Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
31. pro 2007

Pro Yasmin07:

Rozdíl mezi Citi a Cabrio je v hloubce a tím i v ochraně proti bočnímu nárazu o což jde především, protože při čelním nárazu je to dost podobný v testech s daleko levnějšíma sedačkama 😉

Názor jedné těhulky, ne můj, do Citi stejně půjdeme, protože já si myslím, že taková značka jako Maxi-Cosi si nemůže dovolit udělat nějakou šitku 😉

sjuzi
31. pro 2007

Ahojte dievcata, zbadala som tuto diskusiu, neviem, ci ste uz zaregistrovali od Moonu aj tieto golfky. Su v 2 verziach: ako 3kolka alebo 4kolovy...
Mame este cas, ale na leto by sme chceli kupit nejaky lahky golfac, sikovny aj na cestovanie a tento sa mi celkom paci. Mate ho uz niektora, alebo ste ho videli? Zaujima ma ako je kociarik polohovatelny (pisu, ze sa da sklopit do odpocinkovej polohy) a ci by bol event. vhodny aj v zime... 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2101907

lukajda
31. pro 2007

Ahoj sjuzi,
nedávno jsem na ty golfky narazila na netu a přemýšlím o tom, že až budu pořizovat golfky, tak půjdu zase do Moona. Moc se mi líběj, ale naživo jsem je ještě neviděla ☹

alianka
11. led 2008

ahoj holky, taky uvazuju o koupi Moona, konkretne Ocean S3, zda se mi fakt super. Hledala jsem nejake blizsi info a zda se ze nikde nic moc neni, tak Vam tu davam stranku, na ktere jsem toho nasla asi nejvic. a taky tady jako v jedinem obchode na ktery jsem narazila, byla k dispozici v teto kolekci i modra barva:
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/m...

zuzkagu
12. led 2008

Ahoj, no nechcem ta sklamať, tie informácie o kočíku budú asi až niekedy vo februári (unor) lebo dodavatel posunul termín dodania. A čo sa týka tej modrej farby na tej stránke, tak to tam je iba vyfotené to polohovanie a otočenie v oboch smeroch, inak sa kočík zatial vyrába v 3 farbách - čierna, červená a zelená.
Ja mám tiež teraz kočík ale z kolekcie 2007 kde je polohovanie až do lahu čo mi vadilo na tejto novej kolekcii že sa to takto polohovať nedalo. JA mám MOON T3, a odporúčam. skoro ako quiny.
Zuzana

krista
autor
12. led 2008

Ahojky holky,
tak už se nám blíží termín kdy budeme v Moonu taky drandit, už se moc těšíme 😵

Alianko chtěla jsem ti napsat totéž co zuzkagu, bohužel ta modrá barva je stará kolekce 🙂

novako
27. led 2008

Ahoj holky, hlásím se do klubu příznivců kočárku Moon S4. Prostě láska na první pohled. 😉 Chtěla jsem se zeptat. Nevíte jak dlouhá je hluboká korbička (chtěla bych ten vnitřní rozměr)? Díky

navi
27. led 2008

novako, já to měřila, ale už si nejsem jistá kolik to bylo přesně, myslím že 79 nebo 80cm, no ale cenťák už nehraje roli 😉

navi
27. led 2008

kristi ty jo koukám se ti to krátí 😵 jak se má bříško? 😉

krista
autor
28. led 2008

Ahojky Novako, vítej v klubu 😀

Já dostávám občas chválu do IP, to tak potěší když slyšíte že máte hezkej kočárek 😵

Navi ahojky 🙂 Jj krátí, teď jak už je občas hezky a vyrazí hodně mamin s kočárkama tak se s MM nemůžeme dočkat až vytáhneme i ten náš 😵 Na malou se moc těšíme, vesele se připravujeme, ještě chybí pár maličkostí a dneska nebo zítra mají dorazit peřinky, povlečení ap., na všechno se strašně těším 🙂 Malá je jinak zlobidlo, pořád tam v břiše rajtuje, nejmíň 1x denně škytá chuděra 😀 a jinak všechno v pohodě, musím zaklepat 🙂
A co Lukášek? Už jezdíte ve sporťáku viď 🙂

novako
28. led 2008

Navi: Vejde se Ti Lukášek dobře do hlubokého kočárku (myslím teď v zimě ve fusaku)?

Holky našli jsme Moona S4 za 6.999 Kč!!! Má jen dvě nevýhody - je poslední a proto si nemůžu vybrat barvu (chtěli jsme ten vínovobéžový) - a hluboká korbička je modrá a sportovní korbička červená. Ale zase za tu cenu ...

Kristo: Koukám, že se nám oběma líbí stejná barva. 😉

navi
28. led 2008

novako nevejde ani náhodou, ale my máme fakt obra ne šestiměsíční porhlídce měl 9,4kg a 74cm to mívají děti v roce 😅 Dost se bavím, když vidím paní, která má o dva měsíce starší holčičku a ještě ji vozí v hluboké korbě, je to sice Xlander, ale odhadem bych řekla, že je to stejná velikost.

kristy taky jsme byli celý nedočkaví 😉 Teď ti chodí chvála do IP, ale počkej až vyjedeš a budou se za tím kočárkem otáčet, to se poneseš 😀
My drandíme ve sportťáku, malý ještě nesedí pevně, tak zatím jen v té střední poloze, když zaspí, tak ho sklopím úplně. A ještě ho mám otočenýho čelem k sobě, ať na něj vidím. Ale jak bude sám dobře sedět, už ho dám úplně na sezení, přiděláme madlo a otočím ho ať vidí do světa a bude jezdit jak velkej chlap 😉
Kolikrát si říkám, než jdeme ven, že vezmu foťák a bliknu ho, ale pokaždé zapomenu.

krista
autor
28. led 2008

Novako to je parádní cena 🙂 A kdy ho chcete kupovat? 🙂
Jj mě se líbí ta vínovobéžová a přitom jsme chtěli nejvíc modrou, ale teď jsem ráda že jí mám, koukni k Lukajdě do alba, taky má vínovobéžovou 🙂

Navi jj X-lander má úplně stejnou korbičku rozměrově, zrovna nedávno jsem to porovnávala 🙂
Ty jo tak to ten foťák koukej brzo vzít, já na ty fotečky ráda koukám 😵 Jsem fakt pyšná na ten náš kočík 😀 No doufám, že bude všechno OK a nebudou potřeba nějaký reklamace 😝 Ty jo malej je velkej 😀 Jak jste velcí vy s manžou? 🙂

lukajda
28. led 2008

Ahoj holky,
my se do hluboké korby ještě pořád vlezeme...ale Tádík nemá být po kom velký - jsem prťous 😉
Ale taky už se těším, až budeme drandit se sporťákem - nejvíc se těším, až ten náš malý zvědavec bude čučet po okolí 😀

novako
28. led 2008

Chceme ho koupit hned zítra. Aby nám ho nevyprodali. 🙂

Navi: 74 cm?!!! Na netu jsem se dočetla, že dítě v jednom roce měří průměrně 75 cm. 😀

navi
28. led 2008

no jo máme obříka 😀 a asi po mě 😅 Manžel má 179cm a já 177cm, takže máma je pěrostlá. Mudra typuje, že nás tak o hlavu přeroste. Ale je to kluk, tak to je v pohodě, u holčičky by to bylo horší 😅

krista
autor
29. led 2008

Ahojky Lukajdo to koukám, že se pořád vejdete, no já si myslim, že budeme mít taky prcka tak uvidíme 🙂 😝

Novako a budete ho objednávat přes net? 🙂 Pak ho nafoť a pochlub se 🙂

Navi zase takový obříci nejste člověče, já myslela že máte oba kolem dvou metrů 😀 No jasně že u chlapa je to v pohodě, aspoň z něj budou mít ve škole respekt 🙂

navi
29. led 2008

no já sem na muj vkus vysoká až moc, tak 170cm by mi stačilo 😉
Ve škole z něj snad mít respekt budou a hlavně jak na něj poletí holky, když bude vysoký a krásný 😉 😀

lukajda
29. led 2008

Navi, přesně holky k němu budou vzhlížet 😉 Hned bych od tebe nějaký ten cenťák brala.
Tádík pravděpodobně nebude žádnej čahoun, i když kdo ví...naši jsou taky prťata a brácha má přes 185 cm - šlo to nějak přes koleno, protože praděda byl vysoký. Ale vypadá to, že bude mít oči po mě, takže docela velký a kdyby mu zůstaly i tak nádherně modrý (oba s manželem máme modrý), tak by to nebylo k zahození 😀

Teda Kris - ty už finišuješ 😵

navi
29. led 2008

lukajdo, kdyby to šlo, tak ti okamžitě nějaký cenťáčky pošlu 😀
Tadík bude zase krásnej modookej, to holky taky žerou 😉 a třeba nakonec i hodně vyroste a bude prostě neodolatelnej 😵

novako
29. led 2008

Tak jsme ho koupili!!!! A je krásný!!! 😀 Fakt jen za 6.999, ale hluboká korbička modrá jako má Navi a sporťáček červeno-fialový. Už stojí u babičky (nepřežila by, kdybychom ho měli doma dřív než se mimi narodí. 😀 ) V pondělí ho nafotím a pověsím jeho fotečky na net. Už se těším, až s ním budeme drandit. 😀

navi
29. led 2008

novako perfektní koupě, to je opravdu dobrá cena 😀 A máš úplně jedno, jesli je korba jiná než sporťák, stejně s tím budeš jezdit zvlášť 😉

novako
29. led 2008

Právě a bude to vypadat, že máme dva různé kočárky. 😀 😉

krista
autor
30. led 2008

Lukajdo, Navi obě máte krásný chlapáky 😵 To budou ženiši 😵 😉

Jj já už finišuju, ale ještě nechci 😀 Ještě mi chybí dokoupit pár drobností, bohužel musím počkat do výplaty, už dávno nám měla vyplatit jistou sumu pojišťovna, ale vypadá to bledě, tak mám teď hoňky 😖 Ale už mám nějak věcičky se kterýma bychom to vydrželi kdyby šlo do tuhýho 🙂 Na malou se samozřejmě těšíme, ale jen ať se tam ještě hezky dopeče 😀

Novako gratuluju k super koupi, už se těšim na fotky, červenou korbičku tu nikdo nemáme (já jí teda viděla 🙂) ale jsem zvědavá jak bude vypadat na fotečkách 🙂

Jo Lukajdo včera jsem ti koukala do albíčka jak máte krásnej kočárek 😀 😀 😀
Fatk se těšim až vytáhnu ten náš, vybrali jsme nakonec dobře tyhle barvičky 🙂

novako
30. led 2008

Kristi, Lukajdo: Máte krásný kočárek. 😀 Tyhle barvičky jsem chtěla původně, ale ta sleva byla nakonec lákavější. 😀

Kristi: Tak ať vám to dobře dopadne s pojišťovnou!

krista
autor
30. led 2008

Novako to víš že máte taky hezký 😀
Já jsem si jen musela rýpnout do Lukajdy 😀 A máte teda S4? Tak jsi nám vyrovnala skóre, dvě máme S3 a dvě S4 🙂 No už se těšim na fotečky 🙂

Dneska jsme s pojišťovnou zase pokročili, jde to kupodivu po čtyrech měsících rychle a to jen proto že manža udělal "bu bu bu" tak uvidíme, ještě nechci nic zakřiknout, ale když to dobře dopadne, budu mít lepší naládu 🙂

novako
1. únor 2008

Máme S4. Nějak k těm trojkolkám nemám důvěru. Tohle má čtyři kola a výhodu trojkolky. Naprosto mne fascinovalo, že jsem schopná se s kočárem na místě otočit . 🙂

navi
1. únor 2008

Hi 🙂 tak to se nám líbilo taky(teda pořád líbí) Manža jezdil po bytě a nemohl si ty kolečka vynachválit 😀 Nejlepší bylo, když za mnou přijel i do koupelny, zrovna sem ležela ve vaně a to jsem se lekla, že už mu fakt z toho kočárku hráblo 😅
No a co ty fotečky, čekáme! 😉

zuzkagu
2. únor 2008

Baby tak ako už jazdíte s kočíkom MOON, ja už sa neviem dočkať, aj ked ešte je to daleko. Ale už viem že som sa rozhodla pre dobrú farbu kočíka, lebo čakáme Tomáška. 🙂 .
Zuzana

certica
2. únor 2008

ahojte 🙂
babule, co uz s nim jazdite - ako je to s nim v terene? zaujimala by ma ta S4. a este sa chcem spytat, ci ma sport. cast aj polohovanie noziciek? dik