Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
12. zář 2008

Ale neboj sa, radujeme sa z toho, že je dobrá len veľmi opatrne, lebo párkrát to už bolo takto no a potom nám to vrátila aj s úrokmi, ale veď ty to dobre poznáš, tak to nemusím ani rozpisovať 😀 A to ako som si robila hlavu z toho , že ju stále nosím na rukách, tak to si už od včera nerobím, lebo som videla jedného chlapa ako si išiel vyvenčiť psa a nosil ho na rukách, no hrúza a ja si robím mindráky 😀

krista
autor
12. zář 2008

Miselin ty jo, to muselo být ze začátku náročný pořád dávát něco na lžičku viď? Já si pamatuju jak my jsme bojovali vždycky s nějakýma kapkama, no dneska jsem do ní ládovala brokolici, samozřejmě to taky nechtěla jíst 😝 Tak doufám, že s kočárkem se budete jenom zlepšovat 😀 Já se taky vždycky raduju moc předčasně 😖

A jak jsi se rozhodla, budeš objednávat nějaký ten držák na ten kočík? Mě by se spíš hodil nějaký plastový pultík, ale to máme asi smůlu ☹

miselin
12. zář 2008

Asi ho neobjednám, je to dosť drahé na to, že to je handrové a tiež by mi viac vyhovoval plastový. Inak skoro ma porazilo, tú vložku do kočíka čo som si objednala za 620sk tak tá istá je na Českej stránke za 320Čk , šak by ma to vyšlo lacnejšie keby som to objednala odtiaľ, no ale čo už. A koľko ti zje malá tej polievočky, mne zje iba tak okolo 60ml a potom sa ešte doláduje mliekom, som zvedavá, kedy jej zje toľko aby už mliečko za tým nepila

martina.zikmundova
12. zář 2008

Ahojík,
Kristo: jj, Michálek už je naprosto po tom zápalu plic ok 🙂

jinak je taky dost hyperaktivní, vydrží nonstop běhat, skákat celý den, jen vždycky po obědě si na hodku schrupne. taky by se nám hodilo kolečko pro křečky, abych za ním pořád nemusela běhat já 😀
přihlásila jsem ho do sokola, je to cvičení po děti od 2 let, ale vzhledem k jeho aktivitě už nás vezmou ted. skáče se tam přes lavičku, běhá apod., určitě ho to bude bavit. nevydrží si totiž jen tak s nějakou hračkou hrát v klidu, i u jídla občas musí chodit. holt se v sedě nudí a musí se stále pohybovat. už se těším, jak ho přihlásím na škole na všechny možný kroužky, fotbal, hokej, atletika a tak, snad se tím zabaví a unaví 🙂

krista
autor
12. zář 2008

Miselin já jsem ještě polívku nezkoušela, začaly jsme v pondělí s mrkvičkou, snědla dvě lžičky, v úterý snědla 4 lžičky ale s "kecama" a ve středu to na mě všechno vyprskala, ve čtvrtek jsem zkoušela brambor - opět na mě všechno vyprskala a dneska jsem do ní vyloženě naládovala brokolice zase jen tak tři lžičky 😖 a vždycky dokojim, protože jinak by padla hlady 😖
No to je strašnej rozdíl v cenách co? Já jsem třeba teď objednala ty probiotický kapky z SK a vyjdou mě na 350Kč včetně poštovného a v ČR stojí přes 600Kč 😲 taky strašnej rozdíl 🙄

Marti to je dobře, jen ať má těch kroužků hodně, taky budu ráda, když bude Kristý aktivní, hyperaktivní teda být nemusí, ale jen ať se hýbe, bojim se, aby neměla po nás sklony k nadváze 😖

miselin
13. zář 2008

No tak ja som po včerajšku KO, keby ste videli to moje dieťa čo ono dovádza ja som z toho normálne unavená viac ako keď mala hysteráky. Normálne mi pripadá ako by brala nejaký doping. Bola tu sesternica s malou a tá má 7 mesiacov ale tie pohyby čo moja ani z polovice, no ona len zírala, že čo to moje decko s tými nohami dovádza 🙂 Včera od piatej do pol ôsmej tak kopala bez prestávky až bola normálne zadýchaná a trochu aj spotená, normálne vyzerala akoby aj chcela prestať ale jaj to nešlo, no dúfam, že ju to prejde kým začne behať, lebo potom by som už určite nestonala, že mám nadváhu 😖
Kristi ja malej robím takú hustú polievku, nechám tam aj tej vody trochu, ale to je normálne keď ti začína len po lyžičkách, inak ja sa oim ani nečudujem, že to moc nechcú jesť, lebo mňa natáhlo len keď som to skúšala, teraz je tá zelenina z obchodov úplne bez chuti 😝

miselin
13. zář 2008

A včera spala len hodinu a pol, to som zrátala tie jej polhodinové spánky

krista
autor
15. zář 2008

Miselin a jak spíte v noci? 🙂

Holky jak jsme tady řešili ty fusaky tak o něm začínám uvažovat, teď je tu dost zima, tak radši ať je v teplíčku, ale chtěla jsem se zeptat jak se to řeší ve sporťáku když jsou tam ty kšíry, to jí budu mít nepřikšírovanou? To abych se bála aby mi nevypadla 😒 Nebo jsem to zase já hlava blonďatá blbě pochopila 😅

miselin
15. zář 2008

Jééj Kristi pekná fotka 😀 Škoda, že už nemáš album ☹ A na tie Fusaky som aj ja zvedavá, lebo tu je tiež poriadna kosa a ešte aj prší 😒 A Kristka už poslúcha?

krista
autor
15. zář 2008

Děkuji Miselin, no albíčko neni a nebude 😔 A ty koukej taky přidat nějaký nový fotky 😀
Kristý včera zase strašně plakala a dneska taky nemá nějakou extra náladu, těším se na ty kapičky, do konce týdne tu snad budou a včera jsem taky vyslala manžu pro rektální rourku, aspoň uvidíme jestli jsou to prdíky nebo ne 😖

lukajda
15. zář 2008

Ahoj holky,
koukám, že řešíte fusaky 😉
Krist, ten Emitex combi má průstřihy na kšíry (dá se použit i do autosedačky - zkoušela jsem) a přesně do Moona pasuje - mám ho ve stejné barvě jako máš tašku na kočárek a jsem s ním moc spokojená. Dneska už jsem musela vytáhnout nánožník 😲 Je to na nic, že už je po létě.

krista
autor
15. zář 2008

Lukajdo právě o tom Emitexu pořád uvažuju, už kvůli té barvě a funkčnosti 🙂 takže ve sporťáku dobrý jo? 🙂
No tak ho asi koupíme, našla jsem i docela dobrou cenu tuším 1100,- včetně poštovného tak honem dokud je nezdraží 😅
Ale nečekala bych že léto zkončí tak brzo 😲 to se snad ještě vybere a léto bude do října 😎
A jak je jinak? Dlouho jsi tu nebyla 🙂 Ptala jsem se tady kdysi dávno, na hl. korbě nejde sundat ten "nánožník"???

martina.zikmundova
15. zář 2008

Ahojík,
lukajdo: prosím tě, můžeš mi změřit na dýlku ten fusak Emitex? protože malej jak mi hrozně vyrostl, tak se mi do žádnýho nějak nechce vejít. mám doma po sobě fusak z beránka, ale jako sice se tam vejde, ale nožičky si tam už nenatáhne, což mě dost mrzí.

Kristo: u Michálka ani nepředpokládám, že by měl sklony k nadváze, jestli bude po tatínkovi, tak bude hubenej jak tyčka, po mně má jen trochu trochu silnější kosti a obličej. no uvidím za pár let. každopádně žádnýho otesánka z něj mít nechci. znáš to, sním mámu, sním tátu ..... 😀

krista
autor
15. zář 2008

Marti no já taky otesánka nechci 😅 Dr. se divila že jsem na poslední kontrole řekla, že Kristý moc nepřibrala, asi mě špatně pochopila, myslela si že z ní chci mít buřta, ale já nebyla zvyklá na tak malý váhový přírůstky, tak jsem si říkala, jestli vůbec mám mlíko, ale prý je to v pohodě, tak jí budu věřit 🙂

miselin
15. zář 2008

No mojej už konečne začalo chutiť tak sme teraz vysmiaty 😀 Lenže zase sa začala raz tak rýchlo hýbať a strašne podrástla, keď som ju len tak merala, tak mi vyšlo okolo 64cm A všetky vecičky čo som jej nakúpila od 3-6 mesiaca sú jej akurát, takže ich ponosí asi len do konca mesiaca 😒

lukajda
15. zář 2008

Krist - jestli myslíš to samý co já, tak mi to sundat šlo. Myslíš ten kryt, co se zapne za zip a na boudičce pak po každý straně na cvoky? Byli jsme s Tadeáškem zase na chalupě, paráda. A teď jsem skoro dva týdny hlídala našim dovču - v práci ze mě asi měli radost, jak jsem je prudila. Ale povedlo se 😉 Takže jsem se sem skoro nedostala.

Marti - změřím. Snad na to zítra nezapomenu 🙂

krista
autor
16. zář 2008

Lukajdo a jak jsi to sundala? Mě to prostě nejde ☹ a teď už je to asi stejně jedno, když jsem celý léto s tím jezdila ohrnutým jako blboun 😒

Miselin tak to my jsme spíš široký takže taky pořád nosíme větší velikosti 😀

lucijeje
16. zář 2008

Holky máme MOON S3 ... s jakým fusakem máte zkušenost, že se tam v pohodě vleze a vypadá oukej??? 🙂

krista
autor
16. zář 2008

Luci mluvíme s Lukajdou o Emitexu 3v1 Combi 🙂

krista
autor
16. zář 2008

Já ho dneska tady objednala 😵
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14701396

miselin
16. zář 2008

Čaute Mooňačky, u nás stojí ten istý 1740sk takže je to dosť, a ja rozmýšlam nad niečim takýmto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... alebo takýto, ale ten je iba v dvoch farbáchhttp://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

krista
autor
16. zář 2008

Miselin ten spodní vypadá skoro stejně jako ten Emitex 🙂
A na ten vrchní jsem se taky dívala, ale nechci riskovat že mi pak nepůjde do kočíku když má Lukajda už ověřeno 😅 😀 A kdyby si něco chtěla poslat z ČR tak řekni, když to tady máme levnější 😀

miselin
16. zář 2008

Díky Kristo si milá 😀 , ale asi objednám ten spodný od freeline ale ešte omrknem aj tu po obchodoch, alebo na nete a uvidím. Musím ísť aj tak nakúpiť nejakú zimnú výbavu a nechám aj babky nech sa trošku pričinia 😝 Už sa teším keď budeme v šporťáku, len mám trošku strach z toho, že keď bude sneh ako sa mi bude s kočíkom chodiť, vy máte aspoň nafukovacie kolieska ale ja nemám tak som trošku zvedavá. Asi si budem musieť kúpiť reťaze 😀 😀 😀 😀

martina.zikmundova
16. zář 2008

Ahojík,
tak jsem právě zkoukla ty odkazy na fusaky a na ten Emitex combi se dá ještě připnout i ten spodní lem, tím pádem se to prodlouží, ale kolik to tedy měří i s tím spodním kusem? malej měří kolem 86cm, když k tomu připočtu kombinézu, botičky, tak to aby to mělo aspoń 110 cm :-/

krista
autor
16. zář 2008

Marti však ten Emitex měří se spodním dílem 110cm 😀 a bez něj 90cm 🙂

Miselin no to je dobře, že necháš babičky ať se činí 😵 Já jsem taky zvědavá jak se nám bude se sporťákem jezdit, ani nemám tak strach o kočárek, jako o to že někde uklouznu a vymlátim si o něj zuby 😅 Já jsem na tu zimu hrozná, nesnáším led - jak někde je, tak já vždycky spadnu 😅

bzucinka
17. zář 2008

Je mozne, ze znacka Top Rider produkuje kocik Moon,len pod svojim menom? Ze napr. madari kupili licenciu od nemcov? Videla som Top rider aj Moon, na fotkach aj na zivo a su takmer rovnake. Dokonca pri kociku od Top rider bol letacik, kde bol navod, obrazky aj oznacenie pod Moon. Lebo ak ano, tak by cenovo bol o 3-4 tisicky lacnejsi. Neviem ako to funguje u vyrobcov. Kuk:

1. http://www.minimano.hu/termekeink/1/5/top_rider...

2. http://www.babydirekt.eu/sk/ocean-4s

... a napr. Top Rider ma adapter na autosedacku v cene.

Hmm?

martina.zikmundova
17. zář 2008

Ahoj,
bzucinko: nic o tom nevím, ale fakt dle obrázků vypadají naprosto stejně.

Kristo: když zatížíš kočár i dole, třeba nákupem, tak ti na ledu moc ujíždět nebude, neboj. bude to v pohodě, taky jsem se bála, ale stejně nemůžeš jít na dlouhou procházku, když venku mrzne a za tu chvilku snad spadnout nestačíš, ne? 🙂

bzucinka
17. zář 2008

Este sa chcem opytat mamiciek, ktore maju moon aka je stabilna sportova cast. Mam na mysli, ze ked sa pripoji na konstrukciu ci sedi totalne na pevno, alebo sa hybe troska. (nemyslim polohovanie, ale ked sa da do urcitej polohy, ci sa trosku hybe ta sedacka na konstrukcii) neviem to inac vysvetlit 😒

krista
autor
17. zář 2008

Marti to by si koukala, chodila jsem dřív jen pár metrů na zastávku do školy a vždycky jsem spadla, stačí když neposypou chodník 😠 😅

Bzucinko opravdu vypadají stejně 😉 Ta sportovní část není úplně na pevno, trošku se hýbe, ale neviděla bych v tom handycap 🙂

krista
autor
17. zář 2008

Jo a jakou máte pláštěnku na sporťák? 😲