Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
15. pro 2007

Všechno neni ta barva co chceš, ale já jsem taky ten kočík chtěla i za cenu toho, že budu muset koupit jinou barvu tak uvidíš sama 😉

krista
autor
15. pro 2007

Mimochodem tady z těchto stránek jsem objednávala já kočárek a když píšou že ho maji, tak ho maji - tomu věř 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4668681&tab=9

navi
15. pro 2007

zuzka k tomu polohování, já si taky myslela, že se v tom malý pohodlně nevyspí, ale teď už ho v tom sporťáku vozím a spinká snad líp, než když ležel 😉 On se tada dost zmírnil úhel té sedčky, když jsme tam dali deku a fusak a prckovi je v tom dobře. Jinak v autosedačce ti bude mimičo taky spokojeně spinkat a přitom neleží 😉
Jo a my máme 4 kolečka a zas tak špatně to nevypadá 🙂 , no ale každý má jiný vkus 😀
A jěště k té černé, někde sem četla, že je mýtus, že černá barva přitahuje sluníčko, prý ho naopak odráží, co je na tom pravdy nevím. A znám paní co měla černý kočár přes léto a nevybledl jí, jen na něm byla hned vidět každá šmouha od prachu, tak musela často čistit, ale jinak byla spokojená. Když už dělají černý kočáry, tak snad z materiálu, který je stálobarevný, já bych do toho šla, když se ti líbí 🙂

lukajda
15. pro 2007

Kris, já myslela spíš ty zloděje než myši 😉 Když jsem ještě chtěla černý, tak jsem měla v plánu Quinny. A k tomu polohování - taky si myslím, že to tak tragický nebude.

zuzkagu
15. pro 2007

Babuľky, dakujem za rady a typy, dakujem aj za netové odkazy ale polovička už nieje aktuálnych a tá druhá je bud mega drahá alebo už kočík nemajú. Chcem tú farbu zelenú pretože nevieme ešte čo čakáme tá farba je neutrálna. Teraz zase čakám na pooslednú šancu a vidím to celkom dobre tak som zvedavá ako to dopadne. Objednala som posledný kus od elinka.eu a už viac sa ani od nej objednať nedalo. Do kočíka som chcela investovať max 14000 tis Slovenských a tie ostatné sumy boli nad moju určenú hodnotu. No uvidíme ako dopadneme ak sa to nepodarí tak budeme mať z tej novej kolekcie asi ten čierny. už som sa stým zmierila. Môj muž už so mna infarktuje, že čo som schopná za kočík urobiť.
Zatim papa

krista
autor
16. pro 2007

Zuzi tak hodně štěstí 😉

krista
autor
16. pro 2007

Mimochodem to Děťátko jsi zkoušela? Tam ho fakt nemají? 😕

krista
autor
16. pro 2007

Aha tak jsem se dívala a fakt už ho nemaji, ale ten den co jsem sem házela ten odkaz (teď už nefunguje, protože ho stáhli) ho tam ještě měli, tak to je pech teda, měli ho za 9999,- což je hodně slušný 😒 😉

zuzkagu
17. pro 2007

Ahojte, tak mám kočík, príde mi v stredu, moja zelená farba s fialkovou, sa tešíííííííím 🙂 , kočík mali na sklade len 3 týždne a jasnačka že je nový so zárukou.Pani z net. obchodu bola veľmi milá, dnes som potvrdila objednávku a v stredu je tu a vyplatím ho v SK korunách. Dúfam že nebudem ľutovať.
Baby je fakt tá trojkolka stabilná, čítala som diskusie že trojkoky niesu také stabilné.
Bože ja už zošaliem, no už aby bol kočík doma. Tiež ho musím schovať niekam lebo naše bábo príde na svet až začiatkom júna. takže času dosť ale už som aspom vybavená aj pod stromčekom. 🙂
zuzana

krista
autor
17. pro 2007

Zuzi jak už jsem tu psala, tak jsem si vedle sebe postavila trojkolku a čtyřkolku Moona a zkoušela jsem stabilitu, rozhoupala jsem ho maximálně co to šlo a můžu říct, že stabilní opravdu je 😉 Manžel trojkolku nikdy nechtěl, ani já ne, ale než jsme ho objednali tak se nám nějak zalíbila a teď opravu nelitujeme 😉

Jsem ráda, že jsi sehnala, určitě budeš spokojená, dej vědět až ti přijde 😉

zuzkagu
17. pro 2007

DAkujem, upokojila si ma, doobjednala som gteraz ešte aj adapter, lebo máme už aj sedačku. Ked príde, nafotím ho

krista
autor
17. pro 2007

Super tak se těším na fotky 🙂 Kolik tam za ty adaptéry chcou jestli se můžu zeptat a kočík celkově vyjde na kolik jestli to víš v Kč?

zuzkagu
17. pro 2007

Tak kočík vyšiel na 9999 kč + 590 kč dobierka na Slovensko (dokopy cca 13575 sk)
adaptéry som síce objednala cez český šop ale platila som v SK tam ma aj s poštovným vyšlo na 695 Sk.
Som max. spokojná pretože na Slovensku stojí len kočík 15500 Sk + adaptér 690 Sk (všetko bez poštovného).

krista
autor
17. pro 2007

Zuzi tak to je opravdu slušná cena 😉 Když ty T3 přišly na trh tak jsem je viděla cca za 12,5tis. Kč takže jsi to dobře vychytala 😵

zuzkagu
20. pro 2007

posielam nejaké fotečky nášho nového kočáru, no ale bola fuška ho nejako dať dokopy a ešte mi zostali nejaké pásy a neviem kam patria. no a nakoniec som vôbec nevedela zložiť. musel zasiahnuť manžel.

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

som max spokojná

krista
autor
20. pro 2007

No super a co na něj říkáš? Stabilní je dost že 🙂 😵

zuzkagu
20. pro 2007

no jasnačka som spokojná 🙂

krista
autor
21. pro 2007

Tak doufám, že budeme stejně mluvit i až budeme ty naše prcky vozit 🙂

zuzkagu
22. pro 2007

Ahoj, prosím ťa a ako sa upevnuje nánožník na tú športovú konštrukciu alebo vlastne kde?

krista
autor
22. pro 2007

Zuzkagu nevím jak to tam budeš mít ty, ale u nás je to tak, že tam bylo toto 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

To se musí upevnit na sporťáku na záda a na ten zip vlevo se pak ten nánožník připne 🙂 Teda myslim 😅

krista
autor
27. pro 2007

Zuzi jak to dopadlo? Přišla jsi na to?

yasmin07
30. pro 2007

Holky, pořád váhám s moonem 4s 😉 tak by mně zajímalo, vy které ho už máte, do kolika měsíců se vám do hluboké korby vešlo mimčo? Já mám termín na přelomu března a dubna, tak si říkám, jestli se malá vejde do hluboký korby ještě příští zimu, to je asi v 8-12 měsících? Furt se mi zdá divný dávat tak malý mimčo do sporťáku, je to tím, že fakt nemám zkušenost 😒 Dokonce jsem začala váhat, jestli nemám sporťák koupit podle toho, jestli jde dát až do roviny, tak prosím poraďte 😉

krista
autor
30. pro 2007

Yasmin ahojky 🙂
Sice zkušenost nemám, ale myslím, že v těch 8-12 měsících už tam mimi stejně dávat nebudeš, uvidíš nakonec sama, to už jsou mimča dost aktivní, takže samo určitě bude rádo pozorovat okolí 🙂

S tím sporťákem je to různý, jsou tu holky co jim to vadí a holky co jim to nevadí, myslím, že ti moc nepomůžou 😀
A kdy chceš kočík kupovat? Jsem zvědavá jestli si taky nakonec koupíš Moona, to se třeba i potkáme 😵

lukajda
30. pro 2007

Ahojky Yasmin,
já si myslím, že 8-12 měsíční mimčo v té hluboké korbě nebude chtít být ani náhodou. Vidím to už teď, že Tadýsek neustále zvedá hlavičku a chce sledovat. Mám dojem, že déle než do začátku března ho v hluboké korbě "neudržím" resp. bude ječet, protože bude chtít vidět okolí....jinak info pro Kristu - zatím se do hluboké stále bez problému vejdeme a oprava kolečka byla super rychlá - do dvou týdnů byl kočárek zpátky a mám dojem, že jezdí ještě líp než dřív 😀

yasmin07
30. pro 2007

Kristo, já fakt pořád nevím 😒 Ale mám kámošky, co mají děti kolem 1 roku a v c těch uplně sklapovacíhc sporťákách na procházce spí, tak si říkám, že je to lepší. No, moon si mi fakt strašně líbí,tak se mi do jinýho nechce. Taky nechci kočár za 20 tis., to se mi zdá přehnaný 😒 Jakou budeš do moona kupovat sedačku, ta maxi cosi za 4 se mi zdá taky dost, i když je asi super.

krista
autor
30. pro 2007

Lukajdo ahojky 😵
To jsem ráda, že je všechno jak má být 🙂 Já doufám, že mi ten náš nebudeme muset reklamovat, máme ho přes ten net 😖 No člověk nikdy neví že, ale jsem ráda, že to vyřešili, kolikrát jsem četla že to neopravili nebo rozbili něco jinýho 😝 A co jste chuděrky dělali ty dva týdny? 😀

Yasmin máš pravdu že 4tis. jsou hodně, budu kupovat taky Maxi Cosi - jiná tam bohužel nejde, ale tuhle levnější variantu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9714392&tab=0

a dokonce jsem na MMB i objevila adaptéry na ní za 149,- paní si koupila omylem na Moona a oni maji Quinnyho takže jsou úplně nový 🙂

Přesně jak píšeš kočár za 20tis. jsem taky nechtěla a když jsem poprvé viděla Moona tak jsem měla ale pocit, že těm za 20tis. se skvěle vyrovná, tak bylo vyhráno 😵 A mimochodem můžu se zeptat jestli chceš rodit v Č.B.? 🙂

yasmin07
30. pro 2007

Krisot, tahle levnější varianta maxi cosi je super, taky o ní uvažuju 🙂 No, budu rodit v čb, z jč kraje je tu nejlepší neonatologická péče, kdyby něco (klepu na dřevo) 😉 A co se týká přístupu personálu, tak jsem slyšela, že se to hodně zlepšilo a kdyby někdo prudil, tak těch pár dnů se to přece vydrží.
🙂

yasmin07
30. pro 2007

Kristo, ještě se zptám, jakej je rozdíl mezi těma autosedačkama? Myslím rou dražší a levnější.