista
autor
1. črc 2009

Drgonovamata tady šije jedna maminka na MMB a zasílá i na Sk a ta podložka tě vyjde tak na půlku jako ta co má Miselin a ještě ji budeš mít oboustranou a třeba i s madlem, aspoň mě teda vyšla levně 😉 Jestli chceš někde to najdu a pošlu kontakt do IP 😉

Mě se teda malá takhle v kočárku nepotí - asi je to tím, že v něm nespí, my zase máme problém v postýlce - zpotí se vždycky a já nenadělám nic 😒

Miselin no jo to jsi vlastně psala že jsi ho posunula! 🙂 Vycvičené nervy to je pravda, i když kolikrát můj pohár trpělivosti opravdu přeteče, na mě to padne a jen sedim a připadám si fakt už jako blázen 😝

miselin
1. črc 2009

Drgonovamata ja by som si vživote nekupovala tú od Emitexu lebo je to fakt len taká handra a za tie peniaze fakt nestojí. Ja som ju objednávala cez internet a už sa mi ju nechcelo posielať naspäť, ale v obchode by som sa jej ani nechytila keby som ju tam videla 😠

Skôr by som si dala ušiť k tej pani čo spomína Krista tam si môžeš aj vybrať látku akú chceš a aj ti ju môže ušiť obojstrannú a ušije ti rovno aj poťah na madlo a za super cenu 😉

miselin
1. črc 2009

Kristo to poznáme 😀 😀 😠

drgonovamata
2. črc 2009

babiny prave som kupila dneska podlozku od fy. Babyland v obchode za 470 Sk, z jednej strany je frote, z druhej bavlna, tak uvidime ............. a este mi aj farebne ladi - bledozelenkava lebo aj karu mame tej farby .

krista
autor
2. črc 2009

Drgonovamata tak to jsi udělala dobrý kup, hlavně aby to pomohlo! 🙂

Miselin a když chodíte ven, berete ještě kočík?? My máme s malou problém že spíš za ruku chodit nechce tak nám lítá po silnici div nepovalí lidi a neskáče pod auta 😝 a když už jí to nebaví tak se chce spíš nosit 😖 zajímalo by mě kdy bude disciplinovanější 😅

miselin
2. črc 2009

Drgonovamata tak to si dobre kúpila, lebo tá z emitexu je len froté 😒

Kristo u nás je disciplína neznámy pojem a myslím, že ešte aj dlho bude 😅 Von chodíme väčšinou už len s golfkami alebo pešo, ale to pešo sa vždy končí bitkou lebo naša Dominička sa strašne rada hádže o zem keď jej nevyhoviem a ešte po vonku chodí za ruku lebo sa ešte bojí ale doma už cupitá aj na detských ihriskách už bežká sama ale ako náhle prestane po vonku behať za ruku tak to bude vrieskať asi celú prechádzku keď nebudem chcieť ísť tam kde ona 😖 Sa teším 😝

krista
autor
3. črc 2009

Miselin prosímtě a to ona si lehne a válí se po zemi vzteky jo? 😅 to nám naštěstí nedělá, ale to taky může přijít že 😝 ona má jen nechutnej hysterák a nesnáším jak z toho kočárku zdrhá a doma zase naopak na kočárek ukazuje a chce do něj posadit, ona prostě neví co chce 😠

miselin
5. črc 2009

Kristo ona so sebou začne hádzať a keby som ju nedržala za ruku tak si tu šišku teda poriadne otrieska, nechápem kde sa v nej berie toľko jedu 😠 Najhoršie je, že ona nás úplne ignoruje, či ju vycápem alebo po nej povrieskam jej to je jedno úplny nezájem aj som už skúšala opačnú metódu, že som ju objala alebo ja už ani neviem čo všetko a aj tak ma má uprdele 😅 😠 No naša Dominika je na dlhšiu debatu 😅 O tom jej bláznení by som mohla aj knihu napísať 😀 A teraz už dva dni seká dobrotu tak asi zase chystá niečo veľké 😀

mischelinka
7. črc 2009

Ahojky
zdravím vás po delší době..... 🙂
Mooník krásně slouží, už jsme přešli na sporťáček a Madlenka je v něm nadšená 😵 , a to že má nožičky při spinkání výše ji vůbec nevadí, naopak bych řekla, že si jí tak spinká dobře, je to určitě i přirozenější poloha.... 😉
Mám dotázek.....doporučily byste mi prosím nějaký slunečník? nebaví mě stále přehazovat sedačku...díky...