Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
27. črc 2009

Ahojky 🙂

Ibamy2 kočík vypadá pěkně, ale takhle nás neodflákneš 😀 pořádně nafotit to chceme 😀

Zuzka já nevím jestli by si byla spokojená se čtyřkolkou, zase na druhou stranu má ta kolečka mnohem menší, koukni na Miselin ta si raději udělala trojkolku 😉

Miselin pěkná fotečka, my už chodíme taky všude pěšky nebo na rukách, je to šílený co v tom kočárku zase vyvádí, já jsem snad ani kočárek kupovat nemusela, jako malou jsem ji taky vláčela na rukách nebo v klokance a teď je to prakticky totéž 😝

ibamy2
27. črc 2009

jasne, nafotim a aj pomeriam niekedy cez tyzden a buchnem do albumu 🙂 mozno to niekomu raz pomoze... ja som sa nejakych technickych parametrov k nemu vobec nikde nedopatrala... ale fakt vyzera fantasticky 🙂 a ta cervena je na nom hmmmmmmm mnam 😀

miselin
27. črc 2009

Zuzi Krista má pravdu, s tými prťavými kolieskami sa zle chodí keď máš rozbité chodníky a aj keď je sneh. Ale pokiaľ sú chodníky v pohode tak sa so 4 kolesákom chodí veľmi dobre. ja by som hneď prezula keby sme tie chodníky nemali rozdrbkané, škoda, že ma to nenapadlo skôr, bol by ma kočík vyšiel o 1500sk lacnejšie ☹ No ale možno nám tie chodníky raz porobia a pri druhom využijem aj tie dve predné kolieska 😵

Kristo u nás s kočíkom rovnako a s nervami tak isto a o spánku už radšej pomlčím 😖 😠

ibamy2
30. črc 2009

ahojte, moonovky 🙂

ako som slubila, pridavam par fotiek nasho moon pong (kuk album) a par technickych parametrov. Tie miery mozno nie su presne na milimetre, ale urcite su realite velmi, velmi blizucko 🙂 :

vanicka: dlzka - 75cm, sirka - 31 cm, vyska / hlbka - 22 cm

sportovy nastavitelny do 3 poloh:
- opierka: dlzka - 48 cm, sirka - 29 cm
- sed: dlzka - 19 cm (po bezpecnostny pas medzi nohami), sirka 28 cm

kolieska:
- predne: priemer 17 cm
- zadne: priemer 27 cm

rukovat nastavitelna do 4 poloh od cca 98 cm do cca 106 cm

opierka na nohy nastavitelna do 4 poloh

nakupny kosik urcite nie je nejaky velky ;o) ... aj preto sme kupili aj tasku na rukovat

odnimatelne madlo, reflexne prvky, okienko na hlbokej aj sportovej casti, tichucke sklapanie striesky na vanicke, opierka na nohy z lahko umyvatelneho materialu, odzipsovatelny nanoznik, odzipsovatelne v podstate vsetky casti na sportovom kociku, lahko skladatelny...

no proste zatial same pozitiva.... ale ako som pisala predtym, do terenu ho vytiahneme az v novembri / decembri, tak potom sa mozno dostavia aj negativa 😝 ... hoci ja tichucko dufam, ze nebudu ziadne, alebo len nepodstatne 😅

krista
autor
30. črc 2009

Miselin a budeš si nechávat kočárek na druhé dítě nebo ho prodáš?

Ibamy2 to je přímo profipopis 😵 a ty fotečky, no barvička je opravdu mňamy 😵 😵 😵

miselin
30. črc 2009

Ibamy kočík je krásny, dúfam, že bude bez chybičky aj keď ho budete používať 😉

Kristo ja neviem či ho predať alebo nie lebo momentálne som vo fáze, či vôbec chcem mať ešte jedno dieťa, lebo pri mojom šťastí bude raz tak zlé ako Dominika a ja fakt neviem či by som to dokázala zvládnuť ☹ Ale všetko chce čas, uvidím aká bude keď bude mať 3 roky a podľa toho sa rozhodneme či už alebo až keď pôjde do školy. Lebo zatiaľ nič nenasvečuje tomu, že by sa mala polepšiť ☹

miselin
30. črc 2009

Jééj Kristo kukla som ti do albumu a aké už máš krásne bruško 😵 😵 😵 A už vlastne len mesiac a pol a už môžeš Moon štartovať 😀 😵 😵

krista
autor
30. črc 2009

Miselin to mě mrzí ☹ u nás je to zatím to samé, to její vztekání je nezvládnutelný někdy 😔 známá mě utěšovala, že ty holčičky takhle bývají do dvou let a pak jsou ale moc hodný... nezbývá než doufat, já si říkám, že v porovnání s tím co už máme za sebou je to za chvilku a uvidíme co bude až se narodí malý, třeba to bude lepší a já tě pak na to těhu navnadím! 🙂

No on je Moon nastartovaný v hale pořád, protože naše madam si vybírá kočárek se kterým půjdeme ven, přestože v něm je nerada 😝 takže jak jsem si ho umyla a schovala, tak to bylo jen na chviličku, teď je na něm sice upevněný sporťák, ale i s Buggypodem 🙂 už jsem ale přemýšlela že tam dám korbičku, ať to malou tolik neláká a jezdí hezky v golfkách, i když to ji asi nedokopu 😅 a hlavně doufám, že ten náš Mooník to druhé dítě přežije 😀

miselin
30. črc 2009

Kristo od teba závisí moje druhé tehotenstvo 😀 😀 😀 😝 Ale nie 😀 Strašne som na to zvedavá a dúfam, že o pol roka mi napíšeš, že Kristýnka je hotový anjelik a malý ešte väčší 😵 Tak to potom nebudem mať nad čím toľko rozmýšlať. Ja by som mala aj tri deti, ale keď dostane Dominika hysteráky tak to je strašné ☹ Ale tebe to vlastne popisovať nemusím 😅 Ona vie byť aj dobrá vtedy je to super, už sa ale dosť polepšila aj v noci lepšie spáva i keď nie vždy ale ja som rada aj za to 🙂 ale keď má tie svoje dni tak to je katastrofa. A najhoršie je na tom to, že ja ju vtedy ledva udržím keď dostane nervy a sa bojím, že sa mi vyšmikne a si ublíži, tento týždeň si už kvôli tomu dva krát silno treskla šišku, lebo sa šlahla o zem ja a som ju nestihla zachytiť 😖 Ale, že by sa z toho poučila tak to teda nehrozí 😒

Kristýnka je podarená 😀 😀 No hádam sa nebude voziť stále v rovnakom nie 😀 😀 😝 A dobre sa jazdí aj s tým buggypodom? Zmestíš sa v pohode aj do výťahu?

krista
autor
30. črc 2009

Miselin tak to je hrozný že by si i sama ublížila 😕 mě se malá zatím po zemi neválí, ona jen začne příšerně vřískat, ale opravdu příšerně, otáčí se za námi celý město když ona spustí 😔 párkrát už si dupla, tak vždycky říkám, že za chvilku máme i to válení se po zemi...

No abych ti pravdu řekla tak já ještě nevím jak s tím Buggypodem, jsem ráda že jsme to vůbec na ten kočárek narvali a ještě jsem nezkoušeli jestli se to vejde celý do výtahu, mělo by, ale i kdyby ne, tak jsou to jen čtyři čudlíky který odpojíš, Buggypod hodíš do košíku u kočárku a v pohodě se vejdeš, tak snad to půjde, spíš jsem zvědavá na to jak budeme nastupovat do výtahu. On je ten výtah fakt malej a taky se bojim jak to Kristý pochopí, ale snad to půjde, já počítám, že stejně budeme zalezlý doma, pořád si myslím, že malej bude v tom kočárku taky řvát jako kdysi a prakticky dodneška ona a divila bych se kdyby ne 😅

miselin
1. srp 2009

Kristo neboj malý bude dobručký 😉 😵 A ty máš vlastne aj autosedačku maxi cosi, že? A neskúšala si ju voziť len v tej autosedačke, či aj v nej plakala? Lebo ja som nemala túto autosedačku tak som vždy len tak rozmýšlala, že či by mi pišťala aj v nej. Ale určite si k druhému bábu kúpim aj adaptéry a túto sedačku aby som poprípade vymenila vaničku za sedačku 😒 A to pasujú všetky Maxi cosi autosedačky na tie adaptéry alebo len niektorý konkrétny typ

snupinkaivik
13. srp 2009

Ahoj maminy všechny Vás zdravím.Četla jsem si tu vaše příspěvky a já mám také moona S4 2008 a jsemsním velice spokojena a ani malý nevadí to,že spinká a nožky má nahoře.Malý je 13.měsícu a tak jsem se rozhodla že bych už mohla koupit i golfky na cesty a na nákupy.Tak jsem se chtěla zeptat jestli mi poradíte,uvažovala jsem o moonu buggy či babypointu marku 2009 😀

krista
autor
13. srp 2009

Snupinkaivik já mám Babypoint Mark a jsem s ním spokojená, jediný co mi trošku vadí je pidikošíček, ale to si nepomůžeš u žádných jiných podobných golfek, prostě to dělaji malinký aby to zabralo co nejmíň místa a bylo dobře skladné 🙂 takže já bych do nich šla znova, jsou opravdu lehoučký a stejný jako Moon Buggy akorát cena byla lepší 🙂

Miselin malou jsem v té autosedačce na kočíku vozit nezkoušela, nějak mi to nepřišlo ono a co si teď vzpomínám, tak jsme jednou byli na tenise a tam jsem měla jen podvozek a sedačku a malá mi v tý sedačce stejně brečela, musela jsem vytáhnout klokanku 😝
A malá ti byla hodná v autosedačce v autě?

krista
autor
16. srp 2009

Ahojky holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli by to někdo nevěděl, i když se obávám, že ne 😖 Jestli by seděla korbička z Moon Ocean (kolekce 2008) na podvozek z Moona S3 (kolekce 2007)???

Uvažuju, že bych pro malýho koupila jinou barvičku 🙂

krista
autor
16. srp 2009

Ještě se chci zeptat jestli ta korba z roku 2008 má taky ty dvě tyče na uchycení dole 😅

miselin
16. srp 2009

Kristi tak to ti teda neviem poradiť, ale možno by to aj pasovalo, ja tam mám tiež tie dve tyče a podľa obrázku sú tie korbičky skoro rovnaké 😒 Už sa malého neviete dočkať čo, už to máš veru za pár 😵 😵

krista
autor
16. srp 2009

Miselin jééé neni to zase nová fotka? Strašně vám to sluší a zbožňuju ty Dominičky blonďatý vlásky 😵

Prosímtě a jak se udržuje ta korbička, koukala jsem, že tyhle nový verze jsem vevnitř bílý (já mám vínovou jako korbu) tak se toho trošku bojím 😅 našla jsem na prodej tři - oranžová, zelená a černá, nevím kterou vybrat 🙂 zelená je nejlevnější a málo používaná, tak zatím to vidím na ní 😅 nechci do toho moc investovat, třeba mi ani prcek v korbě nebude 😝

A mohla bych tě kdyžtak poprosit o nějaký fotky jestli někde nemáš, že bych se na to líp podívala? Asi už ji máš schovanou co, tak tě s tím kdyžtak nebudu otravovat 😅

miselin
16. srp 2009

Kristi a ty si mala takúto fotku aj s Kristýnkou však?
Idem ti kuknúť či náhodou nemám ešte nejaké fotky tej korby, lebo ja ju mám schovanú v takej posteli, čo je taká napráskaná, že sa strašne zle otvára tak ju radšej ani neotvárame, inak by som ti to hneď pofotila.

miselin
16. srp 2009

Kristo našla som s hlbokou len túto jednu fotku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., lebo šak sa v nej ani poriadne nevozila keď stále pišťala 😝 Ale udržuje sa dobre, len som to vždy preprala v rukách a bolo. A pozerala som do návodu na použitie a na každej fotke v ňom je odfotený tvoj kočík a nie môj, tak to asi fakt bude rovnaké 😒 😒 A čo ste sa tak rozhodli pre zmenu, veď vy máte krásnu farbu

krista
autor
16. srp 2009

Miselin já se spíš bojím, aby mi tam pasovali ty adaptéry na nový korbě do podvozku starýho a ty tyče dole, ničeho jinýho 🙂

Jo barva je fajn, korba skoro nepoužívaná (však to ty víš 😀) ale dneska jsem si řekla, že by to chtělo něco víc klučičího 🙂

A ta bílá vložka jde vyjmout prosímtě? 🙂

krista
autor
16. srp 2009

A s tím návodem sranda, protože já mám zase návod kde je nafocený kočík z roku 2006 😝 tam si myslím že by problém s korbou nebyl, takže ta oranžová bude tutová, ale já bych asi radši tu zelenou nebo černou, sama ještě nevím, ale obě jsou skoro nepoužívané 🙂

miselin
16. srp 2009

Kristo bola som ti zmerať vzdialenosť tých dier do ktorých sa to zaklikáva a je to 36cm od jedného kraja k druhému(neviem či si to z tohoto môjho vysvetlenia pochopila 😅 ) Lebo tie adaptéry vyzerajú byť rovnaké. A celá korba sa dá vyzliecť a oprať. A išla som ti odfotiť tú dieru na zaklikávanie a došla mi baterka vo foťáku, tak ti to zajtra odfotím a uvidíš či to vyzerá rovnako ako na tvojom 😉

krista
autor
17. srp 2009

Miselin jsi zlatá, moc ti děkuju 😀
Až malá usne, tak si to taky poměřím, doufám, že to bude stejné, protože ta zelená se mi začla "páčiť" 😀 dala jsem totiž do tý vínový korbičky na matraci modrou deku s žabičkama a neni to ono 😅 do tý zelený by to ladilo super a uvědomila jsem si, že mám i zelenou dečku se jménem, takže by se to fakt hodilo, zimní fusak je béžový a to se hodí ke všemu když se to tak vezme 🙂 akorát manžel se netváří moc nadšeně 😅 asi bych stejně musela počkat po porodu, teď je hodně výdajů, ach jo a já jsem tak natěšená! 🙂

krista
autor
17. srp 2009

Miselin tak jsem to měřila a myslela jsi těch 36cm asi vnější šířku že? Myslím tím ten vnitřní rozměr když se to tak bere? Doufám, že mě chápeš, to mi vyšlo taky 36cm, jinak když jsem to brala úplně přes tak to mělo něco málo přes 40cm 🙂

miselin
17. srp 2009

Kristo ja som to merala tú vnútornú dĺžku ale aj tá čo si ešte zmerala je taká istá ako tvoja, idem hodiť pár tých fotiek

miselin
17. srp 2009

Kristo tu sú tie fotky dúfam, že ti to pomôže, ak chceš tak ešte pofotím a odfotila som ten ten adaptér či čo to je na športovej časti , lebo šak to musí byť rovnaké ako na hlbokej, len ma to včera nenapadlo 😅 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

krista
autor
17. srp 2009

Miselin promiň teď jsem šla kolem kočárku a došlo mi jakou hovadinu jsem ti sem napsala, nejdřív vnější rozměr pak vnitřní, no myslely jsme naštěstí obě dvě to samé 😀

Děkuju jsi moc hodná 😀

Jinak ten adaptér na sporťáku je trošku jiný než ten na hl. korbě, ale to taky souhlasí na obou kolekcích 🙂

krista
autor
17. srp 2009

Jak na to koukám vypadá to fakt úplně stejně a i si pamatuju když jsem ty kočárky viděla vedle sebe v obchodě, ale nenapadlo mě měnit jim tam korby 😀 Tak do tý korbičky asi půjdeme, ale ještě ukecat manžela a najít zbytečnou tisícovku 😅

miselin
17. srp 2009

Hej je to trošku iné ale to čo sa vsúva do tej diery by malo byť rovnaké 😉 Ja už píšem ako pako, lebo malá mi už dva týždne v noci nespí, alebo sa každých 20 minút budí alebo je nadrzáka hore aj dve hodiny a piští tak som už taká vypatlaná z toho 😅

krista
autor
17. srp 2009

Miselin kdepak ty nepíšeš jako pako, já ti rozumím 😅 leda by si povídaly dvě paka 😅 mě malá taky pořádně nespí, rostou jí stoličky, budí se a pláče a ve skutečnosti když k ní člověk jde, tak jí musí vzbudit sám, protože ona řve ze spaní, je úplně vedle v noci 😲

Zjistila jsem po dnešním obr. nákupu a rekapitulaci peněz, že tento měsíc mi na tu korbičku nevyjde 😅 tak smůla, zatím budu slintat no 😝