Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
29. kvě 2008

Pampuliacik tak já ti můžu říct, že náš kočík je vínovo-béžový a vedro tam je bohužel taky 😅 😖
A ty tam máš okýnko? 😲 Já ne 😀 Tak na sporťáček asi nechvátáte a snad vám ho do doby než ho budete potřebovat doveze 😀 To jsem ráda, že se vám páčí 😀 Určitě budete moc spokojený a máš ho nafocený? 😵

krista
autor
29. kvě 2008

No jo, už ho vidím, prostě paráda 😵

krista
autor
30. kvě 2008

Holky a zapomněla jsem napsat že včera jsme Moonovali 20 minut 😝 malá pak zase vyváděla neskutečně 😲 ale slunečník dobrý 🙂

novako
30. kvě 2008

Kristo: Napadlo mne (možná blbě), jestli jste malou zkoušeli vozit na bříšku. A ještě jsem se chtěla zeptat (zcela mimo diskuzi) kam zmizelo Tvoje album. Těšila jsem se na nové fotečky Kristýnky a ono nic.

krista
autor
30. kvě 2008

Novako tak na bříšku jsem to nezoušela, ona je na něm dost protivná 😖 a jak to drncá tak nevim jestli by to bylo vhodný, fakt nevim 😖 O víkendu půjdeme na Den dětí se podívat (vím že z toho nic nemá, ale prostě chceme 😵) tak uvidíme co vybereme, jestli klokanku nebo kočík 🙂

O albu napíšu do IP 🙂

krista
autor
2. čer 2008

Holky chci se zeptat myslíte si že je vhodný abych malou dala už do sporťáku? Četla jsem že některý maminy už to dělaji 😕 Samozřejmě bych jí dala jedině do lehu, ale ja vlastně ani nevim jestli to pořádně jde 😅 Poraďte prosím 😉 Ale spíš bych s tím sporťákem počkala, ono jde o to že v tý korbě mi být nechce a já musim pořád tahat klokanku 🙄

lukajda
2. čer 2008

Krist, já bych jí ještě do sporťáku nedávala ani do lehu. Taky jsem koukala, že nemáš albíčko...co to?

Přišla mi dneska ta clona na kočárek, vypadá to dobře, ale vyzkoušet to nemůžeme, protože Tadeášek má teplotu přes 39 😒 Dneska jsme byli u Dr. a s největší pravděpodobností má šestou nemoc - zatím tomu všechno nasvědčuje.

krista
autor
2. čer 2008

Lukajdo ježiš chuděrka ☹ Co to vlastně přesně je ta šestá nemoc? Tak ať je vám brzo líp, to je teplota jako blázen, já tuhle měla 38 a málem jsem umřela 😅 co teprve ten chudáček malinkej ☹

No taky si říkám že do sporťáku ještě ne, jen by mě zajímalo kdy asi tak 🙂 O albu napíšu také do IP 🙂

lukajda
2. čer 2008

Asi tři dny šíleně vysoké teploty, které přijdou z ničeho nic - žádný jiný náznak nemoci (někdy maximálně trochu kašel a rýma), dítě má normálně chuť k jídlu, chce si hrát, ale je mrzutější. Pak po těch třech čtyřech dnech horečka tak jak rychle přišla odejde a prťous se osype. Během dvou dnů zmizí i ta vyrážka. Zatím to na to vypadá - dneska mu brala krev, zítra musíme přinést moč na rozbor. Jo a většinou to mívají starší kojenci tak kolem 11 měsíců a nám je dneska přesně 10 - navíc říkala, že za minulý týden měla 6 dětí s touhle nemocí.

krista
autor
2. čer 2008

No to je hrůza 😖 A to si musí prodělat každý dítě? Ať jste teda brzo fit, to musí být protivný, já se toho děsim až bude malá někdy nemocná, stačí když je nemocnej manžel jak je mi ho líto 😅

lukajda
2. čer 2008

Neboj, nemusí 😉
Už mám úplně vytahaný ruce, protože chce být pořád se mnou - on je teda mamánek i normálně, ale teď je to fakt mazec.

krista
autor
2. čer 2008

No to věřim, je no úplně jsem zapomněla napsat, že teda gratulace k mininarozeninám desetiměsíčním 😵 To uteklo co? 😵 Si pamatuju jak jsem byla těhu a vy jste ještě jezdili v korbičce 🙂
A kolik vážíte? On se pronese viď 😅

lukajda
2. čer 2008

Děkujeme 🙂
Jo, jo frčí to...má 10kg ale to měl už před dvěma měsícema, jak začal lézt a chodit kolem nábytku, tak se přibírání zastavilo...ale je to tíha, záda mám oddělaný 😲

navi
2. čer 2008

ahoj holky, kristi ten sporťák je od 6ti měsíců, myslím, že v tvém případě by ani to nepomohlo, maličké asi dělá dobře blízkost maminky + možná bolení bříška. Vydrž, určo to přejde 😉

lukajdo, pěju ať je Tadeášek co nejdříj zase fit 🙂
S těma zádama to znám, Luky měl v 10měsících 11,5kg 😅

krista
autor
3. čer 2008

Navi no já ti nevím co malé dělá a nedělá dobře, doma nám vyvádí i když jí člověk chová 😀
S tím sporťákem si určitě počkám, no ale docela se na těch 6m těšim 😅 Třeba se to ale do té doby spraví v korbě bude ráda, těžko říct 😅 Včera jsem četla že z těchto uřvaných dětí bývají v dospělosti inteligenti 😀 😀 😀
To by měla malá podle řevu IQ nejmíň 200 😀

Holky tak já už se teď děsim že naší malou coby 10ti kilovou neunesu 😀 Ona už má přes 6kg a je to znát 😅

lukajda
3. čer 2008

Krist, neboj uneseš jí - já ho s těma 10kg taky unesu a mám 48kg 😀 Já si myslím, že se to určitě časem spraví a v kočárku se jí líbit bude. Ber to pozitivně - budeš mít chytrý dítě 😀 😀 😀

Holky, včera mi konečně dorazila clona na kočárek - myslela jsem, že to na tu stříšku nedostanu, ale s trochou násilí to šlo 😀 Myslím, že to bude super - sice bude Tádík vypadat jako když má včelařskou kuklu 😀 Ale hlavně, že na něj nepůjde sluníčké - až bude v pohodě a půjdeme ven, tak nafotím a dám do alba.

krista
autor
3. čer 2008

Lukajdo to jsi napsala dobře - včelařskou kuklu 😀 Už se těšim na fotečky 😵

miselin
3. čer 2008

Kristo mne malá tiež tak vyvázda a niekedy jej nepomôže ani keď je na rukách ale ona to má z bolenia bruška ak sa ti nejako viac pučí alebo je taká nepokojná tak to môže mať tiež z toho. Skús jej masírovať bruško a sleduj či viac neplače keď sa jej dá prdkať, lebo moja vtedy viac reve a bola som s ňou aj u doktorky a dala jej také kvapky na prdkanie Sab Simplex sa volajú a tie jej pomáhajú. A začala som ju viac dávať na bruško a to jej pomáha zo začiatku revala ale teraz mi aj prespí ked je na ňom. A dnes som bola na prechádzke a zase revala ako zvyčajne a tak som ju skúsila dať na bruško ako tu niekto spomínal a za dve minúty bola tuhá a nezobudila sa ani na krmenie, tak paráda. No a by som ju nemusela stále čičíkať na rukách tak som jej kúpila také húpacie lehátko a do neho keď ju dám a trošku pohúpem tak hneď zaspí, lebo mňa už s nej tiež riadne boleli ruky a to ešte nemá ani 4 kg 😝 Ale skús jej sledovať to bruško, lebo keby ju nič nebolelo tak neplačká, lebo moju poobede bolí menej a je kludná 😀 😀 😀

krista
autor
3. čer 2008

Miselin ona právě prdí jako starej chlap 😀
Ale to na tom bříšku v kočárku musím zkusit, úplně jsem na to zapomněla, ale ona moc dlouho na něm nevydrží hned se rozčiluje 😀 No za to že to zkusim nic nedám 🙂 Díky 🙂

Ještě k těm kapičkám, my měli Sab Simplex, Baby Calm, Espumisan, Fenyklový čaj, masáže a cvičení jsme zkoušeli a niiiiic nepomohlo, je to hrůza 😝

miselin
3. čer 2008

aj mne sa malá najprv rozčulovala na brušku, vydržala najskôr 2 minúty a už revala ale dávala som ju každú chvilku a postupne si zvykla a teraz mi na ňom aj spí aj dve hodiny a ani sa nepohne 😀

krista
autor
3. čer 2008

Miselin já jsem ale hrozná posera, já se bojim jí na tom bříšku nechávat 😅 Když už mi takhle někdy usne, protože když hodně dlouho brečí tak jí na něj dám a utěšuju jí a pak jí to třeba někdy přejde, tak se na ní lítám pořád dívat 😅 😀 Ale určitě to vyzkoušíme i v tom kočíku 🙂

novako
4. čer 2008

Kristo: Neboj se, naopak je strašně důležité dávat dítě na bříško. Jinak si správně neprohne páteř a Kristýnka se nebude správně pohybově vyvíjet. (Já jsem teď strašně chytrá poté, co jsme měli přednášku na pohybový vývoj dítěte do 1 roku. 😉 😀 )

krista
autor
4. čer 2008

Novako jj my jí na bříško dáváme, ale jen na pár minut tak 3x denně aby trénovala hlavičku, ale jinak jsem se bála, víš toho syndromu náhlého úmrtí, ono to zvyšuje riziko když jí tak dám třeba spát ☹
No to je dobře že jste měli přednášku, co ještě víš? Poraď 😀

lukajda
8. čer 2008

Kris, velká gratulka Kikince ke čtvrtnarozkám 😀

krista
autor
8. čer 2008

Lukajdo díky 🙂 😵
Všechno je na dobré cestě ke zlepšení 😵 ale ještě musím zaťukat, bojim se aby se to ještě nezvrtlo 😔
Koukala jsem jako má Tadeášek pěknou žábu 😲 😵 😀

petulka77
8. čer 2008

Kris, tak já dala malou spinkat i na bříško asi 3x, ale taky jsem ji furt kontrolovala. Ale to jsem dělala i na zádíčkách, když začala tak brzy spinkat až do rána, chodila jsem poslouchat, zda dýchá 😲 Přeju Ti moc, ať už Kristýnka nepláče, já jsem teď móc šťastná, když už je malá v pohodě. A to jí ani ten Sab už nedávám 😲

lukajda
8. čer 2008

Kris, neboj, všechno se to pomalu srovná 😉
Žába je velká kamarádky 🙂 nejlepší jsou ty míčky, když je chytám po bytě 😀

krista
autor
8. čer 2008

Peťul já taky nic nedávám a to skoro od začátku protože nic pořádně nezabralo, no kéž by to byl konec tohle 😵
Teď je úplně zlatá, kam jí položím tam usne, kolikrát si skočim na záchod a ona usne nebo udělat něco do kuchyně a taky usne 🙂 Teď třeba spala 3 hodiny v kuse, to jsem naposledy zažila když jsme přišly z porodky 😅

Lukajdo všechny fotečky máte moc hezký 😵 No už se taky "těšim" na to až bude u nás doma pořádně rušno 😅

lukajda
8. čer 2008

To se máš na co těšit - je to sice někdy o nervy (leze šíleně rychle), všude se chce postavit a začíná chodit kolem nábytku...ale je s ním neskutečná sranda 😀 Momentálně ho nejvíc zajímá notebook, myš od PC a blikající modem 😀

petulka77
8. čer 2008

Kris moc přeju, ať už je to ono! Já taky byla nejdřív v šoku a počítala dny, kolik jich už je hodná a teď už si to ani jinak neumím představit. 😵 Mám velikou radost, že je konec Kristýnčiným ukřičeným dnům 😵 😵 😵 a zaklepu to na dřevo, už běžím ke trámu, ťuk ťuk ťuk!!! 😉