Máte zkušenosti s kočárky od Silver Cross?

dorotkal
8. črc 2014

Ahoj holky..tak se pomalinku koukám po kočárcích..a strašně se mi líbí od Silver Cross Surf 2..prostě jsem se zamilovala..😍..je strašně stylově jednuduchý což se mi moc líbí..tak se vás chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím to kočárkem a nebo značkou kočárků..??

pippilota
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pippilota
30. črc 2014

Aha, teď se koukám, že tohle je dvojka... tak stejně myslím, že hodně věcí bude stejných, tak snad jsem aspoň trochu pomohla.

pippilota
31. črc 2014

Admin mi ten muj prispevek smazal. No kdybys mela dotaz, tak napis, ja mam Surf 1, ktery akorat zrovna prodavam. Zkusenosti: je skvely, do mesta idealka, krasne se ovlada, ma pohodlnou polohovatelnou korbicku, vlozka pro novorozence je super, pouzivali jsme ji, dokud malej nesedel sam, aby mu sezeni nezatezovalo zadicka. Ke lehoucky, sklada se velmi jednoduse a po slozeni se vejde kamkoli. My se stehujem na venkov, nebo spis teda na samotu, tak potrebujeme vymenit za neco vic terenniho. Jinak bych ho neprodavala, je bozi 🙂

milimilli
1. srp 2014

@pippilota ahoj, prosim potrebuju uklidnit 😉 obcasny teren jednou za mesic procházku lesni cestou zvladne, ne? 😉 a nejaky chyby? Nic nenalezeno
Moc děkuji :-*

pippilota
2. srp 2014

Ahoj, jasne, to urcite zvladne, ale neni to terenni kocar, takze na polnackach to proste trochu hazi. On ma odpruzeni pod korbickou, takze nejake tlumeni tam je. To drncani delaji hlavne zy maly predni kolecka a to se da jednoduse vyresit tim, ze dokoupis velke predni kolo cca za 1500.
http://m.silvercrossbaby.com/accessories/surf-a...
Nedokonalosti jsem zadne nenasla, jedine snad, ze kosik neni na zadne velke nakupy, ale zaklad pro miminko tam v pohode naskladas - prebalovani, neco na prevleceni, tastisku na lahvicky (nekojim) a plastenku na kocarek.

Doporucuji 🙂

aisek
4. zář 2014

Já jsem se do něj taky zamilovala, hlavně proto, že je strašně malý a lehký. ještě ho nemám doma, ale v obchodě jsem s nim strávila dost času 😀 Akorát já jsem se trochu zbláznila do té limitky od Astona Martina, takže příští týden má přijet.

milimilli
27. únor 2016

Pridavam recenzi. S kočárkem jezdím přes rok a je uzasny. srovnat můžu s bugaboo cameleon 2kterej mi vůbec oproti silver nevyhovoval. Takže hluboká korbicka velmi mekkoucka je uzsi, ale využili jsme myslím do 7mi mesicu, takže nečekaně dlouho. (Mame holcicku a byla poradny macek-6ti tydnech 6kg..)Doporučuji na zimní miminko pak není co řešit..to malinké se vleze a jakýmkoli fusakem a jak roste a oddelate fusak, bude mít stále místo. Malá milovala byt na brisku, boudicku jsme odepli dole pri okraji korby a mela krasny vyhled. Sportak skvělý. Stejně velký jako bugaboo jen to klame, že je vše dokulata a bugaboo hranatý. Jen kratší sedací cast-hloubka..v porovnani. Polohování hednoduche. Madlo před dítětem potazeno kůži. Novorozenecka vložka super věc. Mimi je v rovině, když ještě nesedí a v korbě uz je tesno. Sportak se může využívat od asi 5ti m klidne bez vložky a s tím jsem taky pocitala, ale nakonec jsme hojně dávali vlozku. Vyšlo nám to na léto a super. Kdyby v té době měl být fusak nedávala bych. Košíky mi velmi vyhovovaly. V tom větším pod kocarem mám pláštěnky a tasku s vecma na prebalovani, svacinku atd. Do spodniho se vleze taky dost, ikdyz to klame, ze je opravdu pidi. Nelibi se mi velke prebalovaci tasky, tak jsme měli jen obyc od pinkie bez vystuzení a super. Do ni se pak nakup krasne vlezl. Podvozek je pidi mini lehounky. Skládání velmi jednoduché. Celý kočárek se vleze do kufru felicie!!! Ma jedno z nejlepších odpruzeni díky hydraulice pouzivane napriklad u horskych kol. Diky malym koleckum je lehounky a ideální do města. Pokud terén vyjmecny, tak opravdu všechno projede (po zadnich). I sněhové závěje 😊 takže my dáváme všechny palce nahoru. Nejezdí s ním každej a snad kazdymu se líbí. Je jinej, malej, skladnej a krásnej 😇

dodies1997
16. led 2018

Zdravim a take pridam svou zkusenost 😉Silver cross surf mam v SE Henly. Je dokonaly! Nas chlapecek ma ve 4,5 mesicich vice nez 9kg. Do korbicky se vejde I s fusakem a je v nem opravdu spokojeny a krasny dlouho spinka. Nenechte se zmast, ze pusobi uzky. Oporto beznym hlubokym je za rover nizsi a smerem nahoru se rozsiruje. Maly ma tak prostor se hybat, visit i z lehu na okoli. Uz take stridame se sportivnim sezenim, krere mu dam do pololehu a to je pak absolute stastny. Pas ho krasne ale pohodlne drzi muze se pohybovat a je soucasti deni. Je nadstandartne komunikativni tak mu to vyhovuje. Nanoznik je nadherne zatepleny a tahle limitka ma jako vlozku beranka. Takze teploucko😇.jezdi se s nim parade, jezdime do Pruhonickeho parku, do zna, vi, ze je to misty i uslapana lesni cesta a zvlada to zcela bez potizi😎. Daji se dokoupit I adaptery na vajicko, jine nez SC. Puvodni velky kocar uz je vyprany a frci na bazarek😀

dodies1997
16. led 2018

Omlouvam se za preklepy, automaticke psani je des 😠