Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

nikap
29. črc 2008

No právě na mimibazaru, ho mám v merku

ina.b
29. črc 2008

Díky Kristo, já do tvého načuhovala dřív, jak malá roste, ale koukám, že jsi cenzurovala 😀

krista
autor
29. črc 2008

Nika a je to někde u vás ten prodejce nebo by si ho brala poštou?

krista
autor
29. črc 2008

Ino no jo, prudiči 😒

ina.b
29. črc 2008

Nikap, tak přidávám ten špuntík do fotoalba, juknu tam, ju?

krista
autor
29. črc 2008

Ino: "Chybí" 😀 😀 😀 Tvůj popis je výborný 😀

nikap
29. črc 2008

Krist: Brala bych ho poštou, je rok starý
Nikdy jsem takto nekupovala kočárek, ale na té mateřské se toho moc s 2 dětmi našetřit nedá

krista
autor
29. črc 2008

Našla jsem to líp nafocený, kdyby si chtěla 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nikap
29. črc 2008

Ino:

Aha, už mi to došlo, kdyby vypadl a nedal se sehnat, nenapadá někoho, řím by se to dalo případně z domácích zdrajů nahradit?

krista
autor
29. črc 2008

Nikap je to blbý kupovat něco takhle na dálku ale člověk strašně ušetřila, já v době kdy jsme kupovali náš pošetřila za koupi přes net cca 4tis. 😉 Pokud neni člověk milionář tak na ty korunky kouká 🙂 Když je rok starý tak se dá i leccos při nejhorším reklamovat, tak jdi do něj 🙂

krista
autor
29. črc 2008

Niko to mě nenapadá 😀

nikap
29. črc 2008

Cena je 5500,- se vším všudy + 2x pláštěnka

Jak se ten kočárek případně aretuje? Já to u Speediho použila jenom 2x v buse

ina.b
29. črc 2008

Tak ju, já to zase smáznu z alba, jestli už ses jukla 😀 😉

Heleď, tady čtu právě v manuálu ke kočárku, že Distributorem je Baby Direkt, s. r. o. (email: prodej@babydirekt.cz). Tak možná, že by byl schopný tento distributor zajistit i náhradní díly na kočárek.
Nebo když budeš od někoho kupovat z druhé ruky, tak ať Ti k tomu dá i paragon z prodejny, kde ho kupovali, aby ses mohla obrátit na prodejnu, která určitě zajistí případný náhradní díl...

nikap
29. črc 2008

Ino: Díky, už jsem tak jukla, dávám do alba fotky špuntů a toho kočárku, jestli na něm vidíte nějakou chybu písněte mi to.

Kočárek bude i s návodem a možná paní najde i paragon

krista
autor
29. črc 2008

Niko to zní výborně, zaaretuje se jednoduchým zatlačením toho čudlíku co chyběl Ině 🙂 😉

Musím letět, malá se mi probrala, zatím pá holky 🙂

nikap
29. črc 2008

Takže, když tam chybí nejde "jen" zaaretovat, ale jezdit se dá?

krista
autor
29. črc 2008

Řekla bych že ano, protože celkový odepnutí kolečka se provede jiným špuntem 😅

krista
autor
29. črc 2008

Tak prďola ještě chrápe 🙂
Čekám na ty fotečky Niko 🙂

nikap
29. črc 2008

Dala jsem tam jen kočárek, ten zbytek musím ndřív zmenšit 😠

Jsou ta kola na Moonu rychloupínaci? Zmáčnout čudlík a vyskočí a tak samo zpět, nebo tam je nějaký fígl?

ina.b
29. črc 2008

To otoční je venku raz dva, ty boční taky 😉

krista
autor
29. črc 2008

Nika vypadá super, ten jsem na MMB viděla, občas tam koukám co tam lidi nabízí 🙂
Jj njak píše Ina je to všechno raz dva, žádný páčení nebo šroubováky 😉

nikap
29. črc 2008

Tak to by bylo fajn, na těch fotkách snad vypadá dobře. Jinak se mi barvy na té hluboké verzi zdají být nějaké takové...
Ale snad to bude tím osvětlením, svítí tam zezadu sluníčko, na té sportovní ty barvy snad odpovídají.

krista
autor
29. črc 2008

Nika sportovní i hl. verze je stejná protože tam je vložná taška 😀

nikap
29. črc 2008

Jo, to vím 😀
Já myslela tu vložnou tašku a nánožník 😉

krista
autor
29. črc 2008

No ta vložná taška neni na těch fotkách vidět, tak to nevim, ale řekla bych že je tam opravdu blbý osvětlení, to je vidět jak se ty dvě fotky a barvy na nich liší a přitom se až tak lišit nemůžou když maji stejný prvky 😉

krista
autor
29. črc 2008

Tak co, půjdeš do něj? 😀

nikap
29. črc 2008

Jdu do něj 😀

Možná mi snad příjde už zítra. Tak uvidíme. Holky jste moc velké šikulky, moc vám děkuji za zopdovězené dotazy a trpělivost.

ina.b
29. črc 2008

Není zač

krista
autor
29. črc 2008

Niko tak dej potom vědět až dorazí jak se ti líbí!! 🙂

nikap
29. črc 2008

Určo,

pak vám udělám srovnávací test Speedi vs. Moon T3 😀
Nebo už někdo máte více zkušeností?