Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
8. zář 2009

Jéé ale sa vám to kráti čo? Wwčko ty už máš možno aj potom , že? Tak budete obidve zachvíľu kočíkovať 😵

krista
autor
8. zář 2009

Miselin no vidíš jaká jsi šikulka s těma pásama 🙂 Tak držím palečky na pozdější snažilkování a aby to Mooňák ve zdraví přežil do tý doby než se druhej prcek narodí 😀

Jinak Wwcko už to má dávno za sebou 😀 nevím přesně kdy, ale vím, že mimi už má 🙂 tak snad potom taky přihodí Moon reference 🙂

miselin
8. zář 2009

No prsty dopichané, ale zvládla som to 😀 😀 Dúfam, že mi vydrží aj pre druhé poslušné bábo, ale novou károu by som veru nepohrdla 😀 😀
A ty čo tu ešte robíš? Už si tiež choď pre balíček do pôrodnice, ale tento krát pre poslušný balíček aby aj Kristýnka obkukala 😵 Sa normálne teším ako by som ja mala ísť rodiť 😅 Hneď by som brala také nové bábätečko 😵 😵 😵

wwcko
13. zář 2009

Caute 🙂 tak my sme uz doma a aj sme boli moonovat 🙂 s kocikom sme velmi spokojny a aj kamosom sa velmi pacil. Same chvaly sme na neho dostli 🙂 Inak sa mame dobre, mala je strasne dobra, je to nase zlaticko 🙂

miselin
13. zář 2009

Jééj Wwcko želám vám veľa zdravia a šťastia a nech je malá stále taká poslušná, lebo moju to po 3 týždňoch prešlo a trvá to jej pišťanie a nespávanie až doteraz 😅 Som rada, že si spokojná s kočíkom, je veľmi dobrý i keď má aj svoje chyby, ale to má asi každý kočík 😒 A pridaj aj nejaké fotky malej 😉

Ale Krista nám nejako zmizla že by už aj ona mala Lukáška? 😵 😕 😨

wwcko
14. zář 2009

miselin my sme na chyby este neprislo tak sme 100% spokojny 🙂 alecasom pride asi aj to 😀
Musim sa s fotkami trosku pohrat. Nieco mam ja v mobile, nieco Martin a nieco je vo fotaku, tak si musim k tomu sadnut a dat to dokopy.

Inak je to mozne, cas uz na to ma idealny 😉 🙂

miselin
25. zář 2009

Jéé Kristo blahoželám k Lukáškovi 😵 😵 😵 😵 Kukla som ti do alba a je nááádherný 😵 😵 😵 Nech sa Vám darí, nech ťa obidvaja poslúchajú a sú zdravučký a čo najmenej uplakanučný 😉 A ako to zvláda veľká sestra Kristýnka?

wwcko
29. zář 2009

miselin ty si tu tusim pisala o nejakych chybach moonu...? ake si mala na mysli?

Krista pripajam sa ku gratulacii 🙂

miselin
29. zář 2009

Wwcko ja som mala kočík 2 krát na reklamácii, ale keby som si hneď kúpila trojkolesák tak by som ho reklamovať nemusela dávať. Lebo tie kolieska boli hrozne malinké a my tu máme rozbitý terén, takže sa mi hneď vyhegali a ešte sa mi pokazilo skladanie, ale mi to opravili a už v pohode. Ale baby sa tu sťažovali na pokazenie aretácie predného kolesa, že sa im stále zaaretávalo, ale ja s tým problém nemám.Ale to som myslela také chyby, že trebárs nieje moc dobre odpružený, alebo mi chýba preklápacia rúčka a takéto, nie nejaké závažné 😉 A prečo sa pýtaš, sa ti niečo nezdá? 🙂

gimulka
30. zář 2009

Jé Kristo gratuluju k Lukáškovi a přeju mu hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví do života!!!!!!!!!!!!! 😵

krista
autor
5. říj 2009

Ahojky holky,
děkuju vám za gratulace 🙂

Emigrovala jsem do tématu Phil&Teds, kvůli vymýšlení naší dcery jsem byla nucena koupit tento kočárek 😝 a Moona prodávám - zatím ho nikdo nechce ☹ 😅

Tak vám přeju mnoho ujetých kilometrů s Moonama 😀 nám se bude s ním těžko loučit, ale na Phila jsme si museli půjčit, takže musí z domu, abychom mohli penízky vrátit 😉

Mějte se pááá

wwcko
22. říj 2009

miselin zatial nam kocik sluzi, len tiez nad tym prednym kolieskom mam taky velky otaznik. Tiez sa obcas zasekne do jednej strany, tak neviem co s tym. nechce sa mi koli tomu davat reklamovat kocik a cakat na neho 3 tyzdne.

miselin
22. říj 2009

Wwcko aj mne sa niekedy koliesko zasekne hlavne keď idem po nejakom teréne, ale nerobí mi to často, ja by som ešte počkala s reklamačkou, lebo oni malé veci moc reklamovať nechcú a teraz na zimu bez kočíka je nič moc, nám síce kočík požičali v predajni 😒

wwcko
23. říj 2009

Aj tam kde som si ja kupovala kocik maju tiez na pozicanie ak sa ti pokazi. mne to nastastie tiez nerobi casto, len obcas tak sa to da. a robi mi to skor ked stojim male len tak kocikujem dopredu-dozadu tak na pravu stranu ide to koliesko pekne a na lavu nehce ist, sucha sa po dlazke. ale akonahla prejdem na drsny povrch tak to ide.

krista
autor
26. říj 2009

Ahojky holky,
dneska jsem viděla pořádně z blízka Moon Trolley a to teda nevím kdo to vymýšlel 😅 halusz je to šílená 😀 nechci se teda nikoho dotknout jo 😅 madlo je sice dost vysoko, ale korbička mi přišla proti tomu hrozně u země a to s ním šla vysoká maminka, no působilo to na mě opravdu šíleně 😲

Koukám že máte celkem problémy s kočárkama, to je hrůza! 😖

krista
autor
26. říj 2009

Wwcko a jestli ti půjčí v prodejně kočárek, tak já bych ho radši dala reklamovat hned, aby to potom neohráli na to, že jsi to způsobila používáním, tím že ho máš dlouho 🙄 Dokud ho máš chvilku tak se dá za to prát 😉

miselin
28. říj 2009

Kristo ten trolej je fakt poriadna haluz, ja som ho teda naživo nevidela, ale stačili mi obrázky 😝

Wwcko tak ako si sa rozhosla, pôjdeš ho dať reklamovať?

v.cony
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mi.mimi2
4. led 2010

ahojte kočky...mám kočík moon s 3..keď som bola tehotná a vyberala si kočík hned som ho chcela a robila soM aj nemožné aby som ho mala...bola som ním očarená..a keĎ sa malý narodil tak to išlo dolu vodou. 😒 raz sa pokazilo koleso raz madlo a s tým súvisi aj môj problém..stalo sa aj vám ze na rukoveti sa dá madlo posuvať vyšie a nižšie.mame tam takú umelinu ktora mi praskla ateraz mi to tam vysí.mali ste to niektora a ako ste to riesili..dnes som volala na reklamačku a povedali že som si to spôsobila sama..A ANI TO NEVIDELI 😠 TAKžE čO ĎALEJ.PORADíTE..maly bude mať 8 mesiacov a myslim ze kočik vydržal dosť málo...

krista
autor
4. led 2010

Mimi to jsem ještě neslyšela 😲 jakou máš kolekci? Já bych jim to tam na tu reklamaci odvezla, takhle s tebou nemůžou jednat 🙄

drgonovamata
11. led 2010

Caute
aj mne sa po roku spokojneho kocikovania Moonika zacalo predne koleso zasekavat na pevno , vcera na prechadzke som sa zohla asi 20 krat co som ho musela prepnut aby sa mi tocilo 😠

krpcek
13. led 2010

ahojte, neviete mi poradit, kde v BA alebo okolo by som si mohla ist pozret golfac Moon Buggy fit 3? nikde na nete som to nenasla.
dakujem.

pavlina05
13. led 2010

http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/golfove/mo...

Holky, je to dobrý kočárek?
Máme spor´ták X-lander. Ale jen tak na cestu do města, na rychlovku,když se nechce mylýmu chodit by se mi líbil nějaký lehký golfáč. co poradíte?

leontynka.kk
3. únor 2010

ahojky holky muzu vas poprosit o radu?mam sanci koupit si kocarek moon s4 ocan sportak,ale nevim od kolika mesicu tam muze miminko byt.mam holcicku ktra je nedonosena o dva mesice takze normalne ji je pet mesicu ale jinak ji mely byt tri mesice.myslite,ze uz ji muzu vozit ve sportacku?vazi kolem 6 kg.diky moc predem za radu 😉

pavlina05
3. únor 2010

Leontynka my máme sporťáček X.lander. Jela jsem v něm s malým když mu bylo 7 měsíců 😉
Pokud nemá malá problémy se zády,tak bych se toho nebála. Jen prostě nechat zádovou opěrku v lehu 😉

simimimi
29. dub 2010

ahojte, prosím vás ja som si kúpila Moon oceans 3s, a k tomu autosedačku Maxi cosi cabrio, len mi prišli zlé adaptéry. Ja by som chcela niektorú poprosiť, či by mi neposlali e-mailom foto ako vyzerajú adaptéry na tento kočík. ďakujem veľmi pekne za odpoveď LenkaPalenikova@azet.sk

simimimi
29. dub 2010

To som ešte raz ja dala som zlú adresu Palenikovalenka@azet.sk díky

derylka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ibamy2
23. srp 2010

ahojte,

idem sa k vam, babulky, postazovat... pred rokom sme kupili moon pong... este si mozno niektora z vas pamata, ako nadsene som sem potom davala jeho dost podrobny popis... dnes na prechadzke som ale zazila sok... pod sandrou sa normalne pozdlzne priblizne stredom "prelomila" chrbtova opierka... od hlavicky po zadok, ked sa v kociku oprie, tak sa vytvori priehlbina... oni tam snad davaju len nejaky karton 😠 ... a to este musim podotknut, ze moja dcerka vazi iba 7 kil... normalne som nastvana... a aby toho nebolo malo, predajna, v ktorej sme kocik kupili, je zrusena!!! 😠 😠 😠 naschval sme ho kupovali v klasickom obchode a nie cez net, aby sme to mali v pripade reklamacie jednoduchsie... no a tu ho mas 😠 ... zajtra idem patrat, co a ci vobec sa s tym da nieco robit... na nete som nic poriadne nenasla, tak ak by ste nahodou vedeli poradit, budem vam nesmierne vdacna...

ibamy2
23. srp 2010

zabudla som este napisat, ze sa to stalo na sportovej casti kocika, ktoru pouzivame necele 4 mesiace... no uznajte, to by uz nastvalo asi aj poriadneho flagmatika... 😠