Máte zkušenosti s kočárky Hoco?

lu777
21. čer 2008

ahoj holky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s kočárky Hoco.. mám vyhlédnutý HOCO MONTERIO, není to vzhledově žádná velká krása 😅 , ale je lehký, dobře se skládá, má poměrně velkou boudičku, má velký košík a připadá mi pohodlný pro dítě a že se s ním i dobře jezdí..
no a hlavně by se nám měl vejít do výtahu (tedy doufám, podle mír na netu)

máte někdo kočárek Hoco nebo konkrétně Hoco Monterio ? doporučily byste ho?

díky za rady ! 🙂

kasli
21. čer 2008

Lu já mám Hoco Ranger a jsem docela spokojená, je lehký, snadno ovladatelný a docela skladný 😉 Jediné co bych mu vytkla je blbá boudička! Když jsme s tímto kočárkem jezdili na klasiku, tak při sjízdění a najíždění na obrubníky dost padala, prostě nadržela v nastavené poloze. Teď co jezdíme už se sporťákem je to v pohodě! Ale bezhlučné nastavení boudičky, jak uváději v brožuře to vážně není!
Ale na druhou stranu kohokoli, kdo měl kočárek Hoco, jsem se zeptala na boudičku, tak tento problém neměli! Možná máme jen smůlu!
Ale jinak jsem spokojená 😉

frog
21. čer 2008

Ahojky.Já mám hoco diamond..jsem taky celkem spokojená.S tou boudičkou to nemáme,ale je pravda že bezhlučná teda rozhodna není a vadí mi jak zbytečně převisuje dolu.moc látky,ale to není vada funkčnosti 😉 ..

niki2
21. čer 2008

Ahoj, nemam Hoco, ale Knorr a rikali nam, ze to je hodne podobne. Ja jsem spokojena, i kdyz to neni uplne na 100%. Ale vozim v nem ted druhe dite a porad drzi a to jsme mu dali hodne zabrat.

tlapicka
21. čer 2008

svagrova ma hoco nevim jaky, vozi v nem 2. ditko, nesetri ho... nakladaji na nej veci v kufru u auta apod. a tvrdi, ze je neznicitelny... ma ruzne vsecko mozne rozvyklane a "ochozene" ale je spolehlivy. ona by ho urcite doporucila...

tlapicka
21. čer 2008

jo a s boudickou bojuje bracha taky! skoro od novoty 😀 takze to asi neni uplne nahoda

dadulka19
21. čer 2008

Hoco som veľmi dlho chcela...Scooter,alebo Zodiak,len ich tu nikde nepredávajú 😝

lu777
autor
22. čer 2008

holky, díky moc 🙂 🙂 tak snad to není nějaký šmejd.. já jsem o té značce nikdy předtím neslyšela.. ale prý by to mělo být vcelku kvalitní, tvrdili teda v obchodě, že 😅

Dadulka: a neposlali by Ti to z Prahy, kdyby sis to objednala? 😕
nejlepší cenu jsem našla na téhle stránce
http://www.detskyruzek.cz/hledej.asp?s=hoco

a takhle vypadá ten Hoco Monterio
barvy fakt děs běs 🙄 ale jinak jsem ho zkoušela a vypadá fakt prakticky, holt budu muset oželet design, ale budu mít velký nákupní košík a je to jeden z nejlehčích sportovních kočárků
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/sportovni/hoc...

niki2
22. čer 2008

Lu, nevim, zda zrovna tenhle tam maji, ale zkus mrknout www.depemo.cz, jsou to dovozci kocarku Knorr a Hoco

lu777
autor
23. čer 2008

Niki: jj, mají, ale vyjde o trošku dráž než na té stánce co jsem sem hodila předtím

lu777
autor
23. čer 2008

ovšem teď koukám, že tam mají béžovou barvu a ta je docela ucházející 🙂

kasli
25. čer 2008

Lu mi ho máme z Depema, možná tam jsou o něco dražší, ale zase tam mají rovnou servis a pan servisák je moc milý a opravdu ve všem vyhový. Mi už s naší károu tam byli 3x a vždy nám opravu udělal na počkání 😉

janda79
27. čer 2008

ahoj, mám Hoco big foot a jsem s ním moc spokojená. čekáme druhé mimčo a nejspíš si ho necháme. má velký košík, v tom jsem pořád tahala neskutečné množství nákupů, přehazovací rukojeť, nafukovací kola-k nám do terénu perfektní a do města taktéž. vkládací taška na mimi, potom sporťák, paráda. za celou dobu jsme neměli jediný problém mimo píchlé duše a to manžel zalepil.

janda79
27. čer 2008

pokud máte nějaké dotazy, tak je pošlete do IP, sem moc nechodím. dobrou noc 😉

jezevec
26. črc 2008

mame Hoco Ranger Sportsline (antracitovo-cerveny), nenafukovaci velka kola vzadu, ctyry mala vepredu a jsme maximalne spokojeny, temer vse se da polohovat ci nastavovat, pohoda. Taky jsme ho kupovali v Depemu a skvely pristup...tak snad jsem to nezakrikla🙂

mam ho vlastne v albiku...

vojtisek2007
26. črc 2008

ahoj,
taky přispěji svoji troškou do mlýna...Máme Hoco diamond - modro-zelený.
🙂 🙂 🙂 Klady - nafukovací kola, čtyřkolka,přehazovací rukojeť,fakt velký a pevný nákupní košík, ve sportovní vezi pásy, super materiál ze kterýho je udělanej, potah se dá celej sundat a vyprat v pračce.
😢 😢 😢 Zápory - jednoznačně boudička - ten "tichý" chod má plastový pacičky, nám držel přesně týden, pak bouda začala padat, servis, oprava, dalších 14dní a znovu, tak to manžel jednoduše vyměnil za takový ty kovový rychloupínáky jako jsou na sedačkách na kole - od tý doby to drží jako přibitý.... 😀
- vložná taška na mimi - píšou že je super v tom,že se dá složit na placku když ji nepoužíváš - což je fajn, ale za tu dobu co jí používáš cca 1/2 roku je na prd, je strašně měkká...jakoby vratká, dlouhá je dost, ale široká moc ne, malá má široký balení kvůli kyčlím a mám co dělat abych jí tam ty nožky poskládala, a to je léto a hodním přes ní jenom plínu, nevím jak bych jí tam s těma roztaženejma nožkama dávala ještě třeba ve fusaku v zimě.
- nánožník na sportovní verzi - je udělanej tak dlouhej, že když ho nahoře u boudičky zapnu na cvoky tak jak má být, tak to má prcek přesně napláclí na obličeji 😒 - když leží,tak to neva, ale když sedí, je to na prdlačku.
- jinak mi přišel i docela těžkej,nevím kolik kilo, každopádně se mi špatně dával do kufru do auta,když jsem na to byla sama, nedá se na něj připnout žádná autosedačka - ale to se dá přežít.
My - teda babi a děda - ho pořídili v kamenném obchodě, s pláštěnkou a tašku od Emitexu přišel cca na 10.500,- za tu cenu si myslím,že kvalita rozhodně neodpovídá a já sama bych do něho znovu rozhodně nešla.

janda79
17. srp 2008

ahoj, můžete mi poradit, jaký fusk jste používaly vy, které máte tento kočárek(Hoco Big foot) a zimní dítě? malá se má narodit začátkem prosince a fusak, který máme. je tam tak narvaný, že si nejsem jistá, zda se tam vejde ještě mimi...Naše první dítě je letní, takže to nebyl problém, ale teď si fakt nejsem jistá, jak tam to mrně "narvu" s fuskem a zimním oblečením 😒

vojtisek2007
17. srp 2008

ahoj,
taky mám zimní mimi (v únoru) a fusak mám emitex a vešel se mi tam - sice nic prostornýho to není,ale šlo to.......Mám hoco diamond - tak nevím, jak moc se liší velikostně od hoci big foot....měla jsem ho tam ve fusaku i červenci (bylo u nás extrémní zima) ale to už jsem měla vyndanou tu tašku

janda79
18. srp 2008

vojtíšku, díky, kouknu na něj na netu

mirka755
18. srp 2008

ahojky, já měla stejnou firmu ale trojkolku Zooper Jazz s vložnou taškou. Byl super, nikdy jsem na něm neměla žádnou závadu-jezdili jsme s ním do roka. Měl velká plastová kola a projížděli jsme krásně i lesem 🙂

alexandranova
15. zář 2008

Já mám taky Hoco.Je to trojkolka Tornádo S. Dlouho jsem vybírala a stálo to za to.Teď nám bude 10 měsíců.Nevím, do jakého jiného tak prostorného kočárku bych mého jedlíka dostala.
Parádně se s ním jezdí, Vojtíka mám pořád otočeného při jízdě na sebe a fusak tam v poho dám. Dnes jsem si to vyzkoušela. 🙂

krtomil
17. pro 2008

Zdravím všechny, mám taky kočárek HOCO big foot barva cardinal (červená), s funkčností kočárku jsem
plně spokojena, má velký pevný nákupní košík, velká nafukovací kola, která projedou úplně všude. I taška
na mimi se osvědčila, neboť se dcerka narodila v zimě, takže OK, i sporťáček v pohodě. Trochu hlučnější
je sdělávání boudičky, ale jinak drží a to ho používáme rok. Jen jsem strašně naštvaná na potah u boudičky,
protože ten nám vybledl hned po 3 měsících zimního používání. Teď jsem se o tom zmínila v jednom obchodě,
kde jsem se dívala na nový golfáč, paní mi řekla, že HOCA to běžně dělají, tak je přestaly brát. Tak to při
koupi dobře zvažte, jinak se s kočárkem výborně jezdí, jen ta nešťastná bouda.

Tak dobrou volbu Markéta

eleonora
18. pro 2008

Ahojky
tak mi sice nemame HOCO ale KNORR ty kocarky jsou si velice podobny a mam stejny problem jako krtomil kocarek je bezva teren zvlada v pohode, ale boudicka nam vysisovala ☹ taky je to duvod proc si znovu tuto znacku nekoupim jako golfky jedina moznost koupit si svetlejsi barvu mozna uz maji i lepsi potahy nas kocik je z roku 2005

yanna.o
18. pro 2008

Byla jsem ve velkoobchodě, co dodává i Hoca. Prý dřív měli Knorry, ale lidi to skoro nekupují, tak už je neberou. Také jsem mu říkala, že je to hodně podobné. A on pravil, že Hoca i Knorry vyráběla jedna stejná fabrika v Číně. Jinak Hoco jsou Rakušáci. Knorr Němci? Tvrdil, že kvalitou byly také srovnatelné. Jen se mu Hoca mnohem lépe prodávají. Já mám červenou Inglesinu Magnum a venku jsme byli denně na slunci i v dešti a nevyšisovala ani minimálně a ani se nijak neporouchala. Na Hoco jsem koukala kvůli golfáči. Teď jsem nakonec koupila tmavěmodrý Knorr Eagle, tak jsem zvědavá, jak to vyšisuje. Chtěla jsem Zippy od Inglesiny, ale jsou hrozně úzký. Také se mi líbí Peg Perego Pliko, ale vzala jsem ten Knorr, že má směrově otáčecí rukojeti a trochu líp se mi ovládá. Přeci jen jsem zhýčkaná tou Inglesinou. Houpací na 4 gumových kolech, ale není těžká a jezdí sama. Z těch lehkých kočárů se mi dobře ovládal akorát Jané Nomád, ale složený zabere víc místa než golfáče, tak jsem vzala ty. Knorr Eagle je krásně široký a zároveň je asi 85 cm dlouhý!! Má odklikávací madlo, boudu polohovatelnou dopředu jako sluneční stříšku (kol. 08 už bohužel ne), kšilt na boudě, zakrývací průhledové okénko, kapsičku na boudě, stupátko na nožičky tak akorát, takže malý vsedě dosáhne a i si na něj za jízdy stoupá, odpružený je podobně jako ostatní golfy této kategorie. Perego i Inglesina jsou kvalitou jistě výš, ale myslím, že tyto splní svůj účel. Vypadají pohodlně. Já goflky stejně beru jako spotřební zboží, další mimi zřejmě 😕 dostane jiné golfky, Magnuma si ale nechám, ten je v pořádku.
Hoco obdobný golfáč nedělá. Od nich jsem koukala na Monterio (lze nacvaknout Maxi Cosi vajíčko) a na Scooter. Ten je dlouhý i prostorný a má velký košík, ale zabere místa jak Nomádek. Má průhledové okénko na stříšce nahoře a zároveň vzadu - tam má síťku, která je krytá odepínací kapsičkou. Takže po odepnutí dítě vidí dozadu, když je třeba na bříšku. A od Hoca se mi líbil také Striker. To už je vyloženě sporťák s velkými koly, je dobře odpružený a na poměry sporťáků patří k těm lehčím a má přehazovací ručku. Na každé straně má samostatnou brzdu.

deborah1
20. bře 2009

Maminy,ktoré máte kočík Hoco,chcela by som sa spýtať,dá sa húpať?

vojtisek2007
20. bře 2009

deborah1 - houpat jestli myslíš klasicky jako u starých pérových kočárků, tak to ne...jenom zcela mírně - spíš do stran než klasicky...

marcina
21. bře 2009

maminy mate niektora hoco zaphir? ak ano ako ste s nim spokojna a aku velku ma vanicku?

lu777
autor
21. bře 2009

tak já mám Hoco Monterio a spokojenost... a barva naprosto v pohodě, žádný vyšisování...
jediný co mi chybí je nastavovací výška rukojeti, potřebovala bych ji malinko výš..
jinak má velký košík, lehce se skládá, pro mimi je uvnitř širší než třeba golfky, ale má i větší kola, takže se s ním líp jezdí než s golfkama, ačkoli je váhově srovnatelný

h.kubik
25. čer 2009

Ahojky, jen tak boruzdám a vidím dotaz na Hoco Monteiro - dlouho jsem kočárek pečlivě vybírala, (jelikož to byl již 3.), moje kritéra splnil až tento kočárek, nedám na něj dopustit, lehký, stabilní velmi prostorný pro dítě, lůžko až do roviny,velký nákupní košík a hlavně ta supr bouda!!!! dá se velmi dobře polohovat a pokud je vítr, nebo nízko sluníčko , tak se dá sklopit hodně dopředu a dítě je jak v bavlne. Mimochodem mám jej nyní na prodej, barva černobéžová - spíše klučičí.
Pokud chceš zcela nový, doporučuji, dnes je ve více barvách, hezký večer, Hanka

irca86
28. srp 2009

Ahojky, máte někdo Hoco tornado S? Zaujaly mě na něm nafukovací kolečka, přední otočné s možností aretace, velký nákupní košík a ruční brzda... Mimi se má narodit začátkem února...

blueapple
22. únor 2010

Já mám HOCO CHAMPS S 2009 a je super.Lehký, snadno ovladatelný, praktická vložná taška, nastavitelnost všech rukojetí, zadní velká nafukovací kolečka, přední menší s možností aretace. Je pravda, že tento typ je spíš pro zimní miminko. Vložná taška není velká a letní mimi by se tam asi nevešlo nebo by bylo jako sardinka. 😖