Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
13. lis 2007

Já ti sem hodim odkaz kde jsem to vyčetla, aby si věděla jestli mluvíme o tom samém 🙂
http://www.babymax.cz/zimni-fusak-emitex-combi-...

lukajda
13. lis 2007

V pohodě 😀 Jsem na to teď vlítla s metrem 😀 110 cm má ten fusak vcelku i s tou odepínací částí a když ten spodek odepneš, tak to má 80 cm navíc v té horní části to kolem hlavičky můžeš trochu stáhnout.

krista
autor
13. lis 2007

Lukajda takže to tam sedí akorát jo? 🙂
A je to ten na který jsem házela odkazík? 🙂

krista
autor
13. lis 2007

Ještě že tě mám ubyde mi spousta problémů a vymýšlení 😀 😵

lukajda
13. lis 2007

Vejde se tam fakt v pohodě a je to přesně on - mám ho v béžové barvě.

krista
autor
13. lis 2007

Tak to je fakt, tobě to ladí zase s béžovou 🙂
Já přemýšlím, jestli ten modromodrý a nebo třeba růžový, modrá s růžovou nevypadá taky špatně a aspoň by ostatní viděly že to fakt neni kluk 😀
No uvidíme, myslím, že to budeme řešit až s kočárkem, takže ještě mám čas 🙂

frufrunka
13. lis 2007

Holky, teď jsem mrkla do vaší diskuse a koukám na fusak... Mám ho taky! 🙂 Když se odepne spodek, tak se vejde do korbičky nebo do vložné tašky (nevím, jak to teď má ten váš vybraný kočárek) a když je komplet, i s tím spodkem, tak je zase akorát do sporťáku... 😉 Teda aspoň takhle mi to říkala prodavačka, tak snad nekecala... 😅

lukajda
13. lis 2007

Nekecala 😉
Kris - koukla jsem ti do albíčka - mě se z těch dvou líbí víc ten s tmavěmodrým vnitřkem. Já bych asi růžovou nevolila a ladila bych to spíš ke kočárku 🙂

ina.b
13. lis 2007

Ahoj "krista", tak jak jsem slíbila někde na začátku diskuze, že dám vědět, jak jezdí náš Moon...
Máme tříkolku Moon T3 a jezdí se s ní super. Díky tomu otočnému kolu můžu kočárek otočit skoro na místě a nepotřebuju moc prostoru. Akorát v autobuse se musí kolo zaaretovat, jelikož v zatáčkách nám kočárek trošku ujížděl do stran 😕 Jinak teď tady máme hromady sněhu a zdárně jezdíme přes ty hroudy i se třema kolama. Ve sněhu musí být otočné kolo taky zaaretováno, aby se netočilo a jede se super. Na suché cestě je to s otočným kolem úplně fajn. 😉

lukajda
13. lis 2007

Tak to jsem ráda, že už ho má někdo vyzkoušený ve sněhu - já maximálně tak v loužích 😀

krista
autor
13. lis 2007

Frufrunka díky za info, já do něj půjdu, mám tady od toho všeho Lukajdu - ona za mě všechno vyzkouší a já jen nakoupím 😀

Lukajda tak teď mi zase psala do IP Petulka77 - taky chtěla Moona jestli si pamatuješ že se jí líbí víc ten druhý 😀 Tak uvidíme jak se domluvíme s manžou 🙂 😵

Ina paráda, vzpomněla jsem si na tebe, když jsem projížděla zpětně diskuzi a viděla v profilu "1d" tak ještě dodatečně gratuluju 😵

ina.b
13. lis 2007

Děkuji za gratulaci. Ještě musím vlastně dodat jeden malej nedostatek u toho Moona a to je nákupní košík pod kočárkem. Strašně špatně se tam dávají a vyndavají věci. Dnes jsem tam cpala nákup a skrz tu konstrukci to jde fakt špatně dávat do košíku i vyndavat 😒 Ale jízdní vlastnosti dobrý 🙂

krista
autor
13. lis 2007

Aha tak to je škoda, ale neodradí mě to 🙂 Taky jsem si říkala, že v tom sněhu ty kolečka budou muset být zaaretovaný aby to neskákalo ze strany na stranu, ale třeba sníh nebude až já porodím 😝

ina.b
13. lis 2007

To už snad nebude. I když my tady míváme sníh skoro do dubna, ale tady jsme v Krušných horách, tak tu bývá i krušné počasí 😀

krista
autor
13. lis 2007

Ina.b tak to jo, tady v Č.B. ve městě neni sníh skoro vůbec, navíc budu chvíli po porodu na ten kočárek čekat, takže nejdřív nebudeme nikde trajdat a jinak s autosedačkou po doktorech atd., tak uvidím 🙂

ina.b
13. lis 2007

S autosedačkou mám právě problém. Máme nějakou obyčejnou za 1500 Kč (není přímo ke kočárku), ale přijde mi že malá v ní spíš sedí, navíc celá skroucená. Měla by spíš ležet, protože novorozenci sedět ještě nesmí. Proto radši vyrazim s kočárkem, než ji ničit páteř v tý nekvalitní autosedačce. Mrzí mě, že jsme za ni vyhodili zbytečný peníze 😠 a když někam jedeme, tak ji musíme celou vycpat pod zádíčkama dekama atd.

lukajda
13. lis 2007

S tím nákupním košíkem je to fakt, ale já teda většinou nic většího nenakupuju - jen běžný nákup a na větší jezdíme autem. Ale když jsem tam cpala něco většího tak jsem si tu konstrukci vepředu vycvakla a bylo 😀

Ina a odkud konkrétně jsi, jestli se můžu ptát? U nás totiž spíš prší. Já abych věděla odkud mám ten sníh čekat 😀

krista
autor
13. lis 2007

Ina tak to je škoda, no já to myslím jen na přechodnou dobu samozřejmě s tím nebudu chodit pořád 😕 A navíc po porodu asi nebudu mít zrovna chuť furt někde lítat, úřady si olítám ještě s manžou co bude po porodu doma a pak už přijde kočík, my budeme kupovat Maxi Cosi, sice stojí cca 2,8tis., ale půjde upevnit na podvozek a je jedna z nejkvalitnějších 🙂 😉 Tak zkus juknout třeba někam do bazárkových na nějakou jinou co?

Jo a jinak já nacpu vždycky veškerý nákup do kabelky, mám extravelkou 😀

ina.b
13. lis 2007

Já chodila hodně s batohem, ale koupila jsem si tašku v barvě podobné kočárku, tak jí můžu dát přes rukojeť nebo dolu do toho koše. Nosíme v ní plínky a ubrousky (věci na přebalení) atd. Je to pohodlnější, když mám volné ruce ani mě netíží nic na zádech 🙂

krista
autor
13. lis 2007

Ina tak to věřím, taky se chystám nějakou takovou si koupit a říkala jsem si, že si určitě koupím nějakou kabelu třeba i značkovou (Adidas, Nike) v obchodě než objednávat nějakou tašku po netu, protože to mě vyjde rozhodně levněji, skoro o půlku a rozdíl skoro neni 🙂

krista
autor
13. lis 2007

Tou taškou přes net myslím nějakou určenou přímo na kočárky 😉

petulka77
13. lis 2007

Čau holky!
Ino: jakou to máte autosedačku, že dělá takovou neplechu? A ta vložka pro novorozence by nepomohla?
Kris: mám už od srpna doma přebalovací tašku na kočárek z Deichmanna, ze slevy za 129Kč,což je myslím supr cena a má spoustu přihrádek i přebalovací podložku. Akorát je tm. modrá, tak nevím, ke kterému kočárku by se mi teď hodila😀 Asi ji budu používat při cestách autem. Ale ke tvému tmavému fusaku by byla ideální😀
Lukajdo: díky za reference o Moonu, taky mě potěšily a vypadá fakt nádherně, tak ať se v něm Tedýskovi dobře jezdí!

krista
autor
14. lis 2007

Peťul, tak to je paráda 😵
Já třeba myslim, že tahle je předražená a proto bych si radši koupila jinou 😝 Ale bůh ví jak to všechno bude, já potřebuju teď nakoupit kupu jiných věcí 😅
http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=23...

ina.b
14. lis 2007

Petulka77: Máme autosedačku Baby desing (viz foto u mého profilu). Ta vložka tam je a přitom je to málo. Malá tam opravdu sedí jako na židli (nebo spíš taknějak skroucená, protože jí sezení ještě nejde) ☹ 😒

petulka77
14. lis 2007

Ino,: tak to jsi mě teda nepotěšila, ještě že jsem se Tě zeptala, když tak hoď prosím nějakou fotečku malé v sedačce do alba, ať kouknu - díky předem. Já mám právě vyhlídnutou taky od Baby designu, ale na vlastní oči jsem ji ještě neviděla ani nezkoušela, asi si půjčím mimino a někde ji vyzkouším. Pro syna jsem měla Chicco Synthesis Lux a ta BYLA skvělá...
Kris, hned kouknu, dnes jsem se sem totiž celý den vůbec nedostala☹

petulka77
14. lis 2007

Ino tak koukám, že v takové barvě ji ani neznám z toho Baby design, já mám vyhlídnutou tu co mám v albu a měli tam samé takové kombinace se šedou barvou, teda v obchodě to měli jen v prospektu, tak tu fotku mám z netu.

krista
autor
14. lis 2007

Ahojky Peťul, ty by si potřebovala aby den měl nejmíň 40 hodin co? 😀
A co jinak? Do Moona se mnou nejdeš jo? 😝 Ty zrádče! 😀

krista
autor
14. lis 2007

Mimochodem viděla jsi Lukajdy kočárek na fotce? A přesto jsi odolala? 😀

petulka77
14. lis 2007

Ještě jsem nezradila, zatím😀 To se teprve uvidí!!! Jasně že jsem koukala a byl to pohled úžasný😀 To víš, že jsem do něj furt zabouchnutá!!!!

petulka77
14. lis 2007

Kris, víš, já se musím přiznat, jak odešel v 7 ráno malý do školy, sedla jsem k PC vyřídit poštu a banku a před 8 už jsem zas lehla k MM do pelíšku a vzbudila jsem se 12:43 a málem mě kleplo. Vystřelila jsem jako šílená a vrhla se na papírování a mezitím jsem vařila, ať neumřem hlady. Skončila jsem až 20:10 a šla čučet na pojišťovnu😀 Ale za to jsem uklidila a přetřídila haldy papírů od MM a vyřídila spoustu nezbytností. Připadala jsem si dnes opravdu jako v práci, paní asistentka.