Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
26. únor 2008

Eta ale teď jsem si všimla že to byla reakce na Moon Buggy Fit, tak se moc omlouvám ☹ Jestli tam seženeš i tu T3/T4 to nevim, oni už je moc nemaji 😒

eta
26. únor 2008

no ved to,ze ich uz skoro nikde nemaju ☹ ved skusim este tu Trnavu

krista
autor
26. únor 2008

Eta a ty jsi ho ještě vůbec neviděla? Já vím kde ho měli u nás, ale to je ti prd platný 😖

zuzkagu
26. únor 2008

Eta, tak T3/T4 už všade iba dopredávajú, ale na stránke bybamarketu ho majú v ponuke, tak isto aj na babetkovo.sk, tam som si objednlaa aj adaptéry na autosedačku, a budú až v apríli, tak neviem ako to je s kočíkmi. V reali ich asi nikde už neuvidíš.Ja som ho tiež kupovala na poslednú chvílu cez net až čechách a vyšiel ma podstane lacenjšie ako na SK. 🙂 Ale pozri mi na fotky tam ho ja mám vyfotený, alebo zajdi k nám a ja ti ho poukazujem. Som z Brestovian, to je pri TT. Inak ti neviem poradiť. Alebo ho si ho ešte jednoducho objednaj, naozaj nebudeš ľutovať. Ani ja som ho pred kúpou nevidela. a nelutujem.
Zuzana

emmka333
26. únor 2008

Ahojte,niektora z vas tu pisala,ze kupila Moon buggy cez babymarket.sk len za 4448,- Ale ja som pozerala a stoji tam 4790,- To bola nejaka akcia alebo som pozerala zlu stranku?

gimulka
27. únor 2008

Holky koukala jsem že u toho Moonu S3 nejsou nafukovací kolečka, vadí to? Která jsou vlasntě lepší ta nafukovací nebo obyč.

krista
autor
27. únor 2008

Gimulka to neni pravda, u Moona S3 jsou nafukovací kolečka - sama ho mám 😉 Nemluvíš náhodou no nové kolekci Moon Ocean 3S - tam nejsou 😉 A jestli to vadí to záleží asi na každým jak chce kočárek využívat 🙂 A naštěstí ani ta nenafukovací nejsou vyloženě z plastu - to by se rychle opotřebilo, ale jsou takový poloplastový, takže dobrý 🙂

hanikan
27. únor 2008

Ahoj holky, zase po čase nakukuju jak se tu máte. Koukám, že Kristě se to už krátí...venku už sluníčko...to se ti bude za měsíc krásně vozit krásnej kočárek co!!!

Všechny MOONačky zdravím a přeju krásný den!

krista
autor
27. únor 2008

Hani to si piš že se mi bude vozit, však já se taky těšim 😀 Jak je venku krásně tak mě to tam táhne víc a víc a nemůžu se dočkat až budeme kočárkovat 🙂

Tobě taky krásný den a doufám, že najdeš nějakej super kočárek i pro sebe 🙂 Třeba i ten Moon vyjde 🙂

gimulka
28. únor 2008

Kristo já to napsala blbě, myslela jsem ten nový moon ocean

krista
autor
3. bře 2008

Holky tak jsem koukala do albíček a jedna těhulka má vyfocenýho Moona v reálu, tak snad se nebude zlobit když to sem hodim, třeba to někomu pomůže s výběrem 🙂
https://www.modrykonik.cz/_gallery/49190/49190_...

Vypadá moc hezky 😵

pipi1211
3. bře 2008

no baby mi mame moonS4 uz asi tyzden doma a som s nim velmi spokojna 😵 je fakt super bala som sa toho ze sa tam nedaju sklopit nohy na spanie ale vobec to nevadi mala v nom spi ako bundas 😀 takze ho mozem vsetkym odporucat 😉 tu je fotecka: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miselin
3. bře 2008

Čaute kočky, tak ja som si objednala ešte pred 3 týždňami ocean 4s cez Babymarket a ešte stále mi neprišiel, lebo sú všetky vypredané. Už som z toho chorá, lebo sa naň s manželom veľmi tešíme a stále nič. Dnes som tam volala a povedali mi, že je po tých moonoch strašne veľký dopyt a výrobca nestíha dodávať a preto ich už všade aj zdraželi. My sme sa s mužom do tej 4s zamilovali hneď na prvý pohlad, tak dúfam, že už nám tento týždeň dojde, lebo to už nevydržím. Tak strašne sa teším, keď už budem malé kočíkovať 😀 . Len dúfam, že keď sa tak naň teším, že ma ten kočík nesklame, lebo vyzeral supeeeeeeeeer a je strašne lahučký a dobre sa sním manipuluje, no na prvý pohlad žiadna chyba. Iba tie kolesá, ale pýtala som sa predavačky a ona vravela, že tie kolesá su v pohode a aj na všetkých tých 20000 korunových kočíkoch boli také isté a keby to bolo nejaké zlé tak by ich tam asi nedávali no veď uvidím tak zatiaľ pá pa 😉

krista
autor
3. bře 2008

Pipi super a je to nakonec ten jak jsi sem házela? Jak si z něj můžeš udělat čtyřkolku i trojkolku? 🙂

Miselin s těma kolečkama máš pravdu, že jsou i na těch dražších kočárcích a jakou máte barvičku? Až ti přijde tak ho vyfoť a hoď do albíčka, moc ráda se podívám 😵 Určitě tě nezklame, je to super kočárek, já ho taky miluju 😀 Ještě nevim jakej je v terénu, ale už se taky nemůžu dočkat až vyrazim 😵 To teda koukám, že je po nich takovej zájem, ale ani se nedivim, za tu cenu bych řekla, že je to fakt dobrej kočárek srovnatelnej s těma za 20tis. 🙂 😉

pipi1211
3. bře 2008

hej hej krista to je on 😀 😀 mojho srdca sampion 😀 😀 😀 😀 strasne som rada ze ho mam a ze som ho kupila za skvelu cenu 😀 😀 😀 😀

krista
autor
3. bře 2008

Pipi tak to je fakt paráda a ráda slyšim že malý nevadí, že se nedaji zklopit ty nožky 🙂
Tak přeju veselé kočíkování 😵 Já už chci takýýýý 😀 A s jakou verzí teda teď jezdíš? Čtyřkolka nebo trojkolka, co ti vyhovuje víc? 🙂

miselin
3. bře 2008

Vybrali sme si ten čierny, je naozaj pekný, lebo niektoré iné značky v čiernej farbe sú také... no neni to ono, ale tento je krásny a v každej farbe a foťák už mám pripravený tak dúfam, že už dojde tento týždeň, lebo sa už neviem dočkať 😅

pipi1211
3. bře 2008

pouzivam 4 kolecka... je mi to lepsie 😵 😵 😵 uz som raz mala trojkolku a nebola som spokojna no a tak som to tam vyskusala dat a co ja viem,mne to nesedi 4 su 4 😀 😀 😀 😀 😀
miselin aj ja som velmi chcela cierny ale nakoniec som kupila pouzivany.... kolko vas vysiel?

krista
autor
3. bře 2008

Miselin ten černý už jsem taky nekolikrát potkala, dřív jsem Moony vůbec nepotkávala, dokud jsme ho nekoupili a teď pořád, ten černý je fakt elegán 😵 Bude se tam mimču líbit 😵

Pipi no když si můžeš vybrat, tak je to fajn, možná do sněhu pak bude lepší ta trojkolka jak má větší kolečko, ale to sama uvidíš 🙂

miselin
3. bře 2008

Ja som ho objednávala ešte za 10600 a teraz je už za 11400sk ale aj tak je to dobrá cena, lebo je fakt lahunký a ja bývam na kopci tak s nejakým polským by som tu asi dlho nepobudla 😒 Ozaj a aké máte výťahy zmestí sa tam v pohode? Lebo mňa to ani nenapadlo sa opýtať a my máme ten menší , čo býva v panelákoch

krista
autor
3. bře 2008

Miselin my máme taky klasickej panelákovej, já jsem se tu ptala tuším Lukajdy a ona říkala že se tam s ním vejde, ale pak jsem taky zjistila že někde maji třeba o 3cm ty výtahy jinak, takže se docela modlim aby se vešel, protože já bydlim v 8.patře tahat kočík do 8. patra by byla sebevražda 😲 a snad ty kočíky tomu trošku uzpůsobujou nevim no 😅

miselin
3. bře 2008

No to tiež dúfam Kristo, ale zase keď sa tam vojdú tie poľské a aj tie od demy tak snáď to problém nebude, lebo inak budeme ako kulturistky 😅

novako
3. bře 2008

Holky nebojte, mělo by to být OK. U mojí babičky (v paneláku) je výtah pouze pro tři osoby a vešla jsem se do něj s Moonem i manželem (jediné štěstí bylo, že jsem tehdy neměla ještě tak velké břicho 😉 )

pipi1211
4. bře 2008

baby mi mame klasicky vytah... a uplne v poho sa vojde este mam aj 10cm rezervu ale to pouzivam, sportovu cast neviem ako velka je vanicka 😅

zuzinka6
5. bře 2008

Ahoj holky, tak sem ho konečně smontovala...už ho mam v albíku...akorát nevíte náhodou...když se opřu do rukojeti jakože chci nadzvednout přední kolečko, tak se mi furt skládá ta přední část s kolečkem a nevim, jak to mam zajistit 😅
díííík

krista
autor
5. bře 2008

Holky tak snad už brzo odzkoušim a běda jak se mi do toho výtahu nevejde 😀

Zuzi já ti moc nerozumim jak se ti to skládá? 😀 Nemačkáš tam na čudlík? 😅 😀

zuzinka6
5. bře 2008

no a teď sem udělala něco a už se to neskládá, ale zas to nejde složit, když chci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 týýýýý vole musim počkat na taťku...ten se bude smát 😀 😀 😀 😀 😀 jo a je docela růžovej 😅 😅 😅

krista
autor
5. bře 2008

Zuzi jj je takovej růžovoučkej, ale je to hezká barvička 😵

Nějak mi připadá že máme teda jinej kočárek 😀 Mě se sám neskládá člověče 😀 Máš tam jedno tlačítko vprostřed rukojeti a jedno by mělo být nalevo na rukojeti, je to tak??? Když to zmáčkneš obojí naráz tak ho složíš ten kočík, máš to obojí zacvaknutý? 😀

monkey1
5. bře 2008

baby, smiem vas poprosit, keby ste boli niektora taka dobra a pomerali vnutorne rozmery vanicky? akosi to nikde nevidim a nechce sa mi to citat cele 😖 dakujem!!! 😉
p.s. mate uzasny vkus, tusim som sa donho aj ja zamilovala 😎

zuzinka6
5. bře 2008

Kristo 😀 😀 😀 😀 😀 no jasně že ne 😀 😀 😀 ono jak je to nový, tak se to nedocvaklo a až když sem s tim pořádně zakvedlala, tak se to nehlo a po stranách na rukojeti sou takový černý adaptéry, kde se zmačkne čudlík, pak se přitáhnou k sobě a nedzvednu(to v návodu nebylo)...jo a taky ta sportovní korba mi přijde že se tam nějak vaklá a nedrží pevně...máš k tomu ještě nějaké jištění??a zbyly mi takový dvě násady, který mi pasujou jenom když odendam hrazdu, tak místo ní 😉 ..a takovej dlouhej pásek na koscích s okama a taky nevim co s tim..
Monkey ty rozměry sou 77x33 a zdá se mi dost velká...stejně když dítě začne sedět, tak už chce sportovní korbu páč je zvědavý 😀 😀