Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

zuzkagu
7. led 2009

Ahojte,
Miselin všimla som si že máš fusak kaiser ako si sním spokojná? mne by mal prísť dnes 🙂 a mam aj ten 3v1 od emitexu tak som zvedava ktorý je lepší, ale ten od emitexu sa mi šmýka dole s kočíka ☹ .
A ešte jeden dotaz baby, ako sa pripevnuje nánožník na športiak. ja ho tam neviem nikam pripnuť, to musím mať tú opierku na novy dole aby som to tam dala? poradíte?
Dakujem

misajk
7. led 2009

ahoj kristo. No je pravda, že brevi stojí 21000. Já jsem měla štěstí, že jsem ho sehnala přes známou za 15000 včetně autosedačky. A fakt je ta cena na něm znát. Prostě je bytelný. Nikde se nevyklá. Skládá se jedním cvaknutím. Ale to asi znáte všechny, když je Moon jeho polskou kopií, jak funguje. Moon jsem viděla v krámu a i když se mi líbil, tak když jsem na něj šáhla, tak jsem se lekla jak byl, jak to říct...šunt. Ale já jsem původně chtěla s4 od casualplay, na kterou jsem neměla ☹ ale strašně se mi líbil nejen designem, ale i provedením a materiálem. A v bazaru vůbec nebyli. Teď už jsou a teď bych vůbec neváhala. No nicméně v krámu mi pak kámoška řekla o Brevi ovo a že mi ho dá za super cenu, že je kvalitní. A měla pravdu. TeĎ už se ho ale chci zbavit. Mám golfky a malý byt. Leží mi tady korba a autosedačka a kvůli sporťáku mi o zabírá místo. Což je škoda, protože je krásný...

misajk
7. led 2009

reklamace. Mám dojem, že v černých ovcích říkali, že máte v případě reklamace ze zákona nárok na náklady spojené s reklamací a snad i na rezervní kočárek (nebo jen na jeho pronájem?) po dobu reklamace (tak jak je to u telefonů a aut) nevím ale, kde se pronajímají kočárky 🙂 .

mici11
7. led 2009

Ahojte babenky, chcem sa opytat, ked vam dietatko spi v sportovej casti kocika, je topolohovatelne a dost velke. Velmi sa mi tento kocik paci 😉 Odporucate mi ho? Dakujem

krista
autor
7. led 2009

Zuzka já ho tam mám jen zezpoda nasazený, ale pořádně vůbec nepadá, asi bude lepší když ti odpoví někdo kdo má T3, nevím jestli je to na všem stejný 😖

Misajk tak hlavně že ti slouží, já neměla ani na ten kočár za 15tis. 😀 S MM Jsme si řekli že se musíme vejít do 10tis., nakonec jsem sehnala výprodej za 9,9tis. + autosedačka Maxi Cosi + pláštěnky, deštník, moskytiéra a jsem na ceně cca 13,5tis. 😖 takže porodný v čudu 🙂

MIci nevím přesně jak to myslíš, polohovatelný sporťák je do třech poloh, ta nejnižší poloha neni úplně rovná, je to takový pololeh, ale dítěti to vůbec nevadí, ani ty sklopný nohy nevadí - teda nám ne 😉 Takže dobrý a vejde se mi tam Kristý v 10ti měsících s fusakem úplně krásně 😉

mici11
7. led 2009

Krista dakujem pekne, presne tak som to myslela, len som sa asi zle vyjadrila 😉 Potesila sa mi, lebo zvazujem nad dvoama kocikmi tak zhanam info. Este raz diky

miselin
7. led 2009

Zuzkagu s fusakom som veľmi spokojná, je z veľmi dobrého materiálu a je veľmi teplučký ale uvidíš keď ti dojde vieš 100ludí 100 chutí 😉 A akej farby si si kúpila, ja mám ten terakota a veľmi sa mi páči, lebo pôvodne som chcela červený lebo moje díte je ako správny býk zaťažená na červenú ale ho nemali tak som zobrala aj tento a som spokojná. 😀

miselin
7. led 2009

Gimulka v niektorých obchodoch ponúkajú aj náhradný kočík keď som dala reklamovať prvý krát tak mi požičali ale pri druhej reklamačke ho mali zrovna požičaný, tak si tam skús trebárs zavolať a uvidíš možno ti tiež nejaký požičajú 😉

krista
autor
8. led 2009

Miselin ale zapomněla jsi dodat, že ten kočárek co ti půjčili byl naprosto luxusní 😀 😀 😀

Mici tak ať ti slouží jestli se pro něj rozhodneš 😵

Holky kupte si někdo tu kolekci 2009 chci vidět fotky 😀

miselin
8. led 2009

Kristo už som na to aj zabudla ako sa na mňa všetci u doktorky dívali, keď počuli vŕzganie keď som sa s ním otáčala a tie mozoľe na rukách jak keby som zákopy pri dialnici kopala no hrúza 😀 😀 😀
A blahoželáme s Domčou k 10 mesiačikom 😀 😀 A bola si už u toho homeopata?

miselin
8. led 2009

inak tú novú kolekciu som ešte nevidela v ponuke v žiadnom obchode 😒Asi ich chcú predávať až v roku 2010 😖

zuzkagu
8. led 2009

Tak nám dnes pribudol k mooniku aj perego pliko krásnej zelenej farbe bubble green j s fusakom Kaiser, a ten fusak je superný. Ale superný bol aj ten emitexový, len sa mi zo všadial šmýkal 😒 . pre ten si príde zajtra maminka ktorej dnes doapdol sud pre osvojenie dcérky do opatery, tak sa teším.

miselin
8. led 2009

Zuzkagu kočík je veľmi pekný 🙂 Ja som tiež rozmýšlala či objednať emitex alebo kaiser, ale nakoniec zvíťazila cena a som aj spokojná, síce som nemala s čím porovnať iba s tým freelinom a ten sa mi teda vôbec nepáčil 😝

krista
autor
11. led 2009

Ahojky tak v ČR už se pomalu začíná nová kolekce prodávat 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=354113

A cena fakt dobrá akorát lidi asi ještě neví co od toho čekat tak se po něm tak nehrnou 🙂

Zuzka pěkný kočík 🙂

krista
autor
11. led 2009

A taky jsem si všimla že kolekce 2008 má už na sporťáku takovou stříšku, to je škoda že na to nemysleli i u kolekce 2007, tam prostě to dítě před sluncem neschovám, měla jsem koupenou černou stříšku od malvíku, ale manža jí na dovolený zlomil, protože s náma jela tchýně a táhla tolik věcí, že to tam MM neměl jak narvat a jak zatlačil tak to prdlo 🙄

zuzkagu
11. led 2009

No mne sa píči táto nová kolekcia moonikov. A baby dakujem , som rad aže sa Vá páči, ja som proste na zelenu nejako zaťažená 🙂

krista
autor
11. led 2009

Zuzka napsala jsi to pěkně 😀
Mě se taky líbí 😀

miselin
11. led 2009

Aj mne sa už začína celkom páčiť tá nová kolekcia, ale keď vidím tie ceny u Vás v Čechách tak mi je až do plaču, šak u nás stojí kolekcia 2008 okolo 11000sk záleží či je trojkolesák alebo 4 kolesák. Inak muž povedal, že kočík už prezúvať na štvorkolesák nebudeme 😀

krista
autor
11. led 2009

Miselin to jsem ráda, že jste spokojený, že jsi penízky nevyhodila za to trojkoleso oknem 😵
Ty ceny u vás jsou fakt hrozný 😖 já teď ale koukám na ceny kočárků třeba v UK a taky rozdíl ještě o pár tis. 🙄

miselin
11. led 2009

Kukla som ti do albumu a vidím, že už máš aj kočík obhliadnutý keby náhodou 😀 Je veľmi pekný a to sa dá potom z neho urobiť aj len pre jedno bábo, alebo to tak bude navždy, že pre dve ako kočík pre dvojičky? 🙂

zuzkagu
12. led 2009

božínku myslela som že sa mi PÁČI 🙂

krista
autor
12. led 2009

Miselin jj to jde odepnout obě dvě ty sedačky, když se to skládá 🙂
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41mGock1p...
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41eoZhuOT...

Ale jak je ten kočárek velký tak bych stejně pak koupila golfky nebo já ještě vůbec nevím, to jsou jen takový plány, já se vždycky pro něco zapálím 😝 akorát mi MM říkal, že bychom prodali Moonika a mě se moc nechce 😅 a Deniska mi poradila tohle:
http://www.babymarket.sk/obr/1700100.jpg

Je to o dost levnější a nemusela bych dávat pryč Moona, ale nevím no, je to takový ošklivý trošku 😅

Zuzka však my víme 😀

miselin
12. led 2009

No inak to čo ti poradila Denisa by sa aj mne viacej páčilo, lebo ak by sa vám podarilo zamiesiť teraz, tak by Kristý mala už skoro dva roky a aj tak by ti už moc v kočíku nevydržala a používala by si to aj tak skôr len keby si niekam potrebovala ísť, lebo keď by si šla na prechádzku tak ideš pomaly a nie moc ďaleko takže by to Kristýnke nemalo moc vadiť. Tuto u nás býva jedna mamina čo má deti do roka a ona ani nekupovala druhý kočík. Mala jej už začala akurát chodiť tak chodili len na také menšie prechádzky a keď potrebovala niekam ísť tak išla aj tak autom.
A to by sa ti ten Jané asi nezmestil ani do výťahu, že?

zuzkagu
12. led 2009

Krista, deniska ti poradila dobre, ale ked už bude mať malá cca 2 roky tak ti už enbude chceť sedieť velmi v kočíku, naša Ninka sa vozila v kočíku cca do 2 rokov. niekde na youtob (neviem presný názov) som vydela ako sa to pripína a odopína a aj skaldá a vyzeralo to uplne super. Ono to môžeš mať aj prinuté na kočíku a sedačku ku kočíku zloženú a zabera to málo miesta a mala ked bude chcieť naskočiť tak to len rouložíš a sadne a idete 🙂

zuzkagu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
autor
12. led 2009

Zuzka to skládání z youtube je tady:

https://www.youtube.com/watch?v=qA8vAmJqmNw

Já nechtěla dělat reklamu proto jsem hodila jen obrázek 😉

Když se zadaří tak malá bude mít přesně 1,6r. což je docela rozdíl přece jenom proti dvouletýmu dítku, já to řešim kvůli tomu, né že bych jí chtěla pořád vozit, ale když budu někam chvátat a malá se bude courat za mnou tak budu na prášky 😅 do výtahu se mi opravdu nevejde ten kočík, skládala bych ho 🙂
Já ještě nevím jak to všechno bude a snad by se podařilo kdyžtak sehnat to sedátko levněji koukala jsem že u vás je levnější než u nás, no uvidíme 🙂

Ještě se mi líbí tento kočík pro svou variabilitu 🙂
http://www.amazon.com/gp/customer-media/product...

Nahoře jdou překlikat fotky 🙂

miselin
12. led 2009

Kristo keď rátam ako rátam, tak mi to vychádza, že už by teda malo byť aj zamiesené 😀 😀 Držím palce aby Vám to vyšlo čo najskôr a nech je bábätko ako med 😉

krista
autor
13. led 2009

Miselin no kéž by 😀
Uvidíme no, ještě vůbec nezavrhuju že necháme Moona a budeme chodit péšo 😀 to je všechno strašně brzo rozhodovat 🙂
A jaká je teď Domča? Kristý řvala skoro celou noc a teď tu vyvádí 😔

miselin
13. led 2009

No tak držím palce. ja som už 3 noci nespala, Domča má zase bláznenie dnes som ku nej vstávala 14 krát a zakaždým som ju musela brať aj na ruky no hrúza a cez deň stále plače takže skoro také isté ako u Vás ☹ Už to neni normálne, že čím je staršia tým v noci horšie spí. Ale cez deň už býva omnoho lepšia už sa aj sama pohrá ale aj vtedy jej musím byť stále pri riti. Stále musí byť niekto pri nej 😒 Akurát už začínam prehovárať muža na ďalšie lebo ak mu to rozhodovanie bude trvať tak dlho ako pri Domči tak by som ho teoreticky do tých dvoch rokov aj mohla spracovať 😒

krista
autor
13. led 2009

Miselin no tak koukám, že je to to samé jako u nás a to do písmene 😲
Né že bych vám to přála, ale svým způsobem jsem trošku ráda, že v tom nejsem sama, jsem zvědavá co na ni řekne ten homeopat. Naše MUDr. říkala, že je neskutečně vzteklá... protože celou prohlídku vždycky prořve a to tam chodí i dětičky na očkování který ani takhle neřvou 😖
A třeba manža bude teď co se týče druhýho mimi povolnější, i když nevím když je Domča taky taková upištěná 😅 já se divim, že MM nakonec polevil, ale on polevil už v době kdy byla malinká, kdyby věděl, že bude takhle vřískat ještě v 10timěs. a konec v nedohlednu tak teda nevim 😅

A jak se vám kočárkuje? 😵