Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

dracek
8. lis 2006

Ahojky, najdou se tady maminky, které mají kočárek quinny buzz s automatickým rozkládáním, jak jsou s ním spokojené? Nás tenhle kočárek hodně zaujal, ale dozvěděla jsem se, že díky tomu rozkládacímu systému jsou i poruchové. Tak teď zvažujeme, jestli do toho jít anebo si objednat raději speedy SX, který je bez automatiky...

vicari
25. zář 2009

Holky prosím takže jak to je s polohováním??? když na mě mimi kouká je to proti směru a to má teda polohu úplný leh a pololeh? A po směru je jen pololeh a sed????

shine82
22. říj 2009

Ahojky,
všichni kdo máte buzze 3 mi určitě dáte za pravdu, že jeho ovladatelnost v terénu, na blátě či na sněhu je dost špatná... Samozřejmě jsem s tím tak trochu počítala, když jsem kočárek kupovala, ale vzhledem k tomu že se blíží další zima, snažím se vymyslet zlepšováky
Napadly mě dvě varianty, bud koupit nové terénní přední kolečko... (už s ním někdo máte nějaké zkušenosti????), a nebo dokoupit dopředu dvě kola jako má buzz 4 (taky netuším jak jsou v zimě ovladatelná..) a ted... babo rad
Můžete mi prosím napsat své zkušenosti s jízdou v terénu buzz 4 nebo teréním kolečkem buzz 3?
Díky moc, těším se na rady

verisek
12. pro 2009

ahoj holky, opravdu je kocarek tak spatny, strasne se mi libi..

matra
12. pro 2009

Ahojky,
taky přidám do diskuse...
Mám tento kočárek z druhé ruky,tu starší verzi a jsem s ním docela spokojená.
Dokoupila jsem adaptéry a většinou používám podvozek s autosedačkou Maxi Cosi... Na takové vyřizování a podobné popojíždění autem - bezva věc. Ani mi nevadí, že už se sám nerozkládá, jde to i tak lehce...

Jediné mínus,co mi leze na nervy je malé přední dvojkolečko,které se v obchodech na hladkých površích často sekne našikmo a kočárek prostě nejede!! 😠 Musí se do něj strčit nohou!!!

Mám k němu i fusak Quinny tu mumii, co vypadá jako spacák (nevím jestli mají více druhů)a ten je luxusní, super teploučký, při sbalení maličký... Akorát na nás bymohl být kapek delší,snad v něm zimu vydržíme,jsme trošku obříci... 😀 Jo a jinak se tady někdo ptal, tak fusak krásně pasuje i do Peg Perego GT3.který je náš hlavní kočárek...
Cose týče sport. sedačky tak jde celkem do 5ti poloh,my jezdíme akorát čelem kemě a to jde do lehu a pololehu a nám ten pololeh vyhovuje...
Také mínus kočárku je, že v něm nepřebalíte dítě a celkově škoda že mimís nemůže pořádně natáhnout... Nožičky polohovat jdou..
Co se týče případného horšího terénu, tak ten sjíždíme pozpátku po velkých kolech,jako schody a v pohodě, malý z toho má prču... 😀

Jinak já za sebe celkově starší vezri Buzze doporučuji... 😉 Ale PP stejně vede 😅

Kdyby nějaký dotaz,písněte do IP...

verisek
12. pro 2009

aha, takze myslis, ze je lepsi, ten co ma v predi kolecka 2?

matra
13. pro 2009

no pokud budou nafukovací tak určitě 🙂 Jako jezdí se s ním hodně dobře, akorát na těch hladkých podlahá se to docela často seká,pokud se otáčíš na místě, couváš a podobně... Teda aspon mi... ☹

matra
13. pro 2009

A jinak kočárek líbivý je,ale jako hlavní kočárek bych jej pro malého nechtěla... ☹

verisek
14. pro 2009

4 kolka se bohuzel nafukovaci nedela, ty predni kolecka, to se musi dokoupit specialni nafuk. kolecko.. ja uz jsem prosla tolik diskuzi, clovek si nevybere, na kazdym je neco, tady ten kocarek se mi libi a hlavne na nej pasuje autosedacka maxi cosi..

mashag
1. únor 2010

my máme Quinny Buzz kol.2009 čtyřkolku. Používáme ho od července 2009, zatím jen s hlubokou korbičkou a jsem s ním zatím hodně spokojená. Hydraulické skládání a rozkládání funguje výborně. Má to pojistku, takže sám se rozložit nemůže. Je fakt, že na začátku se to muselo trochu rozhýbat, ale po pár použití je vše OK. Korbička lze na adaptéry lehce zacvaknout i vycvaknout, ale trošku se na konstrukci kolíbá, což nevím jestli je správně, ale funkčnost to nijak neomezuje. Na hladkých površích jezdí parádně, kolečka se nezasekávají. Horší to je v terénu ve sněhu. To je lepší kolečka zaaretovat, ale i tak kočárek v hlubokém sněhu skoro nejede a je lepší jet po zpátku. Možná by nebylo od věci na zimu pořídit nafukovací přední kolo. Ale co jsem se dočetla, tak se vyrábí pouze na tříkolku, což je velká škoda, protože čtyřkolka mi přijde mnohem stabilnější. Korbička je spíš menších rozměrů, což je super do výtahu, ale můj syn je větší, váží 9 kg, a v sedmi měsících se ještě neposadí a do korbičky se s fusakem už skoro nevleze. Navíc korbička je konstruavaná pouze do 9kg. Takže korbička Quinny Dreami je spíše pro zimní a jarní miminka. Hodně cestujeme autem a na Quinny oceňuji jeho kompaktnost, malé rozměry a možnost nasazení autosedačky. Nákupní košík je spíše na příležitostné uložení mininákupu, nebo pláštěnky. Je malý a kvůli konstrukci kočárku do něj nedáte vyšší zavazadlo. Oceňuji síťku proti hmyzu, která se jednoduše připne zipem k okraji boudišky a přetáhne přes korbičku a nijak neruší design kočárku. Pláštěnka je z pevného igelitu (nebo spíš plastu), který v mrazech ještě více ztvrdne a je pak těžší ji na korbičku nasadit.
Vesměs jsem ale s Buzzem spokojená a už se těším, až vytáhneme sporťák 🙂. Letos v zimě v dostala konstrukce v tom hlubokém sněhu hodně zabrat a trošku vrže, určitě to spraví promazání. Ale jinak je konstrukce pevná, nic se neulomilo ani neporouchalo. Quinny Buzz určitě patří mezi ty kvalitní a spolehlivé kočárky. Každý kočárek má nějaké ty chybičky a ty u Buzze se dají tolerovat 🙂.
Marie

lexxa24
1. únor 2010

Ahojky, poridili jsme si Quinny buzz 3 - kolekce 2009 Strawberry, kompletni sadu, vse co k tomu patri 😉 Dlouho jsme premysleli, jaky si poridit pro nasi malou a po precteni mnoha diskuzi, recenzi a nazoru jsme ho nakonec objednali. Jsem hodne zvedava, jak se nam s nim bude jezdit ted v zime, doufam, ze nebudu nadavat 😒 na predni kolecko.

laurinka.22
9. bře 2010

ahojky holky,
taky se přidávám, kočárek jsme koupili minulý týden, taky z druhé ruky, a kolekci 2009. fotky barevných kombinací mám v albíčku, zatím nemůžu posoudit, protože miminko bude až na konci léta, ale zkoušeli jsme v obchodě kočárků víc, toto byl favorit, druhé místo casualplay s4 a třetí jané slalom pro. tak uvidíme.

lexxxa: tak jak se ti s ním jezdí?

jinak já plánuju určitě dokoupit to přední nafukovací kolo. už se těším, až budem jezdit.

misa.ottovka
9. bře 2010

Ahoj, máme Quinny Buzz 3 již po záruce, a mám problémy s hydraulikou, kdy se kočárek za jízdy sám sklápí dolů. Nevíte, kde se může nechat kočárek opravit? Nemáte s tím někdo zkušenosti??

Jinak za sebe můžu říci, tento kočárek ano, ale pouze se zárukou, ne z druhé ruky!!!!!!!!!!! Jinak ježdění v zimě ve sněhu také příšerné, snad by se to dalo vyřešit dokoupením nafukovacího kola. A další negativum tohoto kočárku vidím v tom, že je dost malý!!!!!!!! V zimně s fusakem mám problém naši malou do něj narvat, na nějaké připoutání pásy mohu zapomenout, a tomá malá v 10 měsících "jen" 7,4kg. Nedovedu si v něm představit větší dítko, tedy v zimě.

Celkové hodnocení je, že kočárek je líbivý akorát tak na design, je malý, je lehký, systém skládání super, ale jen dokud se nerozbije hydraulika a vy už máte po záruce☹

laurinka.22
11. bře 2010

misa. a máš problém nacpat malou do sportáku nebo do korbičky?
to nafukovací přední kolo chci právě koupit.
jinak se servisem neporadím, netuším......
a vy jste ho kupovali z druhé ruky nebo nový?

liinda
17. kvě 2010

🙂 ahoj vsetci.tak ja mam uz 15 kocik v poradi.quinny buzz som mala uz 5x a to 3x stary model a 2x novy model.Bola som s nimi spokojna 🙂 .pokial mate to dvojkoliesko obycajne golfove tak je pravda ze ked sa uspini tak zacne sa zadrhavat a treba ho vysunut dobre vycistit a premazat.mam aj terenne nafukovacie a je omnoho lepsia manipulacia ci v snehu alebo v terene.Mam skusenosti aj s buzz 4.Dobre sa s nim jazdi a je stabilny.Keby som mala odporucit tak bud buzz 4 alebo terenne nafukovacie koliesko.

kaamilaa
25. kvě 2010

Ahojky vsem ...ja mela buzz 6mesicu s korbickou a 4mesice se sportakem.Ted jsme ho prodali a koupili golfky Zap fusion.....Kocarek je to pekny vzhledove,ale na jezdeni nekde po venku,no nevim nevim,spokojena jsem moc nebyla.Mela jsem ho pak uz jenom v aute do obchodaku na nakupy.Podvozek mi zacal blbnout pri skladani....Byl cely rozvyklany...Predni kolecko katastrofa co se tyce hlucnosti treba na chodnicich,lepsi je urcite to tereni nafukovaci,nove stoji 1500KC.Strecha nesla poradne stahnout,polohovani nozicek uz nebylo tak pevne a pri jakem koliv dotyku spadlo.Vyskove nastavitelne madlo z jedne strany padalo....Ja uz bych si tento kocarek nikdy nekoupila,znacka dobra hodne znama,ale kvalita toji za....

kaamilaa
1. čer 2010

@laurinka.22 urcite do sportaku...do korbicky se ti dite vejde max.6.mesic vice NE

laurinka.22
1. čer 2010

kaamilaa: díky......těch šest měsíců u nás bude stačit, malá se narodí v září, takže do února a v březnu už může jít klidně do sporťáčku, to už bude i jaro......no uvidíme, jak nám budde vyhovovat v praxi....... 🙂

koukli
13. čer 2010

Ahojky, chtěla jsem se zeptat těch co buzz už mají....Nemáte problém se zadníma kolečkama? Mě se totiž u Buzze 4 začali klátit zadní kolečka. Při jízdě se mi normálně zdá že jsou těsně před upadnutím. Děda se mi je pokoušel opravit, snad to chvilku vydrží, záruka už je pryč. Schválně se mrkněte že nejsem sama. No a hlavně, v zimě jsem ho skoro nepoužívala, na to jsem měla starý - prostornější. Mám ho necelý rok a půl a zadní kolečka jsou před umřítím ☹

https://www.youtube.com/watch?v=SxIKZiQIdwg
mala_hodna
14. čer 2010

ahoj holky,
my máme quinny buzz 3 v barvě racoon viz moje albíčko, a máme i speediho v barvě topline papillon takže je opravdu můžu porovat.
Neměnila bych ani jednoho každý má své pro i proti ale pokud buzze tak jedině s nafukovacím předním kolečkem dokopovala jsem si ho asi před 3mi měsíci a ikdyž je to dost peněz za blbé kolečko ale je to investice která se opravu vyplatí, najednou se s ním tak skvěle jezdí, máme v okolí docela rozbité chodníky takže to byl s tím plastovým opravdu děs pořád jsem se někde zasekávala vždycky to hrklo a dítko se mi probudilo ale s tím nafukovacím kolem je to mnohem lepší. Buzz je prostě kočár do města takže bych ani nečekala že s ním budu moct jít někam do lesa 😀 je skvěle skladný, lehounký, otočím se s ním na místě ve výtahu a má prostě bezkonkurenční stříšku jde skopit jak kšiltovka takže na dítko nefouká ani nesvítí a má super polohování.
To zase speedi je úžasný do terénu, skvěle se ovládá, a jede hrozně lehounce to buzz mi přijde občas takový těžkopádný, super je i ruční brzda, ALE má příšernou velkou stříšku která ve výsledku vůbec neochrání a to polohování je kapitola sama pro sebe ani úplně sed ani úplně leh a ty zádíčka má jak z prkna. A co mě taky štve že nejde otočit po i proti směru jízdy.

Já jsem moc spokojená že mám oba každý využívám na něco jiného kdyby udělal quinny nějakou kombinaci těchto dvou beru to všemi deseti 🙂

yenn
3. črc 2010

Ahoj,
mam buzzika par mesicu a je to na nem silene videt 😀 Mame tu novou verzi sportaku. chtela jsem se zeptat, je ten potah pratelny? nikde to nemuzu dohledat, vsude se pise jen o korbicce, ze ma pratelny potah, ale u sportaku nevim.

Diky moc

rendas371
6. črc 2010

AHOJKY HOLKY.Mám bazííka přes půl roku.Koupila jsem taky z ruky a jsem s ním strašně spokojena. 😵 😵 😵 Sice když je točenej ke mě tk je ten kočárek trochu teší,ale to mě vůbec nevadí.Mám tedy jen sporták a ten se dá krásně sundat a vyprat.Domča má tedy už 15 kilo ale i tak se docela dobře ovláda.Scháním akorát autosedačku a korbu.Zjistila jse že čekáme další mimi.A určitě ten kočárek nechci měnit.Co mám malýho tak je to můj 3 kočárek a tenhle je z nich nejlepší.měla jsem Grako treko 3kolo a golfáč.Kdyby někdo prodával autsedačku maxi nebo korbu za dobrou cenu dejte vědět.
A zná někdo Qunny zapp?koukala jsem na něj a chtěla jsem si ho pořídit na dofču.Máte někdo zkušenost?Já jsem se dala prostě na ty Qunny.Děkuji.

rendas371
6. črc 2010

@yenn jo dá se prát.krásně se rozepne a musíš vyndat vnitřek

janulevrtule
19. črc 2010

ahoj maminky, kdyby mela nektera zajem tak prodavam tento sportovni kocarek po moji dceri i s doplnky, je rok jezdeny a v naprostem poradku, jeste necely rok v zaruce. vice v mem profilu na bazaru tady. pekny den vsem. Jana

janulazaynab
24. črc 2010

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s přešitím Quinny Zapp na polohování?

luccille
5. srp 2010

Ahoj holky,
jakou jste pouzivali prebalovaci tasku na rukojet u Buzze? A nevite kde se da koupit drzak na vodu/kafe co se upevni na rukojet? Maji ho na Quinny webu ale nemuzu ho nikde najit. Diky

maxikk
9. srp 2010

prodávam korbu na buzze red flame pokud má nekdo zájem : 🙂 piste fotky meilem monika.brejsova@seznam.cz

kacka.l
21. říj 2010

Holky chtěla jsem se zeptat, koupila jsem si neoriginál košík a mám jej neustále plný kamínků, asi jak to z těch přeních koleček padá, dělá to i originál??Moc děkuji.

blondata
31. říj 2010

Hoj maminy, mám dotaz, kočárek se mi strašně líbí, ale sporťák se mi zdá dost malý, můžete mi některá prosím přeměřit šířku korbičky a nebo písněte jak dlouho Vám v ní dítka vydržely. Díky!!!

kacka.l
1. lis 2010

Spor´ták klame, na délku má cca 93cm a široký je taky dost. Korbičku nevím, ale patří k menším.