Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
4. únor 2008

Zuzi já jsem ten náš kupovala přes net, tady:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S3-c-22...

Novako šestikolka je z kolekce 2006 a myslím si, že už k sehnání není, no nevim, já jí viděla párkrát a vypadá jako kombajn 😀

navi
4. únor 2008

hi hi kombajn 😀 a já nevěděla k čemu to přirovnat 😉 ta 6tikolka se mi zrovna od Moona taky nelíbí

krista
autor
4. únor 2008

Navi ty kolečka tak na mě působily 😝 a zkoušela jsem se s tím projet a vůbec mi to nešlo 🤐 😀

krista
autor
4. únor 2008

Navi a co sporťák jak slouží? 😵

navi
4. únor 2008

no možná proto už je nedělají 😅

navi
4. únor 2008

já viděla na živo S4 modrou z té kolekce 2006 a nic moc 😝 . Přední kolečka byly rozhodně menší a i korba měla nižší boudičku, tak to vypadalo dost divně, no a barva taky nic moc. Prostě dobře, že jsme vychytali zrovna tu kolkeci 2007 😀 😀 😀

zuzinka6
4. únor 2008

Holky a myslíte, že je lepší ta kolekce 2007 nebo 2008??já nevim jak ty kolečka...nemůžu se rozhodnout jestli plastový nebo nafukovací..

navi
4. únor 2008

těžko říct, my máme plastové jen ty přední a zatím jsou o.k. , hodně kočárků má jen plastové a asi by je nevyráběli, kdyby s tím byl nějaký problém....fakt nevím 🤐 Jo to kdyby si chtěla vědět jakou barvu, tak se mi z té 08 líbí zelená 😵

krista
autor
4. únor 2008

Holky a vy už jste novou kolekci 2008 viděly na živo? Já pořád ještě ne, ta zelená se mi taky líbila 😵
Líbí se mi ale jen tady jak je nafocená zářivěji:
http://www.online-cart.de/online/articlemedia/1...

Tahle se mi moc nelíbí 😖
http://www.petto.cz/shop/nahled/index.php?slozk...

Navi taky bych řekla, že jsme zrovna měli štěstí 😀 Mě se teda líbí v kolekci 2006 strašně ta oranžová barva, tu když vidím tak pořád slintám, ale dneska manža koukal na fotky co máme v PC toho našeho kočárku a říkal jak je spokojenej takže jsem ráda, že jsme spokojený oba 😵

Zuzinko asi by stálo za to ty kolečka pořádně prozkoumat v obchodě, kouknout co je to přesně za materiál, pokud to není tvrdý plast - a to si myslim, že neni vzhledem k tomu, že ani kolekce 2007 S4 ty úplně tvrdý nemá, tak to bude v pohodě 🙂

zuzinka6
5. únor 2008

Kristo to bych taky nejraději udělala, ale nesehnala sem, kde je mají v krámu v Plzni nebo poblíž 😒
ještě jsem vyděla v jednom krámu gumový, ale byly to normálně ňáký pěnový, úplně měkkoučký, takže po jedný procházce by byly na výměnu 😠 ...jo bylo to teda v ňákym obchoďáku 😅

krista
autor
5. únor 2008

Zuzi v těch obchoďákách jsou ty kočárky všeobecně takový zajímavý 😀 I ty ceny tomu odpovídají 😝
Bohužel neporadim co v Plzni 😖 My tady máme naštěstí velký Bejbycentrum, kde ten náš kočík měli, takže já to prozkoumala tam, ale neboj, ono je na ně ještě brzo, někde šli do prodeje v půlce ledna, takže oni určitě ještě dojdou do obchodů 😉 Ale ty už by si asi ráda měla jasno viď 🙂

zuzinka6
6. únor 2008

No právě, jsem už docela nervozní, nemáme připravenej ani pokoj, teď budem malovat a ještě sháníme kočár 😖
my tu máme akorát superbaby a kočárky chmelařová.jo a ty skvělý obchoďáky 😠 😀

yasmin07
6. únor 2008

Ahoj holky, tak kolekci 2008 jsem konečně včera viděla naživo. Pořád jsem čekala jak budou barvy vypadat, ale favorit byla černá 🙂 Barvičky moc pěkný, hlavně ta červená, ale na mě jsou moc zářivý. Nakonec jsme vzali černej kočárek, protože vypadá hrozně elegantně v kombinaci s tím hliníkem a vím, že mě za měsíc ta barva neomrzí 😉 . Budu mít barevnou deku a hračky do kočárku, takže smutnej nebude 🙂

novako
6. únor 2008

Yasmin: Musím říct, že do černého kočárku bych nešla. Ale ten Moon je spíš antracitový (tedy aspoň podle obrázků). Rozhodně budeš mít originální barvu. 😀 Ať Ti dobře slouží!!! Dá se u kolekce 2008 napolohovat sporťáček úplně do roviny?

certica
6. únor 2008

mne sa cierna tiez lubi, vseobecne na kocikoch, ale tiez by som ju nechcela. v lete, ked prazi slnko, asi nic moc...

krista
autor
6. únor 2008

Zuzi tak my pokoj pro mimi vůbec nemáme, bude s námi v ložnici, pokojíček je bohužel obsazený zatím 😖
A teď se vyrojili zase nějaký problémy tak to vypadá to že do porodu ani nekoupim autosedačku, přebalovák ... od doby co jsem těhotná, máme jenom problémy, manžel měl tenkrát asi pravdu, že by bylo lepší rok počkat než doděláme všechno pořádně, teď ta naše chuděra bude ochuzená o něco 😖

Yasmin a koupila jsi teda Moona? Píšeš to tak, že nevim jestli Moona nebo nějakej jinej kočárek? 😉

yasmin07
6. únor 2008

Novako: do roviny se napolohovat nedá, je to stejný jako u kolekce 2007
Krista: koupila jsem moona 4s 🙂

Holky, to mě překvapujete, že byste do černýho nešly 😉 Před náma tam zrovan černej kupovaly další dva páry a prodavačka říkala, že lidi chtějí poslední dobou spíš černý a šedivý kočárky. Horko tam prý nebude, bouda má odvětrávání a ta látka je taky hodně vzdušná. Mě se moc nelíbí ty barevný kočárky, černá mi prostě přijde elegantní. Párkrát jsem černej kočárek viděla ve městě a bylo rozhodnuto 😉

No, už se těším, až vyrazím do ulic 😀

novako
6. únor 2008

Kristo: Zkus si s tím nelámat hlavu! Ber to tak, že pro dítě je stejně nejdůležitější láska. Vím o čem mluvím. V našem bytě máme hotovou jen kuchyň, koupelnu a WC. Všude jinde se válí hromady různých věcí a 30 let starý nábytek. Když doděláme byt do dvou let, tak to bude super. Výhledově to ale vidím tak na pět (z té rodičovské toho asi moc nenašetříme). Jinak držím palce/pěsti ať vám všechno dobře dopadne!!!

Yasmin: Proč bych nešla do černého kočárku? Nevím, tak nějak se mi k tomu miminku líbí barvy. Ničím mimču vkus už od malička. 😀 Ale máš pravdu, černá je fakt elegantní.

krista
autor
6. únor 2008

Yasmin tak to je paráda, první kupec nové kolekce 🙂 Tak to gratuluju a prosímtě nafoť a hoď do albíčka, jsem na něj moc zvědavá 😵

Novako tak to jsou taky dobrý vyhlídky, člověk pořád plánuje a nikdy mu to nevyjde že 😉 Já si pořád říkám že jednou bude líp, ale kdy to bude to fakt nevim 😝 Až poplatíme to co platíme teď tak budou potřeba určitě jiný drahý věci na splátky a člověk se prostě poveze celej život 😖

yasmin07
6. únor 2008

Krista: tak to jsem netušila, že jsem první 😉 Pořád jsem hledala kočárek, ve kterém by se dal sporťák dát do úplného lehu a bylo mi divný, že ty kočárky, co se mi líbily, nejdou. Ale pak jsem se dozvěděla, že PRÝ pediatři zjistili, že poloha u sporťáku jako má moon je pro děti nejlepší. Že děti nejradši leží, když mají prdelku dole a nožičky nahoře 😉 Začali s tím prý výrobci drahých kočárků a ostatní je teď napodobujou 😉

krista
autor
6. únor 2008

Yasmin tak to mooooooooooooooooooooc ráda slyším 😵 Mile jsi mě potěšila 😵
Teď jsem ti psala do tématu Č.B. tak nějak tu skáču 😀 Kde jste ho nakonec koupili a za kolik jestli se můžu zepatat? A co ty kolečka, v pohodě? 😉

yasmin07
6. únor 2008

Krista: V bejbycentru za 8200,- což je super cena 🙂 Trojkolku tam měli za 7800,-.
Kolečka se mi zdají v pohodě, nejsou sice nafukovací, ale já stejně chtěla ,,městskej" kočárek 🙂 Myslíš, že jsou špatný?

yasmin07
6. únor 2008

Krista: Kočárek máme u rodičů, tak ho nafotím o víkendu.. 🙂

krista
autor
6. únor 2008

Yasmin nn nemyslim si, že jsou špatný 🙂 Do města určitě ne 😉 Jen jsem chtěla vědět co na ně říkáš když už jsi je viděla, hodně to tu holky řeší 🙂 A co to teda je za materiál? Takový pologumový jsou? A co fotky, kdy budou?! 😵

Zrovna Zuzinka6 (výše) by v tom ráda taky měla jasno 🙂

Ty jo, ale to je fakt slušná cena, jsem hloupá teď jsem si vzpomněla - to mi kámoška říkala, že ho tam viděla za 11,2tis. tak jsem jí říkala ať ho tam nekupuje, že to je předražený, bůh ví na co tam čuměla, ona má v těch kočárkách ještě bordel 😀

krista
autor
6. únor 2008

Jo tak ty jsi byla rychlejší, no to se těšim na víkend 🙂 Prosímtě a nezapomeň foťák jako Novako která nám ty fotky taky slibuje že 😀

Yasmin a maji tam všechny barvičky vystavený? Zítra tam jdu tak se podívám, i když už ten náš máme tak ráda pokukuju ještě 🙂

yasmin07
6. únor 2008

Krista: za 11,5 tis. tam mají ten zelenošedej z klekce 2007 😉 Všechny barvy tam mají vystavený, teda kromě černýho, ty už nemají 😉 Ten zelenej mě moc nenadchnul, ale ten červenej je kouzelnej 😵 Ale jak už jsem psala, myslím, že bych ho měla za měsíc okoukanej, je moc zářivej 😵
S těma kolečkama... uvidím jestli jsou špatný nebo ne, až s ním budu jezdit... 😉 Zatím se mo zdají ok, ale nemám zkušenost s jinýma kočárama.

krista
autor
6. únor 2008

Yasmin tak to nemáme nikdo kdo čekáme první mimčo viď, takže to bude v pohodě určitě, záleží jak chcete kočík používat a tím se řídit, pokud člověk jezdí po lesích tak je na místě zvolit určitě kolečka nafukovací a velká, jestliže to bude víc městský kočárek jak jsi sama řekla, tak nevidím důvod proč by měly tyhle být špatný 🙂 😎

Tak kámoška koukala určitě na tu starou kolekci, jak říkám, má v tom binec 😀 Ale 11,5tis. je ještě dost za starou kolekci a to je s korbou?

Sakra tak zrovna ten tvůj černej neuvidím, no budu muset počkat na ty fotky a nafoť detaily pořádně 😀 Vem si příklad ze mně 😀 a taky budete kupovat adaptéry a dávat autosedačku Maxi-Cosi?

No úplně se těšim na zítra 😵

navi
6. únor 2008

ahojky, jste se docela rozkecaly, tak se přidám 😀
Yasmin taky jsem zvědavá na fotečky 😉 Černá je elegantní to máš pravdu a rozhodně ti bude k němu všechno ladit 🙂 A prý černá naopak slunce odráží, takže je jen mýtus, že v něm pak bude horko(sem někde vyčetla 😅 )
To že děti spí rády snožičkama nahoře jsem si všimla u kamáradky, která má polohovací záda u sporťáku a když prcka položila na spaní, tak si sám vyhodil nožičky na madlo k držení( to mu bylo 8 m.) No a našemu prckovi jsme podkládali nožičky polštářem, když ho trápily prdíky a nemohl spinkat, tahle poloha mu moc pomáhala. Takže na tom co píšeš rozhodně něco je 🙂

kris a novako s penězma to má asi hodně rodin podobný, my máme úvěr na byt, auto a teď ještě na nový plast. okna 🙄 No co už, žijeme na dluh 😅 😝
No na to auto už jen do června, tak zas bude o něco líp... 🙂 A byt taky ještě nemáme komplet jak bych chtěla. Dřív jsem chtěla mít hotový všechno hned, ale co je na světě prcek, už to tak neřeším. Teď je na prvním místě on a nedodělávky na bytě nikam neutečou 😅

krista
autor
6. únor 2008

Navi tak to jsme na tom stejně - úvěr na auto a na byt, auto se doplatí v prosinci (kdy končí stavební spoření), jestli se ovšem do té doby nepo... něco co bude vyžadovat okamžitou investici, doma jsme taky všechno nedodělali, nemáme například botník, přechodový lišty a prostě takový maličkosti, který stejně vyjdou nejmíň na 5tis., teď prostě na to neni a neumírá se na takový věci, co jíst máme a nahatý taky nechodíme, takže tak 🙂

Jo a ty okna nám budou měnit někdy teď, ale ještě nedali vědět (bydlíme v paneláku) takže já to vidím tak, že přijdu s malou z porodnice a budu se někam stěhovat, když mi tady budou prášit 🙄