Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
15. kvě 2008

Miselin to chápu, že jsi byla vystresovaná když byla přiškrcená chuděrka ☹ ale hlavně že je v pořádku 😵 😵 😵
To jo, to nevim jak bych vydržela 3 dny jí nemít u sebe 😲 Mě malou prdli na pokoj hned, žádný odpočinek 😠 😀

navi
15. kvě 2008

Ahojky miselin, teda 3 dny bez mimča a ještě strach, jestli je všechno dobrý, to si "užila" hned na začátku a Dominička taky , ale jak píše krista, hlavně že je malinká v pořádku 🙂 😵
Mě teda dali odpočinek, protože jsem jim po porodu tak trošku kolabovala 😅 Prý ať se trochu vyspím, jenže pouštěli domu maminky s mimčama a prázdný postele vyvezli na chodbu, kde je pak drhli, takže pěkný kravál. A když se mi podařilo na 5 minut usnout, vzbudila mě střička s obědem, že musím něco sníst 😝 . Tak jsem se jim na odpočinek vyprdla a řekla, ať mi malýho přinesou, že ho chci mít u sebe 😉 A dobře sem udělala, protože pak dostal novor. žloutenku a dva dny byl pod světlem, dávali mi ho jen na kojení ☹ Ten první den se to ještě dalo vydržet, ale když mi druhý den ráno řekli, že musí ještě na svícení, tak už jsem to obrečela 😅

lola11
18. kvě 2008

Hura, uz mam aj ja moonika doma - ciernu Ocean V3-ku - ked nafotim, hned pridam obrazky. Zatial je ale u nasich, kde s nim vzdy jazdim po pristavbe 🙂 a vytesujem sa z neho. Prajem vela zdravicka uz narodenym mimi a ich mamickam. Peknu nedelu.

malda
18. kvě 2008

🙂 🙂 🙂 AHOJ VSECHNY MOC ZDRAVIM A CHTĚLA BYCH VAS O NECO POPROSIT.ZDA BY JSTE BYL NEKDO OCHOTNY.
LONI NA JARE JSME SI KOUPILY KOCAREK MOON(FOTO V ALBU) ORANZOVE BARVY JE TO KORBICKA A SEDACKA.S KOCARKEM JSEM MOC A MOC SPOKOJENA.ALE V ZARI SE NARODILA MALA A KDYZ JSEM POTREBOVALA NANOZNIK TAK JSEM ZJISTILA ZE K TEHLE KOLEKCI NEBYL SOUCASTI.ZIMU JSME JEZDILY S NANOZNIKEM NAHRADNIM UNIVERZALNIM,ALE TEN TAM PRECE JEN MOC NESEDI 😒 .LETOS NA JARE KDYZ ZACAL MOON VYRABET KOCAREK MOON BUGGY TAK JSEM BYLA STRASNE NATSENA ZE JE SUPER A JESTE K TOMU MA STEJNY NANOZNIK JAKO MUJ MOON 😉 .NEVAHALA JSEM A KOCAREK JSME OBJEDNALY V CERNE BARVE ABYCHOM MOHLI NANOZNIK VYUZIT U OBOU KOCARKU.JENZE KDYZ JSEM SI V PATEK PRIJELA DO OBCHODU PRO KOCAREK ZJISTILA JSEM ZE FIRMA MOON ZACLA DAVAT JINE NANOZNIKY KE KOCARKU MOON BUGGY NEZ K OSTATNIMU MOONUM A PROTO SE ME PROBLEM VUBEC NEVYRESIL ☹ ☹ CHTELA JSEM VAS NEKOHO MOC A MOC POPROSIT ZDA BY NEBYL OCHOTEN VYMENIT NANOZNIK NA MOON BUGGY S PRVNI VARKY KDY JESTE DAVALY STEJNE NANOZNIKY ZA MUJ NANOZNIK Z NOVE KOLEKCE.JEDNA SE O CERNOU BARVU.
CHTELA JSEM SI NANOZNIK U FIRMY OBJEDNAT ALE NELZE TO.A KDYZ BY TO SLO TAK JE VELMI DRAHY.

MOC A MOC PROSIM JSEM OCHOTNA BUD NECO MALO DOPLATIT A NEBO ZASLAT NEJAKE VECICKY NA CHLAPECKA CI HOLCICKU.PREDEM MOC A MOC DEKUJI.

krista
autor
18. kvě 2008

Koukám že Moon se začíná rozmáhat 😵

Malda hodně štěstí ať se někdo ozve 🙂

jjp
18. kvě 2008

Ahoj holky, jestli můžu poradit, rozhodně nic nekupujte na detatko.eu tedy www.detatko.eu
Já mám od nich kočárek a spousty dalších věcí, když objednáváte mohou se přetrhnout, ale jakmile je sebemenší problém pan majitel je velice neochotný a nic nevyřídí. Já jsem se na něho obracela s reklamací, poté 2x telefonicy a byl velice neochotný, odbil mě ať si náhradní díl koupím v Bauhasu nebo někde seženu.
Internetový obchod detatko.eu NEDOPORUČUJI.

malda
19. kvě 2008

Krista: moc dekuji ale bohuzel to zatim nevypada. ☹ ☹

krista
autor
20. kvě 2008

Jjp to nemyslíš vážně!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Já mám od něj kočárek 😢 😢 😢

novako
20. kvě 2008

Jjp: My jsme byli v tom obchodě osobně a byli moc příjemní a ochotní. Nakonec jsme koupili kočárek v Chebu neb byl výrazně levnější a jak vidno dobře jsme udělali. Nejen že nám poběží záruka až od 3. června, ještě nám majitel přidal zadarmo košík z nové verze. Tak držím palce ať se Ti reklamace podaří! A nedej se, takhle jednat je hnus!!!

krista
autor
20. kvě 2008

No je pravda že když jsem ho objednávala tak se pan majitel mohl přetrhnout ☹ a říkala mi i jedna mamina tady že tam taky byly osobně a super, ježiš doufám že nebudeme mít žádný problémy, jinak jak vidím tak si to asi budu muset zaplatit sama ☹ On tam ten kočík přišel taky nejlevněji v tý době kdy jsme ho kupovali ☹

lola11
21. kvě 2008

Ahojte kočky. Tak som pridala aj ja par fotiek moonika 🙂 🙂 Je krasny, uz caka len na maleho, ale uz ho aj zabiehame u nasich v pristavbe 🙂 🙂

lukajda
21. kvě 2008

Moon je prostě nej 😀 Ta černá je super elegantní 🙂
Holky, slyšela jsem, že prý nové várky Moonů (golfáč) už prý nemají uprostřed nánožníku ten zip. Nevíte, jestli je to pravda? To je docela škoda. I když já jsem se rozhodla, že až budu golfky pořizovat, tak ne Moon. Vadí mi, že nemá vyztužená záda.

lola11
21. kvě 2008

Je to pravda, videla som ho v obchode, aj ma nato upozornila holka co tam predava. Fakt skoda, lebo to bola naozaj prakticka vec!

monik111
21. kvě 2008

pravda,pravda.......Přišel mi už nánožník bez zipu a je malej,takže na prd 😠 ......Ale jinak golfáč super.Já jsem max spokojená 😀

lukajda
21. kvě 2008

Já jsem si to ani neuvědomila, jaká je to super vychytávka, dokud jsem nezjistila, že ta nová várka to nemá - nikdy jsem se nad tím nepozastavila a brala to naprosto automaticky. Fakt praktický, že se nemusí sundavat celý nánožník. Vážně nechápu, proč od toho upustili 😒

krista
autor
21. kvě 2008

Lola to je elegán 😵

Tak vidím že golfky u nás asi taky nevyhrajou 😝 kdybych byla šikovná tak si tam ten zip našiju, ale to já nejsem 😅 😀

lukajda
21. kvě 2008

Ty bláho Kristýnce už táhne na třetí měsíc - to to letí.
Mě na těch golfkách vadí hlavně ta nepevná zádíčka a že tam není vůbec žádné polohování. Třeba na to polohování u sporťáku jsem si zvykla naprosto v pohodě (teda hlavně Táda), ale u těch golfek mi vadí, že musí pořád jenom sedět - vždyť i větší mimčo si občas v golfáči pospí. Bylo by mi ho pak líto, kdyby v něm spinkal celej zkroucenej.

Kris - už jsem se polepšila s fotkama, ale z kočáru tam toho stejně moc neuvidíš - maximálně to, že se v něm Tádíkovi moooc líbí 😀

krista
autor
21. kvě 2008

Lukajda to je pravda a dobrej postřeh s tím polohováním, mě takový věci ještě nedochází 😅
Vám bude rok ani to nepostřehnete, léto je skoro tu 😀 strašně rostou ty děti 😵
Jj do albíčka pravidelně čumim 😀 Koukám do všech albíček kde jsou Moony nějak jsem na ten kočár úchylná 😅

Dlouho jsem neviděla Pitrs, nevíš jak se jí vede? 😵

lukajda
21. kvě 2008

Mě to taky nedocházelo - to jde všechno postupně. Nad tím člověk přemýšlí, až ve chvíli, kde je to pro něj aktuální 🙂
Peťku jsem naposledy viděla, když jsme měly s holkama srazík - Lukášek je frája. Pak byl ještě jeden srazík, kde byla, ale na ten jsem nemohla - to je víc jak měsíc zpátky, ale od tý doby jsem jí tady myslím nezaregistrovala 😒 Určitě je všechno v pohodě a "jen" má hodně práce nebo je s prckama venku 🙂

navi
21. kvě 2008

Ahojky, lola teda fak elegantní kára 😉 vypadá skvěle, ale to všechny Moony 😀

lukajda ten golfáč se dá polohovat skoro do lehu, ale nejdou polohovat nožičky 😒 to se mi na něm nelíbí a navíc ty měký záda. Já z něj byla unešená, ale tohle pro tohle už ho nechci. No pro starší mimčo je myslím v pohodě, ale my se rozhodli koupit golfky už pře 2 měsíci a pro takovýho prcka mi přišly ty od Moona fak nevhodný 😖

navi
21. kvě 2008

Tadíkovi se ve sporťáčku evidentně líbí 😉 😀 Taky musím Lukyho vyfotit, jak drandíme s Moonem na jaře 🙂

lukajda
21. kvě 2008

Jo, tak to jóóó - no ale přesně jak píšeš...ty měkký záda. Chtěla bych řešit golfky až tak v zimě, tak uvidím, co do té doby bude. Zatím mi cestování se sporťákemv autě nevadí a to cestujeme docela dost - ob víkend k našim (100km nebo na chalupu 160km).
Navi - co jste pořídili? Já jsem jen tak cvičně okukovala Jané enegy, Chicco Multiway nebo se mi docela líbí Britax Verve.

krista
autor
22. kvě 2008

Holky tak potom dejte děvědět jaký ty golfky pořídíte u nás v regionu si jedna maminka chválí tyhle a vypadaji moc pěkně, ale jsou docela drahý 😅
https://www.modrykonik.cz/_gallery/23539/23539_...

A zapomněla jsem jak se jmenují 😅

sisstin
22. kvě 2008

krista: moon bugy wheel 3? 😀

krista
autor
22. kvě 2008

Tak jsem to našla 🙂

Siss to si děláš srandu že? 😅 Moon Buggy Wheel 3 je tohle 😀
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/golfky/moon/b...

Ten kočík co jsem na něj házela foto je Cosatto DIABLO:
http://www.prckove.cz/sportovni-kocarek-cosatto...

Ale jak říkám - ta cena 😲

navi
22. kvě 2008

lukajda nakonec máme Chicco Multiway a jsme spokojení my i prcek 🙂 My cestujem furt, každý víkend a já jezdím k našim i přes týden. Už mi začalo lízt na nervy, pořád nakládat kočár a pak zase vykládat + malý a věci to je dost fuška. Takže teď jsou golfky pořád v autě a sporťák doma, hned je to cestování lepší 😀

lukajda
22. kvě 2008

Navi, mrkla jsem do alba a Lukášek evidentně spokojený je 😀 Nedávno jsem je viděla v akci v Chiccu na Novém Smíchově za 1990,- Doufám, že něco takovýcho vychytám, až je budu shánět, ale při mým štěstí je spíš ještě zdraží 😀 😀 😀

krista
autor
23. kvě 2008

Ahojky, dneska mi došel slunečník ale nějak ho nemůžu nasměrovat aby byl správně 😅 Jak jste řešily vy, aby nesvítilo prckům do tváře, protože jak je slunečno tak jí tam svítí skoro pokaždé 😒

krista
autor
23. kvě 2008

Tak nic už jsem přišla na to jak se polohuje 😅 já jsem fakt trdlo 😒

miselin
23. kvě 2008

Krista, nafoť potom ten slnečník, chcela by som vedieť ako vyzerá, lebo tieš by som chcela nejaký kúpiť, až malá nemusí robiť ksichtíky keď je pekne 😀