Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

tyli
10. črc 2008

Opravujem sa. Pýtala som sa na Moon S4.

krista
autor
10. črc 2008

Holky tak my jsme terén zvládli, ale jak to už jsem tady popisovala 😀

Petula5 mám zkušenost s www.detatko.eu odtamtud ho máme, dodání super i příjemná komunikace s majitelem, ale pak sem psala jedna mamina že má špatnou zkušenost co se týče reklamace ☹
Od tohoto prodejce mám autosedačku a tam jsem byla víííc než spokojená:
http://www.ondalek.cz/inshop/scripts/shop_NF.asp

Tyli jj Babywelt je výrobce Moona 😉 Chceš vědět rozměry Moonu S4 z kolekce 2007 nebo Moon Ocean 4S z kolekce 2008? Můžu ti změřit Moon S3 z kolekce 2007 😉

tyli
10. črc 2008

Krista, budem ti moc povďačná. Myslí Moon S4 2007, ten čo sa dá polohovať chrbtová opierka. Malý má 5 mes., ešte nemôže sedieť. Myslím, že Moon Ocean 4S sa naklápa celý. Je kvalitný? Nepoznáš náhodou aké sú Babywelt Oregon GT6 alebo Booster GT4? U nás ich zatiaľ nikde nemajú 😢

krista
autor
10. črc 2008

Tyli a nemyslíš náhodou teda tu T4? U S4 se to nedá celé polohovat, hlavně ty nožky ne 😖
Ty další kočíky neznám ☹ tak moc nepomůžu, je mi líto 😒

tyli
10. črc 2008

Krista, mám v tom chaos. Asi teda T4. Keď vravíš, že S4 sa nedá polohovať chrbátik.

krista
autor
10. črc 2008

"T" tady má ina.b a zuzkagu tak jim zkus písnout do IP, aby ti ji přeměřily, tam se to bude určitě od "S" lišit 😉

petula5
10. črc 2008

Kristo díky 🙂
Ty jo vůbec jsem netušila jaký je problém tento kočárek objednat. Skoro všude ho maj vyprodaný a bude k dodání až v srpnu což je pro nás docela pozdě. Tak doufám, že se mi poštěstí a že mi někde odepíšou, že ho mají na skladě.

krista
autor
10. črc 2008

Petul tak to jsem taky netušila, s kolekcí 2007 takové problémy vůbec nebyly 😲 ale tenhle jde nějak na dračku 😀 Tak ať se vám poštěstí!! 🙂

petula5
11. črc 2008

Holky to je pr..... 😠 Když už si konečně vybereme kočárek, tak nikde není. Prostě pro celou ČR je vyprodáno.
Nevíte někde, že by o měli v obchodě?
Bude až koncem srpna a to pro nás fakt pozdě. Co budeme dělat tea vůbec netuším ☹ ☹ ☹ ☹

yasmin07
11. črc 2008

petula: to znám 😉 my chtěli černej S4 a čekali jsme na něj přes měsíc 😒

katka13122
12. črc 2008

babenky..moon buggy fit 331 je vhodny aj do terenu????

petula5
12. črc 2008

Takže pro ty kdo by si chtěl v nejbližší době kočárek koupit - v ČR je už 4 měsíce vyprodaný a čekají až jim ho výrobce dodá na velkosklad. Němci prej o něj měli veliký zájem, takže ho dodávají nejdříve tam a pak teprve někde daleko je v pořádníku ČR. Termín už 3 krát posunuli a teď je aktuální konec sprna začátkem září.
Včera jsem obvolala Pardubice, Chrudim, Brno a pak i Prahu jestli ho někdo nemá ještě v obchodě nebo popřípadě na skladě a všude je mají vyprodaný, protože o ně byla docela rvačka. Byla jsem z toho včera fakt zoufalá, že když už si vybereme nějaký kočárek, tak prostě není k sehnání. Takže nám nic jinýho nezbylo než se kouknout po jiným kočárku. Tak jsme se s manžou shodli na Bolder implast je taky pěknej, ale taky za jinou cenu 😒 Už nemůžeme na nic čekat, protože se termín blíží a v pondělí ho objednám. Paní z kočárkova slíbila, že do týdne ho budeme mít doma, tak snad.

miselin
12. črc 2008

Kočky, tak ja už nesmiem nič chváliť, lebo tak som si prechválila kočík, že ho môžem ísť v pondelok akurát tak dať reklamovať ☹ ale pri mojom šťastí ma to vôbec ani neprekvapuje 😒 Včera na prechádzke mi niečo vypadlo z toho čo drží kolieska a celé mi to hegá a tak sa mi nedá ani dobre zatáčať. Tak som smutná, konečne mi malá prestala plačkať v kočáriku a zase toto, och jedna pohroma vystrieda druhú. Dám vám jednu radu, nikdy nič nechváľte, lebo dopadnete ako ja, všetko čo pochválim sa mi hneď pokazí 😝

novako
13. črc 2008

petula: Zkus se zeptat tady. Je tam i mobil a pán je velmi ochotný a příjemný. My jsme si u něj Moona z kolekce 2007 kupovali a dokonce nám k němu dal gratis i košík z kolekce 2008 (u naší S4 se totiž košík musel při skládání odepínat). http://www.all4baby.eu/?p=productsList&iCategor...

novako
13. črc 2008

Někdo hledal Moon T3, zkuste se taky zeptat na all4baby. Má je v nabídce na webu, tak třeba budete mít štěstí.

petula5
13. črc 2008

Novako moc děkuji hed jsem jim napsala meila třeba to výjde bylo by to super 🙂

krista
autor
13. črc 2008

Peťul teda to neni možný, fakt síla 😖

Miselin z toho už jsem se taky poučila a i když mi doma malá jeden den nebečí tak jí tady u vás nevychvaluju, protože mi to pak vrací i s úrokama a takhle pořád dokola, takže fakt zákon schválnosti 😅 dej vědět jak pochodíš s tou reklamací, přeju ti aby ti vyšli co nejvíc vstříc!!! 😉

Novako jak je? Co Liduška? 🙂

miselin
13. črc 2008

No Kristi tiež som vychválila aj malú , že je už v pohode a dneska to bol teda extrém, ale už spí tak dúfam, že to bola len taká pripomienka aby sme nezabudli,že vie aj plakať( ak sa to teda plačom dá aj nazvať 😝 ) no a zajtra dám vedieť ako sme pochodili, dúfam len, že neostaneme mesiac bez kočíka, lebo už ma asi vystrie, fakt jedna pohroma za druhou. 😖

indy
13. črc 2008

Ahoj idem si k vam po radu. Mame moon S3 a este mi k nemu chyba plastenka Neviem ci si mam kupit original moon, ktora sa mi zda dost predrazena alebo je aj nejaka univerzalna? Ake mate vy kto ste majitelmi tohto kocika? Diky moc za tip

krista
autor
13. črc 2008

Indy ahojky, máme taky Moon S3 a kupovala jsem univerzální od Emitexu, sedí tam parádně 😉

martina.zikmundova
13. črc 2008

Ahoj holky,
přidávám se k vám do funclubu 🙂 mám doma T4, naprostá spokojenost, mám ho radši než golfky, co máme doma 🙂 jinak vepředu nemám 2 kolečka, nýbrž jedno, tedy je to trochu horší na stabilitu, ale už jsem si zvykla to vyvažovat. sporták parádní, malýmu se v něm hrozně líbí.
pláštěnku jsme k tomu dostali, ale není nijak skvělá, chybí mi, že se nedá natáhnout přes madlo, protože tím by i zakryla tašku, co na madlu je přichycená.
ale jak říkám, naprosto super kočár. jen mi štve, že jsem ho před rokem na jaře kupovala za 13 tisíc a ted jsem ho viděla ve výprodeji za 6.500 Kč ☹

krista
autor
13. črc 2008

Marti fakt za 6,5tis.? 😲 A co to teda máte za kočárek, když je to T4 a má vepředu jedno kolečko? 😅 neni to teda T3? 😀

krista
autor
13. črc 2008

Už vidím fotky a je to teda T3 😀
Mě to přišlo na stabilitu úplně stejné jako čtyřkolka, na to jsem se zaměřila než jsme ho kupovali, akorát je obtížnější najíždění na ty pásy co jsou někde na schodech 😖

yasmin07
14. črc 2008

Ahoj holky, myslím už trochu dopředu 😅 tak by mně zajímalo, jaký zimní fusak mám dát do spor'táku Moon 4s. Jestli tam sedí Emitex anebo jakýkoliv 🙂 Malý bude v zimě skoro rok, tak nevím jestli koupit nový anebo starší, jestli je lepší s flísem anebo s beránkem.

zuzkagu
14. črc 2008

Ahojte babulky,. Tak aj ja už cez mesiac používam konečne náš kočík T3. Som s ním max spokojná aj ked je pravda že som si musela na to jedno koliesko v predu zvyknúť. ALe rada by som si dokúpila aj to dvojkoliesko. Myslíte že sa dá niekde objednať? Iank by som ho nemenila za nnič na svete.
No a hlavne nikdo na okolí nemá nič podobného.
Zuzana

arty
14. črc 2008

indy - my kupovali pláštěnku universální taky od emitexu (v obchodě orig. Moon neměly) a je perfektní, navíc pasuje i na sporťák, což je bezva. a stála okolo 180 Kč.

holky a chtěla bych se Vás zeptat na novou kolekci 3S jak jste na tom s kolečkama? my s naším jezdíme necelé 2 měsíce a kolečka se mi zdají dost ojetá a jsou v nich díry od kamínků. a to si kočárku hledím a starám se o něj.

martina.zikmundova
14. črc 2008

Krista:j sem pako, je to T3 😀 tahá se mi parádně do schodů, protože mi tam nepřekáží brzdy koleček, jako je to např. u golfek.

yasmin07: co se týče fusaku, tak loni jsem tam dávala klasiku 25let strarej s beranem, co mám po sobě doma. pak jsem ale na jaře zjistila, že stačí prostříhnout otvory na pásy u fusaku, kterej u toho byl. když se to odepne, slouží to jako kryt na tašku, která se do kočáru vkládá. takže letošní zimu zvládnu v poho s tímhle, případně mu tam dám jen ještě deku navíc.

Zuzkagu: objednat dvojkolečko určitě jde, ale já už si zvykla na to 1 a jsem spokojená. myslím, že by to bylo složitější to tam namontovat a asi i drahý na objednání.
taky mi vyhovuje, že ho v celé Plzni téměř nikdo nemá, hlavně ta naše barva, taková ta pěkná azurová modř je úplně super. a to nej nakonec, můžu ho skoro celý naházet do pračky a je čistej hned 🙂

miselin
14. črc 2008

My máme tiež len univerzálnu pláštenku za nejakých 180sk. Mne sa tá originál zdá zbytočne predražená tak ako aj tá taška moon 😨

miselin
15. črc 2008

Kristo tak dnes sme boli dať reklamovať ten kočík. Mali by to vybaviť do 30dní ale majiteľ vravel, že snáď to tak dlho trvať nebude, no a požičali nám náhradný, no ale to je hrúza tak sa hanbím , je taký smiešny a hrozne sa s ním manipuluje. Tak len dúfam, že bude pršať až kým mi nevrátia môj, lebo s týmto sa mi moc teda nechce chodiť 😖