Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

dracek
8. lis 2006

Ahojky, najdou se tady maminky, které mají kočárek quinny buzz s automatickým rozkládáním, jak jsou s ním spokojené? Nás tenhle kočárek hodně zaujal, ale dozvěděla jsem se, že díky tomu rozkládacímu systému jsou i poruchové. Tak teď zvažujeme, jestli do toho jít anebo si objednat raději speedy SX, který je bez automatiky...

deyana
18. říj 2011

@jazmina83 takové lidi fakt nesnáším.. zasloužili by nakopat 😠 co takhle pohrozit policií.. ona ti prodala zjevně věc, která není v pořádku, a chtěla za to plnou cenu, vady zřejmě neuvedla, takže bych to na ni zkusila takto.. adresu jistě máš a třeba ji to zastraší.. ale pokud jsi ho koupila levně, tak ten servis si zaplať a budeš mít klídek 😉

hejdy00
18. říj 2011

@deyana díky....

deyana
24. led 2012

holky, právě jsem zjistila, že mi tu leží origo pláštěnky na buzze (na sportovní i hlubokou část, ta na hlubokou nebyla nikdy použitá, sportovní nemá chybičku), a moskytiéra na hluboký, nabídněte cenu, ať mi to tu neleží..

blanka.k
6. únor 2012

Ahoj,mám dotaz...mám koupenou vaničku Quinny Dreami Freestyle + adaptéry, kterou prodávám, paní má podvozek Buzze, bude to pasovat s adaptéry na Feestyle, nebo ta "díra" na kočárku na adaptéry je jiná dle typu kočárku, jiné adaptéry jsou na Buzze, jiné na Speedi....? Předem díky za odpověď!

eveluska
22. únor 2012

@blanka.k ty adaptery se davaji na konstrukci, takze jsou myslim napr. na buzze a speediho jiny, pze maji jiny ty "tyce"

renny.enny
6. bře 2013

prosím o radu jak na buzzíkovi sundám zadní nafukovací kola? nemůžu to nikde najít a nevím jak je sundat, přední aretační vím 🙂

renny.enny
6. bře 2013

@blanka.k já mám korbičku Quinny Dreami Freestyle a podvozek Buzz, koupila jsem adaptéry na Buzz, korbičku jsem koupila s adaptérama,ale to nešlo nacvaknout na podvozek...

renny.enny
6. bře 2013

@deyana dobrý den, kolik si představujete cenu? já nemám tušení jak se cena pohybuje 🙂

lulii
26. bře 2013

Holky, prosím, pasuje zmenšovací pěnová vložka do staršího buzze - jak má větší tu boudu? A lze potah celý sundat z konstrukce a vyprat? Děkuju 😉