Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
17. zář 2008

Bzucinka sú skoro rovnaké, ale asi to bude len perfektná kópia Moonu, lebo tú tyčku na predných kolieskach má inú, ja mám ocean 4s, lebo na trojkolkách tam tá tyčka nieje. Ale asi majú rovnaký recept na výrobu keď je aj v príručke písané že Moon 😀
Inak baby ma napadlo keď som si pozrela tie obrázky, ako vy skladáte kočík? Zložíte ho v celku, alebo odopnete korbu a podvozok zvlášť, lebo ja skladám každé zvlášť, lebo ma ani nenapadlo, že by sa to dalo spolu 😒
Kristo ty si adminka 😀 no nikoho lepšieho som si ani nevedela predstaviť ako teba 😀 😀 A keď som čítala, že hľadajúnovú, tak si ma hneď napadla ty 😀 Tak prajem pevné nervy a málo mazania 😀

bzucinka
17. zář 2008

Krista, ja som nasla par rozdielov,ale podstata sa mi zda rovnaka. Chcela som vediet ci sa na Moon-e hybe, lebo na Top rider-i sa trosicku hybe...

Miselin, neviem ako Moon,ale ten Top rider sa da skladat osobytne,ale aj ked mas vanicku,popripade sportak na konstrukcii. Vanicka sa da aj tak ako by som to povedala -spľaštiť 😀

lukajda
17. zář 2008

Tak koukám, že fusak už měřit nemusím 😀
bzucinka - také mi připadá naprosto totožný. S tou stabilitou vím přesně, co myslíš - totál na pevno to není - trochu tolerance v pohybu tam je, ale absolutně to ničemu nevadí, můžeš být naprosto bez obav.
Krist - náledí se vůbec neboj. Zvykneš si rychleji než si myslíš 😉

krista
autor
17. zář 2008

Lukajdo podle názvu alba jsem si myslela že je tvoje 😅
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Miselin jj tý tyčky na předních kolech jsem si všimla i já 😀 Já skládám kočárek taky zvlášť, sice jsem sporťák ještě tolik nepoužívala, ale vždycky zvlášť, tak nejsi jediná neboj 😀 Jo adminka, děkuju, jsi hodná 🙂 😵
A jak je u vás? 🙂 Taky tam mrznete? 😖

Bzucinka jj hýbe se to, taky jsem tě správně pochopila, ale já bych v tom fakt neviděla nic špatného 🙂 že by se to nějak moc houpalo to ne, ale na pevno to fakt neni 🙂

lukajda
17. zář 2008

Krist - já jsem se taky málem lekla, že je to moje albíčko, když jsem ho uviděla na hlavní stránce 😀 😀 😀
Jo a gratulka 😀 😀 😀
Když jsem používala hlubokou korbu, tak jsme skládali zvlášť, ale sporťák skládáme do auta v celku, ale většinu už na cesty s sebou sporťák netahám a beru golfky.

miselin
17. zář 2008

No u nás je totálna kosa, malá mala frňák taký červený, že až no. Dnes sme boli na prechádzke dva krát a ani raz som ju neniesla, no to bol teda úspech aj som ju musela pochváliť. Zajtra ideme na odbery, že ako je na tom to železo tak nám držte palce, aby boli konečne aspoň raz výsledky v pohode

bzucinka
18. zář 2008

... no keby som nevidela, tak neuverim ... :

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

http://www.groupfashion.cz/child_prod.php?name=36

tak a som uz z kocikov jelen ... 😀

krista
autor
19. zář 2008

Bzucinka a kolik tenhle kočárek stojí, nějak si to neumím přepočítat 😅

Lukajdo díky 🙂 Prosímtě a jakou máš tu pláštěnku? Můžete mi hodit přímo link na nějakou? Mám strach že koupim blbě 🙂

Miselin doufám, že výsledky budou v pořádku, moc vám to přeju a to že malá už zvládá v kočárku je výborná zpráva! 😵

bzucinka
19. zář 2008

Krista:

Tento - http://www.minimano.hu/termekeink/1/5/top_rider... - stoji teraz v madarsku v akcii cca. 7.700,-- Sk (sportak, hlboky, 2x nanoznik, 2x plastenka, prebalovacia taska, adapter na autosedacku)

Tento - http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... - sa mi zda uplne rovnaky (az na to, ze na sportaku od Top rider je pod nozickami cierny pogumovany material)
- http://www.groupfashion.cz/child_prod.php?name=36 -

aaa moon - http://www.babydirekt.eu/sk/ocean-4s - ma vela s nimi spolocneho, aj ked su tam rozdieli. (a pri Top rideri bol navod od Moon)

Tak sa zda, ze ak sa clovek troska !pokruti", mozno aj cosi usetri 😉 A taky co sa nemusia "krutit", tym je to jedno. Zaujimalo by ma kolko kocikov je takto vyrabanych. Asi to funguje tak ako aj u inych vyrobkov ...

lukajda
19. zář 2008

Ahoj holky,
Krist, pláštěnku používám tu samou, co jsem měla i na korbu, perfektně na sporťák pasuje, ale já jsem neměla origoš Moon pláštěnku ale univerzál.

Holky, včera jsem šla kolem místa, kde srazil trolejbus tu maminku s kočárkem, která bohužel zemřela. Jak o tom několikrát mluvili na Nově. Měla jsem co dělat, abych tam nezačala brečet - je to na konci naší ulice. Vůbec nepochopím, jak se to tam mohlo stát. Ten řidič snad musel mít zavřený oči, protože nemohl jet velkou rychlostí, jelikož vjížděl do křižovatky navíc měl před sebou přechod, po kterém ona šla 😢

bzucinka
19. zář 2008

joj ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

krista
autor
19. zář 2008

Bzucinka no to je hodně levný 😲

Lukajdo já se přiznám že tu co jsem měla na korbě jsem taky v nutnosti použila tenkrát jak jsme párkrát se sporťákem byly 😅 ale myslela jsem, že existuje nějaká speciální na sporťáky, ale tak když nejsem jediná kdo takhle používá tak to nebudu hrotit 😀 Já mám Emitex pláštěnku 🙂
To je hrozný jak srazili tu maminku s kočárkem ☹

lukajda
19. zář 2008

Holky a to si ještě představte, že když se ta nehoda stala, tak si asi 20 minut předtím vyzvedla tchýňka Tadeáška na vození. Vesele si žehlím a najednou ve zprávách řekli, že trolejbus u nás srazil ženu s kočárkem a dítě je v kritickém stavu letecky transportováno do Ústí (obrátili to, v Ústí pak zemřela ta paní). Začala jsem šíleně panikařit, Petr volal svojí mámě na mobil, ale ta ho samozřejmě neměla s sebou. Šíleně jsem brečela, letěli jsme pro auto, že je jedeme hledat. Volali jsme i na policii, kde nám řekli, že o nás se nejdná. Horší zážitek jsme v životě ještě neměla. Normálně jsem se sesypala, když nám to řekli. Stejně jsem jenom seděla a brečela a nezmohla jsem se vůbec na nic. A když jsme jeli druhý den kolem autem a viděla jsem tam svíčky, tak jsem to strašně ořvala.

A teď jsem si ještě přečetla, že už našli toho chlapečka - v řece 😢

Krist - tu pláštěnku bych fakt nehrotila - mě to přijde docela škoda za to vyhazovat peníze, když mi to na sporťák pasuje úplně perfektně.

krista
autor
19. zář 2008

Lukajdo normálně mě to taky rozbrečelo jak jsem si přečetla co jste zažili, nedovedu si představit ty nervy 😔 Hlavně že jste všichni v pořádku!!! O tom chlapečkovi jsem taky četla, obzvlášť když máme Kristýnku tak mě víc a víc tyhle příběhy dojímaji, nechci si nikdy představit, že by se něco takovýho týkalo nás, že jeden den tu Kristýnka je a druhý den by nebyla 😢

lukajda
19. zář 2008

Přesně to samý si říkám taky - od tý doby, co máme Tadánka, tak se pomalu nemůžu dívat na zprávy, abych pak nebrečela. Všechno pak strašně srovnávám, u toho chlapečka jsem si taky říkala, jemu bylo 20 měsíců - Tadánkovi bude 14 měsíců. Nebo ta 5m holčička, co se udusila igelitkou... je to hrůza.

Nervy byly děsný, úplně mě pak bolelo celý tělo, jako kdybych uběhla maratón - to asi od stresu. Nejšílenější na tom snad bylo to, když mi hned po těch zprávách volal táta a celej šťastnej mi říkal, že má radost, že jsme doma a já jsem mu musela říct, že já jsem doma, ale Tadeášek je venku s tchýňkou a ona nám nebere telefon...

Ale tfuj tfuj tfuj, už je to pryč.

krista
autor
19. zář 2008

Lukajdo já jsem nedávno viděla v TV, že někde v cizině konstatovali po porodu že děťatko je mrtvé tak ho dali do márnice a za několik hodin když přišli rodiče zařizovat pohřeb tak se zjistilo že je živé tak ho hned zachraňovali ale už se mu nedalo pomoct! Já nemám slov na tohle, to je strašný, zabila bych je za to!!!!!!!! Když to malinký miminko daji z teploučkýho bříška do mrazáku 😢 😢 😢 Ale fakt už dost o tom!!!

lukajda
19. zář 2008

Jj, pryč od toho - chce to něco pozitivního 😉 Tak začnu - bude vííííkend. Za chvilinku se chystáme do Prahy k našim. Dneska sice odletěli na dovču, ale půjdeme na vinobraní a na oslavu 50tky. Tak se těším. Minulý víkend jsem si skvěle zařádila na nákupech a pak jsme byli v kině na Bathory. Ale byla jsem z toho strašně zklamaná. Čekala jsem trochu něco jinýho.

kapulet
19. zář 2008

ahoj holky, tak bych potřebovala od vás info, tak jsme už přesedlali na sporťák S4 kolekce 07 a určitě nám vydrží nějakou dobu 😀 nevíte zda jde na něj připevnit taková ta sluneční clona? Teď na podzim to už asi moc neužijem ale za půl roku už zase jo

krista
autor
19. zář 2008

Lukajdo tak o Bathory jsem taky slyšela že jako nic moc 😖 kamarádka říkala, že to ani moc nepochopila 😲 Tak si to v Praze užijte, my zítra taky razíme na nákup, to bude peněz, potřebujeme oba s MM botky a Kristýnce jsme kupovali autosedajdu a už pomalu nakupujeme na vánoce 🙂

Kapulet tu sluneční clonu máme já i Lukajda, jde to trošku ztuha, ale drží tam dobře, koukni 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

martina.zikmundova
19. zář 2008

Ahoj holky,
jsem si sem přišla počíst novinky a úplně jste mě těma tragédiema rozbrečely ☹
stát se tohle mně, tak se z toho nadobro sesypu.

na Bathory jsem se těšila, no jsem zvědavá, jak se to někdy v budoucnu bude líbit mně.

pláštěnku jsem k Moonu dostali univerzál.

lukajda
20. zář 2008

Kapulet - je to trochu o nervy to na tu stříšku narvat, ale při troše "násilí" to jde. Používala jsem jí celé léto a byla jsem hodně spokojená.

Holky, já totiž od Bathory asi čekala něco jiného než o čem to je. Jediné, co jsem věděla, byla legenda o tom, že se koupala v krvi panen, aby byla stále krásná a nestárla...toť vše. Takže jsem čekala trochu strašidelnou pohádku a ono je to spíš o hledání pravdy. Když to řeknu trochu nadneseně, tak tam byla vylíčena jako oběť alternativní medicíny 😀 😀 😀

novako
20. zář 2008

Teda fuj, co to máte za téma. Na zprávy se radši vůbec nedívám a od porodu se nemůžu ani dívat na filmy, kde se ubližuje dětem nebo se tam lidi k sobě chovají hodně hnusně. Za chvíli snad budu brečet i u komedií. 😀

kapulet
20. zář 2008

Holky a jakou značku té clony máte? všimla jsem si že je jich na trhu víc 🙂

lukajda
21. zář 2008
miselin
25. zář 2008

No tak dnes mi došla tá univerzálna vložka do kočíka od Emitexu, no ale takú by som mala ušitú za pol hodiny, nič moc, predstavovala so si ju trošku inak no ale čo už, aspoň si podla toho ešte jednu ušijem aj do autosedačky 🙂 Potom ju niekedy aj nafotím, ale teraz sa mi nechce lebo malú mám chorú tak som taká akási unavená z toho mrnkania ☹

oriolka
25. zář 2008

ahojky holky, docela mě zaujal kočárek moon ocean s3, ale zajima mě jesli má nafkovací kola. Na netu jsem našla někde obrázky starších kolekcí s naf. koly, ale u té letošní to tak nevypadá. Díky za radu.

kubinkov
25. zář 2008

To stínítko maji taky tady: www.lilinka.xf.cz Mám ho a je fajn. 😅

miselin
25. zář 2008

Oriolka u kolekcie 2008 sú neni nafukovacie kolieska ☹ A môžem ti poradiť, že ak máš možnosť tak zháňaj radšej ešte minuloročný Moon ešte sú niekde dopredaje, tie majú nafukovacie kolieska. Ja mám Ocean 4S a nemám kolieska nafukovacie a cítiť každý kameň a nerovnosť chodníku a pri nafukovacích je to miernejšie

oriolka
26. zář 2008

miselin: no zá zatím sonduju na trhu, moon s3 by se mi líbil a hlavně i cena, ale kvůli těm kolečkům bych si ho nekoupila. Uvidíme, snad nová kolekce pro 09 bude mít i nafukovací.

miselin
26. zář 2008

No ja som tiež veľmi zvedavá na novú kolekciu a mohli by ju urobiť aj viac farebnú 🙂