Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

ina.b
2. kvě 2008

Tak teď jsem si to šla zkusit a máš pravdu, nejde to do úplnýho složení, zůstane to trošku přizvedlé 😅 My ho musíme skládat do co nejmenších rozměrů - podvozek zvlášť do kufru a vršek na přední sedadla v autě. Máme totiž Škodovku 110r a tam je ještě kufr vpředu, tak se tam toho moc nevejde 😀

navi
2. kvě 2008

ahojky, kristi nic si z toho nedělej, mě to taky trvalo, mež mi došlo, že tu tyč mužu mužu oddělat, když tam chci narvat větší tašku 😉 😀
jinak jde to složit i se sporťákem, ale manža to dělá tak, že složi podvozek, pak vytáhne sporťák a položí ho volně na ten složený spodek, je to pak víc skladný 🙂

ina.b
2. kvě 2008

Kristý z toho si nic nedělej, já ještě po takový době užívání zjišťuju, co to všechno má. Minulý týden jsem přišla na to, že se dá potah z kočárku stáhnout a vyprat 😅 předtím jsem to nijak nezkoušela a drbala ho houbičkou připevněný ke kočárku 🙄

krista
autor
3. kvě 2008

Ino 😀 to je taky dobrý 😀

Navi díky za typ 🙂 Já už se docela těšim až budeme ve sporťáku, bude to víc zábavný až bude malá pozorovat okolí 🙂

ina.b
3. kvě 2008

My už teď ve sporťáku jezdíme, ale udělala jsem jednu chybu. Takhle na procházce mi to nedalo a vyndala jsem malou z kočárku, že si jí vemu na ruku, aby se pokochala přírodou... No a ona pak už nechtěla být v kočárku, tak jsme jí zbytekl cesty domu museli nést v náručí 😝

krista
autor
3. kvě 2008

Ino ta je vyčůraná 😀 To víš, to se jí líbilo víc 😀 tak já poučená naši malou do ruky teda brát nebudu 😀 To se mi hodí ty vaše poznatky 😀

ina.b
3. kvě 2008

Já už jí taky radši nevyndavám. Začnu, až bude trošku ťapat, protože se pak unaví a bude ještě škemrat, aby mohla do kočárku 😀 😀 😀

ina.b
3. kvě 2008

I když takhle kousek od baráku to nevadí, to jí klidně vemu do náručí. Ráda se dívá po okolí. Ale když jsme někde dál nebo na cestách, tak to už ne, jinak se bude zbytek cesty zase vztekat.

kavce
5. kvě 2008

Ahojky holky 🙂 poptřebovala bych poradit 😔 😔 😔 .Chci si koupit MOONa ale nevím jestli S3 nebo T3.Jak se stěmi kočárky jezdí ? Jsou vhodné i do terénu? Mooc Díky 😖 😖 😖

ina.b
5. kvě 2008

Kavce: No my máme T3 a jezdíme cestou necestou 😀 (Lesníma cestama, kolem zahrádek...). Občas se to třetí kolo někde šprajcne v díře nebo o šutr, tak ho zaaretujeme a je to 😉
Ale zase nedokážu posoudit, jak jezdí jiný kočárky. Řekla bych, že ten náš není zas až tak moc odpruženej, ale taky nějaké pružiny má a jde to s ním.

krista
autor
6. kvě 2008

Ino předevčírem byla malá v kočárku hodně neklidná tak jsem jí vyndala a když jsem jí vrátila zpátky tak řvala jako tur, že jsem se nepoučila 😲 No museli jsme s manžou volat jeho kolegyni jestli bych jí tam mohla nakojit a stejně pořád vyváděla potvůrka 😝

Kavce ty chceš kupovat tedy starou kolekci? Mám S3, máme nafukovací kolečka takže pohoda, nová kolekce už nafukovací kolečka nemá tak nevím jak ten terén zvládá, my jsme 1.5. byli na vesnici a jezdili jsme i blátem a hodně blbou cestou, byl to teda boj - ale to by bylo asi s každým kočárkem a zase tak hrozný to nebylo, to aretační kolečko si nedovedu vynachválit 😵 A u T3 jde dát sporťák úplně do lehu, u S3 to nejde, takže záleží co preferuješ 🙂

kavce
6. kvě 2008

Ahoj holky ina.b,krista.Moc díky za rady 😉 😉 😉 Včera jsem byla v oibchodě se na něho zeptat a zkusit jak se sním jezdí a jakse skládá.Zklamali mě 😠 😠 😠 Mělio ho mít a neměli.Takže jsem se nic nedozvěděla a prodavačka mě odrazovala,že si mám raději koupit Quinny speedi,ale mě se moc nelíbí ty jejich barvy a ani nejde moc polohovat ☹ ☹ ☹ .Tak jsem z toho zase celá zmatená 😢 😢 😢

krista
autor
6. kvě 2008

Kavce a hlavně Quinny speedi je jiná cena co? 😅
A to měli mít teda novou kolekci nebo tu starší? A odkud jsi? Co zkusit jiný obchod?

kavce
6. kvě 2008

krista jsem z Karviné a tady není žádný obchod s kočárky ☹ ☹ ☹ Tak jsem projela Ostravu a Havířov,ale nikde nic i když psali na netu,že je prodávají. 😠 😠 😠 Neměli ani starou ani novou kolekci.Jé a nevíš jestli nová kolekce T3má nafukovací kolečka?

krista
autor
6. kvě 2008

Kavce oni ani novou kolekci T3 neudělali 😒
Udělali jen Moon Ocean S3 a S4:
http://www.kocarky.cz/moon-2008/ocean-s-3.jpg
http://www.kocarky.cz/moon-2008/ocean-s-4.jpg

Hm. já vím že v Ostravě nejsou, tam je scháněla i Petula77 co sem taky kdysi zašla 😖 Nakonec koupila kočík v Polsku 😖

krista
autor
6. kvě 2008

Kavce a ty jsi tenhle kočík ještě neviděla že? To je blbý kupovat něco na slepo, ale na netu jsou k dostání, možná i tu T3 by jsi našla kdyby si pečlivě hledala, nedávno jsem ji někde viděla 🙂

ina.b
6. kvě 2008

Taky jsme náš T3 koupili na netu a v pohodě. Dokonce jsem někde cestou vytratila i tyčku (takové to posouvátko zaaretovat, uvolnit..)na aretaci třetího kolečka a během dvou dnů mi jí poslali zdarma, takže s internetovým obchodem nebyl opravdu problém 😉

zuzkagu
6. kvě 2008

Presne, aj ja som kupovala kočík na slepo, len sa mi proste zapáčil a tak som ho objednala, ale bol to boj, lebo nikde tú T3 už nemali, len T4.
Baby ja teraz nemôžem zohnať tie adaptéry na autosedačku, už som zúfala, mám ich objednané už od decembra ale dodávateľ stále posúva termín dodania ale mne sa zase kráti termín pôrodu takže už som nervózna. Kde ich majú priamo na sklade? Zuzana

mischelinka
6. kvě 2008

kavce
Ahoj, moona S3 mají v babyexpertu v Ostravě, ve Futuru 😉 , teda minulý týden tam ještě byl!

krista
autor
6. kvě 2008

Zuzi zkus tohle, píšou že jsou od 4.5., ale nevim jestli posílaji do SK:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12221520&tab=3

Jinak tady je T3 a za slušnou cenu 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12231839&tab=3

Pipi (co jsi tu občas byla) koukám že už Moona prodáváš pročpak? 😅

zuzkagu
6. kvě 2008

Krista dakujem, tak túto pani mám poznačenú pre istotu už týždeň, ale predstavte si že dnes večer mi volali z netoveho obchodu že im dorrazili a že mi ich hned posielajú. Tak už budeme mať kočík úplne kompletný, z čoho sa už vytešujem. 😀
Zuzana

navi
6. kvě 2008

já se připoji ke kristě, taky jsem si všimla toho inzerátu od Pipi, v čem byl problém, že už ho nechceš? 😕

zuzi tak super,jak dojdou adaptéry, máš všechno a už si v pohodičce čekej na drobečka 😵

kavce
6. kvě 2008

krista,ina. b,zuzkagu
holky moc díky,já ho mám přes net shlídlí,ale chtěla jsem ho vyzkoušet než ho koupím. 😕 😕 😕
mishelinka,
ve futuru jsem byla v chicu a tam ho neměli,nevěděla jsem že tam je i baby expert.Díky ještě tam jednou sjedu ☹ ☹ ☹

krista
autor
7. kvě 2008

Zuzi tak to je klika 😀 To mám radost za tebe 🙂

Navi a přitom z něj Pipi docela zářila radostí co? 😅 😀

Kavce hodně štěstí, doufám, že tam bude a že přibydeš do klubu Moonek 😀

navi
7. kvě 2008

no právě, že byla nadšená, tak by mě dost zajímalo proč ho hned zase prodává 😕 Třeba se tu ukáže a poví nám to.

krista
autor
7. kvě 2008

kdyby někdo potřeboval adaptéry, jestli už nejsou v čudu 😝 :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13395976&tab=0

krista
autor
7. kvě 2008

Možná pipi vadilo to že se nedá dát do úplnýho lehu 😉

pipi1211 • 1d • 3. březen 2008 ve 12:04
no baby mi mame moonS4 uz asi tyzden doma a som s nim velmi spokojna je fakt super bala som sa toho ze sa tam nedaju sklopit nohy na spanie ale vobec to nevadi mala v nom spi ako bundas takze ho mozem vsetkym odporucat tu je fotecka: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

arty
7. kvě 2008

Zdravím,
chtěla bych se Vás tady zeptat ( vy jste tu takové informované 😉 ) jestli se dá dokoupit nový hadrový koš pod kočár na novou kolekci S3?

Předem moc díky

novako
7. kvě 2008

Arty: Asi ano, my máme kolekci 2007, kde se ten koš musí při skládání sundat. A prodavač nám slíbil, že až přijde nová kolekce Ocean, tak že nám ten koš vymění (u nové kolekce se koš při skládání rozepínat nemusí).

krista
autor
7. kvě 2008

Novako to je zajímavý protože mi ho při skládání nesundáváme a nevadí nám 🙂 😉