Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
16. črc 2008

Marti, Zuzka to jsem ráda, že jste s kočárkem spokojené 😵

Miselin tak jsou hodný že aspoň náhradní půjčili a co je to za značku? 😅 Nedivim se, že se stydíš, takovýho fešáka si měla a teď najednou nějakej jinej co 😉 Držím palečky ať to trvá co nejmíň a pak ať už nejsou problémy a malá ti v něm vydrží v pohodě v tom novým?

martina.zikmundova
16. črc 2008

holky, unesete některá ten máš kočár i s mimčem? já totiž ani náhodou. malej byl od narození velkej a těžkej, takže jsem ho s kočárem ani neuzvedla. dost mi to štve, třeba ježdění mhd. Už aby vymysleli kočár jen 2kg, kterej by se snadno nosil 🙂

krista
autor
16. črc 2008

Marti myslíš jako že bych ho sama čapla a naložila? 😅 To ani omylem, sám kočár má asi 13kg ne-li trochu víc a malá 7kg, to už je 20kg, kdyby to byl kyblík tak možná 😀 to se dobře chytne, ale kočár ne 🤐

miselin
16. črc 2008

Ten kočík je už 7-ročný, ale neni zase až taký hrozný, ono keď sa naň častejšie dívam tak to hádam nejak prežijem, len to je to, že som zvyknutá na parádny, ľahko ovládateľný a teraz mám taký . Ešte som s ním na prechádzke nebola idem až za hodinku a normálne mám trému. Je to značka aro, keď budem mať čas tak toho krásavca aj na fotím. no a ja mám s malou zase opačný problém, mne zase málo priberá za posledný mesiac mi pribrala pol kila a narástla o 4 cm, tak mám hlavu v smútku ☹ má dva mesiace a tri týždne a váži 4,5kg a meria 57cm, je taká chudulinká, ale kočík aj tak neudvihnem ani keby v ňom nebola tak ho nezdvihnem, lebo ja som taký slaboch 😀

martina.zikmundova
16. črc 2008

Kristo: přesně, kéž bych ho unesla 🙂 tatka ho ale v pohodě unese po schodech, ale ten má výhodu, že má extra dlouhý ruce, tudíž se mu krásně chytne. já ho pořádně ani neobejmu 🙂

Miselin: určitě ho nafot 😉 to je jasný, že máš trému, ale já bych to tolik neřešila. holt si vyzkoušíš starý typ a pak budeš o to víc vděčnější, že máš ten svůj krásný. KOukala jsem do tvýho albíčka, musel asi stát hodně, když máš zvláště korbičku a sporták, vid? ale je fakt pěknej. jaký jsou ty 2 kolečka vepředu, nevím, jestli by mi vyhovovali takový malinkatý. asi na chatě bych mezi kamenama moc neprojela.
Bud rada, že je Dominička taková malinkatá, až jí bude rok, tak bude už velká slečna a chovat jí už moc dlouho nevydržíš🙂

krista
autor
16. črc 2008

Miselin a to je špatný ta váha i ta délka? Naše malá měla ve třech měs. 58cm to je menší 😅 ale už v měsíci měla 4750g - ona nabírala hooodně rychle, já četla ale že když nabere nějakých 500g za měsíc tak je to v pohodě, což by u vás šlo ne? 😉 No tak nebudete buřti jako my, ale nabíráte a to je dobře 😀 😵

Marti kolik vy teď vážíte? 😀

miselin
16. črc 2008

Takže prežila som to, síce ma bolia ruky lebo som musela zdvíhať kočík do každej zátačky, ale zvládli sme to. Malá v ňom spala celý čas, len je strašne rozheganý a tie kolesá strašne vrzgajú, ale aspoň nemusím trúbiť, keď idem po chodníku, lebo aj tak sa každý otočí, že čo to počuje za zvuky A zase má u mňa aj jedno plus lebo je perfektne odpružený takže vôbec nebolo cítiť nerovnosti chodníka ako na moone, takže sa ani nezobudila keď som nabehla na nejaký výmol, ale ovláda sa priam strašne, hneď vo výťahu som si poriadne pricvikla prst a všade s ním narážam, už aby som mala svoj naspäť lebo sa pri ňom zmrzačím 😝
Martina môj kočík stál 11400sk, ale vôbec neni do terénu, aj keď sú moc rozbité chodníky tak to neni nič moc, skôr je na takú mestskú promenádu.
Kristi no doktorka nebola z toho moc nadšená ale veď uvidíme o mesiac možno začne naberať keď ju prestane bolieť to bruško a zmenila nám aj kvapky, teraz jej na tu koliku predpísala hilak a zatial celkom v poho no ale nejdem vychvalovať, lebo sama dobre vieš ako to vždy dopadne keď tie naše bambulky vychválime do nebies 😀 A ešte s ňou idem zajtra na odbery či už má tie vitamíny aspoň v norme tak sa zase desím výsledku, lebo nič iné nerobím len jej celý deň dávam samé kvapky na doplnenie vitamínov 😔 A tu sú tie slúbené fotečky nášho nového krásavca 😲 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miselin
17. črc 2008

Och ja mám normálne mozoľ na ruke 😢 Vďaka bohu za otočné kolieska 😀 😀 😀 😀

krista
autor
17. črc 2008

Miselin 😀
No ten kočárek ujde, ale já jsem taky díky aretačnímu kolečku pohodlnější 😀
To odpružení bych u Moona taky uvítala větší, protože jsem si zkoušela jezdit s kamarádky kočárkem, už nevím co to má za značku, ale má také aretační kolečka a víc odpružená a je to něco úplně jinýho 😲 ale dá se to, díky těm nafukovacím kolečkům bych řekla, že je to dobrý 😉 Nevím jak ta pologumová, tam je to možná trochu horší, ale kdo jezdí převážně ve městě tak to kousne 🙂

miselin
18. črc 2008

No ten kočík ujde, ale tie zvuky čo vydáva to je teda niečo 😅 Dnes som bola u doktorky no a zakaždým keď som pohla s kočíkom tak sa na mňa pozrela celá čakáreň, no hrúza 😢 Kristo a ako pokračujete s kolikou? Prechádza vám to už aspoň trochu? 😉

martina.zikmundova
20. črc 2008

Miselin: jsem čekala i horší kočárek 🙂 ale to vrzání by mi tedy taky vadilo. vypadá, že je i docela velký na ležení. není však nad otáčející kolečka, na ty nedám dopustit 🙂

Kristo: malej má ted asi 11,7 kg, už měl i 12, ale protože byl dlouho nemocnej a ležel i v nemocnici, tak hodně shodil.
taky máme nafukovací kolečka a už se nám i stalo, že se do předního zabodnul napínáček a hned se celé kolo vypustilo. bylo to na výletě, museli jsme všude shánět opravnu jízdních kol, trvalo to asi 1,5h, než nám to opravili, vůbec totiž nevěděli, jak z té vidlice kolo sundat. takže jsem se bála, aby se mi na dovče zase nepíchlo, ale naštěstí vydrželo 🙂
Kristulka má dětskou koliku? jak se to projevuje a co se s tím dá dělat? zatím jsem se s tím ještě nesetkala.

miselin
20. črc 2008

No Martina tak to buď veľmi rada, že si sa s kolikou ešte nestretla, lebo je to fakt hrozné. V živote by ma nenapadlo, že dieťa vie tak strašne plakať. My máme koliku od tretieho týždňa a je to fakt hrúza, malá má celý deň krče v brušku a stále plačká, no plačká, to som asi dala zlý výraz lebo ona nereve ona doslova vrieska a kričí a ja skoro vždy s ňou. A tie večerné hysterické záchvaty to je k tomu ako bonus. No skrátka je to hrozné a najhoršie je, že na to nič nepomáha a musí to len prejsť. 😢 Neprajem to teda nikomu zažiť, lebo kto to nemal tak si to ani nevie predstaviť aké je to hrozné. Takže buď veľmi rada, že ti malého bruško nebolkalo, lebo je to fakt des. Ja už normálne niekedy ani nevládzem čo ma to tak strašne vyčerpáva ☹ a celý deň ju mám skoro na rukách takže sa nemám kedy poriadne ani najesť, no a o domácnosti ani nehovorím 😲

krista
autor
21. črc 2008

Ahojky holky,
měnili nám okna, tak nebyl čas na net tak jdu na všechno odepsat 🙂

Miselin dokážu si přestavit ty tvoje pocity když jdeš s tím kočíkem a celý ti to vrže 😅 a jak jste na tom s reklamací? Ozvou se vám až to bude? Doufám, že to nebude trvat celý ten měsíc 😲
S těma pocitama vím o čem píšeš, přesně nám to začlo taky ve 3.týdnu, do té doby jen papala a spinkala, pak to začlo, celý den jen řev a řev a řev, u nás je to pořád jako na houpačce, pár dní dobrý a pak extrémy, večerní hysteráky - těch se prostě nezbavíme, někdy mi přijde že jsme se vrátily na začátek, už takový 2 měsíce nám neřvala u koupání a teď nám probrečí skoro každý ☹ po koupání - o tom vůbec nemluvim a než usne, to je taky sranda, jinak obvykle už neřve šíleně nahlas jako to bývalo den co den, ale je spíš ukňouraná, protivná, nic jí nebaví - to můžu zkoušet hrazdičku, kolotoč, lehátko, hračky, zpívat ... nic nezabere, fakt nevim co proti tomu dělat. Musíme to prostě vydržet no ☹ Vy budete mít za chvilku tři měsíce, takže doufám, že budete ten ukázkový případ kterému to ve třech měsících zmizí jako mávnutím kouzelného proutku 😉 A ještě to máte tak hrozný? 😖

Marti s tím napínáčkem to musí být blbý, to je pravda, že to nafukovací můžeš píchnout 😉 A co malýmu bylo, že byl v nemocnici, chudinka malá ☹ Ta kolika je fakt hnus, dokud jsem neměla malou a nezažila to, tak jsem vůbec netušila o čem je řeč, že to může být tak strašný jak je 😅

zuzkagu
21. črc 2008

Ahojte babuľky, tak už má niekto aj pokazený MOON. Ja dúfam že ten náš sa nepokazí lebo reklamáciu do čiech by sa mi nechelo vybavovať 😒 . Inak sa mi s kočíkom celkom dobre jazdí aj ked niekdy sa mi to predne koliesko amontuje a ja točím ako blázon a nič. 😉 .
No a čo sa týka koliky tak aj náš Tomáško ju má cca od 2 týždna ale nám celkom dobre pomáha Baby calm. Ale aj tak sa pučí a plače, ale je to omnoho lepšie ako ked to mala Ninka. Ta to mala celé 4 mesiace a revala od rána do večera, no blázinec už som myslela že som neschopná matka (ako prvorodička 🙂 ), nič nepomáhalo, žiadne babské recepty a tak ani lieky a ni homeopatiká, až nakkoniec sme prešli na UM Nutrilon Omneo a do cca 1 týždna sa aj sama vykakala (do vtedy iba s trubičkou kakavála) a po 4 mesiaci ked sme začali aj s príkrmami to prešlo úplne.
Takže držím palčeky a vydržte, potomprídu na rad zúbky 😀
Zuzana

miselin
21. črc 2008

Čaute kočky, na reklamačku sa nám ešte neozvali, ale dúfam, že už čoskoro zavolajú, lebo toto je hrúza a to ešte bývam na kopci tak si viete predstaviť 😅
Kristi, nám v utorok predpísali Hylak forte na tú koliku a malá je ako vymenená. Už ju to bruško tak nebolí a skoro stále sa smeje, no lenže ja sa moc nevytiešam, lebo už párkrát mala také stavy a potom to bolo ešte horšie, takže dúfam, že to nie je len také ticho pred poriadnou búrkou 😝
Zuzkagu to aj ja mám niekedy taký pocit, že som totálne neschopná, no ale čo už snáď nám tá kolika niekedy aj prejde 😉

martina.zikmundova
21. črc 2008

Ahoj holky,
tak jak to popisujete tu koliku, tak tu jsme prodělali taky. do 2. měsíce byl malej zlatej, vůbec neplakal a pak najednou plakal pořád, bolelo bříško, vůbec nekakal. jen jsem nevěděla, že je to kolika. pak zas v 7. měsících začaly zoubky, ted pro změnu je vteklej, kdykoliv mu něco zakážu. má svou hlavu, beránek jeden a chce si vše dělat jen po svém 🙂

Kristo: malej měl v dubnu po svých narozkách těžký zápal plic, přes celou levou plíci, do toho mu našli 3 bakterie v krku a zánět středního ucha. no užili jsme si svý, 3 dny na kapačkách, pak dalších 8 dní jen ležet v postýlce, ještě že už to máme za sebou. ale pořád má problémy s průduškama, bohužel to má po mně ☹

krista
autor
22. črc 2008

Zuzkagu taky už jsem chtěla přejít na UM, že se na kojení vyprdnu, protože malá strašně bojkotuje a už jsem pár takových případů viděla, kdy pak kolika ustupovala, ale neni to zaručený, no kojim dál a dál nějak přežívám, snad to taky brzo přejde, když už je nám 4,5měs. 😲 Neboj kočárek bude v pohodě 🙂

Miselin no to musí být sranda s tím kopcem 😅 Koukala jsem že ten Hylak forte jde i bez předpisu tak mi napiš s odstupem času a já to snad koupím když to bude v pohodě 😲 Chtěla jsem teda už dlouho objednat ty probiotický kapky, ale u nás s tojí 600,- a u vás na Slovensku by mě vyšly tak na 300,- uvidíme no, pořád nějak přežíváme, zítra jdeme k Dr. tak na ní došlápnu, včera mi tu zase tekly nervy a o dnešní noci škoda mluvit! 😖

Marti je to mě moc mrzí, to si chudáček užil ☹ Hlavně že už jste v pořádku! To je nejhorší když má člověk nemocný dítě a nemůžu absolutně nic udělat, aby mi bylo lépe ☹

novako
22. črc 2008

Kristo: Koukám, že jsme na tom podobně. Až na to, že naše malá byla zlatá jen v porodnici. 😉 Hysteráky jsou u nás na denním pořádku. S manželem se střídáme ve skákání na balónu, popřípadně v chůzi po bytě. Už jsme nachodili asi 100 jarních km. 😉 Dudlíka plive (asi je zásadová 😀 ), na prdíky trpí (3x denně piju fenykl, mažu jí bříško a pro krizové případy máme rektální rourku). Koupání se jí líbí, zato oblékání méně (zatím mi neprořvala jen jedno). Teď jsme ji párkrát zkusili násilím zavinout a (ťuk, ťuk, ťuk) docela to funguje. U zavinování vříská jako pavián, ale když pak nemůže máchat ručičkama, rychle ji to přejde a je hodná. A s tím tečením nervů (no, o tom mi vyprávěj). Soucítím se Tebou a přeji Ti ať už se to brzy zlomí!!!! Jo, a v kočárku je hodná jen když spí. Když je vzhůru, brzy ji to přestane bavit a ječí. Asi bude zpěvačka. 😀

Marti: Koukám, že si taky užíváš. ☹ Přeji vám ať už vás nic zlého nečeká!!!!

krista
autor
22. črc 2008

Novako já jsem taky pila na začátku fenyklový čaj, ale pak mi někdo řekl, že to může mít opačný efekt, tak jsem se na něj vyprdla, teď si občas udělám kmín - je to teda hnus největší, ale možná je to trošku lepší, těžko říct 😝 Zavinovali jsme taky ze začátku, ale pak ze zavinovačky vyrostla, asi ve 2,5měs. takže tam jsme zkončili, ale říká se že to pomáhá, i když na druhou stranu potřebují co nejvíc máchat nožičkama, aby si mohli ulevit 😉 Kočárek musím zaklepat že od těch 4měs. už jí docela i baví 😅 u oblíkání taky řve jako bych jí lámala ruce i nohy zároveň 😀
Prý jsou hlavně holky takhle uřvaný 😝 😀 Doufám, že druhý dítě bude kluk - jestli bude, už jsem mnohokrát uvažovala o tom, že malá bude jedináček 😝 Prvně po porodu 😅 a po druhé když už mi řvala asi 3 měsíce a teď jsem si nějak zvykla 😅 Je to určitě lepší než to bývalo, ale co vidím kamarádky co maji stejně starý děti tak vždycky čumim jako puk i manžel, protože ty jejich děti jsou o 100% hodnější 😀

Budeme mít hodný dětičky až vyrostou nebojte 😀 😵

miselin
22. črc 2008

No Kristi dúfam, že budeš mať pravdu s tým, že budú lepšie keď vyrastú, lebo ja sa už začínam tešiť. No a dnes sme prežili další deň bez revov takže dúfam, že to prechádza a to si predstav, že som v piatok vyskúšala zjesť trochu kapusty a predstav si , že malú bruško vôbec nebolelo 😲 Lebo už som počula aj také , že ono sa z tej stravy toho do mlieka ani tak moc nedostane , no ale kto vie. Ten Hylak užívame 3 krát denne po 5 kvapiek na lyžičku s čajíkom. Inak sa skús doktorky na ten Hylak opýtať. Držím palce nech vám to čo najskôr prejde a daj vedieť ako ste pochodili u doki 😉 No inak moja je už týždeň dobrá, takto dlho ju to teda ešte nedržalo. Reve vlastne iba v kočíku, lebo chce byť na rukách, aby všetko videla 😝 3koda, že sa už také malé nemôže voziť v šporťáčiku, to by bolo pre ňu 😀 😀 😀

miselin
22. črc 2008

Novako inak máš veľmi pekný Moon to máš aký typ?

krista
autor
23. črc 2008

Miselin tak jsme dnes byly u Dr. a prdíky už by to být prý neměly 😲 tak je prý jen mrzutá no, jinak je zdravá co se týče vývoje i ostatního a váží 7340g a měří 63cm, cvalík jeden 😲 no včera spala půl dne tak jsem se bála noci, do dvou hodin do rána jsem k ní vstávala snad každou hodinu, ale pak konečně spala aspoň dvě hoďky v kuse a spala by možná dál kdybychom nemuseli brzo k Dr., ale to je vždycky tak 😝

Tak doufám, že vy jste taky už s těma prdíkama zkončily díky Hylaku 🙂 S tím kočárkem to je blbý ☹ taky jsme to právě jednu dobu měly, snad z toho brzo vyroste - to je taky určitě těma prdíkama, zkus jí maličko podložit zádíčka, ale fakt malinko, já dala placatej polštářek pod tu vložku co je v kočárku a teď je tam spokojená 😉 ťuk, ťuk, ťuk 🙂 A s tou kapustou to máš možná pravdu, už jsem to taky četla, že maminy co snědly nadýmavý věci tak se nestalo nic děsivýho, něco na tom bude 😉

miselin
23. črc 2008

Kristi a to ju zakaždým aj kojíš keď k nej v noci vstávaš? My už teraz spíme dobre dám ju spať o pol deviatej a vstávam ku nej až o jednej alebo druhej, záleží koľko večer vypije mliečka , no a potom už každé tri hodiny. Inak tá tvoja doki je nejaká divná, veď niektoré deti majú koliku až do šiesteho mesiaca, tak prečo si myslí že jej už prešla? Podľa mňa to nie je mrzutosť keď dieťa plače skoro stále a ešte aj v noci. Veď ja to vidím na mojej malej, že od kedy ju bruško nebolí tak je úplne iná. Plače minimálne a aj to len keď chce ísť na ruky, alebo nemôže zaspať. No a celý deň sa len rehoce teraz mám úplne iné dieťa ako pred týždňom

miselin
23. črc 2008

A to jej mám ako podložiť, len pod chrbátik alebo pod hlavičku makovičku 😀 Ukáž aspoň jednu fotečku Kristínky ako už narástla 🙂

janka5861
23. črc 2008

Ahojte , strasne moc by som chcela kupit kocik BUGGY KISS 4WHEELS v ciernej farbe. Vsade je vypredane....
Neviete o nejakom obchode ,kde ho maju na sklade ? Ak ano napiste mi do IP. Dakujem

martina.zikmundova
23. črc 2008

Kristo: nemyslím, že jen holčičky jsou uřvaný, ten můj brouček taky stále řve, můžeme jen doufat, že z toho vyrostou 🙂
musím to zaklepat, ale od pondělí malej už nekašle, ale musela jsem mu zas dávat celý týden inhalovat Vincentku a držet ho doma v klidu. je to k zbláznění, ještě že venku bylo chladněji.

fenyklový čajík jsem taky hodně pila, dr. mi řekla, že ho mám dávat i malýmu. ne často, aby si na to nezvykl, ale střídat ho s kmínovým. pil mi ho asi od 3.měsíců, vždycky po troškách a bříško se mu tím krásně zklidnilo. mně tedy chutnají všechny bylinkový čaje, včetně toho kmínovýho, takže si ho taky vařím, je to ňamka 🙂

Taky bych se potřebovala občas vyspat, pořád kojím, v noci jsem to jeden čas snížila jen na 1-2x, ted zas co byl nemocnej, tak klidně i 5x, to se člověk vůbec nevyspí. zkoušela jsem ho už mockrát odstavovat, ale odmítá jakékoli umělé mléko, od Sunaru až po Hami, prostě nic nechce. vypadá to, že budu kojit až do 3 let ☹

docela mě mrzí, že jsem ho nenaučila od mala spát ve spacím pytli, protože ted ho sice přikreju peřinkou, ale hned se odkope, pak je tím taky častěji nastydlej.
myslím, že už 2. dítěte budu už chytřejší a taky snad důslednější v návycích 🙂

miselin
23. črc 2008

Martina a on ti len nechce piť z fľašky alebo mu nechutia tie UM, lebo ak ti pije z fľašky tak si skús svoje mliečko poodsávať a tak mu ho dať, možno by mu to tak zachutilo 😉

krista
autor
24. črc 2008

Miselin právě že když k ní vstávám třeba po hodině nebo po dvou v noci tak jí nekojim, nakojim jí až co se vzbudí a neni schopná usnout ani na chvíli 😉 Nějak poznám kdy si vymýšlí a kdy má opravdu hlad 😀
Já jsem jí tam dala polštářek, ale tak aby byl mírně z kopečka a do roviny, nevím jak to vysvětlit 😅 takže tělíčko má mírně vyvýšený, ale neni to tak, že by měla třeba jen pod hlavičkou, mám to od hlavičky po zádíčka 🙂

Marti v roce a třech měsících pořád řve 😅 To se mám teda na co těšit! 😲 a máš můj obdiv že kojíš tak dlouho!!! 🙂 to se dneska už jen tak nevidí, ale to odstavování ti nezávidím 😖 Ve spacím pytli taky nespíme, malá ho nějak nesnesla když měla velké problémy s prdíkama, potřebovala kopkat a teď už je pozdě jí na něj učit, protože prostě nemá ráda být "svázaná" 🙂

Já musím říct, že od včerejška je u nás docela dobře, malá má dneska svátek, včera dostala dárečky, tak je vyřehtaná 🙂 V noci jsem taky vstávala po hodině až dvou, ale moc mi to nevadilo, teda až na to první vstávání to jsem byla vzteklá, protože ve 22:10 jsem šla spát a ve 22:50 už jsem k ní vstávala co jsem koukala na budíka 😝
Jinak moje Dr. vždycky řekne - vydržet, tak nezbývá nic jiného, ale teď je fakt malá hodnější, musím zaklepat, jinak mi to vrátí, však to znáte 😔

Jo Miselin, jedna fotka je tady:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A koukala jsem na Dominičku jak se umí krásně smát 😵

miselin
24. črc 2008

Jéééééj Kristi aká je zlatučká a už je aj riadne veliká od kedy som videla tvoj album 😀 😀 A to vstávanie ti teda nezávidí, ale poviem ti, že ju musí niečo budiť, lebo ona by už na svoj vek mala prespať minimálne tých šesť hodín. Mne sa Domča síce nebudila, ale stále vzdychala, pučila sa a to nás dosť budilo, no a teraz keď ju už bruško nebolí, tak spí ako drevo. Už len tak desať minút pred vstávaním už mľaská a hľadá cumlík. A blahoželáme k meninám my máme v auguste 😀 Tak dúfam, že vám to už konečne prejde, lebo ste si toho už teda vytrpeli. Inak ja malej dávam tiež taký prášok infans dophilus, či ako to je stojí 320sk, ale že by nám nejako pomohol teda nemôžem povedať 😖 No a Dominka je teraz vyškerená od rána do večera 😀 😀 😀 Konečne si môžem materstvo užívať naplno 😀 😀 😀 a uvidíš keď Kristku prestane bruško bolieť tak bude ako med a to mi ver 😉

krista
autor
24. črc 2008

Miselin jj ona mi kolikrát usnula i na těch min. 5h až 7h v kuse, já vůbec nevim proč se teď takhle budí, nějak si to otočila, protože ráno vstane cca v 6h a pak do dvou hodin znova usne a spí v kuse třeba 4 hodiny, prostě si to prdlouš nějak roztahala to spaní, čím je starší tím je to s ní horší, jako miminko byla na spaní úplně zlatá, jen kníkla, hned dostala najíst, žádný bojkoty a zase spinkala, to se nedá říct teď, že by jí pořád budily ty prdy? Možný to je, ale jako už je u nás lépe, to musím zaklepat 😉 🙂

Děkujeme za přáníčko 😵

Já jsem mooooc ráda, že vám je lépe 😵

My máme teď zase nateklou nohu po očkování a musím jí to ledovat, tak je protivná kvůli tomu, to si člověk nevybere 😅 pak přijdou ty zuby, no furt něco 😀 Ale proti začátku s prdíkama se to asi srovnávat nedá 😅

Koukám že vy máte zítra už ty tři měsíce, tak třeba to budete mít ukázkové a pak už se niiiiiikdy žádná kolika neobjeví 😵 Třeba to ani neni tím Hylakem ale přešlo to samo 😵 takže gratulace k mininarozeninkám 😵