Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
29. čer 2008

Kristo a prečo už nemáš v albíčku žiadne fotky, ty si ich mala vždy také pekné 😀

krista
autor
29. čer 2008

Miselin no já jí tady jednou pochválim a ona mi to potom vrátí i s úrokama, nedávno jsem si někde pochvalovala jak je hodná, když se jí věnuju na 150% pomalu ani najíst se nejdu když je vzhůru apod., ale dneska a včera to jsou extrémy, pomalu celodenní řevy - asi kolika je zpátky, já fakt nevim, jedla jsem pár dní Activii a bylo to lepší, ale teď jsem jí neměla a neustále kňourá, prohýbá se, hysterčí, tak nevim jestli pomáhala? Už jsem ji zase nakoupila a jdu zase jíst a kdyžtak objednám ty probiotický kapky od vás z SK (máte je tam levnější 😀) a uvidíme co to udělá 😲

Tak u nás je to teď naopak, my jsme oba druhé mimi moc chtěli, ale já jsem při jednom Kristýnčiným hysteráku řekla manželovi, že to teda ne, že takovýho dalšího uřvance nezvládnu 😅 ale prý jedno bývá hodnější a druhé zlobivější co se mimi týče - říká se, ale při mým štěstí budu mít uřvance dva 😅 Necháváme tomu ale nějak volný průběh, tak uvidíme co se stane 🙂

Teda a vaše malá je kouzelná 😵 Jak už krásně pase koníčky 😵 Jsem ráda, že aspoň klokanka pomáhá, u nás taky super, ale mám pocit, že právě díky ní se naučila že je furt chovaná, teď jí to odnaučuju a asi se to neodnaučí, nevím jestli je možný aby se takhle malý dítě rozmazlilo 😕 asi jo 😖

O fotečkách písnu do IP ju? 🙂 Ale jinak děkujeme za pochvalu 🙂 A jinak všechno dobré? Jak spinkáte a Moonujete? 😀

miselin
29. čer 2008

Ok tak pošli nejaké fotečky. U nás sa kolika zlepšila, ale prestala som jej dávať moje mlieko, lebo už som pri nej nemohla skoro nič jesť, a aj tak som pri nej nestíhala odsávať, lebo som ju mala stále na rukách, takže som aspoň pokojnejšia a trpezlivejšia, lebo niekedy sme plakali veru obidve. No a teraz jej párkrát do dňa dám do nutrilonu slabý vývar z ovsených vločiek a tak už je pohoda, inak ma zato v jednej téme riadne zvrzli,lebo to obsahuje lepok, ale ja som na tom tiež odchovaná a aj manžel a tu sme. No a tak kolika pomaly prechádza a malá už dokonca cez deň aj spí, lebo predtým mi nechcela spať, od siedmej rána do desiatej večera spávala možno dve hodiny aj to len keď sme ju húpali v kresle, už som bola fakt niekedy zrelá na liečenie. A máš velkú pravdu dajú sa aj tak malé deti rozmaznať, moja sa tiež velmi rýchlo naučila na ruky, ale teraz som jej začala spievať tak vtedy vydrží aj ležať 😀 😀 😀

krista
autor
29. čer 2008

Miselin jo já jsem taky začala zpívat a ta mrška se naučila i na to, takže dneska jsem tak prvně uspávala, zpívala jsem a držela za ruce, jinak by dote´d prostě nespala nebo co 😲

Fotečky přes IP nejdou 😀

Taky už jsem si říkala, že se na to kojení vyprdnu 😠 Kolikrát bojkotuje, takže se přisává, odsává, řve, takhle spolu bojujeme, prostě mě to taky už jako nebaví 😅 Uvidím jak dlouho vydržím, snad co nejdýl 🙂
Co se týče toho lepku, já nevím, v tomhle se vůbec nevyznám, nadávat ti nebudu, tady ti ale vynadaji kvůli všemu 😅

miselin
29. čer 2008

NO mne malá nechcela sať s prsníka, tak ja len odsávam, možno keby som kojila tiež sa na to nevykašlem no ale čo už aspoň sa teraz vyspinká a je kludná.

krista
autor
30. čer 2008

Miselin to je divný jak některý děti nechcou mlíčko od maminky 😖 ale hlavně že jste teď spokojený obě dvě 😉

krista
autor
1. črc 2008

Ahojky,
tak dneska (místo ve čtvrtek) dorazila ta clona na kočárek, je sice hezká, ale má urvanej jeden cvok 😠 takže jdu kouknout na stránky Malvíku jak je to s reklamacema a jsem vyloženě nadšená, to je můj první blbej obchod přes net 😠

krista
autor
1. črc 2008

Tak teď po přečtení jejich reklamačního řádu to vypadá že mám stejně smůlu 😠 Co myslíte? Prostě je tam urvanej ten jeden držák, ale totálně, neni tam ani navařený to železo, prostě je to nějakej zmetek 😠
http://www.malvik.cz/Stranky/Reklamacni-rad

lukajda
1. črc 2008

Kris, to mě mrzí ☹ Já bych to nafotila a poslala jim to - pokud je tam jasně vidět, že to nemůže být způsobené používáním, tak ti to podle mě normálně vezmou. A ještě bych jim tam zavolala, já když jsem s nima pokaždý mluvila (mám od nich víc věcí) tak byla paní strašně příjemná.

krista
autor
1. črc 2008

Lukajdo no klidně se můžou vymluvit na to že jsem to urvala když jsem to zkoušela přidělat, já nevím no 😔 Jestli mi to neuznaji tak mě švihne, takových peněz, teď ještě poštovný budu muset zase platit 😖 paní byla opravdu příjemná když jsem s ní mluvila, tak uvidíme jak se zachovají když dojde na lámání chleba 😉

krista
autor
1. črc 2008

Tak jsem to nafotila, sepsala reklamaci a zabalila, jsem z toho špatná, je to můj první špatnej obchod přes net ☹ Naštěstí manža to vzal v pohodě, myslela jsem si že mi třeba vynadá (i když to nedělá) že nemám kupovat přes net takový věci, ale dobrý, teď ještě jak to dopadne s nima ☹

krista
autor
2. črc 2008

Ahojky,
tak jsem teď přišla z procházky a potkala jsem se s Moonem Ocean 3S zeleným a fakt byl hezký 🙂 😵

kattie2212
4. črc 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch, který mají MOON Ocean 3S, jak jsou s nim spokojené, jedná se mi hlavně o tu novou kolekci. Mě se vzhledově líbí, suprově se s ním jezdí (no zkoušela jsem to naprázdno). Stále váhám jestli ano, nebo ne. Mocinky děkuji za vaše odpovědi. 😵 Katka 😉

arty
4. črc 2008

ahoj kattie my na naši holčičku máme Moon Ocean trojkolku a jsme s ním velice spokojení, teda prozatím 😀 jezdí s ním fakt skvělě, to aretační kolečko je výborná věc nemusíš zvedat celý kočárek, když zatáčíš a jezdí se s ním velice lehce i když je v něm mimčo. Jen jedinou vadu jsem na něm objevila a to košík pod kočárkem...je moc blízko kolečku ve předu a když tam vezu více věcí tak látka dře o kolo a i když si na to dávám pozor mám už látku lehce prodřenou. Ale vidět to moc není, tak mi to nevadí.

krista
autor
5. črc 2008

Lukajdo tak paní z Malvíku byla tak hodná že mi poslali obratem nové, ale můžu se zeptat jak ti to tam sedí? Všechno v pohodě?

katavinka
7. črc 2008

Prosím Vás, ten Moon T4 sa už vôbec nedá kúpiť???

krista
autor
7. črc 2008

Katavinka ještě se někde koupit dá, hlavně přes net 😉

katavinka
7. črc 2008

Krista: hej, niekde som videla, ale chcela by som ho predtým aj vidieť, zatiaľ sa mi pozdáva len z obrázkov 😉

miselin
7. črc 2008

Katavinka, neviem, či ho majú aj niekde na predajni ja som ho zatial nikde nevidela, lebo aj ja som nad ním rozmýšlala a dokonca som ho nikomu ešte ani nevidela, že by som ho bola pristavila 😖

malaskoricka
8. črc 2008

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

baby neviete kde sa da tento kocik zohnat na SVK??:.alebo len cez net?

miselin
8. črc 2008

Ja som ho kúpila v Púchove a mali ho aj v Dubnici, neviem , skús popozerať celé okolie kde bývaš, ale poviem ti, že ja som ho kupovala vo februári a už vtedy som ho ledva zohnala,lebo boli všade vypredané

malaskoricka
8. črc 2008

miselin preto sa pytam lebo bud som slepa alebo ho u nas v meste nemaju...

miselin
8. črc 2008

Skús sa popýtať možno ho majú len na objednávku lebo je po ňom veľký dopyt a nestačia ich dovážať a toto mi vraveli ešte vo februári

malaskoricka
8. črc 2008

mise diiky🙂 tak dufam ze ja ho na dalsi februar zozeniem 😵

miselin
8. črc 2008

Tak ti držím palce, je to fakt dobrý kočík za rozumnú cenu 😀

malaskoricka
9. črc 2008

miselin cize si s nim spokojna?

yasmin07
9. črc 2008

Ahoj, my máme černej moon S4 a jsem spokojená. Ale do terénu to není 😉 Jinak je skvele ovladatelnej a každej mi ho chválí 🙂

miselin
9. črc 2008

Hej som sním spokojná a takisto mi ho chváli každý kto ho trošku povozí, lebo je veľmi dobre ovládateľný a otočíš sa sním aj na mieste, ale do terénu veru nieje 😒

petula5
9. črc 2008

Ahojky,
přidávám se do klubu "Moon"
Pořád jsem se nemohla rozhodnout jaký kočárek koupit, ale dneska jsem se rozhodla na 100% pro Moon S3.
Moc se mi líbilo chipolino, ale je moc nízký a vypadá opravdu jako pro panenky. Toledo nic moc a Atlantic mě příjde celej plastovej.
Takže jsme se rozhodli objednat Moon S3 - zelenej. Ale ještě bych na vás měla pár dotazů. Tažka se dá dokoupit zvlášť, ale příjde mi to docela dost 1400 jen za tažku. Neporadili by jste mi, kde se dá koupit nějaká pěkná tažka na kočárek za slušnou cenu.
U nás ho nikde nemaj a dá se objednat, ale bude to na docela dlouho. Chci se zeptat jestli by jste mi neporadili nějaký dobrý internetový obchod s kterým už máte zkušenost.
Předem moc děkuji Petra

tyli
10. črc 2008

Ahojte, viete mi povedať kto vyrába Moon t4? Je to Babywelt? Ak ho niekto má, pošlite prosím rozmery kočíku šxd celého a sedacej časti šxd. Nikde to neuvádzajú. Díky 🙂