Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
6. srp 2008

Niko mě se ten kočík taky zprotivil tak bych ho ani nikomu nedoporučovala koho znám 😅 ale myslim to v dobrým 😀 já stejně nemám nikoho kdo by teď potřeboval kočík, každopádně to dáváš za slušnou cenu 😉 Dala jsi si inzerát i na MMB? Co zkusit i MMA?

nikap
6. srp 2008

inzerát jsem hodila sem. MMB, aukro, sbazar, bazos

tak uvidíme,každopádně, jsem nechala spravit tu závadu s ložiskama, no dírky ve slídě, to bohužel neumím a je třeba promazat WD 40, ale to nechci dělat, kdyby se prodal a musela bych ho poslat, tak mám strach, aby to někde nevyteklo a poškodilo potah

ina.b
7. srp 2008

To je jasný, to je lepší, když si promaže sám kupující. Jinak nahoře v té slídě máme taky 2 malé dírky. Udělaly se nám tam v zimě, když mrzlo, tak ta slída byla zmrzlá a já venku shrnula střechu, abych ukázala sousedům miminko 😅 tak to popraskalo. Když jsou horka, tak je ta slída pěkně měkkoučká a ohebná.

martina.zikmundova
7. srp 2008

Ahoj holky,
omlouvám se, že vás tak zanedbávám. mám plnou hlavu svatby, nevím, jestli jsem to tu už psala, ale vdávám se 30.8. pěkně se to blíží, pořád vymýšlím nějaká vylepšení, nevím, kde mi hlava stojí 🙂 do toho ty horka, jen doufám, že na svatbě nebude pražit slunce jak blázen nebo naopak pršet. prostě chci takový akorát počasí, nevíte, kde se dá objednat? 😀

dírky ve slídě zatím nemáme, doufám tedy 🙂

nikap: moc mě mrzí, že to takhle dopadlo, jsem se těšila, jak budeme mít stejný kočárek ☹

krista
autor
7. srp 2008

Niko určitě se někdo ozve 🙂

Holky ta slída to je to na tom rukovítku? 😅

Marti to jsi se nám nepochlubila, tak hlavně ať všechno klapne jak má, žádný nervíky a i to hezký počásko vám přeju, ať neni moc parno, kdyby bylo pod mráčkem tak je to nejlepší - i na fotky prý 🙂 Já jsem to štěstí neměla, zrovna když jsme měli obřad tak lilo jako z konve a fotografka chvátala na další svatbu (vinou organizátora jsme přijeli na obřad pozdě) takže ani fotky nic moc ... no co už to nevrátím, musím se s tím smířit, řekli jsme si že se třeba jednou vezmeme znova 🙂

ina.b
7. srp 2008

Ta slída je nahoře na stříšce 😉 Alespoň o T3 😉

krista
autor
8. srp 2008

Aha, já myslela že ten kočík od Niky má právě prasklý i to rukovítko, ale v jejím inzerátu jsem to nečetla 😕

marti7
8. srp 2008

nikap - proč jsi na ten kočárek tak naštvaná? 😅

marti7
8. srp 2008

aha už to čtu 😒 no zrovna dneska jsem sem házela dotaz zda kupovat kočárek na MMB... 😕

nikap
8. srp 2008

marti7: určo ne u neověřených zdrojů jako já, rozhodně mrkni na hodnocení a jak často se dotyčný přihlašu atd.

Nevíte někdo, proč mi admini stopli inz. na ten kočárek?

krista
autor
8. srp 2008

Niko to netušim, ale napadá mě zda tam nebyly třeba velká písmena nebo hvězdičky v názvu či vykřičníky, to tu být nesmí 😉

nikap
8. srp 2008

aha, velká písmena 😝

už jsem ho tu dala znovu 😀

nastenka
8. srp 2008

Kočky, je tu obrovská téma na tento kočík MOON, pozerala som ho, ale našla som to naozaj je iba v 3 farbách v čiernej, červenej a zelenej? Inak sa mi páči..... 🙂

krista
autor
8. srp 2008

Nastenka jj kolekce pro rok 2008 vyšla pouze ve třech barvách, jinak se občas dá sehnat ještě kolekce 2007, třeba tady 🙂
http://www.kocarky-eshop.cz/kocarky-multifunkcn...
http://www.detatko.eu/Kocarky/Kombinovane/Babyw...

Nevím kdy se ho chystáš kupovat, kdyby to bylo třeba až na konci roku, tak to už může být kolekce 2009 a třeba budou barvičky ještě o něco hezčí 🙂

nastenka
8. srp 2008

No tie sa mu páčia viac, sú krásne. A ty máš ktorý? A si spokojná? Kto to vyrába?Dobre sa s ním jazdí?
Ja ho budem potrebovať tak za mesiac. Cez ktorú www je najlepšia cena? Poradíš mi? Ďakujem

krista
autor
8. srp 2008

Nastenka já mám tento:
http://www.kocarky-eshop.cz/upload/velke/vp_Koc...

Moon S3 s nafukovacími koly, jsem s ním naprosto spokojená 🙂 Vyrábí ho firma Babywelt, jezdí se mi s ním parádně, musím zaklepat, že všechno funguje zatím jak má, je perfektně skladný - dá se celý vyprat, já jsem ho kupovala na tom www.detatko.eu ale tam už ho bohužel nemají, oni už je všude vyprodávaji, takže to bude těžší ho sehnat i s korbičkou ☹ musela by si pohledat, jestli chceš můžu hodit fotky do alba jak vypadá v reálu 🙂

nastenka
8. srp 2008

Ďakujem, majú ešte modrý /pekný/, ja budem mať chlapca, tak by to bolo super. Aj cena je parádna, len by som ho rada videla niekde naživo, neviem ešte kde. Chystám sa do Brna, ale neviem, či ho tam niekde objavím.Inak aj tá tmavo zelená s fialkovou je pekná farba. Ďakujem

krista
autor
8. srp 2008

To album jsem založila stejně aby se kdyžtak mohlo kouknout i někdo jiný 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Kdyby tě ještě něco zajímalo tak se ptej, nevím v rychlosti co bych ti o něm všechno řekla, možná už taky kopu věcí víš - dá se přichytit jakýkoliv typ autosedačky Maxi Cosi (vajíčko) na podvozek - pomocí adaptérů, váží asi 13kg ... dál už nevím 😀 A jsem sam zvědavá jestli na něj natrefíš, je to docela problém, já ho naštěstí tady na živo viděla, určitě ale potkáš tu novou verzi, ta je teď snad všude a moc se od sebe neliší tou stavbou - akorát kolekce 2007 (ta co se ti líbí víc) má ta nafukovací kolečka, což bych řekla že je docela výhoda, zase záleží jaký máš radši terén, ale řeknu ti že kočárek do lesa to neni, zmákla jsem to s ním, ale na každodenní ježdění po kořenech stromů to neni 😀

krista
autor
8. srp 2008

Nastenka ale teď nevim jestli chceš Moon S4 nebo S3, u S4 jsou nafukovací jen přední kolečka, abych tě nemátla 😉 ta zadní jsou taková poloplast nebo pologuma něco na ten styl jak má dneska většina kočárků 🙂

miselin
8. srp 2008

Kristi už ste vozili malú aj v šporťáku? 🙂 Tebe sa športová časť tiež nedá dať úplne do ľahu, že? A ako sa ti vozilo,lebo ja som už tiež nad tým rozmýšlala, že by som malú dala už do šporťáku, ale neviem, lebo ona je strašne zvedavá a keď sú aj tie horká tak by jej tam bolo oveľa lepšie 😀 Čo myslíš nie je na to moc malá, ale vlastne čo máme to húpacie lehátko od Fisher price tak tam má tiež taký polosed a nejako jej to nevadí 🙂 Inak ti poviem, že posledné dva dni mala Dominika také hysteráky, že som z toho bola normálne v šoku 😢 ale dnes je zase ako med ťuk ťuk ťuk,tak neviem čo to malo znamenať, asi aby sme nezabudli 😖
Nastenka ja mám novú kolekciu Moonu, ale byť tebou tak si zoženiem tú 2007 s tými nafukovacími kolieskami, určite sú lepšie 😉

nastenka
8. srp 2008

Teraz som to našla ešte na www.amazon.de, asi za 440 E, čiže asi 13200 Sk. Ja by som prijala dve nafukovacie kolesá a predné otočné buď jedno alebo dve môžu byť aj plastové.

miselin
8. srp 2008

Určite choď do tých nafukovacích

krista
autor
8. srp 2008

Miselin já musím říct, že co jsi mi doporučila ten Hylak tak je to naprosto super, malá prdí a kadí ani neví jak 😅
Fakt díky za to! Doufám, že u vás to bylo jen nějaký přechodný období, bůh ví co těm prcům přejede přes nos, počasí nebo jen prostě blbá nálada ... u nás teď docela dobrý, učím jí usínat samotnou, neni to sranda, ale snaží se 🙂

Sporťák jsme zkoušeli v dobře kdy nevydržela v té hl. korbě, to je to co jsem tu nechtěla pitvat, jak jsem z toho dělala tajemství, protože vím, že by mě za to mnozí sežraly, ale ona v korbě tak neskutečně řvala 😝 a ve sporťáku bylo naprosto zlatá, do úplnýho lehu dát nejde, ale je to takový pololeh, já si myslim, že to vyjde na stejnou s autosedačkou a navíc jsme v tom bývali max. hodinu denně, teď jezdíme měsíc v korbě a zase v pohodě, ještě tam máme místečko, tak ještě nějakej čas jezdit budeme 🙂

miselin
8. srp 2008

No takto som rada, že vám to zabralo 😀 😀 😀 😀 Snáď už bude teraz dobručká 😉 U nás to bolo asi len tým počasím, lebo Domča nemá rada keď je tak strašne dusno, normálne aj strašne málo papala ☹ ale už je to OK 🙂 Inak máte krásneho Moonika 😲 Dnes som konečne videla aj u nás v meste jedného bledomodrého ešte z kolekcie 2007 a bol fakt krásny 🙂

nastenka
9. srp 2008

Ďakujem Vám, budem ho zháňať, pa pa

krista
autor
9. srp 2008

Ježiši koukám co jsem to tu včera psala za hlody 😅

Takže "prcům" 😀 To má být "prckům"!!! A dobře má být "době" 😅 místo "bylo" patří "byla" místo "na stejnou" patří "na stejno"

Miselin děkujeme za chválu Mooníka 😀 Oni to taky ty prcci nemají jednoduchý ☹ U nás se dneska padalo ☹ 😢 ještě je mi z toho zle ☹ už je víc pohyblivá, tak je to s tím horší ☹

Tak vám přeju pěkný víkend!! 🙂

Nastenka pak zajdi se pochlubit jak jsi pořídila! 🙂

ina.b
9. srp 2008

U nás se jeden čas padalo taky dost. Teď se to taknějak ustálilo, protože malá už zjistila "příčinu a následek" - zjistila, že to pak bolí, tak dává pozor. I když někdy si myslím, že snad ani nemá pud sebezáchovy 😀 Dalších pádů se obávám, až se bude pokoušet sama chodit. Zatím jen vstává na nožičky a ťapká, jen když jí držíme za ruce, ale až to bude zkoušet sama, to bude zase modřin
😅

martina.zikmundova
10. srp 2008

Ahojík,
Kristo: fakt krásný kočárek máte, jen mě udivuje, že nejde do lehu, protože ta naše T3 jde do úplnýho lehu, takže v ní malej krásně spinká, dokonoce se tam i otočí na bok a krásně se tam vejde.
už jsi zkoušela mít malou ve sportáku i s nánožníkem? přijde mi, že když je tam ještě rukojet u mimča, tak se tam blbě ten nánožník připíná, musím to mít vždycky bez rukojetě, abych ho vůbec dopnula.
ale už se moc těším, až s ním v zimě budu zas jezdit, na sněhu se s ním krásně jede, fakt jsem ráda, že jsem si koupila tenhle kočárek a ne jinej 😀

nastenko: my máme světlemodrou T3 kolekce 2007 a naprosto perfektní, taky máme chlapečka, ale klidně bych do něj dala i holčičku, přeci jen je to taková příjemná barva. určo vem 3 kola a nafukovací, je to lepší do terénu. ale kde ho sehnat ti moc neporadím. tady v Plzni je na to speciální prodejna, nebo pro něj zajet do Německa, kde ho vyrábí. ale už je to asi fakt doprodej. pak jedině ta S3.

martina.zikmundova
10. srp 2008

ted jsem ještě srovnávala tu S3 a T3 a vidím rozdíl jedině v typu boudičky. T3 nemá po stranách zipy a má naopak prodlouženou boudičku o stínítko. jiný rozdíl v tom nevidím. v tom případě ale stále nechápu, proč je T3 o 3000 dražší???

nastenka
10. srp 2008

Na inzerátoch som videla, že niekto predáva MOON, ale zdá sa mi dosť zničený.... čo vy na to?