Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

dracek
8. lis 2006

Ahojky, najdou se tady maminky, které mají kočárek quinny buzz s automatickým rozkládáním, jak jsou s ním spokojené? Nás tenhle kočárek hodně zaujal, ale dozvěděla jsem se, že díky tomu rozkládacímu systému jsou i poruchové. Tak teď zvažujeme, jestli do toho jít anebo si objednat raději speedy SX, který je bez automatiky...

deyana
12. lis 2010

Nevíte někdo, jestli se na buzze dá připevnit ten skejtík pro druhé dítko?

deyana
18. lis 2010

Tak kdyby to někoho zajímalo, tak jde 🙂

deyana
30. lis 2010

Nevíte někdo, proč se mi buzz za jízdy sám skládá? jedu, trošku zatlačím na rukojeť (třeba když najíždím na chodník) a začne se to skládat. Na to, jak jsem se na něj těšila, tak ujedu 5m a jsem nepříčetná

lexxa24
10. pro 2010

Holky, zajmalo by me, jake mate prebalovaci tasky na quinny buzz 3, ktere se daji upevnit na rukojet. Predem moc dekuju za odpoved.

deyana
10. pro 2010

@lexxa24 Já už pár dní přemýšlím, jak si ušít tašku na rukojeť, sice teda menší než přebalovací, ale myslím, že to půjde. Hlavně si myslím, že musí být rukojeť z bočních stran i z přední strany obepnutá cvočkama nebo takovou tou gumou, co má v sobě dírky, tak na knoflíček.

lexxa24
10. pro 2010

No ja na to siti moc nejsem ☹ a tak by me zajimalo, ktera taska na nej sedi.. asi budu muset vyrazit do kramu a vyzkouset, i kdyz jsem chtela nakoupit pres net, je to levnejsi...
Mas dobry, ze umis sit 😉

deyana
10. pro 2010

@lexxa24 Já teprve začínám, takže jen povlak na polštářek, to jo, to zvládnu :D Ale v obchodě by mohli něco mít a když ne, na přidělání pásku se cvočkem ani žádnej talent nepotřebuješ 🙂 Nebo třeba někdo na MMB to může i prodávat, těžko říct.. přeju šťastný výběr 😀

lexxa24
10. pro 2010

No pokoukam, uvidim 🙂 ona existuje origilal quinny taska: http://www.amazon.de/Quinny-65001850-Nappy-Spee... jenze tezko rict, jestli na jen pujde... pisou tam ze je na speedy.
Tak at se podari 😉

kacka.l
10. pro 2010

Holky já jsem měla tašku kaiser, je super, a na buzze se přidělávala pomocí suchého zipu na karabinách.
Tam je to i ukázáno. Sice dražší, ale fakt super.
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2...

deyana
10. pro 2010

@lexxa24 Tu jsem měla na speedim a padala mi jako dolů, nebo jsem to možná neuměla 😎

@kacka.l Vypadá dobře, to by se dalo přidělat i k normální tašce.

deyana
9. dub 2011

Prodám kolo do terénu na buzze, PC asi 1600 Kč, nyní 1200.- +pošta, rychlé jednání = sleva ! Málo ježděné, měli jsme ho jen na zimu.

eveluska
17. kvě 2011

prosim kdyz se buzz slozi, co se kde zacvakne, aby se sam nerozkladal? dekuju 🙂

deyana
17. kvě 2011

@eveluska na levé straně na rukojeti je dole takový kroužek, ten vytáhni (je na provázku) a zahákni dole u kolečka.. Jde to docela ztuha, chce to cvik 🙂 pozor, rukojeť musí být na nejkratší úrovni (úplně zatažená)

eveluska
17. kvě 2011

@deyana díky 🙂

eveluska
17. kvě 2011

jeste jsem se chtela zeptat na madlo - pasuje tam napr. i madlo chico jako na speedi nebo jen original? dekuju 🙂

eveluska
27. črc 2011

nevíte, jestli jde pridelat stupatko/skejt pro starsi ditko? diky 🙂

deyana
27. črc 2011

@eveluska jo jde.. dokonce jsem ho už někde i našla.. myslím že je to tohle:
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i...

eveluska
27. črc 2011

@deyana diky 🙂

deyana
27. srp 2011

prodávám buzze v limitované edici pro holky i kluky, kuk na bazar 😉 Spěchám na to, takže sleva možná!

jemi
30. srp 2011

máte někdo buzz 2011?? zajímalo by mě jak se liší od starších modelů.

hanynka
6. zář 2011

@jemi myslím, že se nijak neliší, krom toho, že má pouze jednu sedačku a to polstrovanou - něco mezi předchozími typy, možná se mýlím, ale myslím,že to je vše. Já si teď objednala buzze ze starší kolekce.Budu mít 2 sedačky a navíc v barvě, kterou miluju.

jemi
7. zář 2011

@hanynka
já už i zapoměla, že jsem zde psala 🙂 Zjištovala jsem si to v libfinu. Je tam jedna polstrovaná sedačka (širší...) a má 3 dírky na nastavení pásů. Lze na ní upevnit buzz box (který se ale už neprodává), ale bohužel na něj nejde upevnit sada do každého počasí (prý nemá zipy na které se upínala). Polstrovaná sedačka se upíná na konstrukci pomocí nějakých drážek, které na starém kočárku nejsou, takže na starý kočárek nová polstrovaná sedačka nejde (ale šla by vyměnit sedačka cela), jak je to opačně, jestli mi pujde na novou třeba XL vložka ještě nevím.

deyana
7. zář 2011

@jemi aha, teď čtu o té sedačce.. tak já teda na tom svém už drážky měla 🙂 Možná na tom prvním obrovském buzzíkovi to bude jinak..

jazmina83
13. říj 2011

Ahoj,potrebovala by som poradit,kupila som tu na bazare kocik quinny buzz a ta konstrukcia je akasi rozhegana,kocik preberal moj brat a jemu tvrdili,ze je to tak "normalne",dalsia vec co sa mi nezda v poriadku,sportova cast toho lehatka je tiez akoby pohybliva,maleho ak donho posadim,hore dolu sa kmitá,inak je kocik super fajn,len neviem ci je toto u buuzikov normalka,a ci sa to da nejako riesit 😕

jazmina83
13. říj 2011

Ahoj,potrebovala by som poradit,kupila som tu na bazare kocik quinny buzz a ta konstrukcia je akasi rozhegana,kocik preberal moj brat a jemu tvrdili,ze je to tak "normalne",dalsia vec co sa mi nezda v poriadku,sportova cast toho lehatka je tiez akoby pohybliva,maleho ak donho posadim,hore dolu sa kmitá,inak je kocik super fajn,len neviem ci je toto u buuzikov normalka,a ci sa to da nejako riesit 😕 dakujeeeem

jazmina83
13. říj 2011

jejda preco mi sem prispevok pridal 2x 😀 pardon

hejdy00
18. říj 2011

@deyana Mohu se zeptat, jestli s tim koleckem do terenu je mozne jet treba do lesa nebo zda to vydrzi provoz po kostkach?díky za radu

deyana
18. říj 2011

@hejdy00 ahoj, úplně v pohodě 😉 My nakonec měli i 4 kolku a ta se mi zdála úplně nejlepší, i v lese jsme jezdili

deyana
18. říj 2011

@jazmina83 kmitá? to asi normální nebude, buď ho vrátit, nebo ho pošli do libfinu do servisu, oni ho seřídí, a když si tam zavoláš, řeknou ti kolik tě to bude stát 😉

jazmina83
18. říj 2011

@deyana ja s nim idem do servisu,nech ho skusia dat dokopy,ta zenska mi peniaze vratit nechce a uz mi nereaguje ani na spravy 😠