Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
19. únor 2009

No vlastne iba ten ping pong má dobrú cenu inak ten smile stojí u nás 16500sk tak ako aj modely T3, T4

krista
autor
19. únor 2009

Miselin to tam máte v Sk strašně předražené 😖
Já viděla Smile asi za 12,5tis. což neni tak strašný, to ten můj Moon taky leckde stál a určitě se časem bude dát najít levněji, Ping i Pong jsem viděla snad po 10tis., určitě tak za 9tis. což je lepší, ale Smile je hezčí 😀

Jo to s tou upištěnou 3 letou holčičkou je fakt super 🙄 říkala mi dneska jedna mamina, že u jejího kluka se to upravilo když ho dala do jeslí tak o tom silně uvažuju aspoň na pár dní, ale já myslim že by mi jí brzo vrátili, dneska jsme tu měli návštěvu a malá řvala a řvala a řvala a to jsem si myslela že bude hodná když tu budou děti, takže děti si hráli a já chovala a měla jsem telefon tak jsem odešla a ona málem zbourala barák, vůbec si s nimi nehrála... se z ní fakt picnu, prý to má po MM tak až potkám tchánovce tak se jich zeptám do jakýho věku řval, ale oni si nic nepamatují, tak od nich ani nečekám odpověď 😝

miselin
19. únor 2009

No to sa už oplatí objednávať z Čiech lebo teraz je strašne dobrý kurz, takže kebyže kupujem kočík tak určite idem do čiech.
Kristi u nás sa to pišťanie pri návštevách zlepšilo keď sme začali chodiť do Materského centra medzi deti, síce zo začiatku pišťávala, ale teraz sa tam aj teší a vždy tam vykrikuje po deťoch no sa jej tam strašne páči a vždy keď odtiaľ dojdeme tak sa ani nenaje a spí skoro 2 hodiny čo je teda riadny úspech

mi.mimi2
26. únor 2009

ahojte kočky
v prvom rade chcem poblahozelať kristy....sa tesším s tebou..
a už sme zohnali kočík moon s3 síce až z dolného kubína ale máme ho...som sa tešila ako mala.na moje prekvapenie je ešte krajší ako na obrázku..chcem sa ale spýtať ...baby ktoré máte už športovú časť to tam len tak nastrčíte a je to??žiadne podopretie ako na hlbokej časti???inak sa s nim ľahko manipuluje...a bola u mňa kamoška aj s malou a ta nechcela íst z neho von že kočik je jej a nikoho ineho...že bábo bude v jej 🙂 ďakujem vám za vaše rady...zatial sa majte krasne

miselin
26. únor 2009

Mimi tak ti prajem veľa kilometrov bez reklamačiek 😉 A tá športová časť sa tam len tak nasadí aj sa trošku kymáca ale vôbec to nevadí a minule som videla Quinny buzza tam sa aj vanička triasla. Ja som s týmto kočíkom spokojná, síce som ho dávala dva krát reklamovať ale to ja mám takú smolu pri všetkom 😀 😝

mi.mimi2
27. únor 2009

ahoj miselin...ďakujem a dúfam že to bude naozaj bez reklamačiek 🙂 tak som rada už som myslela že mi niečo neposlali... 😉 ale keď to ma byť tak ....tak sa teším.....a smolu občas mávam i ja.....takže pak ti dám vedieť čo a ako u nás.......prajem krásny dník......pa

krista
autor
27. únor 2009

Ahojky 🙂

Mi.mimi2 děkuji 🙂 A kdepak máme fotky kočárku? 🙂 No šup, koukej to napravit, těším se na ně 🙂
Jo jak jsi to napsala, ta sportovní část se tam jen tak šoupne a je to 😀 Já myslím, že je to to celkem v pohodě a to že se trošku kymácí určitě dítěti nevadí, ba naopak, s naší malou čím víc se třese, tím víc je spokojená 🙂 myslím, že ti nic nezapomněli poslat, neboj 🙂 já jsem teprve nedávno zjistila na co jsem dostala takovou vložku do sportovní části, až když jsem viděla na MMB jednu fotku našeho Moona 😅 no člověk i po roce objeví něco novýho 😅

Miselin ráda slyším že Domča je mezi dětmi hodnější, u nás to tak zatím nepůsobí, dokonce mám pocit, že se to horší mezi lidmi, bojí se že jí někdo ukradne nebo co, nesmí se k ní nikdo přiblížit a už vůbec na ní promluvit 😖

Tak se mějte pěkně Moonovky já zase nakouknu někdy 🙂

mi.mimi2
27. únor 2009

ahoj Kristi...no vytvorila som s pomocou všetkých síl album... 🙂 a dala som aj fotky kočíka zatiaľ len tak na rýchlo ale sľubujem že ke´d bude zase rozložený tak pofotím nanovo 😉 a ja tiež myslím že čím viac sa detičky trasú tym im je lepšie 😉 tak zatial prajem krasny uz vecer 😉

miselin
28. únor 2009

Mimi kočík je krásny 😵 😵

miselin
28. únor 2009

Kristo od dneška nabiehame na tú revaciu metódu v noci, lebo to moje dieťa je čím ďalej tým neznesitelnejšie ☹

mi.mimi2
28. únor 2009

miselin ahoj ďakujem dúfam ze posluži dlho dlho 😉 dnes nam prišla aj postielka tak sa vytešujem 🙂 prajem krásny dník...

krista
autor
28. únor 2009

mi.mimi2 krásně jsi nafotila i bříško máš hezké 🙂 Tak hlavně ať slouží a plno najetých kilometrů "bez nehody" 😀 🙂

Miselin já to udělala taky a už mi spí celou noc, tak jsme šťastný jako blechy, ale museli jsme ji přestěhovat do vl. pokoje, dokud byla s námi tak se budila po 45min., otřes, tak hodně štěstí 🙂

miselin
28. únor 2009

Júúj Mimi aj Kristo Vám normálne závidím to čakanie na bábätko a to všetko kupovanie a chystanie.... 😵 😵 😵 😵 aj segrenka čaká bábo v máji a sa už neviem dočkať sa teším ako by bolo moje 😀 😀 a muž o druhom ani počuť som z toho na prášky, zase budem musieť použiť donucovaciu metódu ako pri Dominike 😀 😀

mi.mimi2
1. bře 2009

ahojte kočky.
kristi ďakujem...no prave včera sme boli na svadbe bratrancovej a tam mi všetci zhodne povedali že to bude určite chalanisko 🙂 ževraj pri chalanoch je také bruško..tak uvidíme...
miselin...ja som tomu môjmu včera povedala že chcem aspom 3 detičky....sa chytil za hlavu 😝 a povedal že sa narobííííííííííííííííííííííí... 😉 no hej je to krasne chystat pre mimi veci... 😉 a neboj nič podĺa mňa ustupi a budete ma´t aj druhe 😉 a keď nie...Dominika pak poprosí keď bude väčšia že chce bračeka alebo sestričku 🙂 prajem krasny dnik

krista
autor
3. bře 2009

Ahojky 🙂

Holky představte si, že jsem po roce přišla na to jak využít na sporťáku stříšku plným způsobem, když tady kouknete na sporťák:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Tak mi to šlo vždycky jen do týhle polohy, buďto byla narovnaná ta béžová část a ta vínová pokrčená nebo naopak a včera jsem za to zabrala a najednou se celá narovnala a má to teď dvojnásobnou stínící plochu. Nevím jakto že mi to předtím nešlo, bylo mi jasný že takhle je to málo 😝 to je dobrý, zrovna když už v něm jezdit moc nebudeme 😝

Miselin ty jsi použila donucovací metodu? 😀 já jsem musela taky trošku přemlouvat, hlavně do toho prvního, to druhý - proto se rozhodl nějak sám, dokonce i maličko přemlouval on mě 😀 😅 Přeju ať manžel povolí 😵

Mi-mimi2 s tím bříškem nevím nevím 🙂 většinou to tak platí, ale já měla při Kristý břicho jednu špičku, slušelo mi to, všichni mě typovali na kluka co nevěděli co čekáme 🙂 Tak jsem sama zvědavá copak budete mít, hlavně aby to bylo zdravé že 🙂

mi.mimi2
3. bře 2009

ahojte
kristi no aspom teraz vidíme že človek sa učí cely život 😉 ale dobrá rada.... 🙂
no a stým bruškom....jasné prvoradé je to aby bolo zdravé a malo sa k svetu čo sa aj má na poslednom sone to lekár prepol na 3D a videla som tváričku...bábo je celé po tatovi 🙂 sa ale teším hlavne tomu že je zdravučké.a čo to bude uvidíme o pár týždnov ved už to neni až tak hrozne ďaleko... 🙂 tak vám prajem krásny dník.....

miselin
3. bře 2009

Kristo 😀 😀 😀 ale hlavne, že si na to prišla pri druhom to určite využiješ 😉 Ja som veru musela dávať všeliaké ultimáta už pri Domči, lebo muž to stále len odkladal a ja som chcela stihnúť 2 deti do tridsiatky síce o tom druhom som mu vtedy ešte nehovorila 😀 No a čaká ma to pravdepodobne zase ale to mi už potom Domina určite pomôže, keď ju nahovorím na súrodenca, možno jej spraví po vôli nie 😀 A aj mne každý tipoval len chlapca a nakoniec z toho vznikla Dominika pištiak 😀
Inak ste mi obidve trafili mená sa mi páčia aj Lukáško a Natalka a ešte aj Nelinka 😀

gimulka
4. bře 2009

ahoj moonačky..dneska jdeme vybalit sporťák, Filípek má 8 měsíců, sice nesedí, ale už se tam fakt mačká...snad se nám to podaří pěkně složit...

miselin
4. bře 2009

Gimulka tak to je Filípek šikula keď vydržal až do 8 mesiaca 😲 My sme v šporťáku už od šiesteho, lebo ju šlo rozdrapiť od jedu keď musela ležať 😀

miselin
6. bře 2009

Ahoj Mooňačky
chcem sa opýtať, že ako ste vyriešili to penové madlo na šporťáku, lebo hneď ako posadím Domču do kočíka tak hneď zakusne rovno do tej peny, tak nechcem vidieť ako bude zachvíľu vyzerať, lebo ona všetko okúše a poobhrýza 😝

krista
autor
7. bře 2009

Ahojky 🙂

Miselin já jsem to madlo připnula teprve včera 😀 a ještě jsme s ním venku nebyly, zatím jsem ho nepotřebovala, myslím že ho nebudu potřebovat ani teď 😅 jen to vyzkoušíme 🙂 ale snad do toho hryzat nebude, roste jí třetí zub tak bych se nedivila 🙄 😝
Neboj to druhý u vás určitě bude, věřím tomu 🙂 a kolik ti je jestli se můžu zeptat, když jsi říkala do 30tky? Vypadáš mladě to stihneš ještě nejmíň dvě 😀

Gimulka myslím že se skládáním nebude problém, uděláš "cvak, cvak" a můžete jezdit 😀

Dneska jsme byli v Bejbycentru tady u nás a zaujal nás Moon Buggy Fit 3 wheels, vím že jste tady kdysi někdo říkal na něj něco špatného tak by mě ty reference zajímaly, nám se fakt líbil, MM se mi do něj přímo zamiloval 😀

gimulka
7. bře 2009

Kristo tak jsme to zkoušeli složit, ale připadá mi, že se to nějak vyklá, jak tam nejsou takový ty dvě nohy jak byli u hloboký korby...ale když jsme ho tam dali tak to bylo dobrý. no nevím a taky mi se mi zdá, že v tom sedí jako v autosedačce (nohy nahoru a takový pololeh)...tak jsme to přehodili zase na hlubokou, protože malej řval a chtěl spát

krista
autor
7. bře 2009

Gimulka jj to se houpe, to je normální, neboj, dětem to vůbec nevadí, pokud nejsou nějak citlivý na pohyb, naše malá je za to naopak ráda, protože čím víc to s ní houpe, tím je radši a navíc to už teď ani nevnímáme, že by to s ní houpalo nějak moc.

Co se týče toho sedu ve sporťáku, Moon S bohužel funguje tak jako sklopná židle, tzn., že úplně rovně nikdy dítě sedět nebude a když ho dáš do lehu tak bude mít vždycky nožičky nahoru 😉 taky nám to nevadí 😉

miselin
7. bře 2009

Kristo ja mám 26 😅 No žiadna sláva, ale čo už 😀 😝
Gimulka ani mojej malej to vôbec nevadí, že má nohy hore keď spí a neboj až bude vedieť poriadne sedieť tak určite sa nebude opierať ale bude sedieť naklonený dopredu a držať sa madla aby všetko videl, neboj možno je to pre neho len taký nezvyk keď bol doteraz ešte v korbičke 😉

miselin
7. bře 2009

Mne sa strašne páčia tieto golfky ale tá cena 😝 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zuzkagu
7. bře 2009

Babuľky tak ja som už konečne poslala tu moju konštrukciu kočíka na reklamaciu. Kočík som posiela sem na Slovesnku a a oni si to potom vozia niekam do čiech, tak som ušetrila na poštovnom lebo kočík mama z net. obchodu v čechách.
No aj miuž jazdíme od 5 mes. v športiaku lebo do tej prenosnej tašky sa mi už nevošiel, lebo sme boli velikánsky 🙂
a teraz už sa voszíme cca mesiac v peregu pliku a tenje super.
Inak Krista kamoška ma ten Buggy trojkolesový a aje max spokojná. Mne by však vasilo že by sa nedala polohovať aj opierka na nohy, pretože mne napr. Ninka spávala v golfáči až do 2,5 roka ked sme behali po obchodoch. a ešte to vyskakovanie na chodníky, tak ana to si budeš musieť zvyknuť 🙂
Inak sa mi celkom páči,a le ja by som ho nekúpila. Ale všetko je vec vkusu čo na čo potrebuješ
😉
Tak držím palčeky pre dobru voľbu.

miselin
7. bře 2009

Zuzkagu tak potom daj vedieť ako si pochodila

miselin
7. bře 2009

Jéééj Kristo Krystýnka je už poriadna slečna a zajtra má narodky, že tak prajeme veľa šťastíčka a zdravíčka a konečne koniec plakaniu aby už mala konečne aj mamina kľud 😉

gimulka
8. bře 2009

holky díky za info..ještě jsem zapoměla napsat, že mi na tom sedí nějak divně ten nánožník, za co ho mám přichytit? a ta stříška je taky taková nějaká divná ☹

krista
autor
8. bře 2009

Zuzga já vím že to nemá ty polohovací nožičky, sama jsem si toho všimla, když je ta konstrukce jednolitá, ale zase jsem četla že to těm dětem nevadí a do 2,5 let jezdit nebude, to bude mít smůlu, bude se teď vozit cca 6měs. ani ne, pak se narodí druhý a Kristý bude muset chodit, max. se povozí v přídavném sedátku, pak budou golfky spíš pro druhý. Ale zatím je to těžký takhle rozhodovat, bůh ví jak ono to všechno bude 🙂

Miselin ta cena je fakt velká 😅 a co koupit třeba ojetý když se ti tak líbí? 🙂
Děkujeme za přáníčko 🙂 Zdá se to být lepší, ale nechci zakřiknout 🤐

Gimulka stříška nevím, tu máme docela v pohodě, aspoň už funguje tak jak má po roce 😝 a nánožník mám přichycený za ty boční tyče hned jak končí stříška, tak pod tím, ale mám to bez madla, s madlem mi to nějak nesedělo 😕 ono se asi nejdřív musí upevnit nánožník a pak madlo či co.