Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
9. dub 2008

Jinak já jsem si byla asi tak před čtvrt rokem Moona taky osahat a moc se mi ta nová kolekce líbí 🙂 Kolečka jsou fakt moc hezký jak jsou úzký a mě se líbily i barvičky oproti internetu víc 🙂

eva.konczynova
9. dub 2008

kristi, díky za odkazy, nevypadá to nejhůř.. ta zelená je možná trochu jiný odstín než to vypadá na netu, ale není nejhorší. Ten kočárek vypadá na tu cenu až moooc dobře pořád.

krista
autor
9. dub 2008

Evi mě se ta zelená moc líbila, je o něco zářivější než na této fotce 🙂
http://www.e-broucek.cz/images/sklady/Moon_08_d...

A já zelenou teda moc nemusim a tady by mi nevadila 🙂 A jak jsi se rozhodla, objednáš ho bez toho aniž by si ho viděla nebo ještě hledáš? To neni možný že ho nikde nemaji 😖

eva.konczynova
9. dub 2008

kristi já pořád hledám. Našla jsem dvě prodejny relativně blízko (do 60 km), ale tam už mají jen červené a čekají na zboží.. v té jedné nejdřív bude koncem dubna prý, v té druhé snad až začátkem června, a to už by bylo natěsno. Asi je o to zájem, protože mi paní říkala, že budou asi o 600Kč dražší, teď je mají za 8350,-. Ale to ještě jde. Jinak už jsem fakt naštvaná, připadá mi že jsme tady jak 100 roků za opicema, tady to je jen polské zboží v těch obchodech, hrůza fakt. Akorát teď nám tady mají otevřít v nákupním centru nový obchod, Babyexpert, tak mám naději že ten bude trochu o něčem jiném..

krista
autor
9. dub 2008

Evi no já si myslím, že tam u Vás je to právě všechno o tom Polsku 😖 No bylo by fajn, kdyby ho měli v tom Babyexpertu a když ne tak snad ho dodaji brzo do těch prodejen co máš do těch 60ti km, to jsou teda starosti, u nás je jen jeden obchod - Bejbycentrum a tam maji naštěstí kočárků že nevíš kam dřív skočit, ani projít se tam pořádně nedá 🙂

eva.konczynova
9. dub 2008

tak jsem dneska obvolávala prodejny, které jsou tady v Moravskoslezském kraji, snad jen v jedné měli ten červený, jinak nic a zatím nejsou skladem ☹ Nejdřív konec dubna, květen. Někteří mi řekli že mám počítat s vyšší cenou, kolem 9 tisíc 😠 Ach jo, no co mi zbývá, budu čekat 😒

eta
9. dub 2008

tak som si konecne dnes aj ja objenala Moona - verziu T4 sa taaak tesim 😀 je to fakt fuska ich zohnat

🙂 http://www.babydirekt.eu/moon-t-4-taska-nanoznik

zuzkagu
9. dub 2008

Prosím ťa a kde si si ho objednala, dúfam že nie odtial, lebo tá cena je šialená za T4 a akú farbu ja mám T3 zelenu a je to bohovský kočík, tiež som ho mala problém zohnať na konci roka.
Zuzana

eta
9. dub 2008

zuzka nie,odtial nie, len sa mi inde nedal tak zobrazit,objednavala som ho z Ciech z caryfuku a tiez zeleny 🙂 je krasny,uz sa tesim 🙂

zuzkagu
10. dub 2008

bože už som sa zľakla, tam som ho mala aj ja objednaný ale bohužial ho už nemali tak som objednavala od inakadial, ale tiež z čiech. V čaryfuku maju super cenu na tento kočík. Určite budeš spokojná.
Zuzana

krista
autor
10. dub 2008

Evi to je hrůza 😖 Jakto že se na ně tak čeká?! To jsou nervy před porodem co? To za mě to vyřešil osud, když jsem byla ve 23tt tak na ně hodili gigaslevu a velkej popis VÝPRODEJ tak strašně jsem se vyděsila 😀 Okamžitě jsme sehnali peníze a další den byl doma 🙂 Ale měla jsem strach ho kupovat takhle brzo, dobrej pocit to nebyl 😝

Eta super gratuluju 🙂 😵

eva.konczynova
10. dub 2008

No tak ten přelom dubna května ještě jde... dneska jsem byla v jednom obchodě přímo u nás v centru a tam by ho taky mohli objednat, skladem mají být právě duben - květen. A cena 8350,- tak snad to vyjde 🙂 Kristi, ty máš ještě malinkatou holčičku, v čem budeš vozit v létě v hluboké korbě? V nějaké dece, nebo tak? Je tam nějaká měkčí podložka v tom kočárku?

eva.konczynova
10. dub 2008

Holky, tak hlásím že jsem Moona sehnala! Ozvali se mi z jednoho obchůdku přímo v mém městě, že si ho stáhnou z prodejny v Jablonci, ale za cenu trošku vyšší - 8 800.. ale zase s tím komfortem že nebudeme už ho muset nikde nahánět a daleko jezdit, a to i v případě eventuální reklamace.. doufám, že nás nezklame, ale toho se fakt bojím minimálně 😉 Tak už jsem klidná 😝

zuzkagu
10. dub 2008

No super, gratulujem, určite budeš spokojná.
Z.

lukajda
10. dub 2008

Evi, to je super, že se to takhle vyřešilo.
Jinak já jsem si do kočárku ušila takovou měkoučkou podložku na to už jsem dávala jen plínku pod hlavičku a slabou deku. Na dně je měkká výplně - nějaká molitan potažený látkou.

eva.konczynova
10. dub 2008

no holky jsem fakt moc ráda. Ta paní v prodejně je fakt moc příjemná, slíbila že nám to všechno ukáže a vysvětlí jak to funguje až příjde, no a cena nakonec 8700 to jsem spletla 😅 Myslím že to je ještě úplně dobrý, někde už mi stejně v telefonu říkali že až je pak dostanou že už budou dražší. No už se nemůžu dočkat až bude doma 😵

krista
autor
10. dub 2008

Evi no teda to je paráda 😵 To je fajn, že jsi nelenila a všechno si to takhle obvolala, jsi šikula 🙂 Už se těšim na fotečky až ho dovezeš domů a na první dojmy 🙂
Koukám že Lukajda už ti odpověděla 🙂 Jj je to tam takový měkoučký, neni to tvrdý takže to mimi netlačí 🙂

karainnkaa
10. dub 2008

AHOJTE!Já mám už větší slečnu a tak sháním něco menšího líbí se mi moon golfky ale nevím,odkdy jsou vhodné malá totiž venku v kočárku spinká. M ÁTEE NĚKDO ZKUŠENOST S GOLFKAMA MOONKAMA!

zuzkagu
11. dub 2008

Karainnkaa - kamoška má tu buggy trojkolku aje velmi spokojná, Tamarka má 1,5 roka a spinká sa jej tam dobre ajs fusakom 🙂 . Inak golfáče su vhodné to je jedno aj aké asi tak od vtedy kedy vie bábo sedieť. Moja skúsenosť.
Zuzana

lukajda
11. dub 2008

Teda teď koukám, že píšu jak tatar...už se na mě ta MD začíná projevovat 😀 😀 😀
Evi, ta cena je super. Určitě budeš s kočárkem spokojená.

eva.konczynova
11. dub 2008

čaute holky, já jsem si taky jistá že budu spokojená, už aby tu byl 😀 Za kolik jste holky kupovaly adaptérky na Maxi-Cosi?

gimulka
11. dub 2008

ahoj holky, teď jsem si četla nějakou diskuzi na MMB a psali tam, že moon je moc tvrdej, je to pravda? Sakraš kdybych si to nečetla tak jsem v poho...

krista
autor
12. dub 2008

Gimulka jak tvrdej? Tomu moc nerozumím 😉 Jako ta podložka na ležení? Ta neni vůbec tvrdá a už kvůli páteři dítěte by neměla být ani moc měkká 🙂 Já mám stejně teď malou v takový dece ze který jde udělat i fusak, takže má měkoučko 🙂

Evi já ty adaptéry koupila za hodně dobře - 149Kč, měla jsem kliku prodávala je na MMB pani co se spletla a koupila místo na Quinnyho na Moona, takže nové nepoužité, nebyl na nich ani škrábaneček a jinak je normální cena tak kolem 500,- 😖

zuzkagu
12. dub 2008

Evi tie adaptéry by ti mali obejdnať aj v to obchode kde si si objednala kočík, opýtaj sa, ale budú až na konci apríla. JA na ne čakám už od decembra ☹
Zuzana

gimulka
14. dub 2008

Kristo já to pochopila tak, že je tvrdej jako při jízdě, že je asi blbě odpruženej nebo co...Ale nedám se zastrašit a stejěn ho koupím...

krista
autor
14. dub 2008

Gimulka no já bych neřekla, ale já mám ty nafukovací kolečka, nevím jak je to u těch nových víš 😖 Nezkoušela jsi si ho projet aspoň po tý prodejně? Jinak odpružení má 🙂
http://www.kocarky-shop.cz/upload/images/02475l...

lola11
14. dub 2008

Ahojte, tak sa aj ja pridavam do klubu - dnes sme objednali cierneho moona a k tomu cierno-zelenu tasku. Sa tesim kedy pride. Neviete kde by som zohnala zelenkavu decku? Az ho trosku ozivim 🙂 Pekny vecer.

gimulka
15. dub 2008

Ahoj holky, tak jsem to dneska nevydržela, skákla naproti do prodejny a objednala moonika, toho zelenýho. Bude teda až 28. května, ale kdybych ho prý potřebovala dřív, tak mi paní dá ten co tam má na ukázku...Snad budu spokojená...

krista
autor
15. dub 2008

Gimulka dobře jsi udělala, určitě budeš spokojená a jsem zvědavá jestli to teda vydržíš do té doby neporodit 😀