Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

dracek
8. lis 2006

Ahojky, najdou se tady maminky, které mají kočárek quinny buzz s automatickým rozkládáním, jak jsou s ním spokojené? Nás tenhle kočárek hodně zaujal, ale dozvěděla jsem se, že díky tomu rozkládacímu systému jsou i poruchové. Tak teď zvažujeme, jestli do toho jít anebo si objednat raději speedy SX, který je bez automatiky...

tija
9. kvě 2007

Ahojky až dneska jsem si přečetla tvoji otázku,tak se chci zeptat,pro jaký kočárek jsi se rozhodla.J8 mám Quinny Buzz,ale mám jen 14 dní,tak doufám,že s ním budu spokojená. 😝

caira
26. říj 2007

tak doufam, ze tahle diskuse by se mohla zase rozjet, nebot i my mame v planu poridit nasi holcicce quinny buzz, takze doufam,ze v tom tady nebudu jedina a majitelky buzze nam prihodi svou trosku do mlyna 🙂

caira
27. říj 2007

nikdo? to tady na konikovi fakt nikdo nema quinny buzz????

elly
28. říj 2007

Ahoj Cairo,

tak my mame buzz. Koukni do alba. No, je to mooc pekna kombinace, ale je pravdou ze to hydraulacni rozklapeni nekdy pekne leze na nervi. Je to vetsinou kdyz ho zklopis a spatne chytnes, tak se zacne rozklapet zpatky. 😠 Jinak ti da chvili zabrat, nez se naucis sama bez pomoci se vsema nasadama zachazet. Nez se to ochodi..je to fuska. Ale jinak jsem s nim nad miru spokjena 😉

caira
28. říj 2007

elly, ja totiz cetla nekde recenzi, kde si maminky stezuji, ze jim to nekolikrat skriplo vazne zle prsty, prave to otvirani..jedna dokonce skoncila v nemocnici na chirurgii pac ji to prst skoro rozmackalo..tak me to docela vydesilo... 😖

bihan
29. říj 2007

Buzz som používala u mimča, o ktoré som sa starala a práve kôli tej hydraolike sme nakoniec kúpili Speedi. Je fakt, že chvíľku trvá, kým sa ho naučíš skladať a ten systém držania tlačidiel na oboch stranách je pre mňa dosť o držku 😅 Prsty som si síce do neho nepricvikla, ale párkrát sa nám stalo, že sa kočík otvoril sám, keď sme ho chceli vybrať z kufra (neviem, či tam nebola pokazená poistka, ak vôbec nejaká poistka je). Inak rozmermi je super (kratší než Speedi)a veľkou výhodou je sedačka, ktorá sa dá otočiť aj v protismere jazdy 😉
No a ešte mi trošku vadilo predné dvojkoliesko - pri dlhšom používaní trošku hrká, keďže nie je nafukovacie.

caira
3. lis 2007

bihan, pojistka tam ma byt, my se na nej byli vcera koukat v mothercare tak nam ukazovali i jak ho slozit a rozlozit a take nas upozornovali, ze az ho slozime, tak nezapomenou na pojistku proti samovolnemu otevreni. No snad prezijeme se vsemi prstiky 😀

nikka.vo
3. lis 2007

holky, já mám Buzze a kvůli tomu, aby se vám nerozkládal, kdyžho vytahujete z auta, tak pod rukojetí je takové očko, které je na silnější šňůře která se dá trochu vysunout a to při složení zaháknete u kolečka na takovej kolík. 😉

Já jsem jinak spokojená, jediný co, tak začal brzo vrzat, ale stačilo ho v místě toho pístu (u toho středového kříže) namazat a občas to zopakovat.

Jinak všechn funguje jak má. Máme ho půl roku 😉

lenys
3. led 2008

ahojky maminky chtela bych se zeptat na quinny buzz jak je polohovatelny? taky se mi libi i starsi typ roku 2006...mame 3 mesicniho chlapecka a kutim nad tim kdy ho budu moci dat do golface a taky jestli je u buzze nejaky nanoznik nebo tak neco, co ho bude chranit pred zimou.....
dekuji 😉

nikka.vo
27. bře 2008

Zuz, seš hodná že hned téma zamkneš 😉 😒 ... ale třeba na tohle téma půjde ten kdo má buzze, ale těžko poradí sylvar jestli koupit speedy, když nemá zkušenost.A proč sem půjde někdo kdo má speedyho 🙄

Vždycky uzamknete téma, ale tam má zakladatelka malou šanci, že jí někdo poradí, protože se to v hromadě příspěvků ztratí 🙄

ach jo...

jjp
8. dub 2008

lenys sporták u buzze má pouze 2 polohy, první, že mimi je v pololeže a druhé v sedě. Nánožník buzz nemá, dokupuje se zvlášť fusak přímo na buzze a stojí něco kolem 2 tis. Já buzz mám a jsem s ním v celku spokojená, skládání ani rozkládání mi nedělá problém. Velmi oceňuji, že je to snad nejlehčí kočárek na trhu. Dobře se mi s ním cestuje jednoduše vytáhnu podvozek z kufru, rozevřu a nacvaknu autosedačku atd. 🙂
Myslím, že buzz je rozhodně lepší než speedi, protože speedi nemá mantinel před mimim.

caira
13. kvě 2008

ahojky, tak sportak ma tri polohy, ne dve a nanoznik k nemu mame normalne v zakladni sade.. Musim rict, ze zatim jezdime s korbou ale jsem spokojena az na drobnosti, jedine co me nastvalo, ze jsme uz dvakrat pichli kolecko a taky, ze nam kocar zacal skripat { ale to bylo adapterama a nasazenou korbou} takze jsem to jen promazala a uz je to bez problemu. Jeste jsme si k tomu poridili quinny zapp protoze s autosedackou je to lepsi na kratke prepravovani - treba nakupy nebo cestovani po letisti atd protoze konstrukce je desne malicka a skladna, buzz ma kontstrukci dost velikou i kdyz je slozena. ale jinak jsem spokojena, je to super kocik

sylvar
14. kvě 2008

já o buzzovi přemýšlala,ale v obchodě jsem do něj posadila 10měsíční dceru a zdála se mi v něm nějaká nacpaná.Zvolili jsme speedy a je bombovej

caira
1. črc 2008

je fakt, ze sportak je takovej drobne vypadajici, co? trosku ted lituju, ze jsme nesli do Jane 😀

nikka.vo
1. črc 2008

Tak mě se NEZDÁ, že by syn byl v Buzzovi nacpanej a to má 11kg 😕 ... na šířku má ještě dost místa a na výšku taky a pokud by povyrostl, tak se dá stříška povytáhnout o dost výš, takže nebude mít hlavičku natlačenou na boudičce 😉

nánožník šije například jedna šikovná paní na mimibazaru 😉

nikka.vo
1. črc 2008

a tušim že polohy má tři, když je sedačka ve směru jízdy a dvě polohy když proti a každý směr má jiný uhel položení 😉

Ve směru jde položit v podstatě uplně, proti směru jen do pololehu 😉

caira
1. črc 2008

nikka presne tak, s tema polohama je to tak jak rikas 🙂

antoniej
23. srp 2008

Ja mam buzze 2006, a dite ktere ma 5 mesicu tak me zajima od jake doby sportak muzu zacit pouzivat.poradi mi nekdo?,jeste nesedime.

beruska21
25. srp 2008

Taky vážně přemýšlím o buzzovi, ale chci se zeptat jak velká je hluboká korbička?je dostatečně velká?A taky jestli je snadno manévrovatelný a jestli je lehoučký?

miluska.woolley
30. zář 2008

Chtela jsem se zeptat kdo mate buzze, jaky mate fusak na zimu? Ten original mi na stredoevropskou zim upripjde moc tenky, v obchode mi doporucili Emitex.
Jake mate zkusenosti?

Jinak ja jsem s nim spokojena, jiny kocarek bychom nechteli, snad jen mozna Phil&Teds pro dvojcata. Od verze 2008 je snurka s ockem nahrazena plastovou pojistkou, nikdy jsme s rozkladanim problem nemeli.
Od kolekce 2008 je v sade XL potak na konstrukci sportovniho kocarku, kterym se nahradi puvodni, kdyz je dite vetsi.

zuza309
14. říj 2008

Ahoj holky,nevíte na jakejch stránkách najdu paní,co šije potah na madlo,nánožník a tak?Všechno na bazze.Dik moc,uz nevim kde bych hledala.

kykynka
15. říj 2008

ahojky holky jaká autosedačka se dá ještě dát na quinny buzz krom maxi cosi citi a carbio a x-lander?

miluska.woolley
22. říj 2008

Tak koukam ze ohledne fusaku zadne reakce, tak se jen vracim s feedbackem, koupila jsem ten Emitex a ty prostrihy vubec neodpovidaji tem popruhum.
Samozrejme jsem to uz prostrihla a pouzila ho u nasich do golfek, takze ho uz vracet nemuzu.
A to se mi pan v prodejne dusoval, ze tam sedi 😠 .
Takze zdravim do Plzne ke Chmelarum a dekuju za "skvelou" radu.

TO s tim potahem na madlo by mne taky zajimalo.

zuza309
23. říj 2008

Ahoj,tak potah na madlo jsem už našla,šije ho paní na ,,sbazar,, i další věci na buzze i zappa.Jinak fusak jsem si koupila original a myslim,že to v něm v zimě zvládnem,kdyžtak mam i nánožník emitex,to by bylo aby malýmu nebylo teplo. 😀

bertica.h
2. únor 2009

Dobré ránko🙂
Ste tu nejaké majiteľky Buzza ale nie toho novšieho,ale napr.z roku 2007?
Zaujíma ma,čo nieje užší ako tento nový(nový má 66cm)🙂
Budem vdačná za odpovede 🙂

bertica.h
2. únor 2009

a ešte jedna otázočka 😅 😅
idu polohovať aj nožičky na Buzze?
díky moc 🙂

senja
2. únor 2009

bertica.h Jsem tu se stejnou otazkou 😉 Podle fotek to vypada, ze miminko se ve sportaku polohuje vsede 😒

bertica.h
3. únor 2009

😒 😒

eandy
18. bře 2009

Ahoj.Chtela bych se zeptat ohledne bazze - nemate nekdo navod?
Nejde mi tam upevnit hl.korba - je naklonena hlavickou dolu a nevim jak to srovnat.Respektive taky jak polohovat sportovni nastavbo - do lehu - mam ji porad v sede.
Diky moc za radu

bubuna
22. bře 2009

eandy...návod mám od modelu 2007...musí se otočit kloub kam zasouváš adaptér a adaptéry poté musí zakliknout do správné polohy,naskenuji a zašlu ti obrázkový návod.A sporťák se polohuje zmáčknutím tlačítek na vyndání sporťáku,odjistíš oba dva a nakloníš(nevím,jak to přesně popsat) 😅