Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
10. srp 2008

Ahojky 🙂

Ino teda to je Adélka šikovná, že už zjistila tu příčinu a následek! 🙂 No tenhle pád byl moje chyba ☹ Jsem tady od toho abych na ní dala pozor ☹ Nikde ale nic nemá, tak doufejme, že je všechno v pořádku, taky už abych pomalu začla dávat krytky na rohy, jak se točí ze zad na bříško tak je nevypočitatelná 😝

Marti děkuji za pochvalu kočíku, ona "S" řada nemá sporťák do úplného lehu v tom je podle mě hlavní rozdíl 😉 A taky "T" má vložnou tašku 🙂 A kde jsi ho našla o 3tis. dražší? Porovnávala jsi na stejném serveru? Protože já viděla rozdíl z jednoho serveru max. 1,5tis. 😉 Samozřejmě že když pak vezmeš ceny z více serverů tak to dá rozdíl i ty 3tis., to jsem našla i "S" s velkým rozdílem 🙂 Jen na tom že jsou ho koupila přes net jsem ušetřila 3tis. oproti kamennému obchodu tady u nás 🙂

Nastenka asi myslíš tento Moon co?
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

Co k tomu říct, pani co s nim jezdila (tím nemyslím Niku, ale předchozí majitelku) mu očividně dala do těla, já jsem ještě takto zničeného Moona nikde neviděla a to jsem pár bazarových viděla osobně 😉

novako
10. srp 2008

Ahoj holky! Začaly se mi blokovat natáčecí kolečka vepředu. Musím je mít zaaretované, jinak se s ním nedá skoro jezdit. Stalo se to také někomu? Mám S4.

lukajda
10. srp 2008

Ahoj holky,
Novako - mě se stávalo něco podobného (mám S3). Dvakrát jsme reklamovali - podruhé nám vyměnili podvozek. Když jsme si minule vyzvedávali kočárek, tak nám majitelka obchodu říkala, že se jí začínají množit reklamace na Moona S4 - právě kvůli předním kolečkům. Ale bližšího nic nevím.

krista
autor
11. srp 2008

Lukajdo ještě opožděná gratulace Táďovi k narozeninám!!! 😵 😵 😵

Holky tak mě švihne, jestli se mi stane totéž 😒

krista
autor
11. srp 2008

A používáte to zaaretování často? Já vůbec 😉

lukajda
11. srp 2008

Krist 😵 😵 😵
Já jen v MHD, jinak asi ne.

krista
autor
11. srp 2008

Lukajdo tak já pro změnu MHD nejezdím, tam se bojim 😀 jako né jízdy ale toho že mi nikdo nepomůže s kočárkem 😅

lukajda
11. srp 2008

Tak toho já se nebojím - teda bála jsem se, ale lidi jsou naprosto v pohodě. Několikrát se mi dokonce stalo i to, že jsem narazila na tak neskutečný gentlemany, že jsem pouze sledovala, jak mi dva pánové kočárek vynášejí nebo snášejí do trolejbusu...byla jsem z toho naprosto paf 😀

krista
autor
11. srp 2008

Lukajdo tak to je super, já jela 1x a pomáhal mi pán co sám sotva chodil, protože jiný se nenabídl a ostatní se tvářily že mě nevidí, bylo mi to strašný blbý vůči němu 😔

lukajda
11. srp 2008

Já jsem zatím měla pokaždý štígro...teď už si ale na cestování beru golfky a to je úplně v pohodě 😉

novako
12. srp 2008

Lukajdo: Tak tos mne tedy nepotěšila. ☹

lukajda
12. srp 2008

Novako: to je mi jasný ☹ Budeš ho dávat na reklamaci?

nsoci
12. srp 2008

Ahojte holky..... tusim idem k Vam trochu vysmejdit infosky.

Tak sa mi zda, ze jedine Moon ma zatial vsetko, co by sme u kociarika radi mali, ale radsej si to u Vas overim. Trosku som aj poprecitovala, ale mam hokej v tych modeloch....tak snad mi pomozete.

Chceli sme:
- trojkolku
- nafukovacie kolieska (to tusim maju u Moona vsetky trojkolky)
- vanicku dlzkou nad 80 cm (podla udajou na nete by mala byt, ale je tomu fakt tak?)
- sportak po a proti smeru jazdy
- dobre perovanie
- pripinatelnu autosedacku (fakt sa dasadptermi pripnut aj Maxi cosi?)

Teraz citam, ze S3 sa neda dat sportak uplne do lahu..... Doteraz bol Moon Ocean S3 favorit...toto sa mi moc nepaci. To T3 je tiez trojkolka? Aky je hlavny rozdiel? A co je to ta vlozna taska (trosku tusim, ale...) Dakujem moc za pomoc....

Inak kto je vyrobca? Vraj nejaky Nemci, ale na nemneckom googli som ziadnu stranku taku nenasla..... len som bola zvedva ci uz neni kolekcia 2009 😉

krista
autor
12. srp 2008

Nsoci, takže:
- trojkolka je Ocean 3S,
- nafukovací kolečka má pouze kolekce 2007 u kolekce 2008 jsou taková pologumová a co bude u kolekce 2009 zatím těžko říct
- vanička má cca 77cm vnitřní rozměr,
- sporťák jde po i proti směru jízdy,
- pérování už jsem zažila lepší, ale i horší, každopádně odpružení tam jde, ale neni to typ "houpacího" kočárku alá Iglesina 😉
- autosedačka jde jakýkoliv typ Maxi Cosi, takže Citi nebo Cabrio 0-13kg 😉
- S3 sporťák do lehu opravdu nejde, T3 ano, ale vyráběli ji pouze v roce 2007, je už těžko k sehnání, ale dá se 😉
ta vložná taška funguje jako taková korbička, on je to sporťák a společně s vložnou taškou tvoří hluboký kočárek, nevim jak lépe to vysvětlit, každopádně si v tom můžeš mimčo libovolně přenést když třeba v kočárku usne a potřebuješ ho přemístit 😉 možná najdu nějaký obrázek tak bych to sem hodila 🙂
- výrobce je Babywelt 🙂

Doufám, že jsem odpověděla dostatečně 😀 kdyžtak se ještě ptej, možná jsem něco přehlédla 🙂

krista
autor
12. srp 2008

Tak ještě to foto vložné tašky 🙂
http://www.kocarky-shop.cz/upload/images/02482l...

nsoci
12. srp 2008

Dakujem Ti moc Krista.....hm.... no pockam co prinesie nova kolekcia..... kazdopadne sa mi velmi paci....tak dufam, ze prinesu nieco nove. Idem kuknut na ich stranku.

krista
autor
12. srp 2008

Nsoci já jsem taky docela zvědavá na novou kolekci co vyvedou 😀 Ty jejich stránky jsou tyhle, kdyby si hledala 🙂
http://www.babywelt.de/

krista
autor
12. srp 2008

Trošku jsem očumovala tohle je docela podobný tý T3 🙂
http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97711...

krista
autor
12. srp 2008
nikap
12. srp 2008

Ahoj holky,

tak jak se máte? Všimla jsem si, že se mě Krista zastala 😀

Nastenka: Moon T3 určo ano, je krásný a kdybych si jej koupila nový, tak je super!

Mě paní, která jej prodávala psala, že min. ježděný a v naprostém pořádku... No co dodat, mám poučení příště.

Ještě jsem jej dala opravit, protože ložisko u předního kola bylo vysypané 😠

Takže jsem si pořídila nový vůz pro našeho malého závodníka a tento Moon se prodává.

krista
autor
12. srp 2008

Niko a co jsi nakonec malýmu koupila? 🙂

A už jsi ho prodala Moona? nebo ještě nic?

krista
autor
12. srp 2008

Jsem blbá, píšeš prodává, takže prodaný neni 😅 😉

nikap
12. srp 2008

mám zájemce i s těmi vadami, tak uvidíme

nakonec to u nás vyhrál opět Quinny, ale pro změnu Freestyle 😀

krista
autor
12. srp 2008

Niko no vidíš tak jsi zůstala věrná značce a koupila jsi úplně novýho pro jistotu viď? No já si taky říkám že ten novej kočík byl asi nejlepší volba jakou jsem udělala, doufám, že se teda teď nezačne podělávat 😅 ale kamarádka koupila taky nějakej jetej, byl to teda Takko nebo co 😅 ale byl celej nakloněnej na stranu, hlavně že se kasala že stál jen 2,5tis. 😅

nikap
12. srp 2008

Víš, já měla vždycvky nový kočárek.

Ale teď jsem si říkala, že to že se na mě chce malý koukat bude asi jen jeho nějaký momentální manýr, ale ne 🙂

No prostě se přestal sám kojit a chce se jen tulit a v kočárku na mě koukat. A taky bude lepší Freestyle od Speediho už jen kvůli tomu, že se dá ta sedačka otočit a zimě na něj nepofučí.

Seznam mých vozítek: Růžový panter Twister Xl - ten byl nej... ale po 5 letech mu odešly pérka a gumy

Tako Sportster - o ničem a druhý den nám praskla oska, tak jsme měnili za

Coneco Toledo - dobrý, ale trhala se zádová opěrka u sportovní verze, je tam šusťákovina

Quinny Speedi - bomba ovládání, ale nejde sedačka otočit

Moon T3 - jen jsme spravili a nejezdili

Quinny Freestyle dorazí zítra 😀 od autorizovaného prodejce

krista
autor
12. srp 2008

Niko ty jo ty jsi toho vyzkoušela 😀 a měla jsi i nějaký golfky který můžeš doporučit? 🙂

nikap
12. srp 2008

jjjj,

měla. Ty byly taky z Polska, ale teda pohoda. Jmenovaly se 4baby, polohovací až do lehu, odmínatelné madlo před dítětem, polohovací ručky, odmínatelná boudička, nánožník a pláštěnka komplet vyšel na 2500,-

Měla jsem je u dcerky a prodávala jsem je letos na jaře a byly jako nové a ani potah za tu dobu nebyl vyšisovaný. Prodala jsem je 2000,-

Jinak teď se dost prodávají Bugsterry a Zappy, ale nešla bych ani do jedněch. Zkoušela jsem je včera na prodejně a zdálo se mi to docela vratké, malá kolečka 😖
Navíc Zapp nejdou polohovat. Dost si mamky na MMB chválí ty Bugsterry, ale skladnější jsou Moon 3 whiles a jsou polohovatelné.

lukajda
12. srp 2008

Ahoj holky 🙂
do Bugsterra jsem byla taky "zamilovaná" - je úžasně prostornej, ale vadily mi dvě věci. To polohování na zip a pak měkká zádová opěrka. Zkoušela jsem si ho v Malvíku - pořád jsem váhala, ale pak jsem se rozhodla pro Jané Energy a jsem naprosto spokojená. Byla pro mě hodně důležitá váha a Energy mají jen 6kg. Na Zapp jsem taky koukala kvůli té váze, ale taky mi vadilo, že se nedá polohovat.

Dřív jsem uvažovala i o Chicco Multiway, ale mají o 4kg víc než Energy.

nikap
12. srp 2008

lukajdo souhlasím s toho, co je dnes na trhu tak Energy zatím vyhrává

lukajda
12. srp 2008

Mě se teda nijak závratně nelíbil, ale teď už bych neměnila. Přesvědčila mě ta váha pevná zádová opěrka.

Teď malý odbočení - dneska mi dva lidi řekli, že mám hezkou holčičku...fakt nevím, co k tomu ty lidi vede 😀 Kočár zeleno modrej, Táda šaty fakt nenosí a stejně si ho strašně často pletou s holkou 😀 Fakt každou chvíli - na chalupě paní "ááá holčička se učí chodit" pak na Slapech na parníku "pozor, pozor holčička hajá" tatínek k nějakýmu chlapečkovi 😀 😀 😀