Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
30. srp 2009

Ještě koukám že jsi se ptala na Moon Trolley, ten tady asi nikdo nemá nebo nám o něm nikdo nikdy nepsal, já ho jednou potkala, ale nelíbil se mi ten "volant" 😉

elissa2009
30. srp 2009

Nechápem jednu vec, ako sa da zo štvorkolky urobiť troj. to na ktorom type? A dajú sa vybrať aj nafukovacie kolesá, alebo len plastove?

krista
autor
31. srp 2009

Elissa kolekce 2006, 2007 má nafukovací kolečka... od kolekce 2008, 2009 dělají pouze plastová. A s tou čtyřkolkou a trojkolkou to uděláš snadno na těch starších kolekcích (2006,2007,2008) a když jsem koukala i na novou tak by to zřejmě šlo, tam si ale nejsem jistá. U každýho toho kočárku jde to kolečko/kolečka totiž sundat s takovým kloubem a pak to snadno vyměníš. Akorát si teda za to připlatíš 😉

wwcko
31. srp 2009

Hej je to na klbe. Ja ked som bola v predajni tak 3kolku mali vystavenu na predajni a 4kolko zbalenu v sklade, tak predaacka prisla a priniesla, len predne kolecka a nacvakla ich tam. 🙂

sifonka
31. srp 2009

Ahojky, jak jste spokojený se sporťáčkem? Nevadí mimču, že tam leží jako v autosedačce? 😀 Já na první mimčo měla obrovský kočárek, kde mimčo spalo v rovině. 🙂

krista
autor
31. srp 2009

Sifonko na to se ptá asi každý a myslím že většina (ne-li všichni) tady odpověděli, že to miminku vyhovuje a nevadí 😵

sifonka
31. srp 2009

Děkuju, mě by to snad ani tak divný nepřišlo, ale ty babičky a dědečci..... 😀

krista
autor
31. srp 2009

No vidíš mě nikdo nic neříkal, nikdo nedal na kočárek ani korunu, tak co by mi do toho kecali 😀

miselin
31. srp 2009

Sifonka tak ako už Krista spomínala, ja som mala štvorkolku, ale cez zimu sa s ňou v snehu nedalo ani pohnúť, tak som bola strašne rada, že sa tie dve kolesá dali vymeniť za to jedno. Ja už by som si kočík s malými kolieskami ani nikdy nekúpila. A to s tým šporťákom nám tiež vyhovovalo, ale tiež mi malá od narodenia nechcela byť v kočíku, tak sme sa moc nenavozili 😠
U nás mali tiež niektorý pripomienky k tomu šporťáku, ale ja som ich rýchlo zrušila 😝

Ale sa mi vytrhol trák s ktorým sa pripútava na športovej časti do kelu, musím to tam nejako prišiť 😖

krista
autor
31. srp 2009

Miselin co že se ti to vytrhlo? 😲 jako to mezi nohama nebo to na bokách? Tak to je síla, je vidět že Domča je fakt živý dítě 😅

miselin
31. srp 2009

Kristo to na bokoch, tá moja Dominika zdemoluje aj to čo sa nedá 😅

krista
autor
1. zář 2009

Miselin to je na prd, malá mi tam taky skáče a kroutí se, ale jezdíme těma golfáčema a naštěstí to drží, to nevím jak bych přišila, aby to nějak vypadalo, já neumím ani nic zašít pořádně 😅 sem tam se mi něco povede, ale jinak spíš opravuju věci na doma 😅

miselin
2. zář 2009

Kristo no veď absolutne neviem ako to tam prišijem, lebo je to odtiaľ vytrhnuté 😒

elissa2009
2. zář 2009

neviem baby u ktrorej som to videla, (ze by Krista?), že kolieska si mala obalene takymi latkovymi krytmi. To sa dá niekde kupit?

krista
autor
2. zář 2009

Miselin a co se domluvit s nějakou krejčovou, dá se to nějak sundat z konstrukce? Já ti ani nevím 😲 😅

Elissa jj to jsi viděla u mě, prodává to firma Emitex - návleky na kola a na MMB maji i jiné velikosti od jiných firem, protože tohle pasuje jen na ta velká kola a taky jsem si ten přední návlek musela nechat přešít, abych ho tam dokázala zapnout přes ten kloub. Minulou zimu jsem dokonce dva ty návleky ztratila, jak já byla naštvaná, naštěstí to byly zrovna ty zadní co se nepřešívaly, tak jsem je prostě objednala znova. Nevyšlo to draho, asi do 300,- Kč všechny tři a ušetří to doma bordel, hlavně v tý zimě, protože já stavím kočárek na plovoučku v hale 😉

miselin
2. zář 2009

No niečo snáď vymyslím, len u mňa je ten problém, že ma to napadne iba vonku keď ho vozím 😅 Ho nemám ani kedy umyť, lebo ma to doma nenapadne 😅

miselin
3. zář 2009

Elisa tu som našla nejaké tie návleky na kolesá http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

miselin
3. zář 2009

Kristo aj tu je niečo také ako sme vtedy hľadali kde by sa dali aj fľašky odložiť, ale ja už nejdem nič také kupovať už keď som doteraz bez toho prežila http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

krista
autor
3. zář 2009

Miselin ten pultík já bych uvítala spíš dopředu, vzadu vozím tašku a tak by se mi to tam všechno nevešlo a nejlepší by to bylo plastový, ale smůla a naše malá teď začla blbnout, že musíme pití před ní schovávat a jen se jí přes den ptát jestli nemá žízeň, jinak s hrníčkem mlátí dokud se nerozpadne, rozlívá a pak se v tom patlá, takže tak ... 😖 takže já to taky kupovat nebudu no 😒

miselin
3. zář 2009

Kristo moja už rozmlátila aj ten nekvapkajúci od Aventu, som mala iné nervy, lebo ona mi to nevie podať, ona ho musí šlahnúť čo najďalej a to za to vždy aj dostala a aj tak sa nestihla poučiť 😠
Jééj a pekné bruško také akurát 😵 Sa už teším na malého fotky 😵

elissa2009
4. zář 2009

Super, tie návleky som nasla. Dakujem a hned ich idem objednat, ale myslim ze na ten pong budu prilis velke, ale co uz.

krista
autor
4. zář 2009

Elisa jestli to chceš na ten Pong tak se vyrábí i menší návleky - na golfáče, atd., tak se zkus podívat, je zbytečný aby si je měla velký, já právě nevěděla pro jaký kočárek jsi se rozhodla 😉

Miselin děkuju 🙂 Holky se snad časem zklidní no 😅

elissa2009
4. zář 2009

Krista, ja co pozeram na nete, tak je len jedna velkost.

Akurat mi u nas v obchode povedali, ze mi ten kocik nevedia objednat, lebo s nimi nespolupracuju. Vobec neviem co mam robit.

elissa2009
4. zář 2009

Tak v dalsom obchode povedali, ze ho objednaju, ale nemaju tasku ani sedacku. Myslite, ze to musi byť originál?

miselin
4. zář 2009

Elisa tašku si môžeš kúpiť akú len chceš a ak si to myslela autosedačku, tak kukni ešte niekde na nete a výde ťa ešte lacnejšie. Ja som ani pláštenku nemala originál, kúpila som si len tú univerzálnu a pasovala 😉

Kristo asi máš pravdu, keď si to tak spätne zoberiem tak aj teraz už je lepšia a ani už tak moc nepišťáva, tak som zvedavá aká bude za rok a poprípade ak sa o dosť zlepší tak si zamiesim ešte jedno 😀

krista
autor
4. zář 2009

Elisa poslala jsem ti odkaz do IP na jednu pani, když projedeš to album, tak tam najdeš kopec jiných návleků 😉

Tašku opravu můžeš koupit jakou chceš a co se týče autosedačky tak tam pasuje jen Maxi-Cosi, jiná asi ne a pláštěnku mám já Emitex opět a sedí mi na sporťák i hl. korbu 🙂

Miselin no tak to ti přeju ať zamiesis ještě jedno 😀

miselin
5. zář 2009

Kristo dnes mi môj starouš povedal, len tak z čista jasna, že šak by sme si mohli aj to druhé tak o rok urobiť 😲 No som skoro odpadla 😀 Tak keď do neho hučím, že chcem ešte jedno tak ani počuť a teraz zrazu už chce 😀 Ale som mu zato povedala, že nie 😀 😀 Tak sa len zasmial, že už vidí ako nechcem 😅

krista
autor
6. zář 2009

Miselin a proč ne hned třeba? 😀 hele dokud vám ten Moon drží 😅 😀 😀 😀

miselin
7. zář 2009

Júj hneď by som to nezvládla, lebo hento moje decko trpí nespavosťou, ja k nej vstávam každú noc od 10-25 krát tak to by som bola už len troska 😅 A ešte ak by to bol taký pištiak ako Dominika tak by som išla rovno do blázinca. Stále sa spolieham na to, že na rok už dostane konečne rozum a všetko bude v pohode 😀

miselin
8. zář 2009

Dnes som konečne prišila tie pásy, išlo to celkom dobre ale len ručne a keď tam mám podložku tak to vôbec neni vidieť. 😝