Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
7. črc 2009

Miselin tak to je síla 😅 o zem sebou naše malá ještě neháže, ale daleko k tomu nemá, nedivila bych se kdybych příště psala že už k tomu došlo 😅

Mischelinka to je super, že se vám takhle pěkně Mooňákuje 😀 Slunečník my máme tento:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090611/19/b24042...

Na MMB najdeš hodně prodejců co jej mají, když si dáš vyhledat slovo slunečník... osobně bych ale doporučila spíš kvalitní clonu a tím slovem kvalitní myslím dražší, ne žádnou šitou od někoho 😖 já měla první Safety 1st, ta byla dobrá,ale pak ji manžel rozbil a koupila jsem šitou a to je hrůza, válíme ji na botníku už přes měsíc a ven chodíme jen tak no 😒 slunečník mě nebavilo pořád štelovat a přehazovat a mlátit dítě přes pracky protože na něj sahala a tahala za něj 😝 😀

lundova123
7. črc 2009

mischelinka ... Ahoj doporučím slunečník od německé firmy Eirberchen.pa Lída

miselin
8. črc 2009

Mischelinka ja mám tiež slnečník, ale asi po troch týždňoch používania som ho dala radšej dolu, lebo ma to nebavilo vkuse nastavovať a malú to vytáčalo keď ho mala vystretý tak s ním aj tak len miglovala a naťahovala ho až sa nalomil tak aj tak už dobre nedržal 😒

Kristo tie naše decká sú povahovo ako dvojičky 😀 😀 Ale Dominika už seká dobrotu dokonca začala aj poobede spávať 2 hodiny tak asi zase chystá nejaké prekvápko 😀 Ja tomu už skrátka nedokážem uveriť, že by mohla byť zrazu dobrá 😒

krista
autor
9. črc 2009

Miselin no škoda že bydlíš tak daleko, nebylo by od věci dát holky k sobě, ať se pobijou vzájemně 😀

A jak to na kočárku teď řešíte se stíněním? Taky nijak?

krista
autor
9. črc 2009

Ale tobě vlastně Domča chce pořád sama chodit co 😅 u nás je to tak, že doma ja je kočárek zaparkovanej tak dělá jako šílená, několikrát denně se do něj nechá dát a sedí v něm a venku ječí a chce z něj ven a pak chce chovat nebo skákat po auta... no to je na delší povídání mimo téma 😝

miselin
9. črc 2009

Kristo by sa čosi urevali keby boli pokope 😀 😀 A možno by boli spokojné, lebo by našli spoločnú reč a mohli by nás poriadne poohovárať 😀

Ja teraz nepoužívam žiadnu clonu, dám jej klobúk na makovičku a a viac to neriešim, ale ona mi aj tak v kočíku už nespí tak to tak nevadí. A v kočíku sedí jedine vtedy keď jej dávam vkuse sušienky, inak by sa urevala 😖

krista
autor
10. črc 2009

Miselin jak mluvíš o těch sušenkách tak mě strašně štve že ty golfky ani Moon nemaji žádný ten pultík, moc by se mi to hodilo, dala bych ji tam ty sušenky, pití a možná by se taky obsluhovala sama a byl by klid 😖 jenže když jsem koukala po golfkách tak se mi většinou ty s pultíkama nelíbily no 😒

miselin
10. črc 2009

Neboj aj tak by ti na to kašlala, lebo mne vždy aj tak zje polku sušienky a zvyšok zahodí do najbližšej kaluže ktorá je zrovna po ruke a vždy keď dopije z pohárika tak ho šľahne na cestu a to som ju už milion krát za to vytrieskala a aj tak si robí čo chce, takže ja aj keby som ten pultík mala tak do pol minúty je prázdny ale zase by som potom aspoň našla cestu domov keby som náhodou zablúdila by som šla podla omrviniek 😀 😅

pippa
14. črc 2009

ahojte,chcem sa vás opýtať,vojde sa mi do športovej časti moon s 3 dieťa,ktoré bude mať v zime teda december, január....12,13 mesiacov aj s fusakom, páči sa mi ten kočík a vyhliadla som si jeden 🙂 teda len športovú časť

krista
autor
15. črc 2009

Miselin to je sranda, vás bych chtěla potkat 😀 🙂

Pippa do sporťáku se ti určitě vejde, kdyby si ho chtěla rvát do korby tak bych váhala 😀 ale v tom sporťáku určitě nevidím problém, tam se ti vejde podle mého i starší dítě 🙂

miselin
15. črc 2009

Pipa to nemaj strach tam ti vojde bez problémov, mne tam teraz cez leto malú neni ani moc vidieť ja taký široký a aj opierka na chrbátik je dosť vysoká, lebo na niektorých kočíkoch trčí hlava deťom už okolo dvoch rokov.

Kristo tak to by si nás isto poznala 😀 Teraz som sa po polhodine vrátila z vonku lebo som už nemala na ňu nervy 😠 😠 Išla som bez kočíka, lebo včera v ňom nechcela sedieť a samozrejme som ju teraz musela celú prechádzku niesť na rukách a na to sa ja môžem vyprdnúť. Tak teraz musí sedieť doma keď sa nevie sparávať 😠

miselin
15. črc 2009

pipa tu mala Dominika 11,5 mesiaca https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miselin
15. črc 2009

Pipa a dokonca som ho porovnávala s Quinny buzz a je vo všetkom vyšší a aj širší minimálne o 4 cm a tú chrbtovú opierku sa mi zdá má dlhšiu asi o 6 ale už si to presne nepamätám ale bol o dosť širší 😉

krista
autor
15. črc 2009

Miselin kolik vůbec Dominička teď váží? Vím že bývala docela prcek co? 😀
Tak takhle by to dopadlo i u nás, já jsem konečně vyřešila to její lítání - skákání pod auta, hlazení cizích psů... a to tak,že chodíme na procházku do lesa po čistý stezce kde nic nemůže 😝 včera ji to ještě bavilo, do kočárku chtěla až daleko ale dneska zjistila, že tam opravdu neni jak zlobit, tak si vyžádala kočárek dřív 😖

A jinak máte nádhernou fotečku v profilu 😵 Domča je krásně blonďatá, my jsme oba dva s manželem od dětství byli blonďáci a malá je hnědovlasá 😢

miselin
15. črc 2009

Kristi tak to si dobre vyriešila aspoň ju tam nebude počuť a odplaší aj medveďov keby si na vás robili zálusk 😀 😀 Musím to aj ja vyskúšať 🙂
Dnes sme zrovna boli na poradni tak váži 8250g a meria 79,5cm takže stále ostáva slížikom 😅 Inak som ti kukla do albumu a Kristýnka už spí na velkej posteli 😲 😲 😲 Teda to je šikula 😵 A je peknučná človek by do nej nepovedal, že vie tak nervy precvičiť 😀 😀 My sme tiež boli s mm blonďáčikovia a teraz máme hnedé vlasy ale už aj Domči začínajú tmavnúť tak uvidíme dokedy jej ten blond vydrží 😒

pippa
15. črc 2009

jééj tak to sa teším, som si našla jeden,je len športový,ale to mi úplne stačí má má 6 m,len som sa bála či mi cez zimu vojde doň,ke)d bude naobliekaná,ale teda,keď hovoríte,že sa zmestí tak si ho kúpim... 🙂 ďakujem vám som rada 😀

miselin
15. črc 2009

Pipa som rada, že sme ťa potešili 😵 Ale ak by si náhodou nevedela tak tento šporťák nejde úplne do ľahu, je to ako sklopná stolička, ale ešte som nepočula nikoho sa na to sťažovať a malej sa tam spinkalo dobre aj v tejto polohe, tak aby si sa náhodou nezľakla 😉 A má aj dobrý nánožník ktorý ti neprefučí a dá sa pripnúť dosť vysoko takže neboj zimka jej určite nebude 😉 😉

miselin
15. črc 2009
pippa
15. črc 2009

a nebude potom veľmi ohnutá, myslím či to neni taká nejaká neprirodzená poloha aký sklon je zhruba a ked sedí. sedí rovno alebo je trošku do zadu 😨 fuu ale som zvedavá 😕

miselin
15. črc 2009

Pipa na to spinkanie je to to v pohode, aj drahé kočíky sa len takto sklápajú 😉 A keď sedí je trošku do zadu ale len trošku a keď máš menšie bábo tak je aspoň stále opreté a keď vie už poriadne sedieť tak ti aj tak nebude opreté, nám to teda vôbec nevadilo a dúfam, že aj ty budeš spokojná 😉

miselin
15. črc 2009

Pipa a tvoja malá má už zúbky 😲 Kedy Vám vyšli, mojej sa prvé prerezali v v šiestich mesiacoch a vrchné dvojky. Teraz má 12 zúbkov a už by som bola rada keby jej vyliezli všetky až sa aspoň trošku ukľudní 😒

pippa
15. črc 2009

miselin si zlatá, ano už má vysiel jej prvý keď mala presme 5 mesiacov a o dva týždne ďalší a mám pocit že sa jej znova tlačí je nervózna od včera a strašne si pchá ruky do pusy len horné ďasienko nemá zapuchnuté tak neviem či to len z počasia je taká alebo to bude nejaký dolný akutát som si našla mail od tej pani či ho teda chcem ale som si ho nechala do piatku že si to premyslím ale asi jej napíšem, že ok je z čiech a

pippa
15. črc 2009

vlastne som takej nižšej postavy mám len 156 a bojím sa či nebude veľký pre mňa, mám twister, vanička je v poho, ale keď som zložila športovú časť tak akokeby som išla s tankom 😀 😀 😀 tak vlastne preto rozmýšľam nad týmto 😵

milliigoret
15. črc 2009

pippa nebudeš ľutovať aspoň podľa mňa 😉 ,my sme začínali so šporťákom akurát v zime,to mala moja malá 9-10 mesiacov,keď sme začali a ona je dosť dlhá(po ockovi) 🙂 a v pohode sme vonku chodili na 2-hodinové prechádzky a celý čas prespala 😵 ono keď tam dáš ten fusak je to podľa mňa ešte viac také pohodlnejšie,tam sa tá priehlbinka sedenia troška vyrovná,tak to nebude až také kolmé 😉 a na to keď dáš ešte ten nánožník,je fakt taký hrubší,nie tenký ako som videla na niektorých kočíkoch 😉 tak jej zima tiež nebude 🙂
podľa mňa sa zmestí,nemal by byť problém 🙂 a rúčka sa dá výškovo nastaviť,takže tiež ok,ja mám 163 a mala som to vyššie ako to je na najnižšom,teda dúfam ,že si ma pochopila píšem ako tatár troška 😅 😅 😅

miselin
16. črc 2009

Pipa neboj moja mama má 165 a úplne v pohode tiež to nemala ani na tom najmenšom 😉

miselin
16. črc 2009

Pipa teda tie zúbky jej poriadne zavčasu vyšli 😲 😲 😲 V roku už možno bude mať aj plnú pusinku 😀 😵

pippa
16. črc 2009

joj babule tak som rada dnes jej napíšem ,že nech mi ho pošle dúfam nebude problém z čiech, aj synovi vyšli tak zavčasu a dokonca sestrinmu chlapcovi vyšli už v štyroch mesiacoch no ktovie či jej naozaj tak rýchlo porastú 😵 😲 idem sa babrať s uhorkami tak nech to rýchlo urobím 😉

ibamy2
27. črc 2009

ahojte 🙂

poslusne hlasim, ze v piatok sme si domov doviezli nas moon pong.... este stale som z neho uplne hotova 😀 ... zatial mozem ohodnotit iba jeho dizajn a ten je teda absolutne uzasny 🙂 ... mame ho v cervenej farbe (presne ako mam v albume) a dokupovali sme k nemu aj tasku... uz len aby som bola taka nadsena aj pri jeho pouzivani 😀

zuzkagu
27. črc 2009

ibamy2 ja si myslým že budeš spokojna, ja som mala Monn T3 a bola osm spokojna, aj ked som ho musela rekamovať, kočík bol na manipulovanie a kočíkovanie super, len ja už by som nešla nikdy do trojkolky 🙂, radšej som mala posluchnuť rady a kupiť T4 🙂 ale taka som bola uchvatená z trojkolky 🙂 ale s kočíkom som bola psokojna 🙂
TAk prajem príjemne kočíkovanie

miselin
27. črc 2009

Ibamy je naozaj krásny 😵 😵