Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

nikap
12. srp 2008

No tedy mě podle fotek nepříjde jako holčina 😎

lukajda
12. srp 2008

Mě taky ne, si vždycky říkám, že se zeptám, podle čeho usuzují, že je to holka 😀

nikap
12. srp 2008

Když jsem sjížděla tvoje albíčko, tak je to kluk jako buk. A jsi šikulka, ta vázdoba postýlka je mňam.

Jo a měla jsi krásnou zavinovačku - tu károvanou. Kde jsi ji sehnala? To jen tak, kdyby mě napadlo mít třetího budulínka 😅

miselin
12. srp 2008

Novako, ja mám ten istý problém s tými kolieskami a ja som to dávala aj reklamovať a reklamáciu mi neuznali(asi to ešte nebolo v takom stave)Ale včera mi ich manžel premazal strojovým olejom a idú lepšie. No ale som z toho nešťastná, lebo sa mi to urobilo po 2 mesiacoch používania a to je Dominika ešte strašne lahučká veď teraz váži 4970g a to má už 3 a pol mesiaca, a ešte s ním jazdím tak opatrne a vidíš tiež sa mi pokazil ☹

lukajda
12. srp 2008

Holky, oni reklamaci téměř nikdy neuznají. Nám pokaždé napsali, že jsme to mechanicky poškodili sami, ale podvozek nám přitom vyměnili. Asi se sichrujou, aby si pak při třetí reklamaci nemuseli vzít kočárek zpět.

Nikap - tak s tou zavinovačkou jsi mě normálně zaskočila, protože už nevím 😒 Asi na Babylife - tam jsem toho v těhu nakupovala hodně. Doufám, že jí budu zase brzo potřebovat 😵

nikap
12. srp 2008

jjjj,

taky by se mi to líbilo

krista
autor
13. srp 2008

Ty jo holky to je neštěstí s těma kolečkama ☹

A díky za váš rozbor golfek 😀

Lukajdo ty nám něco tajíš? 😀 Plánujete druhé? 😵 A co se týče té holčičky, to fakt nevim kde to na něm vidí, je to fakt kluk jako buk, prostě vypadá jako kluk, nevím jak lépe to říct, na holčičku mi fakt nepřijde 😀

Nika a jak ty máš vlastně starý děti? 🙂 A jak se jmenují 🙂 Nemáš to v profilu tak se ptám 🙂

novako
13. srp 2008

Lukajdo: Reklamovat kočárek zatím nebudeme. Máme záruku od 3.6.2008, tak máme ještě spoustu času, kdyby se rozbilo ještě něco jiného. Jezdím se zaaretovanými kolečky. Dá se. Ještě, že mám S4 a ne S3. To by byla hrůza. 😒

Miselin:To promazání chce MM vyzkoušet. Tak uvidíme.

Kristo: Kolečka se mi vzpříčila zrovna ve chvíli, kdy jsem přecházela silnici. 😠

krista
autor
13. srp 2008

Novako tak doufám, že vám třeba trochu pomůže to promazání, já jsem na to aretační kolečko tak zvyklá 😒

lukajda
13. srp 2008

Krist, netajím 😵 Momentálně beru léky na migrénu, při kterých otěhotnět nesmím, ale chci se s Dr. domluvit na změně a pak kdoví 😀

nikap
13. srp 2008

Tak já mám holčinu 5 - ti letou a ročního kluka.

Těhotná jsem byla 4 x, ale 2x to nevyšlo ☹

mám slabou funkci řlutého tělíska, takže mi museli dávat inj. na podporu. Takže i po těch hormonech nemůžu shodit. Vždycky jsem byla zvyklá na svých 60 kg i s postelí a teď mám 80 kg, ale hlavně, že mám děti. Tu postavu oželím, ale smířit se nemůžu.

Chtěli bychom ještě i třetí. Tak uvidíme.

Jinak ségra má Moon Ocean S4 a taky se jí vzpřičují kolečka a reklamaci jí neuznali, proto jsem chtěla tříkolovou verzi.

A teď jsem nervní jako šestinedělka, protože mi mají dneska dovést ten kočárek.

Jo a malá se jmenuje Valerie a bucifálek je Petr.

krista
autor
13. srp 2008

Lukajdo taky máš migrénu jo? 😖 Tak já vím o čem mluvíš, ale musím říct, že za těhu jsem jí měla jen párkrát extrémní a po porodu akorát teď poslední dobou ... nevím čím to je, možná jak jsem z práce, tam bylo hodně stresu, ale zase když malá vyváděla tak jsem zrovna moc klidná nebyla 😅 Já mám vždycky období kdy jí mám pořád pár měsíců a pak klid 😖 Tak hodně štěstí! Třeba budeme těhule spolu 😝 😀

Niko tak to jsi to neměla jednoduchý, ale hlavně že je teď máš zlatíčka viď 🙂 A s tou váhou tě chápu, já jsem hrozná, po porodu jsem hodně zhubla a teď jsem zase pár kilo nabrala a jsem za to na sebe pěkně vzteklá 😖 ale dokud kojím tak nemůžu držet žádný drastický diety, tak uvidíme po tom 🙂

Holky s těma kolečkama mě dost děsíte!!! 😲 Doufám, že budeme vyjímka 😅 😔

lukajda
13. srp 2008

Migréna je fakt děsná. Asi to mám dědičný po tátovi 😒 . Před těhu občas, v těhu ani jednou a po porodu minimálně dvakrát do měsíce a fakt hodně silný záchvaty. Takže jsem od Dr. dostala kalendář záchvatů, kam musím zapisovat, co se dělo v den záchvatu, jaký bylo počasí, jestli byla nějaká stresová situace atd. Pokusí se z toho vystopovat spouštěče. Já v tom jako spouštěče vidím počasí - pokaždý, když jsem měla migrénu, tak byl pokles nebo vzestup tlaku a já mám s tlakem velký problémy, no a druhým spouštěčem je návštěva tchýňat - to je zátěžová situace jako prase 😀

Nik - přesně jak píše Krista - hlavně že máš doma svoje zlatíčka. Valinka, Vája - to je moc hezký jméno 😵

O váze psát nebudu, ať vás zbytečně nerozčílím, ale já jsem prcek, takže je na mě taky každý kilčo nahoru hned vidět.

Krist - určitě to budete mít v pohodě - nám v prodejně říkali, že se jim množí reklamace na Moony, ale s S3 tam prý kromě nás ještě nikoho neměli. Třeba je to jen nějaká vadná kolekce, protože o problémech s Moonama nám říkala i prodavačka v Malvíku - prý tam mají lidi, co ho reklamovali už 4x a nárok na vrácení peněz nemají, protože Babydirect jim sice kočárek pokaždé opravil, ale reklamaci neuznal ani jednu.

krista
autor
13. srp 2008

Lukajdo jj u nás je migréna dědičná, měla jí prababička, má jí máma, mám jí já ... od děství 😉 Před těhu to teda bylo daleko horší a v těhu jsem ji měla jednou v kuse týden co si pamatuju a nejhorší bylo jak jsem nesměla ty svoje léky a za Dr. jsem si nedojela, protože bych vrhla někde v buse 😖 ale teď musím zaklepat, že docela dobrý a počasím to je na 100% mě většinou bolí palice když má pršet nebo sněžit 😅

To jsou ale pěkný vyčůránci v tom Babydirectu že to neuznaji 😒 Já už bych byla asi nepříčetná reklamovat to tolikrát, ale aspoň že to třeba opraví nebo vymění, když už nic jinýho 😖

krista
autor
13. srp 2008

Lukajdo a budete si Moona nechávat i na druhý mimčo nebo plánuješ zalovit v jiných vodách? Já doufám, že by nám mohl vydržet 😉 Zatím mi fakt ve všech směrech vyhovuje, i když uznávám že ten sporťák by byl lepší úplně do lehu jako T3, ale jinou chybu nevidím 😉 To zaaretování nepoužívám skoro vůbec, jednou se nám stalo že to nešlo odaretovat, ale fakt jen jednou, tak uvidíme no 🙂

lukajda
13. srp 2008

Já bych si ho nechat chtěla - nebýt těch problémů s kolečkem (snad už to bude v pohodě), tak jsem s ním spokojená. Mám ho v super stavu - podvozek mám od května nový, barvy nešisujou - spokojenost 😉

krista
autor
13. srp 2008

Lukajdo to je fakt, ty máš novější kočárek jak já, když máš od května novej podvozek 😀

krista
autor
13. srp 2008

Jo jak jsem se tě ptala na to praní, tak jsem se do toho ještě nepustila, mám strach že to rozložim a nesložim zpátky 😀 Navíc chodíme pořád na procházky, tak asi až vyměníme za korbu za sporťák 🙂

lukajda
13. srp 2008

No jo, jenže jakmile pomine záruční doba - tak už ti to jen tak neopraví a kočár si taky samozřejmě nevezmou. Ta majitelka mi ale říkala, že to takhle nemají jen s Moonama, že je to s většinou kočárů. Nedávno jsem potkala známou, co má X Landera a reklamovala kočár po 14 dnech používání. Opravili, reklamaci neuznali a ještě jí tam napsali, že s kočárem jezdila po velkých kamenech...s miminkem, kterému je 14 dní - to určitě.

krista
autor
13. srp 2008

To jo, tak při nejhorším budeš muset zkoustnout těch pár měsíců se zaaretovaným kolečkem a pak přesedlat na golfky 😖

lukajda
13. srp 2008

Šmarjá, doufám, že už to bude v pohodě - už od dubna je to v klidu, tak to snad vydrží 😉 Já bych s tím zaaretovaným kolečkem vůbec neuměla jezdit - zkoušela jsem to a horor. Já pak ten kočár vůbec neutáhnu. Zjistila jsem, že vůbec neumím jezdit s klasickýma čtyřkolkama, jak jsem zvyklá na tu trojkolku.

krista
autor
13. srp 2008

Lukajdo tak to jsme dvě, jsem na tu aretaci strašně zvyklá, často jedu tak že řídím kočár jen jednou rukou, takhle bych byla pořád někde ve škarpě a to ten kočár neni ani tak těžkej, co takový ty Tako apod. co maji 20kg 😅

lukajda
13. srp 2008

No právě - já bych se taky věčně někde válela i s kočárem 😀 Zkoušela jsem nějaký čtyřkolky v obchodě - to je moje úchylka pořád okukuju kočárky, i když ho vůbec nepotřebuju 😀 A já to s tou čtyřkolkou vůbec neumím, asi je to o zvyku, ale šíleně jsem se nadřela.

No a teď si vem, že máš kočár 20kg k tomu dítě 10kg a už jsem víc jak na polovině mojí váhy a to nepočítám nákup...nedovedu si představit, že takhle jedu z kopce - by mě to odtáhlo 😀 😀 😀

krista
autor
13. srp 2008

Já taky pořád očumuju kočárky, jako umím řídit čtyřkolku, ale musí opět mít přední kolečka aretační 😀
Jsem si tě představila z toho kopce 😀

Lukajdo kdy jste vlastně přesedlali na sporťák? Někdy v 7mi měsících nebo tak nějak? Malý začíná být ta korba těsná, ale ještě se vejdeme 🙂 Ona neni žádnej obřík 🙂

lukajda
13. srp 2008

Až skoro v osmi...on je Táda prcek, takže to nebylo tím, že by se tam nevešel, ale že ho to tam nebavilo 😵

Já si tu jízdu radši ani nepředstavuju 😀 😀 😀

krista
autor
13. srp 2008

A v kolika začal Táďa sedět? 🙂

mata35
13. srp 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Tak kočky, videla som v jednej predajni ten MOON z r.2007, bol tam taký zabudnutý, ufúľaný, ale aj tak sa mi zdá veľmi ťažký na to, že teraz sú už aj odľahčené hliníkové konštrukcie. Už ľahší je ten nový model, ale tie farby....., keby neboli také krikľavé, inak vyzerá dobre aj sa ľahko karuje.

lukajda
13. srp 2008

Krist, já jsem ho neposazovala dokud si nesedl opravdu sám. A sám si sednul na začátku devátého měsíce, pak to šlo strašně rychle. Asi dva dny na to si stoupnul a dálší den začal lézt. Všechno během jednoho týdne 😀

miselin
13. srp 2008

No baby tak to ste ma stými reklamáciami teda vôbec nepotešili 😲 Už teraz mám strach ako budú tie kolieska vyzerať po zime ☹

nikap
13. srp 2008

Ahojky holky,

tak penízky za Moona jsou na cestě 😀

A dneska mi přišel Quinny Freestyle 😀