Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

navi
8. únor 2008

kris my už taky měli defekt 😅 ale táťku máme vášnivýho cyklistu, co musí jezdit v tom nejhorším terénu a pak každou chvíli lepí kolo 😀 Takže u nás žádný problém, táta to zkušeně zalepil a vesele jezdíme dál 😉

pipi mě se ty golfky moooc líbí, hlavně že jsou lehký, jednoduše se skládají, jdou polohovat a mají nánožník. S Moonem mám zkušenost dobrou, takže až budem potřebovat golfky, tyhle jsou zatím favotit. Ale na živo jsem je ještě neviděla a možná je i lepší golfky kupovat už s prckem a vyzkoušet, jak mu to bude pohodlný.

krista
autor
8. únor 2008

Ino, Navi: bicykl už jsme lepili, ale manžovi trvalo měsíc než se k tomu odhodlal, jenže to bylo spíš tím, že se mu nechtělo do práce jezdit na kole nýbrž autem 😝 😀

Holky a od kolika do kolika let (měsíců) dítěte zhruba ty golfky využijete?

navi
8. únor 2008

se teprve uvidí 😀 já to plánuju asi tak, že ještě příští zimu odjezdíme ve sporťáku a na jaro už kouknem po golfkách. No a jak dlouho v nich vydží ?? Podle mě po tom druhém roku už jsou golfky hlavně na to, když potřebuješ polítat po nákupech a tak a prcek s krátkýma nožičkama by ti těžko stíhal 🙂 Na pomalé procházky už bude šlapat po svých 😵

dorotka
8. únor 2008

krista to zavisi od toho ci ti bude spavat dieta v kociku bratrancova mala isla z hlbokeho do golfaca
moja mala do deviatich mesiacov nesedela takze dovtedy golfac nehrozil a kupujem teraz novy vacsi sportak lebo stale spava v kocari

krista
autor
8. únor 2008

Hm tak to poznám holky až v terénu jestli se tam malý bude líbit nebo ne 🙂

Holky já jsem dneska byla jako v ráji, vlezu do jednoho střediska a po mé pravici jeden Moon Ocean 3S nová kolekce černý s hl. korbou, fakt hezky vypadal 😵 a zajdu za roh a naproti mě vyjíždííííííííí můj Moon S3 přesně ty barvičky co máme - vínovobéžový, div jsem na tu maminu nezkočila, nemohla jsem tomu uvěřit že potkám hned dva!!! Mimčo si ve sporťáku pěkně hovělo 😵

yasmin07
8. únor 2008

jé, tak to já viděla v terénu akorát oranžovej 2006 a ten byl moooc hezkej 😅 Ale myslím, že těch nových budeme vídat hodně 🙂

krista
autor
8. únor 2008

Yasmin a ten oranžovej jsi viděla hl. korbu nebo sporťák? 🙂

yasmin07
8. únor 2008

Krista: Sporťák 🙂 Tak čtu, že tě taky nadchnul červenej moon 😉 Já už se fakt těším, až s ním vyrazím do ulic 🙂

krista
autor
8. únor 2008

Yasmin já se taky těším ani nevíš jak 😵 Už to máš taky za "chvilku" co? Jak se cítíš? 🙂 a půjdeš teda do Budějovický porodnice? 😉

novako
8. únor 2008

Ahoj holky, někdo tady psal, že mu přední kolečka u S4 přijdou malá. Tak jsem je letmo přeměřila a měří okolo 20 cm. Což mi až tak malé nepřijde. 😉

dorotelka
8. únor 2008

Ahojte, my sme zrovna dnes objednali Moon ocean S4 čiernej farby a mám z neho neskutočnú radosť... jeho masívna hliníková konštrukcia ma nadchla na prvý pohľad... A okopírovaná V3-jka sa môže oproti nemu schovať... 😉

yasmin07
8. únor 2008

Krista: ty to budeš mít dřív za sebou 🙂 Půjdu do rodit do čb 🙂 Myslím, že se to tam tak hrozný není a hlavně kdyby bylo něco s malou (klepu na dřevo) 😉
doro: tak já mám taky černej, čtyřkolku 🙂

l.i.l.a.
8. únor 2008

opravte ma ak sa mýlim, ale športový variant sa nedá sklopiť tak, aby bábo pekne ležalo? to musí spať stále ako na stoličke, len trochu sklopenej?

navi
9. únor 2008

l.i.l.a. nemýlíš se, ale mimčo si v tom spokojeně hoví. Je to spíš polohování jako u autosedačky, takže ve střední poloze je spíš jako ve vajíčku a když se položí úplně, tak má zádíčka rovný, jen ty nožičky nahoru. A náš malý když tak usne, spí o dost dýl, než když byl narovno 😉

krista
autor
9. únor 2008

Novako taky už jsem tady někomu psala, že ta kolečka tak malá nejsou, oni tak pouze působí na fotce 🙂

Dorotelka tak gratuluju, že jsi se stala další majitelkou Moona 😀 A kdyžtak potom přihoď fotky do alba, ať se máme čím kochat 😵

Yasmin a Novako vy to taky koukejte napravit s těma fotkama 😀

l.i.l.a taky v tom nevidím zásadní problém, však tady tuším Yasmin psala, že se zjistilo, že dětem to tak vyhovuje víc 🙂

saandra
9. únor 2008

ahojte kocky,
tak zbezne som preletela tuto diskusiu, ale nenasla som nic o Moon Buggy Fit.
Rada by som sa teda opytala ci s nim nema niektora z vas skusenosti.
Je to myslim kocik z novej kolekcie, ale uz by ho mohla niektora z vas vlastnit. 🙂

Ja hladam lahky, dobre skladny, sikovny sportak, viacmenej na leto.
Mam vyhliadnuty Moon Buggy Fit alebo Buggy Kiss, ale videla som ho iba na obrazku na internete. Paci sa mi na nom ze je lahky a da sa dobre poskladat a supnut napr. do auta.
Na drhuhej strane sa mi vidia male kolieska a trochu mi pride labilny, ale v reale som ho este nevidela, nemohla ohmatat a tak... 🙂
Poradte prosim ak mate skusenosti...hmmm?

krista
autor
9. únor 2008

Ahojky Saandro,
já ho viděla jenom v prodeji a vypadá moc pěkně 🙂 Víc ti nepovim 😅 A obávám se, že ani nikdo z holek ho tady nemá, my máme zatím hluboký kočárky a sporťáky ještě ze svých kočíků - Moon S4,S3 nebo Moon Ocean 3S, 4S 🙂

Třeba se ti ještě někdo ozve kdo ho má, taky bych o něm ráda věděla víc, mě ty kočárky pořád hodně baví 🙂

viona
9. únor 2008

Ahoj,právě kupuju moon buggy ( http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&se... ) Je moc hezký,skladný,a hlavně prostorný,vejde se do něj dítko až do 18 kil,zkoušela jsem s nim jezdit po prodejně(v terénu teda zatim ne 😝 😉 ) a v pohodě,jen tý trojkolce nevěřim,i když dle prodavaček by měla být taky stabilní,šla jsem radši do čtyřkolky.Už se na něj moc těšim,až ho vyzkoušim.Jo a taky má fajn nánožník,veprostřed na zip a docela velkej.Budu mít ten v hnědé barvě,ve skutečnosti je spíš trochu došeda 😵

navi
10. únor 2008

ahojky viono, tak platí stejně jako u ostatních, až ho budeš mít, tak nafotit a přidat do alba 🙂 Na ty golfky jsem fakt zvědavá, hlavně pak napiš, jak se s ním jezdí v terénu a tak....

saandra
10. únor 2008

cauki viona,
super ze si sa ozvala. A nezdaju sa ti tie kolieska velmi male?
Mne sa na nom velmi paci to ze sa da tak perfektne poskladat, je pekny a este ma aj super cenu. Ale stale vaham, musim najst nejaky obchod kde si ho mozem pozriet nazivo.
Daj urcite vediet ked ho budes mat, ze ako si s nim spokojna. 🙂

l.i.l.a.
11. únor 2008

spia s nohami nahor? a nemajú ich potom odkrvené?

navi
11. únor 2008

no odborník nejsem, ale myslím, že by tak musely být hooooodně dlouho, aby se jim odkrvily nožičky 😉 Už jsem tu i psala, že kamarádčin malý si dával nožičky na madlo k držení, když ho maminka položila a vyděla jsem tak v létě spinkat víc dětí. Asi by to nedělali, kdyby jim to bylo nějak nepřirozené a nepříjemné 😉
A před porodem jsem byla týden v nemocnici, kde ležela měsíc maminka na udržování a celou tu dobu měla nohy nahoru. Taky jsem se jí ptala, jestli se jí ještě neodkrvily, říkala, že nohy má v pohodě, akorát ji ničí nuda. Takže asi tak 🙂

krista
autor
11. únor 2008

No to snad ne 😀 Odkrvený nohy 😅

krista
autor
11. únor 2008

Novako, Yasmin kde máte fotky? 😒 ☹

navi
11. únor 2008

kris 😀 😀 😀
holky viděla jsem dneska v obchodě ten golfáč, ale bohužel nebyl čas ho prozkoumat blíž. No ale na prní pohled na mě udělal dojem moooc dobrý 🙂 Asi bych do něj šla, kdyby byl potřeba, ale já si počkám na kolekci 2009, oni ho ještě nějak vylepší 😉

zuzkagu
11. únor 2008

Ahojte, tak ja sa po dlhšej dobe hlásim s novými poznatkami o kočíkoch MOON. Al ej to iab môj názor. Pretože koľko ľudí toľko chutí. 😉
Nový model Moona - akonáhle som ho zbadala v obchode na prvý pohľad ma nadchol, videla som všetky farby. Ale hlavne sa mi najviac asi aj tak páčil ten čierny, je veľmi elegantný a dá sa všetko s ním kombinovať a vôbec mi nepripadá ta farba morbídna. Konštrukcia je, resp. sa mi zdá trošku vynovená, je viac taká matná a skladanie je tuším tiež iné. ALE!!! nechcela by som ho - ma tiež nedostatky a to sa zohľadnilo na cene. A to su tie kolieská. Mna osobne najviac zaujímali tie, pretože tiež som zvažovala rýchlo kúpu tohto a toho MOONa T3. A som n aoza rada že som sa dobre rozhodla. tento nový model má kolieska podľa mňa strašné. vôbec to nebude pružiť, budú sa tam zastrkovať malé kamienky a podľa mna to bude aj cítiť pri jazde že nie sú nafukovacie. Takéto kolieska sa skôr hodia na golfáče ako na kočíky s hlbokou korbou.. No ale zase tá flboká korbička sa mi zdala dosť priestranná, ale zase dosť aj mohutná a neviem akoby som sa s nou zmestila do nášho Renaulta twingo. Polohovanie zostalo ako pri strašej kolekcii.
Všetky farby sú ale pekné a žiarivé,mne sa teda páčili - farby.
No osobne by som radšej investovala do kočíka čo má nafukovacie kolesá, hlavne pre tie maminy čo byvajú na dedine a kde nieje upravovaná cesta.
No nový MOON BUGGY FITT, resp. KISS - oba kočíky sú fajn, líšia sa iba tými že jeden ma 4 a druhý 3 kolieská, farby sú tiež parádne. kamoška má ten zelený aj to taká žiarivá jabĺčková má dievčatkoa do toho dala červený fusak combi 3 v 1 a zmestil sa a vyzerá to fakt super). No ale osbne aj podľa vyjadrení kamarátky odporúča radšej trojkolku, pretože s tou 4koplkou sa bude zle manévrovať (mala predtým podobný cosato a rýchlo sa ho zbavila kôli tomu že sa s ním zle manévrovalo). Kočík je viac stabilny ako podľa nej Britax, da sa super polohovať. No je spokojnejšia. Ale kočík nieje určite do snehu, asi ho neukočíkujete.

Tak som sa trochu viacej vykecala zo svojích pocitou, prepáčte ak som Vás unavila, ak vás ešte niečo napadne tak sa pýtajte.
Zuzana

pipi1211
12. únor 2008

ahojte baby chcem sa spytat tych ktore mate alebo ste mali tento kocik ci vam vyhovoval a pod.... mne sa strasne paci a chceme ho kupit 🙂

pipi1211
12. únor 2008
pipi1211
12. únor 2008

a neviete kde by som si ho v ba mohla ist kuknut prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅

pipi1211
13. únor 2008

nik ho nema? 😕