Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

bertica.h
23. led 2009

krista..je tam aj prehadzovacia rukojet na deme..čo je veľká výhoda.
aj sa super skladá.brzda je tam len ručná.toho sa trolinku bojím..ale je to zas pohodlné..na X landri v lete ked som mala šlapky som musela občas odbrzdovať rukou 😀 😀 😀

To,že je dema kopia nejakého iného kočíka mi vobec nevadí..ja si na také veci nepotrpím.a na orig.Bugaboo nemáme..a tento sa mi páči..asi by to ani bábenku neprekážalo 😀 😀

Krista..snád necceš isť do toho nového Moonu 😀 😉 😉

krista
autor
23. led 2009

Miselin korba jo, ale v kolečkách je rozdíl 🙂

Bertica nééé nový Moon ne, ale líbí se mi to jo 🙂 Spíš záleží na tobě kde bydlíte, zda tam bývají odhrnuté chodníky v zimě, jestli máte dobrý chodníky celkově, nepopraskaný ap. - protože ty malý kolečka udělaji svý 🙂

miselin
23. led 2009

Ale ak ti mám Bertica poradiť tak si nekupuj kočík s malými kolieskami v predu, lebo ja som si kúpila Moon s4 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... a tam sú predné kolieska tiež veľmi malé a vbehnú ti do každej pukliny čo je na chodníku a v snehu je to tiež dosť problém prejjsť s tým malým kolieskom. A videla som tu jednu maminu čo mala Quinn buzz http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... a ti poviem, že sa teda namakala. Ja som si potom dokúpila jedno koleso a chodí sa mi sním teraz super lebo ten trojkolesák má to koleso väčšie

bertica.h
23. led 2009

bývame v centre Brna..takže myslím že by to šlo..a ked tak kočík otočím a v predu budem mať tie veľké nafukovacie a v zadu malinké🙂)
ale až tak malé niesu ako sa zdaju na fotke..

krista
autor
23. led 2009

Bertica vím přesně jak vypadají, průměr je 19cm 😀

miselin
23. led 2009

Bertica ja som to nemyslela zle , že sa naň podobá mne to tiež neprekáža, len mne sa bogaboo moc nepáči preto tan smajlík vieš 😉

miselin
23. led 2009

Inak tá preklápacia rúčka je strašná výhra, teraz má malá také obdobie, že len maminka tak ju musím mať otočenú k sebe a takto by som ju otočila do sveta a keď začne pišťať tak by som si len preklopila rúčku a pohoda. A tak isto aj keď fúka alebo svieti slnko tak je to výhoda

ina.b
25. led 2009

Holky, já mám teď dilema, co s naším mooňákem. Malá už v něm být nechce, tak bereme ven golfky. Když chce ťapkat, tak ťape a já vezu, když nechce, tak nasedne do golfáče. Ale mooňák nám stojí v chodbě a vůbec nevím, co s ním. Prodat ho nemůžu, protože má rozbitou tu aretaci, z kopce to vibruje... 😖 Je sice ještě v záruce asi do září 2009, ale absolutně se mi nechce ho někam posílat do Kolína (protože jsme ho kupovali přes internet. obchod). Nemám to hlavně do čeho zabalit a vůbec do toho nemám chuť ☹ Asi ho odvezeme k manželovo rodičům na chalupu a necháme ho, třeba pro další děti v naší velké famílii 🙄

miselin
25. led 2009

Inab veď to skús reklamovať, možno ti to vymenia alebo poriadne opravia a môžeš ho predať. A ako sa ti chodí cez zimu s golfkami?No Adelka je šikulka keď si už tak pekne vykračuje 😢

ina.b
25. led 2009

moc sněhu letos není, tak se s golfkama chodí dobře. Malá spíš běhá, než jezdí 😀 Pořád o tom přemýšlim, ale nevim. Možná ho fakt schovám, brácha plánuje taky mimi, tak bych jim ho asi dala. Opravdu zatím nevim..

krista
autor
26. led 2009

Ahojky 🙂

Miselin pořád měníš fotečky, moc vám to tam sluší s Domčou 😵

Ino já bych ho taky reklamovala když ho nepoužíváte, zkus to, myslím že to za to stojí ☹

zuzkagu
26. led 2009

Ino aj aj už čakám kedy sa oteplí aby som vyšla von už z golfkami, pretože ten náš chcem reklamovať. Tiež mám rozbytú tu aretáciu, resp. mi odtial vypadol ten čudlík a teraz tá palička chodí hore dole 😒 a ešter aj to skladanie v klbe je povolené no a nakoniec som ešte prednedávnom zistila že aj polhovanie chrbátika nedrží dobre čo ma už rožčulilo úplne. Ja ho mám tiež cez net. obchod z čiech tak tam musím napísať že čo a ako ale tiež sa mi velmido toho neche.

miselin
26. led 2009

No akosi sa nám začínajú kaziť ☹ mi zatiaľ pohoda, dúfam, že už reklamovať nebudem musieť 😒
Kristo dík za pochvalu fotky, už by si nám mohla Kristulku ukázať aj ty aspoň na jednej 😉

ina.b
27. led 2009

Zuzkagu: tak to máme úplně stejný problém 😨 Ten špunt taky vypadl, ale nemá to na to klepání žádný vliv. Je to celý rozrachtaný 🙄

miselin
27. led 2009

Jééj Inab odkiaľ máš také krásne rámčeky na fotky? Adelka je krásnučká 😵 😵 😵

ina.b
27. led 2009

Rámečky si vytvářim v programu Zoner photo studio 9 a obrázky upravuju v programu Gimp 2 🙂 (jak se dělají digiscrapbooky)

ina.b
27. led 2009
ina.b
27. led 2009

více o úpravách fotek je tady v tomto tématu: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ina.b
27. led 2009

Jinak Dominička je také moc pěkná holčina 🙂 🙂 🙂

zuzkagu
27. led 2009

No tak aj sm včera písala do predajne a odpovedali ešte včera, teraz čakám na dresu kam to poslať tak som zvedavá čo mi stým urobia ale hlavne ako dlho budem na neho čakať.
Inak ja som s kočíkom velmi spokojná a normálne sa mi s ním nechce rozlúčiť a ísť už do športiaku ☹

ina.b
27. led 2009

Také ho mám ráda. Je krásný a pohodlný do terénů. A to ho budeš posílat celý? Nebo jen porouchanou část? U nás by asi stačila jen konstrukce. Ale i tak nevím, do čeho to zabalím. Krabici už nemáme 😕

miselin
27. led 2009

Díky Inab niečo poskúšam hádam sa mi podarí upraviť fotky ako máš aj ty 🙂 Ja keď som dala reklamovať kočík tak len konštrukciu.

zuzkagu
27. led 2009

JA ho musím poslať celý, lebo mám chybyčky krásy aj na športiaku, strášne mi vrźga strieška 🙂. Mne poslali kontak aj na slovenského dodávatela, resp. má zastupenie aj tu a to dokonca v BA, tak to není odo mna tak daleko ako keby som ho mala posielať do ČR ale najprv tam musím zajtra zavolať. ALe kočík nemusíš baliť do krabice stačí ak máš nejaký kartéon a priložíš z jednej a z druhej strany a pobalíš do bubliniek a polepíš paskou a pošleš ako balík s poistením a a ko krehké aneskladné aspom to tak je u nás.
Zuzana

ina.b
27. led 2009

Děkuji za tip. Zkusím se po nějakém balícím materiálu poohlednout. Ale nechám to asi až na příští měsíc.

lyzenka
29. led 2009

Ahojte

ako ste spokojné s Moon Buggy? (3 alebo 4)?

lyzenka
29. led 2009

haloooooooooo

zuzkagu
29. led 2009

Ahojky lyzenka - kamoška ho má a je s ním max spokojná, len si musíš na neho zvyknuť ked vyliezaš na chodník a tak. No podla mna je vhodný už pre také strašie bábence od roka vyššie. Kamoška v nom mala aj fusak emitex + nababušenú malu a v pohode sa zmestila.

lyzenka
30. led 2009

Ďakujem Zuzka...

...a ktorý je lepší 3 alebo 4 Buggy?

zuzkagu
30. led 2009

Ja osobne odporúčam ten 3kolkovy, pretože je tam v predu to dvojité koliesko, kdežto pri tej 4koke su tie predne kolieska také malé a všade zapadneš.
Zuzana

mi.mimi2
3. únor 2009

ahojte kočky neviete mi poradit zhanam kocik moon S 3cisto novy...a na slovensku ho uz nikde nemaju.....neviete ci ho maju niekde v brne???pretoze ho hrozne cchem......a da sa objednat len cez net a ja bych ho rada aj videla...za vase rady vopred dakujem