Máte zkušenosti s kočárkem Peg Perego Pliko Mini?

saaralota
26. bře 2013

Ahoj, vybírám golfky a padlo mi do oka Pliko mini (např. zde http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-pliko...). Můžete mi napsat, jaké s ním máte zkušenosti, jaké vidíte jeho výhody, nevýhody...? Jak se s ním jezdí na městské historické dlažbě, po trávě, po lesní cestě...? Dá se na něj pověsit přebalovací taška, aniž by se převrátil (tím jak je sám lehký)? Líbi se mi, že je hodně lehký a skladný a zároveň vypadá pohodlně a prostorně. Díky za vaše názory a zkušenosti 🙂.

saaralota
autor
26. bře 2013

Najde se někdo, kdo by poradil? Díky 🙂

saaralota
autor
29. bře 2013

Opravdu nemáte nikdo Pliko Mini?

lucyjanek
31. bře 2013

Ahoj, já mám Pliko, jezdila jsem s ním celé léto/podzim. Malýmu je 20 měsíců (84 cm, 10,5kg) a krásně se tam vejde a má hodně místa. Je lehoučkej, v pohodě to s malým zvednu i do MHD nebo vynesu do schodů. Kolečka samozřejmě rachtají - jako si myslím, každý golfáč s platovými kolečky (i když píšou, že jsou pogumovaný - jako je to taková ta tvrdá guma), ale jezdila jsem s ním po kostkách v centru Prahy, přes louku a vůbec jsem s ním neměla nikde problém. Na to, že má rozdělenou rukojeť tak ho ovládám jednou rukou. Je super polohovací, takže malej v něm spokojeně spinká. A tašku na něm samozřejmě vozím, když je v tom malý (i když leží) tak se to nepřevrací), ale když ho mám hodně naložený (moje specialita) a malý v něm není tak by se nejspíš převrátil - ale ještě se mi to nestalo. Jediný co mi na něm vadí je, že ty puntíky nemůžu už ani vidět 😀 Dám si do něj ušít nějakou vložku 😀

saaralota
autor
1. črc 2013

Přidá ještě někdo svůj názor, zkušenost...? Díky 🙂

mimo85
12. pro 2014

Parádní lehký kočárek. Snadno se složí i rozloží. Do města mi vyhovuje nejvíc ze všech, které jsme zkoušely.

majavcelicka
1. črc 2015

@lucyjanek Všimla jsem si, že jsi měla nebo máš pliko mini - můžu jen dotaz? Hodně o něm uvažuji, ale vadí mi stříška, že není moc polohovatelná - když spinká mimi nesvítí mu sluníčko do obličeje - nebo dá se stříška nějak nahoře odpojit a více napolohovat? mockrát děkuji.