Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

wwcko
18. srp 2009

Caute. Tak mna caka moon 3s doma odparkovany a za chvilku s nim aj vyrzime do ulic 🙂 Prave vcera mi prisla na neho aj autosedacka tak sa tesim 🙂 Mam ho aj v albume, ale len sportovu cast, ale vy Moony velmi dobre poznate tak vam ho predstavovat nemusim 🙂

krista
autor
18. srp 2009

Wwcko ano Moony dobře známe, ale přesto se vždycky rády podíváme na nějaký nový fotečky 😀 tak doufám, že s ním budeš spokojená 😵 já bych právě teď chtěla koupit tu zelenou korbičku 😵

wwcko
18. srp 2009

krista fotka korbicky pridana 🙂 my sme prave chceli cierny, ale ten sa u nas uz nedal kupit, lebo prisiel na trh tennovy model. Mali uz len zeleny, aleb ruzovy, tak me vzali zeleny. Uz sa tesim s nim vyrazime prvy krat 🙂

krista
autor
18. srp 2009

Paráda, škoda že tu korbičku potřebujete, já bych ji od vás koupila 😀
Já mám možnost koupit černou nebo zelenou, asi koupím tu zelenou, máme zelenou dečku do kočárku a ještě jednu zeleno-modrou, no sama nevím, doufám, že na mě nějaká zbyde než si na ni pošetřím 😀

wwcko
18. srp 2009

A da sa kupit aj samota korbicka? som to nikde nevidela... 😒

krista
autor
18. srp 2009

Wwcko no právě jedině použitá víš 😖 ale já většinou kápnu na MMB na někoho kdo ten kočárek chtěl jako sporťák, takže korbičku nepoužil a nebo použil velmi málo protože ten kočárek koupil dýl 🙂

wwcko
18. srp 2009

Krista jaj tak... a ty mas teraz len podvozok?

krista
autor
18. srp 2009

Wwcko néé 😀 já mám kompletní kočárek po první dceři, Moon S3 z roku 2007 🙂
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...

Jen jsem chtěla pro našeho klučíka jinou barvičku, ale dost na posl. chvíli jsem se rozhodla, dala jsem totiž do té korbičky modro-zelenou dečku a víc by mi to ladilo s jinou barvičkou 😖 😉

krista
autor
18. srp 2009

Miselin koukej co jsem náhodou objevila!!
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090725/20/b25075...

Všimni si na jakém podvozku ta korbička je! Paráda, tak už vím, že to tam půjde a ty jsi se tu kvůli mě stresovala a všechno mi měřila, no ještě jednou díky 😀

wwcko
18. srp 2009

Krista tak uz som v obraze. A neskusala si ju s niekym vymenit? ta tvoja farbicka je pekna 🙂
A co to je za podvozok? mne pride ten isty....

krista
autor
18. srp 2009

Wwcko no já jsem tady právě řešila, jestli mi ta korbička z kolekce 2008 (co máš ty) půjde na podvozek z kolekce 2007 (co mám já) a nebyla jsem si jistá, vím, že tyhlety kolekce se moc nelišily, ale třeba na kolekci 2009 už bych nevsadila, že to bude pasovat 😉 a tam na tom obrázku je jasně vidět, že korbička z tvé kolekce je nasazená na podvozku z kolekce 2007 nebo 2006 (to bych řekla spíš, protože mi přijde že je přední kolečko zdvojené a to se dělalo u 2006) takže není co řešit, mám radost 🙂 Jinak se ale všeobecně ty kolekce liší především v tom, že 2006 a 2007 mají nafukovací kola a od roku 2008 už se nafukovací kola přestala dělat 😉

Měnit se mi to moc nechce, myslím, že se to bude potom líp prodávat jako komplet než kdybych měla pak prodávat všechno zvlášť, já nevím, moc se mi do toho nechce 😅

miselin
18. srp 2009

Kristo ja by som tú tvoju nemenila, lebo mne sa veľmi páči a aj tak cez zimu tam budeš mať fusak a na jar už bude Luky v športiaku a ak bude ako jeho sestra tak budeš aj tak používať klokanku 😝 Ale nie si robím srandu, Luky bude ako med lebo si to po Kristýnke teda zaslúžiš a musí byť dobručký aby sa potvrdilo to, že druhé dieťa je opak prvého a aby som sa aj ja nebála mať druhé dieťa 😅

WWcko určite budeš spokojná 😉

wwcko
18. srp 2009

krista aj podla mna sa ti to bude horsie predavat smostatne, lebo vsetci to kupuju ako komplet a aj komplet predavaju. U teba som pocula prvy krat, ze niekto zhana iba korbicku moon. A hlavne ta zelena je kolekcia 2008 a zaruka na nu teda bude do 2010 a to teda neviem ci sa ti podari zohnat... 😒

Mishelin ja si tiez myslim 🙂

krista
autor
19. srp 2009

Wwcko my se nechápeme, já už prodejce na tu korbičku mám, dokonce jsem našla tři - černou, oranžovou, zelenou 🙂 jen si vybrat a najít penízky na ní teď 🙂

Miselin myslíš jako že by si si nechala tu barvu mojí jo? 😀 ach jo, když mě se začla líbit ta zelená 😅 ale zatím ni na ní nikdo nepřispěl, tak možná zůstanu opravdu u té co mám 😀 a je pravda že ji třeba až tak nevyužiju, i když doufám, že jo, já chci dítě co v kočárku spí a ne řve 😠 😀 😀 😀

wwcko
19. srp 2009

Krista ja som pochopila, ze uy z mas od koho kupit tu korbicku, len potom budes mat dve korbicky a jeden sportak. No a ja som myslela, ze ta samostatna korbicka sa ti bude tazsie predavat... A potom budes mat sportak ktory na maleho? ten co mas z 2007?

krista
autor
19. srp 2009

Wwcko to si nemyslím že se to bude těžko prodávat, když to prodám jako komplet 2 korbičky + sporťák nebo korbičku zvlášť + korbičku 2007 a sporťák 2007 dohromady 🙂 mám celkově hodně příslušenství k tomu kočárku, tak někdo to snad koupí i když vím že to bude za pár šupů, protože ty kočárky už nemaji dneska žádnou hodnotu 😝

Přemýšlím jestli vůbec na malého ten sporťák užiju, mám ještě golfky tak uvidíme jak dlouho vydrží v hl. korbě a kdyžtak půjde rovnou do golfek 🙂

wwcko
20. srp 2009

Krista tak to mas potom v pohode. Vidim ze to uz mas vsetko premyslene 😉

krista
autor
20. srp 2009

Wwcko to víš to jsem si promyslela 😅 ale je jasný že na tom nevydělám, ba naopak 😅 🙂

wwcko
20. srp 2009

Krista to nikdy nezarobis na tom ked predavas nieco pouzite, hlavne ze budes spokojna 😉

wwcko
25. srp 2009

Prali ste kocik, ci ten potah pred prvym pouzitim?

krista
autor
25. srp 2009

Ahojky wwcko, tak já mám po korbě, tu zelenou mi někdo vyfoukl 😝 no nic, asi nebudu zbytečně utrácet jen pro svoje potěšení 😝

Já jsem to před prvním použitím neprala, kdybych kupovala použitý kočárek, tak bych to asi udělala, ale jinak jsem neviděla důvod, stejně jsem na matraci vždycky něco měla + plenku pod hlavou 🙂

wwcko
25. srp 2009

Kristy ja si tiez myslim, ze to prat netreb, len ho asi uz vytiahnem z krabice aby sa vyvetral, aj ked Martin vravel, ze na vyvetranie urcite bude stacit ten cas co budem v nemocnici... 😒

Tak zelena nebude? nevadi, malemu to bude fuk a ty si kup nieco pekne za tie peniaze co ti osatli 😉

krista
autor
25. srp 2009

Wwcko no právě že mi žádný prachy nezůstaly 😀 no škoda, ale to víš že si něco koupím i tak 😀
Já ti ani nevím kde jsme ho měli my prvně, než se narodila malá tak byl asi ve sklepě složený, moc jsem se na něj těšila, ale tahal ho až manžel taky v době kdy jsem byla v porodnici a ani mi nepřišlo, že by nějak výrazně smrděl novotou, tak to záleží na vás 😵 teď už ho máme postavený v hale a těším se až vyrazíme ven! 🙂

wwcko
25. srp 2009

Ani mi nehovor, by som s nim hned vyrazila, ale este si musim pockat na naklad 🙂 Ja mam kocik u mamky odlozeny, leo pred tym sme boli v 1izbaku a nebolo na neho miesto, ale musim tam zajst a ovonat ho ci neni citit igelitom....

krista
autor
25. srp 2009

Neboj, myslím že to bude v pohodě 🙂 a hned až to bude možné tak ho pořádně provětráte 😵
Hlavně ať se vám s ním hezky jezdí a ať dobře slouží 😵

wwcko
25. srp 2009

co som s nim jazdila po zhrade tak super, bola som velmi spokoja. Jedine co som trosku vahala, bol ten sportak, ze sa naklapa cely, ale potom som niekde citala, ze niktore deti to maju radsej ako leat na rovnom tak som zedava, iank asi hned ako to bude mozne tak pojdeme do golfacov.. 😒

krista
autor
25. srp 2009

Jo já vím co myslíš, to jsme tady taky už s holkama řešily, ono se prý nějakým výzkumem na to přišlo, že to maji děti radši!! A naše malá si dokonce v golfáčích (kde to nemá) hází nohy na madlo 😝 ale ona už v kočárku teda hoooooooodně dlouho nespala 😝 já si myslím, že dětem to opravdu nevadí, ostatně mohou potvrdit i ostatní majitelky Moona 🙂

wwcko
25. srp 2009

hej to som pocule, ze deti si vykladaju nohy na madlo a tuto to ako keby to madlo napodobnovalo. 🙂 Tak som zvedava. Ale inak nikto nespi uplne rovno, aj deti aj dospeli sa pri spanku rozne krutia... Tak verim, ze jej bude pohodlne 🙂

miselin
26. srp 2009

Kristo keď ti tú vaničku vyfúkly aspoň ťa už nebude pokúšať 😀 😀
My sme tiež teraz zase začali chodiť von s Moonom lebo sme ležali v nemocnici a malá má čo najmenej chodiť aby sa rýchlo zotavila, tak nech má v kočíku aspoň pohodlie keď už bežkať moc nemôže, ale včera mi prevrešťala celú prechádzku ☹
Kristo a ako sa cítiš, čo myslíš vydrží malý do termínu, alebo to bude už každú chvíľu 😵

Wwcko mne si malá vykladá nohy na madlo aj keď leží v Moone 😀 😀 Jej tá poloha tiež vôbec neprekáža 😉

krista
autor
26. srp 2009

Miselin co se vám stalo? ☹ tak to je malá frajerka když si háže nohy nahoru i v Moonovi, to jsme teda nezkoušeli, pro jistotu jsme museli sporťák schovat a nacvaknout hl. korbu, protože jinak pořád vyváděla a chtěla sedět v kočárku - ale doma!!! Nééé venku, tam je to právě naopak 😖 zrovna dneska jsme šly zase s hysterákem domů 😝 jinak se cítím fajn, děkuji za optání, zítra bude kontrola, tak jsem zvědavá jestli bude něco novýho, mám pocit, že budu přenášet 😝 s malou jsem měla pocit, že porodím dřív a taky se tak stalo, tak kéž bych se teď pletla 😅

Wwcko určitě vám to bude vyhovovat a když ne, tak stačí ty kvalitní golfky pokud budete přecházet až v době kdy bude malá sama sedět 🙂