Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

dracek
8. lis 2006

Ahojky, najdou se tady maminky, které mají kočárek quinny buzz s automatickým rozkládáním, jak jsou s ním spokojené? Nás tenhle kočárek hodně zaujal, ale dozvěděla jsem se, že díky tomu rozkládacímu systému jsou i poruchové. Tak teď zvažujeme, jestli do toho jít anebo si objednat raději speedy SX, který je bez automatiky...

bubuna
22. bře 2009

Prosím o radu ohledně sportovní nástavby Buzz....používala jste již některá pro dítko,které ještě samo nesedělo....nám bude 6.dubna 7 měsíců a mám již kupce na korbičku a adaptéry,takže teď nevím zda je vhodné dát do takto polohovatelného sporťáku děcko,které samo nesedí?????Někde se píše od 6.měsíců,jinde zas od 8 měsíců a dokonce jsem našla,že stačí když dítě drží již zpevněná záda,tak teda opravdu nevím 😨 Sice máme již třetího kluka,ale takto polohovatelný sporťák jsme ještě neměli,vždy to bylo do lehu a to jsem používala od 6 měsíců i když sami neseděli.Děkuji moc za rady a přeji všem pěkný den. 😀

bubuna
24. bře 2009

Tak už to vím 😵.....přímo výrobce v návodu udává,že sportovní nástavbu Quinny Buzz lze použít od 6měsíců 😅 a když dítě ještě samo nesedí,tak se používat může,ale pouze v poloze lehu nebo pololehu...což jsou obě polohy když je sporťák nasazen v proti směru jízdy 😀 Děkuji všem 😉

borota
29. bře 2009

Ahoj, mám Zappáka a požívala jsem ho rok jako podvozek na autosedačku Maxi-cosi...zbrousily jsme na ní věechny´úřady a byla jsem opravdu spokolená ji vouźit s mímčem...abnormálně skladná a dítě v sedačce jsem nepřetahovala tam a zpátky...super...teď jsem ji předělala na golfky...malá má rok...nechala jsem si ušít fusak a podložku na zádíčka ...jsem naprosto spokojená...super za pár stovek a jsme připravení i na chladné počasí...fotky klidně pošlu

holis84
9. dub 2009

borota ty jsi nepouzivala korbicku vystacili jste jen s autosedackou??

bertica.h
27. dub 2009

trošku posuniem diskusiu..

Zaujíma ma ako ste to riešili s taškou..stačil Vám Buzz box?trocha sa bojím toho večného ohýbania..ked budem chcet platiť,žuvačky,vreckovky..či ste to v pohode zvládli?alebo ste si kupili na rukojeť nejakú tašku?dakujem 🙂

bertica.h
5. kvě 2009

posúvam si.. 😅 😅

lilili2
10. črc 2009

Ahojte holky chtěla jsem se vás zeptat na Quinny buzz jestli jde někde na netu najít jejich katalog se všemi barevnými provedeními? V obchodě jsem viděla pěknou zelenou barvu a na netu jej neumím najít. Nechápu to 😒

janulevrtule
10. črc 2009

ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jestli nevite kde bych mohla koupit xxl sedacku do buzze?predem moc diky za odpoved 😵

nikka.vo
16. črc 2009

Lilili http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx...

bertica, žádnou další tašku jsem si nekupovala 😉 já jsem s boxíkem spokojená 😎

matra
4. srp 2009

Ahojky,holky nevite nahodou,jestli jsou adaptery pro Buzze shodne s Freestylem? Kuji moc Matra

kaamilaa
12. zář 2009

Ahojky mam problem na podvozek pripevnit hlubokou korbu,adaptery mam,ale nevim si snimy rady.Pomuze nekdo?Zkouseli jsme snad vsechno.

lucenek
12. zář 2009

kaaamilo musíš tak nějak se trefit.....nám to taky zpočátku nešlo..ale hledej tu správnou západku no.....nebo možná máš šme adaptéry

kaamilaa
12. zář 2009

do korby zacvaknout jdou,ale ta uzsi cast do podvozku proste nejde 😒

lucenek
12. zář 2009

ahá to je divné.....a návod nic neozřejmil???většinou to bývá banalita.....já když mi něco nejde se podívám na tu věc, co nejde jejíma očima...např...hledám klíče...a ne a ne je najít, pak zkusím myslet jako klíč...kde bych se tak asi zašila a většinou to má úspěch, tak se zkus vžít do blbého adaptéru na konstrukci.... 😀

kaamilaa
13. zář 2009

Podle me mame spatne adaptery,ani pritel na to neprisel.

lucenek
14. zář 2009

ukaž je

vicari
14. zář 2009

Holky jak vypadá ten XL potah nebo co to je?Pro větší děti...to je větší sporták?Dělají teda dvě varianty?A nevíte jaké má ta větší rozměry??

andy84
15. zář 2009

Ahojky holky, chystáme se příští týden koupit tento kočárek, trojkolku 2009, je tu někdo, kdo s ním byl opravdu nespokojený a když tak proč??? 😕 🙂 Díky moc 😉

lucenek
15. zář 2009

andy asi jen to že neujede zimu ve sněhu leda, že bys dokoupila to terení dvojkolo.....nafukovací 😉

andy84
15. zář 2009

díky lucenku, my malou čekáme v prosinci... no tak to nevím teda a trojkolka v pohodě? 😉

lucenek
15. zář 2009

andy
já měla quinny speedi a na zimu jsem měla co dělat a to jsem ve městě....letošní zima byla na blátě a megasněhu od konce ledna do března, když vemu, že jsem musela denně s malou ven....tragedie

jako kočík je naprosto luxusní a krásnej, ale na zimu prd....sportáček taky mini budeš ho mít tak max do roku roku a půl než koupíš jinej

andy84
15. zář 2009

takže nebrat buzz??? ☹

lucenek
15. zář 2009

andy já ho neměla ale kámošky dvě, co jo, by do něj nešly už.....
co tak peg perego GT3????
super velke kola, velký košík nákupní, dost doplňků, sporťák polstrovanej s fusakem..... 😉

andy84
15. zář 2009

jenže my už koupili maxi cosi autosedačku 😒... tak já to ještě zvážím, ale moc děkuji.. 🙂
nevíš ještě jaký je fusak quinny, jsem slyšela, že je málo teplý.. 😅

lucenek
15. zář 2009

andy quinny fusak je goretexový takže teplý opravdu je i když na pohled nevypadá......a to musíš mít kočár podle sedačky????

andy84
15. zář 2009

jejda, to nééé, nemusím, spíš, že pasuje ke quinny, k tomu peg peregu taky??? Mrknu, co k tomu ještě jde za kočíky 😉

andy84
15. zář 2009

na ten fusak jsem včera šahala a přišel mi takovej šusťáček, tak jsem se bála, aby mi malá nemrzla 😉

lucenek
15. zář 2009

ne k PP je jiná MC pasije na Xlander a quinny a muru

andy84
15. zář 2009

tak uvidíme, na pohled je krásnej a vystylovanej, říkala jsme si, že v tom bude háček 😒
díky 😵

martini88
15. zář 2009

ahojte.
já měla tu starší verzi buzze, kupovali jsme na malou r. 2006 a od té doby ten kočárek dost vylepšili. Ale teda to přední kolečko mají pořád stejné (je už teda možné dokoupit i přední nafukovací, což bych považovala za nutnost). Mně se to přední kolečko pořád zasekávalo, hlavně na hladké podlaze třeba v krámu. A kočár byl za 8 měsíců v příšerném stavu, celý se vyklal, vrzal, malá v něm nemohla spát, protože v sedě se jí to nelíbilo, a v 5 měsících se s fusakem do hl. korby nevešla (a to je spíš menší dítě). Poslala jsem ho i na reklamaci, kvůli přednímu kolu, které se už skoro netočilo a ta konstrukce byla rozvrzaná - odepsali mi, že to je v normě. A že musím to přední kolo čistit po každé procházce v blátě či písku. To se mi teda opravdu nezamlouvalo. Prostě jsem šla vybrat nový kočár, manžel mě málem zabil, že tak drahý kočár už měním. Pak jsem koupil Jane Nomad a ten je užasný. Prostorný, polohuje se skoro do lehu, kola jsem ještě ani jednou nečistila a pořád se točí, nevrže, nevyklá se, akorát se vyšisoval potah na stranách. Projedeme s ním všude. Fakt perfektní kočár. Jinak Buzz vypadá designově skvěle, ale už bych si ho v životě nepořídila, ani tu nejnovější verzi. Pro první dítě jsem se nechala zlákat lákavým vzhledem, ale teď čekám druhé mimčo a už přemýšlím spíše aby mělo miminko pohodlíčko. Také musím dát za pravdu tomu, kdo se zmínil o přebalování v Buzzu - nemožné!!! A to je pro rodiče jako mi, že jsme často dlouho na procházkách a na cestách docela nevýhoda. To jsem se nejak rozepsala.

Jinak ty adaptéry nás taky zlobili, většinou to bylo kvůli tomu, že jsem neměla dobře natočené ty klouby na konstrukci. snad se vám to povede. A taky pozor, který je pravý a který patří na levou stranu.

dobrou noc všichni.