Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
21. srp 2007

Jé Emjee já hledala poctivně přes google, tak asi to nebylo zase tak poctivě 😀 😅

yasmin07
22. srp 2007

ahoj, taky se mi hrozně líbí moon s4.
krista: koukám, že jsi z čb, já taky 😉 docela by mně zajímalo, jestli se dá tenhle typ omrknout přímo v čb 😉

krista
autor
22. srp 2007

Ahojky Yasmin, myslím že jsem ho viděla v Puntanele v Igy, ale úplně jistá si tím nejsem, už v tom mám chaos a dřív jsem se přece jenom na to tolik nespecializovala 😀 😝

krista
autor
26. srp 2007

Tak jsem měla tu kliku a už jsem se s MOONEM osobně setkala, v Bejbycentru v Českých Budějovicích mají jenom tuhle látku:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...

Takže jsem neviděla přímo svůj vysněný modrý, ale zkoušeli jsme si to přehodit (korbičku -> kárku) a paráda, všechno je to lehce ovladatelný, rukojeť se dá dobře posouvat do různých úrovní, dobře brzí, ty přední aretační kolečka jsou úplně bombový, zadní jsou nafukovací, přední myslím plastový, ale neni to úplně takovej ten tvrdej plast 😉

Pak jsme byli ještě v Igy v Puntanele a tam ho mají v modré barvičce ale bez korbičky asi za 9tis. a nějaký drobný 😉

Takže on všude v těch kamenných obchodech vyjde na takových 12tis. - 13tis. 😉 Jestli to bude stále můj favorit a za pár měsíců, tak ho asi objednám přes net, je to hodně lákavý 😉

ina.b
26. srp 2007

Dobrý vkus 😉 Známá má také Moon a nemůže si ho vynachválit. My máme objednaný Moon T3, barva tmavo modrá http://moje-miminko.mimishop.cz/detail.php?zboz...
Měl by nám přijít v první polovině týdne, tak se už nemůžu dočkat 😀 Kočárek je prý docela lehký (co se týče hmotnosti), tak už jsem na něj moc zvědavá 😎

krista
autor
26. srp 2007

Jé Ina.b to je fajn, tak doufám, že se potom pochlubíš jak jsi s ním spokojená, přece jenom mezi nimi nebude až takový rozdíl 🙂

ina.b
26. srp 2007

Vyzkouším ho a dám vědět 😉

krista
autor
27. srp 2007

To budu moc ráda, škoda že se tu nenajde moc mamin, které Moona mají 😉
Ráda bych taky slyšela info od někoho kdo už to má odzkoušené v terénu 😀

ina.b
28. srp 2007

Dneska kočárek dorazil (pěkně rozloženej v krabici), takže jsem se vůbec nenudila a dávala ho celé dopoledne dohromady 😀 Musim říct, že je moc pěknej, stabilní a kola vypadají taky, že něco vydrží. Opravdu jsem spokojená. Trajdala jsem s ním po baráku. Jsem ráda, že má otočné kolo, protože se s ním snadno manipuluje. Zkoušela jsem variantu sporťáku i lůžka pro novorozence a vypadá krásně tak i tak. Prostě jsem z něj unešená a nejraději bych s ním už vyrazila do ulic 😅

Jinak kolegyně z práce má také Moona, který vypadá hodně podobně jako ten Tvůj (dvě kola velká a dvě menší). Používá ho od jara a zatím si nestěžovala. Myslím, že je spokojená, protože jsem ji viděla spokojeně trajdat po našich kopcích 😉

bobicek
28. srp 2007

ina.b, co keby si sa pohrala s fotakom a pekne nam kocik nafotila v plnej krase? 😉

krista
autor
29. srp 2007

Ina.b to ráda slyším, přesně takhle jsem si hrála já s Moonem S4 ale zatím jen v obchodě 😅 😀 Všechno to jde krásně měnit, je to super!!! 😵
A kupovala jsi si taky na ten tvůj autosedačku? 🙂

Fotečka by špatná nebyla 😵 😵

ina.b
29. srp 2007

Ahoj holky, ráda bych ho nafotila, ale hned jak ho manžel včera ozkoušel tak jsme ho zabalili do pytle a schovali do sklepa, jsme pověrčiví - (děláme, jako že ho v baráku nemáme, prý to přináší smůlu). Ale je opravdu na chlup stejný, jako na obrázcích z obchodu.
Koupili jsme ho v tomto obchodě: http://www.kocarky.cz/kocarky-moon.php

Měli jsme ho tam schovaný 2 měsíce, protože jsem se bála mít ho doma. S paní majitelkou jsem byla domluvená, že si objednají kočárek v uvedené barvě na obchod a pošlou nám ho poštou, až koncem srpna, případně v září. Položila jsem jen zálohu 1000 Kč a zbytek doplatila při převzetí dobírky. K tomu jsem objednala i pláštěnku na kočárek za necelých 500 Kč.

Autosedačku zatím nemáme. Prý se na kočárek dá přidat adaptér, na který se autosedačka zacvakne, ale to neplánujeme pořizovat.
Chceme jen obyčejnou na převoz autem tam a zpět. Nechci nechávat mimi v té sedačce moc dlouho, v kočárku se bude cítit určitě pohodlněji.

Jediné, co mě možná mrzí, že se k tomuto kočárku nedělá taška na rukojeť. Ale nejspíš by se k němu asi nehodila. 😉

krista
autor
29. srp 2007

Ina.b chápu já kočárek taky doma nechci 😉 Buďto bude u kamarádky nebo u babičky 😉

S tou taškou mě to taky mrzí, marně jsem pátrala na netu jestli se to dá sehnat, ale ona by tam asi žádná moc dobře nedržela, tak nevím čím to nahradíme 😲

No tak si počkáme až v kočíku budete vozit mimíse pak se pochlubíš co? 😵 🙂

ina.b
30. srp 2007

🙂 😉 🙂

krista
autor
7. zář 2007

Tak už jsem našla i jiného kandidáta místo Moona (levnějšího), takže pokud se tu neobjeví víc referencí asi budu měnit 🙂

petulka77
8. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem dočetla vaši debatu o kočárcích aten moon vypadá fakt skvěle, začínám o něm uvažovat.Hlavně se mi líbí, že se tam dá nacvaknout sedačka, to hodně využijem, přesunujem se autem denně, vozím syna do školy.
Ještě ině bych chtěla - můj syn miloval pobyt v autosedačce, měli jsme Chicco synthesis lux, fungovala i jako houpačka a malý v ní byl moc rád, když jsem vařila oběd, koukal na mě a byl jednoznačně spokojený, protože na mě dobře viděl a vůbec jsem neznala, že by si nějak vynucoval pozornost pláčem, že by chtěl nosit nebo tak...Fakt se nám osvědčila nejen do auta.Ten kočárek je ale bomba, jen přemýšlím, která barva by byla holčičí a zároveň krásná, protože ta bledě modrá je nádherná...

petulka77
8. zář 2007

Jo a kristo, jakého máš prosím toho levnějšího náhradníka?

krista
autor
8. zář 2007

Ahojky Petulko,

jako další náhradník se nám začal líbit Mikrus 🙂
http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint

Viděla jsem ho na vlastní oči v té modro-modré variantě (my jsme na tu barvu ujetí) a moc se mi líbil, ale ještě jsem netušila že má i otáčecí kolečka, tak jsem ho moc nezkoumala, kdybych to věděla, tak si ho víc projedu, ale ten obchod kde ho mají mám tady kousek, takže ještě není vyloučeno že si ho tam vyzkoušet dojedu 🙂

Líbí se mi ty variace, které nabízí, za tu cenu, je tam korbička, kárka, autosedačka (dá se také připnout na podvozek), spousta barviček (i když zůstaneme u modré 😀 ) pláštěnka stojí jen 150,- no je to hezký, četla jsem si o něm i v této diskuzi a nezní to špatně 😉 Jedna mamča je z hor a vychvaluje ho tam dobře 😵
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

No přemýšlím o něm, je to teď velký oříšek, Moon je úžasnej, ale Mikrus je taky krásnej, líbí se mi jak je stříbrně lemovanej, ale jsem zvědavá jak se s ním bude jezdit, Moona už mám prověřenýho a mimochodem jsem viděla tuhle variantu na vlastní oči a pro holčičku by se mi moc líbila 😵
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
nebo tahle:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...

Ještě jsem taky uvažovala o Moonu 6:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-6-1782/

Protože se mi tam líbí ta úžasná neutrální oranžová 😀 Ale už je tam těch koleček nějak moc 😀

krista
autor
8. zář 2007

Ještě musím reagovat na to lehátko, to neslyším poprvé že je to úžasná věc a jsem za to ráda, taky ho chystáme koupit 😵

petulka77
10. zář 2007

Ahojky Kristo,
díky moc za všechny ty odkazy a vyčerpávající odpověď. Asi jsem se zamilovala do moonu S4 v barvě béžová s vínovou. Ten Mikrus vypadá výborně, ale pro mě je moc těžký. Sice jezdíme každý rok do Jizerek, kousek od místa, kde bydlí ta paní, co ho má, ale ty dva týdny na horách nějak zvládnem a další léto už dáme malou do krosny a tatínek ji hezky ponese.
Prosím poraď, jak dostáváš ty odkazy tady do textu. Já jsem snad analfabet, nevím, jak na to. 🙂

krista
autor
10. zář 2007

Petulka, taky to vidím nakonec na toho Moona, dokonce jsem se divila, že mě do něj přemlouvá i manžel, kterej vždycky radši ušetří 😀
No Moon je prostě MOON 😵 Co si budeme povídat 🙂

Ten odkaz zkopíruju nahoře na stránce v poli Adresa, celý ho označím myší, dám CTRL+C, pak si najedu sem do psaní a dám CTRL+V
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
třeba jako teď odkaz na tohle téma 🙂

krista
autor
9. říj 2007

Haló, už nikdo nemá Moona???!!! 😲 😲 😲 🙂

petulka77
10. říj 2007

Ahoj Kristo,tak jsem dnes celý den dočítala diskuze - březnovky a chlapy a koukala jsem, zda něco nepřibylo tady, tak to mě mrzí, že pořád ne. Do toho Moonu S4 220 jsem se fakt zbláznila a manžílek mi jej schválil, ale dneska mě trošku nahlodala poznámka o provozu ve sněhu s těma malýma kolečkama.Tak se uklidňuju tím, že kdyby bylo sněhu moc, vyrazím se sáňkama na procházku a v centru určitě bude sjízdno.Nevíš prosím Tě, v tom děťátku, kde ho maj za těch 9999, je k tomu i ten nánožník na sporťák, nebo za kolik by sedal dokoupit? Určitě ho pak budem potřebovat, tak v listopadu budou mít Ti naši prckové 8 měsíců, do korby už se nevejdou, takže nánožník na sporťák bude třeba...Ty jsi tak zběhlá, tím že seš chudinko doma furt opuštěná, to já mám opačnej problém, nevím kam dřív skočit a nemám tady na to drbání čas. Akorát dneska jsem byla celej den doma, protože mi bylo fakt docela dost blbě.Chytly mě záda tak, že jsem nebyla vůbec schopná chodit...Tak jsem si vás aspoň přečetla...

krista
autor
11. říj 2007

Ahojky Peťul 🙂
Ty jsi blázen že dočítáš, já to všechno nestíhám 😀 i když to vypadá že jsem pořád tady, občas taky něco udělám 😀

Co se týče Moonu, variantu 220 jsem taky viděla na vlastní oči a je fakt moc hezkej, na něm jsem si zkoušela jak se bude ovládat apod. 🙂 Kdybych nechtěla kočík zachovat pro obě budoucí děti, tak bych si ho taky vzala, protože těžko říct, jestli budu mít kluka nebo holku, tak volíme ten modrej, snad to nebude tak pohoršující, když bude holka v modrým kočárku 😀
No vidíš ani mě to nedošlo s tím nánožníkem, obávám se že v tom děťátku k tomu není, to by to tam určitě vypsali 😉 Někdo ho zdarma dávaji, jenže tam si zase musíš dokoupit korbu a adaptéry to jsou nejmíň 3tis. - tolik za ten nánožník chtít nemůžou 😉 Ale já když jsem se byla dívat v obchodě (na Moona) tak ho měli k tomu, takže teď jsem z toho jelej 😉
Tak jsem se dívala a nikde jsem nenašla ten nánožník prodávat zvlášť, takže si myslím, že ho k tomu dát musí, dalo by se říct, že je to součást sportovní sedačky, tak snad 😉

Jinak o zádech mi nemluv ... ty mě taky chytaji čím dál tím častěji a třeba i v noci ve spánku, to je hrůza!!!! 🙄

A kdyby jsi chtěla juknout, Moon už má novou kolekci na rok 2008, moc mě teda nenadchli barvama, manželovi se líbí jen černá (což mi přijde pro dítě smutný) ale konečně jim došlo že by mohli dělat na kočárky i tašky. Ale že by se třeba pochlubili jak vypadá hluboká korba to ne. Pak taky v ceně je sporťák, hluboká korba, nánožník, což je slušný 😉 Ale třeba za přebalovací tašku potom chtěji asi 1390,-
http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=23...
http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=23...

Tak jsem tě zahltila informacema 🙂 Byla bych ráda, kdyby se nám ozvala konečně nějaká spokojená maminka, ale co se dá dělat 🙂

petulka77
11. říj 2007

No, to já taky, právě čekám a koukám sem, ale zatím furt nic☹
Napsala jsem dotaz na ten nánožník do toho děťátka,tak čekám na odpověď, protože fakt tam vypsanej není.Na tu novou kolekci jsem koukala včera, jak jsi ten odkaz nechávala v březnovkách a ty barvy mě teda vůbec nenadchly, spíš zklamaly a rozhodně teda musím sehnat tu 220, nebo ten, co máš vybranej ty, ty dva jsou fakt nádherný a ty nové se mi vůbec nelíbí, protože jsou jednobarevný. Viděla jsem tady na živo na ulici v Ostravě jet ten tvůj oblíbený oranžový S6, vypadalo to hezky, až na ty kolečka, je to fakt překolečkováno.Ty nové tašky jsou sice fajn, ale vážně předražené, to by mi doma neprošlo, takže si nechám zajít chuť☹, ale to neva, hlavně, když seženu tu 220. Problém je, že tady v Ostravě nemám šanci je v žádnym obchodě vyzkoušet, všude jsou jen na objednávku a na živo mají jen ty drahoty - Casual Play, Quinny a Chicco Trio. To Chicco má výhodu v tom, že je v ceně i autosedačka, ale barvy mi taky nevyhovují. Hezké barevné kombinace jsem našla u Roanu, ale ten zas má sice krásné klasické hluboké kočáry, ale pak tam musíš dát rtu sportovní sedačku a to se mi zas nelíbí na tom podvozku. Ale sedačky k tomu jsou dát taky a nejsou drahé.Já fakt nevím. Uvažuju se zajet podívat do Polska, kdyby tam tak měli toho Moona...
Holka v tom krásným modrým kočárku by určitě byla v poho, je to taková baby blue. Černej kočár je sice elegantní a hodí se barevně ke všemu, ale mně to vždycky přijde jak pojízdná rakvička, hlavně v létě v tom ty děti musej bejt uvařený, si to představ, spát v černým stanu🙂)
Jo a kdybys zjistila, kde je nejlevnější to lehátko s medvídkem Pú, tak mi dej prosím vědět, protože já na něm a jeho kamarádech doslova ujíždím. Je mi 30, ale skříň mám zevnitř polepenou nálepkama a Medvídkem Pú a spol. a všichni si už ze mě dělají srandu.A loni jsem k Vánocům synátorovi koupila velkého plyšového Pú, ale všem bylo jasné, že jsem ho koupila spíš kvůli sobě. prostě jsem neodolala...

krista
autor
11. říj 2007

Peťul, ty jsi mě teda pobavila 😀 😀 😀
No nevím, jestli jsi někdy kukla k nám do tématu Chceme být a jsme těhotné v roce 2008 nebo dřívější Plánovalky ... ale tam je Mmmateska a ta zase ujíždí na prasátku z Medvídka Pú, ale šíleným způsobem, řekla bych že si teda můžete podat ruce, kukni k ní do alba 😀 Takže ty máš v peněžence místo fotky manžela a synka, fotku Medvídka Pú jo? 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Tý hýbající se obrázky jsem jí tam dala já, protože vím že tohle jí fakt udělalo radost 🙂

Přesně totéž si myslím o té kolekci 2008 😉 Černá jako rakvička a pro mimi je to zbytečně smutný, je hezký když je mimčo v zářivých barvičkách nebo veselejších 🙂 Ten Moon 6 se mi líbí protože má oranžovou barvičku, jinak těch 6 koleček fakt už nemusim 🙂 A já mám spíš problém sehnat v Č.B. modrej, viděla jsem ho jen v nákupním centru IGY, ale tam je to takový malý a prodavačky na tebe moc koukaji, v tom Bejbycentru (co je tu největší obchod) maji právě tu tvou barvičku a je opravdu krásná a ovládají se parádně, ale sama si to musíš vyzkoušet, neříkej že v Ostravě ho nepotkáš?! Nemáte tam třeba Puntanelu nebo Pompo??? Žádný větší hračkářství kde by měli kočárky?? No to je škoda a přitom bych řekla, že je Ostrava možná větší než Budějovice 😲

To lehátko zjistim (myslíš teda přes net viď) a určitě bych ti sem hodila odkaz nebo do IP, my do něj půjdeme taky, takže čím levněji tím líp a s kočárkem jsem to řešila stejně, hledala jsem, dokud jsem nenašla nejlevnější 🙂 Když na to má člověk čas tak proč ne 😉 A samozřejmě k tomu přičítám i poštovný a srovnávám konečnou cenu 🙂

Jinak mi prosímtě dej vědět jak jsi pochodila s tím nánožníkem, to se mě bude samozřejmě taky týkat 🙂

erika1983
11. říj 2007

to mas stastie my sme za podobny vyhodili 18. 000,--Sk

krista
autor
11. říj 2007

Erika jak to myslíš vyhodili???? Byl na prd a co to bylo za typ?? ☹

erika1983
11. říj 2007

nebol na prd, ale ked pozeram ze ty ho budes mat za 10.000
som s nim spokojna je to znacka nurse daco od jane