Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

zuzkagu
25. kvě 2009

Ahoj Kapulet - tak ja som si dala kočík na reklamaciu priamo k dodavatelovi , tj. pre tento kočík Babydirekt ČR, okrem toho že som to musela poslať na vlastne náklady mi panička potom zavolala že vada sa nevstahuje na reklamaciu a že musím za jeden cuplíček na aretáciu zapaltiť 700 Sk, skoro ma porazilo a inak ostatok vôbec neopravili. čo sa týka stirešky tak s nou som mala tiež problem že dobre nedržala, tu mi ibna dotiahli dole ako sa to strka do konštrukcie.
Ak ti mam poradiť tak oprav a sa ti podla mna neopaltí :( ale to iba môj nazor.
Zuzana

kapulet
25. kvě 2009

zuzka moc děkuji, měla jsem dojem, že by to mohlo být drahé, tak to zkusíme nějak promazat sami a pokud ti tu stříšku dotáhli tak to manžel určitě zvládne taky, je to šikula.

zuzkagu
25. kvě 2009

Tak potom dobre, premazať WD 40 ja som tak robila a striška sa dotiahne 🙂

zuzinka6
27. kvě 2009

ahoj holyk já používam moon ocean 3s už rok a je teda fakt na nic...po půl roce sportáku mi nefunguje ani jedno upínání do podvozku, takže je tam volně. sám mi padá pořád do lehu a úplně se uvolnilo přední kolo...úplnš vypadla ta oska na aretaci...sem se tak na***, že sem po cestě domů koupila novej kočárek a prodavačka řikala, že už moony vůbec neberou, že sou špatný...ale asi jak kterej...možná jsem měla smůlu...ale už bych do něj nešla.a to nemluvim o koši..ten se mi prodřel hned po měsíci...maj to blbě vymyšlený...design je super ale kvalita na nic.

krista
autor
28. kvě 2009

Ahojky,
teda to je otřes co to tady čtu 😲 ☹ Už bych si ho znova podle tohodle určitě nekoupila 😕 ale já musím zaťukat, že můj je naprosto v pořádku (kolekce 2007), nerozbilo se mi tam zatím vůbec nic, teď čeká složený na druhý mimčo a doufáme, že tak rok vydrží, pak půjdeme do golfáčů a prodáme ho (jestli ho někdo koupí 😅).

Zuzinka6 a reklamovala jsi to?

zuzinka6
28. kvě 2009

ahoj kristo, já měla kolekci 2008 a reklamovat ho budu, ale musim ho poslat do ostravy 🤐 a nevim, jestli to přijmou..kdybych jezdila někde po horách tak neřeknu, ale stalo se mi to ve městě.a to řikali, že je i do terénu 😠

zuzinka6
28. kvě 2009

koupila sem roivnou golfky chicco multiway a ten je prej taky do terénu 😅 ýe má největší kola z golfek dneska ho jedu vyzkoušet, tak se těšim

krista
autor
28. kvě 2009

Zuzi my teď jezdíme taky v golfkách, nejlepší je, že já mám všechny kočárky přes net, kdyby se něco podělalo tak ho taky budu posílat bůh ví kam 🙄 a já už na Moona vlastně záruku za chvilku mít nebudu, kupovala jsem ho výprodeji asi ve 27tt někdy v listiopadu 2007 takže už jen pár měsíců a pak se na truc podělá ne 😝 no pak dej vědět, jestli ti tu reklamaci uznali, ten jejich přístup je totiž otřesnej co tady píšou holky 😔

aureliaaa
28. kvě 2009

Ahoj holky. Omluvte mě asi se bude můj dotaz opakovat, ale hledat v této záplavě jednu iformaci by bylo dost na dlouho tas se zeptám rovnou. Mám kočárek Moon S4 a hledám zda by se daly koupit dopředu kolečka nafukovací místo těch plasových. Nebo snad jedno kolečko a udělat z toho trojkolku. Bydlíme na dědině a oklo je dost zajímavýho terénu pro tento kočárek hůře sjízdného. Díky.

miselin
28. kvě 2009

Aurelia ja som mala tiež S4 a tie pidi kolieska sú fakt na prd, len tak na promenádovanie na bezchybnom chodníku, ale našťastie sa dá dokúpiť jedno koleso a urobiť z toho trojkolku. Mňa to jedno koliesko vyšlo asi na 520sk už aj s poštovným a je to úplný rozdiel ako s tými dvoma. Skús sa popýtať niekde na predajniach. Mne ho objednala jedna holka odtiaľto z koníka.

krista
autor
28. kvě 2009

Aureliaaa tak koukám že Miselin už ti odpověděla, to je ta nejpovolanější když má teď taky trojkolku 😀

Mimochodem já asi náš úžasný sporťáček budu muset zase vytáhnout, malá mi nechce spát v golfkách i když je unavená jako blázen a to prostě nejde, tak nevím jestli proti nim něco má, musím to testnout 😉

aureliaaa
28. kvě 2009

Ahoj a děkuji. Zkusím probrouzdat net a něco najít. Kdyby byl nějaký odkázek nebo něco byla bych ráda. Ahoj

zuzkagu
28. kvě 2009

Aureliaaa - napíš to Babydirektu - oni su priami dovozcovia pre tieto kočíky tak ti isto poradia.

miselin
30. kvě 2009

Kristo skúšala si ten šporťák? A ako Kristýnka spala v ňom alebo sa jej len vonku nechce spať?

krista
autor
30. kvě 2009

Miselin ještě ne, dneska je tu hnusně 😖 včera jsme ho teprve sundali ze skříně a "převlíkli" vyndala jsem si vložku co jsem měla v golfáči, aby mi ho nezaprasila 😀 a odpoledne kdyžtak vyrazíme, ale asi bude lejt, tak nevím no 😖 Uvidíme jestlli bude spát, sama jsem zvědavá 🙂

A tobě jinak zaspí Domča v kočárku v pohodě?

miselin
30. kvě 2009

My chodíme s kočíkom minimálne, väčšinou pešo ale už keď sa jej podarí v kočíku zaspať tak spí max pol hodinu, takže tiež žiadna sláva 😖 No skrátka nieje kočíkový tip 😀

krista
autor
1. čer 2009

Miselin ale to je šikulka že ti chodí tak krásně pěšky 😵 ale asi to taky nebude jednoduchý co 😅 já jsem ráda že mám malou aspoň v obchodě v kočárku, protože ty scény co tam předvádí, nedovedu si představit ji tam někde honit a do toho nakupovat 😝

krista
autor
1. čer 2009

Tohle mě překvapilo, novinka a už se prodává ojetý:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23530167&tab=1

miselin
1. čer 2009

Kristo tak to ti nezávidím tie scény v obchode 😲 Domča už má tiež také pokusy sa všade hádzať o zem a teraz má obdobie jedu, strašne veľa jedu má vsebe, všetko ju vytáča no a do toho jej ide stolička takže ani v noci nespáva 😖

Inak to tiež nechápem prečo už predávajú ten kočík, veď je ešte nový 😒 Možno sa im s ním zle chodí, alebo čo 😒

krista
autor
11. čer 2009

Ahojky 🙂

Miselin tak jsem si vzpomněla jestli jsi sehnala ten přídavný pultík co jsi sháněla na Moona?? Mě by se hodil i na golfky, malá věčně vystrkuje ruku s rohlíkem s kočárku, pak se diví že když jí vypadl tak už novej nebude 😝

miselin
11. čer 2009

Kristo ja som veru nič také nezohnala ☹ Sa mi páčia tie kočíky, čo už tie pultíky rovno majú. A už som tiež začala chodiť len s golfkami aby som si kočík trošku ušanovala pre to druhé 😀 lebo veru neviem za koľko by som ho dokázala predať, keď nový vo výpredaji stojí 7000sk tak ja by som môj použitý a mierne vyheganý predala asi za 2000sk a ešte + Dominika ako bonus 😀 😀 ale to by mi ju asi hneď vrátili 😀

gimulka
11. čer 2009

HOlky chtěla jsem se zeptat moon nejde dát úplně do sedu že jo? nebo mě to teda nejde..malej tam tak divně polosedí pololeží...

krista
autor
11. čer 2009

Gimulka já to teda mám nahnutý jen maličko.

Miselin tak to je škoda, ty kočíky co to maji rovnou jsou fajn, ale zase se mi nepáčí vzhledově 😀 Včera jsem si na vás vzpomněla když mi malá chtěla jen chodit, tak dlouho chtěla chodit sama, ani za ruku ne až si odřela obličej o chodník, to jsem jí pak byla dobrá 😀

No já svýho Moona budu prodávat tak nejdřív za rok a to už taky nebude mít žádnou hodnoty, obzvlášť když dneska je tolik pěkných kočárků za takový dobrý ceny, rok od roku je lepší výběr 😲 🙂

krista
autor
11. čer 2009

Jinak koukám že tady si taky někdo dokupoval to přední kolečko a má vzadu nafukovací a vepředu to nenafukovací 😅
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23986712&tab=2

miselin
11. čer 2009

Kristo ja sa tiež strašne bojím tých pádov, lebo Domča keď spadne tak rovno na ústa alebo na hlavu 😖

Inač to srandovne vypadá na tom kočíku, ktovie či nieje aj trošku nahnutý dopredu, keď je to koliesko užšie keď nieje nafukovacie 😒

krista
autor
11. čer 2009

Miselin někde jsem četla že maji ty šišky gumový a to snad i bude pravda, protože kolikrát Kristý někde na tu šišku řachla, spíš se bojim vyražených zubů 😅 asi koupím nějakej chránič na zuby jako maji boxeři 😀

No taky by mě víc zajímalo detailnější foto na tom kočárku, takhle je to špatně vidět, ale to že tam je to novější kolečko jsem poznala, tak jsem to sem musela hodit, občas takhle po těch inzerátech koukám za kolik se prodávají a hlavně za kolik to prostě ty lidi koupí a překvapuje mě, že nějaký kočárek se prodá za 5tis. a o některý nikdo neštrejchne ani za 3,5tis., já toho mám k tomu kočárku tolik a jestli bude pořád v takovým stavu v jakým je, tak to potom obrečím prodat ho za tisícovku 😅 jen tisícovku má hodnotu to vybavení kolem 😅

matja
16. čer 2009

ahojte, má tu niekto moon ping alebo pong? ako sa vám ten kočík pozdáva?

krista
autor
16. čer 2009

Ahoj, myslím že ho tady nikdo nemá, aspoň se teda nepřišel nikdo pochlubit a je to škoda, taky bych ráda znala reference i když ho nebudu kupovat 😀

Já teda akorát osobně viděla Ping a mě se moooc líbil, byl vysokej a vypadal kvalitně 😵 ale jestli tak jen nevypadal co 😅

matja
16. čer 2009

ďakujem. Všimla som si, že tu veľa prispievaš, si nejaká fanynka moon kočíkov? 🙂
Ja by som ale chcela iba športový a na nete som našla, že je to kombinovaný.

krista
autor
17. čer 2009

Matja jj já jsem tohle téma kdysi dávno založila, to když jsem se zamilovala do Moona kolekce 2007 🙂 Já nevím jestli to víš (nejspíš jo, ale radši napíšu 🙂) hodně holek třeba na sporťáku odradilo to polohování nožiček - že je to jako sklopná židle, nemůžeš nikdy dát dítěti nožičky rovně, pořád je má nahoru. Mě to teda nikdy nevadilo a i teď v golfkách si malá ty nohy pořád nahoru hází 😝 🙂

Jo jinak oni asi dělaji už jen ty kombinace, když jsem kupovala kočík já,tak se dalo ještě sporťák zvlášť, ale bylo to dost předražený 😝 možná by si se mohla přímo dohodnout s výrobcem nebo korbičku prodat, ale zase nevím na kolik podvozků ta korbička pasuje.