Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
29. dub 2009

Jééj Kristo vy už máte aj to sedátko k Moonovy 😲 neviem ako sa to volá 😅 ale Kristýnka v ňom vyzerá spokojne 😀 A vojdeš sa s tým aj normálne do výťahu, že sa to teda parádne skladá 😉 A vložku v kočáriku máte krásnu 😵 Ja mám zatiaľ len takúto http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... ale je to skôr len taká handra, vživote by som si ju nekúpila keby som ju videla naživo 😠 Ale mám v pláne si ešte nejakú peknú ušiť tak aj ja si Moonika poriadne vyparádim 😀 Ja mám kočík zatiaľ v pohode ťuk ťuk ťuk dúfam, že som si tie reklamačky už odbila na začiatku 😀 A tiež som zvedavá či mi kočík vydrží aj pre druhé 😝

krista
autor
29. dub 2009

Zuzka tak kdybych ho prodala aspoň za poloviční cenu tak budu celkem ráda, nemám na něm žádný reklamace, fleky, vady, jediný co by mohlo potecionálnímu kupci vadit jsou mírně odřená kolečka zboku od najíždění na chodníky (ale to má snad každý) takže uvidíme jak skončí po druhým dítěti 🙂

Miselin jj je to Revelo Buggypod Smorph, snad to půjde s tím pěkně jezdit, do výtahu se to určitě vejde, do 8. patra bych kočár netahala 😅 Ta vložka co máš ty je asi ta Emitex viď? Už mi někdo říkal, že je to hadr 😅 Ale tak aspoň něco 🙂

miselin
29. dub 2009

Hej je to tá Emitex a je to handra ale keď je v kočíku tak to nieje až také strašné ale aspoň si podľa toho spravím takže aspoň čosi 😝
A kukám ti do pasu a čo to nevidím 😲 tak to bude teda chlapček 😵 tak budete mať párik 😀 Blahoželám a nech je zdravučký a dobručký 😵 😵 😵
A ten buggypod je super musím to poradiť aj mojej sesternici lebo v júni čakajú bábätko a jej malá má 15 mesiacov a ešte jej nebehá tak by sa jej to veru zišlo

miselin
29. dub 2009

Zuzinka6 aj mne sa dral košík keď som mala zle rozložený nákup. ja som si košík posunula viac dopredu tak mi už teraz nešúcha. Pripla som si ho normálne vyššie o konštrukciu

krista
autor
29. dub 2009

Jo k tomu košíku jsem se zapomněla vyjádřit, to se nám taky maličko dřelo, ale neprodřelo naštěstí, je to teda jen malinko šoupnutý 😖

Miselin děkuji 🙂 jsem moc šťastná za to jak to je, hlavně že je zdravý, protože já mám už asi 16 dní neštovice a teď je má i Kristý, tak jsem se bála že ohrozíme dítě, ale prý je v pořádku 😵
No a co vy, koukejte zadělat na klučíka 😀 Co Domča už běhá? Kristý ani omylem 😝

Ten Buggypod je opravdu fajn, je to nejde na všechny kočárky, ale na většinu ano a já jsem ráda že jsme to narvali na ten náš protože na stránkách výrobce psali cosi o tom že budou potřeba koupit nějaký svorky, ale manža ten zvládne všechno 😀

miselin
29. dub 2009

Kristo 😲 😲 😲 Tak to je dobre, že to neprešlo na malého lebo to je nebezpečné, že 😲 Kristýnke prajeme rýchle uzdravenie a ani jazvičku 😉 Ja som chcela prvého strašne chlapčeka som bola normálne trošku sklamaná keď mi povedala doktorka, že to bude dievčatko 😝 U nás klasika nespí sa ani v noci a aj teraz mi tu trúbi pri nohe 😀 A behať sa jej tiež ešte moc nechce síce prejde už dosť veľký kus ale keď zbadá, že ju nedržím tak sa hneď hodí na zem je to taký maminkyn poserko 😀

krista
autor
29. dub 2009

Miselin tak to je fakt stejný u nás, teď se to ještě normálně zhoršilo ☹ nemůžu od ní fakt na krok, jinak spustí takovej ječák (a že jsem si vždycky myslela že řve šíleně nahlas tak tohle je dvojnásobný nejmíň 😝) nevím jestli ta separační úzkost nebo prostě další její osobní projev? 😅 Docela se těšim že když to bude chlapeček tak by mohl být i hodnější 😅 aspoň jako malej 🙂

A vy jezdíte teda pořád v Moonikovi? Chtěla jsem se zeptat koliik vlastně váží te sporťák, nevíš???

miselin
29. dub 2009

My sa ešte stále vozíme v Moonovi ale máme aj jedny golfky a aj taký starší kočík Graco ale ten máme len tak na záhradu. Ale mne sa aj tak najlepšie chodí s Moonom si neviem na tie malé kočíky akosi zvyknúť 😒 o tie golfky zakopávam a musím byť aj trošku zohnutá takže u nás to vyzerá, že budem s moonom chodiť ešte dosť dlho ale to len kvôli môjmu pohodliu 😀 A veru neviem koľko váži ale v pohode s ním chodím hore dole kopcom takže mne to nevadí a aj malá je ľahká váži len nejakých 7600g takže ja ho až taký ťažký nemám 😀

Aspoň budem u teba vidieť či je to naozaj tak ako sa hovorí, že druhé už zlé nebude 😀 Ale pri mojom šťastí budem mať druhé upišťané ešte viac 😀 😀 A Aj Domča je na mňa taká naviazaná ale iba keď som s ňou sama doma Keď je doma aj MM tak malá kašle na mňa ale keď som s ňou sama tak si nemôžem dovoliť sa na ňu aj nedívať alebo odísť z miestnosti tak to už vôbec nie 😠 to mám normálne doma teror 😅 😝

krista
autor
29. dub 2009

Miselin to se máš že je Domča lehká, to ti závidím, já když musím tahat toho skoro 11kg řvouna tak to je to cítit 😀
Jo malá taky miluje tatínka, jakmile přijde z práce, tak se nesmí najíst, umýt, furt "táta" a ruce natahuje, no tak mu říkám ať vidí jaký to mám já když neni doma 😀

Tak vám přeju ještě hodně naježděných kilometrů s Moonikem, když ti vyhovuje tak je to super, my od září zase přesedláme 😵

miselin
30. dub 2009

Tak držím palce nech ti vydrží ešte aj pre tretie 😀 😀 😉 A hlavne dobrý a rýchli pôrod a malý aby bol opak Kristýnky 😉

miselin
1. kvě 2009

Dnes som u nás videla Moon S6 http://www.sbazar.cz/img//big/47/2550147_3.jpg a hneď dva ma to normálne pomýlilo, som ostala v pomikove, že či sa náhodou nezačali zase predávať, lebo šak tie boli vypredané už keď som si ja kupovala kočík a vyzerali úplne nové ešte mali len vaničku takže tam boli maličké deti. A boli fakt krásne jeden oranžový a druhý tmavomodrý fakt peknučké 😵

miselin
1. kvě 2009

Ten oranžový bol takýto http://www.sbazar.cz/img//big/47/2550147_5.jpg a bol veľmi pekný hneď by som ho brala

krista
autor
1. kvě 2009

Miselin nestraš se třetím jo 😀 😅
Snad bude prcek hodnej, zatím je to její pravej opak 🙂

Tobě se ta S6 líbila? 🙂 Já ji viděla párkrát a mě to přišlo nějak moc těch koleček 😀

miselin
1. kvě 2009

Mne sa práveže páčila mne sa moc nepáčia zase 3 kolesové kočíky no a nakoniec ho mám no 😅 Len škoda, že som si tú trojkolku nekúpila hneď mohla som ušetriť 2000sk 😠
To ťa malý menej kope? Lebo vraj je to pravda, že keď je bábo v brušku aktívne tak je aj po narodení no a u nás to platí, lebo Domča neusedí ani 5 minút a stále musí zo sebou smíkať a sesternica bola zarovno somnou tehotná a ju malá kopala len sem tam a aj jej to zostalo doteraz, do tretieho mesiaca ju musela budiť aj cez deň na krmenie čo stále spala a aj teraz kde ju posadí tak tam sedí a hrá sa sama až kým nevyhladne 😀

miselin
1. kvě 2009

Inak má kočíklepšiu stabilitu keď má viac kolies, ja by som ho hneď prezula na tie 4 ale keď sú také maličké tak to nechám takto.Ale som mala jediné šťastie, že sa na tento kočík dá dať aj to jedno koleso lebo v zime by som sa nepohla s tými maličkými 😖

krista
autor
1. kvě 2009

Miselin ale já ti můžu říct že jsem si zkoušela jednou s tou S6 sjet a nebylo to nic moc, strašně špatně se mi tolik koleček ovládalo 😖 a je to hrozně široký 😲 určitě máš lepší tu trojkolku nebo čtyřkolku, věř tomu! 🙂

Jj malý nekope skoro vůbec, jen tak sem tam, aby se vědělo že je živej 😅 😵 Kristý kopala od rána do večera, dokud jsem ji neprosila ať už dá pokoj, že mě bolí břicho a spát mě taky nenechala 😝 No ještě se může malej rozkopat, ale byla bych ráda kdyby byl hodnej, ježiš jak já bych byla ráda 😀

miselin
1. kvě 2009

No vidíš to ma nenapadlo že tolko koliesok môže byť aj na škodu 😀 😝

A neboj malý bude dobručký už by kopkal dosýtosti keby bol neposlušný. Mňa Domča tiež vkuse kopala a keď ma nekopla 2 hodiny tak som už stresovala, že sa určite niečo deje 😀 Dokonca som u nej cítila prvé pohyby už začiatkom 16tt čo mi doktorka nechcela veriť 😀

krista
autor
2. kvě 2009

Miselin jj já jsem taky cítila první pohyby u Kristý v 16tt a manžel už v 17tt ji cítil kopkat do ruky 🙂 Malýho jsem začla cítit až kolem 17tt, ale pravidelně se rozkopal asi od 18tt-19tt (a to je to druhý těhotenství takže bych ho měla cítit dřív 🙂) no tak snad se to potvrdí a vyzkoušíme si jaký to je mít hodný dítě 😀 😅

Co se týče těch koleček, mě přišlo že každý chce jet někam jinam a prostě mi to nešlo, ale asi to bude na zvyku, každopádně ta trojkolka je opravdu něco jinýho, normálně už se těším až zase s Mooňákem vyrazim! 🙂

miselin
2. kvě 2009

Ja by som tiež chcela mať ešte jedno dobručké aby som si ho mohla poriadne vychutnať, lebo u Domči nebolo kedy keď nechcela spávať a len plakala to som bola stále vyčerpaná a vynervovaná, takže by som si to tiež rada zopakovala ale už radšej s dobrým mimi 😵

krista
autor
11. kvě 2009

Ahojky 🙂

Miselin a teď už nejsi vynervovaná? To jsi dobrá, mě ty nervy pořád lítají, čím je větší, tím víc se vzteká kvůli kravinám 😝

Jinak musím říct, že jsem o víkendu viděla prvně Moon Ping a Moon Pong 😵 Pong teda vypadal šíleně s těma čtyřma kolečkama nebo aspoň mě neoslovil, Ping se mi líbil, byl elegantní, krásnej 😵 Ale co je mi divný, že se úplně přestal objevovat v obchodech Smile, vypadá to jakoby ho stáhli a to je podle mě škoda 😨

miselin
12. kvě 2009

Kristo teraz ma väčšinou len vytáča 😀 😀 😀 Lebo tiež má maniere ako nejaká madam 😀

Inak to som si aj ja už všimla, že smile nikde nemajú a ten sa mi teda veľmi páčil 😒

krista
autor
12. kvě 2009

Miselin mě se taky páčil 😅 proto jsem se chtěla aspoň kouknout na fota na netu a nemůžu uvěřit tomu že už nikde není 😲 nemyslim si, že by o něj byl až takový zájem že by zmizel, spíš jestli ho nestáhli protože měl třeba nějakou vadu nebo tak něco 😖 škoda chtěla jsem ho vidět 😅 ale ten Ping vypadal fakt hezky, že na takový kolečka nejsem, tak se mi líbil 🙂

Já se těšim až ta naše holky z těch svých nálad vyroste, jestli se dočkám teda 😝

miselin
12. kvě 2009

Kristo ja už som prestala dúfať, že sa to niekedy zlepší, lebo už som sa takto upínala pár krát na niektoré obdobia a vždy to bolo len ticho pred búrkou, takže Domča bude asi pišťať až kým sa nevydá a nepôjde bývať preč 😅

krista
autor
12. kvě 2009

Miselin tak hlavně aby ji někdo chtěl když na něj bude taky takhle pořád řvát 😀 😀 😀 Dělám si legraci 😀 určitě se holky dobře vdaji 😵

No a co vy, pořád jezdíte s Mooňákem? 😅 a drží? Nebo už Domča ťape vedle kočíku? Nám se Kristý rozchodila 1.5. a od tý doby pořád "běhá" 🙂

miselin
12. kvě 2009

No to dúfam, že sa aspoň dobre vydajú, lebo také uvrešťané baby sa vždy dobre vydajú 😀 😀
My stále jazdíme s Moonom a zatiaľ dobre ťuk ťuk ťuk, ale máme aj golfky a aj taký starší kočík na záhradu ale ja aj tak najradšej s Moonom alebo potom pešo pred barák. Domča sa ešte nechce pustiť i keď už behá pekne aj sama len ona nevie padať tak ju radšej ešte držím za bundičku ale už by sa konečne mohla pustiť aj sama 😒
A blahoželáme Kristýnke k prvým krôčkom 😵 😵

zuzuliq
15. kvě 2009

Babulky mam jednu otazku, tiez zvazujeme kupit Moona, chcem sa opytat ci je nejak odpruzeny, ci je aspon trosku "cicikaci" Vcera sme v jednom obchode skusali Teutoniu a ta je uplne dokonala.. az na tu cenu. A vyhoda oproti Moonovi sportova cast sa da dat uplne do lahu. Nevadi to detickam ked v sportaku spinkaju hore nohami?

krista
autor
15. kvě 2009

Zuzuliq bohužel Moon neni ten typ houpacího kočárku, odpružený je, ale ne moc, jsou určitě víc odpružený kočárky, pokud ho chceš spíš do terénu 😉 Nožičky nahoru naší Kristý nikdy nevadily, v tom problém nemáme, ani to že neni houpací nám nevadí, ono když si na to dítko nezvykne, tak nic takového nevyžaduje 🙂

Miselin díky, to máte hodně hodně kočárků, můžete střídat 😀 no za chvilku taky vyrazíme s Moonem a hl. korbou jako za starých časů 😀

miselin
15. kvě 2009

Zuzulig a kolekcia 2008 a asi aj 2009 sú úplne minimálne odpružené cítiš každú nerovnosť chodníka a aj kamene. Keď by som mala ísť do Moona tak určite s nafukovacími kolieskami ako má aj Krista a Moon T3 a T4 sa dajú dať aj do úplného ľahu, len neviem či sa dajú ešte zohnať. A nemaj strach z kočíkov ktoré nejdu úplne do ľahu, lebo to detičkám vôbec nevadí veď ani v autosedačke úplne neležia a nevadí im to. Mojej malej to teda vôbec nevadí 😉

Kristo kočíkov máme síce dosť ale aj tak chodíme len pešo, lebo to moje decko nechce vôbec spávať tak sa aspoň takto unaví ☹ Nechce spať ani v noci a cez deň spí tak maximálne hodinu a pol a aj to je veľa 😖 Od rána behá a sedí možno pol hodinu za celý deň a aj tak nechce spať ☹
Dúfam, že teraz sa už malého uvozíš a bude ti v kočíku len spinkať 😉 Si pamätám keď sme ešte čakali tie naše baby ako sme sa tešili, že ich budeme voziť od jari až do jesene vkuse a oni nám v kočíku len revali 😀 😀 Mne bývalo normálne až niekedy zle keď som mala ísť s malou von, že ako to zase dopadne 😝 Tak snáď bude aspoň Lukáško dobručký 😉 A už ste pevne rozhodnutý nad Lukáškom? Inak je to veľmi pekné meno 😵 😵

miselin
23. kvě 2009
kapulet
24. kvě 2009

ahoj holky, potřebovala bych poradit, máme doma S4 už po jednom dítěti, ale už není v záruce. Chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost se servisem, myslím tím promazat zkouknout a tak. A taky nám už pevně nedrží bouda na sporťáku jestli to jde spravit. Vyplatí se vůbec investovat do servisu aby to promazali a zkoukli zda je vše OK ?