Máte zkušenosti s Mamavitem při snažení?

hrizuzu
13. led 2015

Ahoj holky. Omlouvám se, pokud tu tahle diskuze už někde je, ale mám na Vás dotaz.Včera jsem byla v lékárně s tím, že si koupím GS mimistar, ale neměli ho, tak mi paní poradila právě ten mamavit. Máte s ním některá zkušenosti př snažení? Popř. máte dobré zkušenosti i s něčím jiným? Děkuju za odpovědi 🙂

terinda
13. led 2015

Já po něm zvracela, takže mi nesednul 😅

Před těhotenstvím jsem brala jen kyselinu listovou a v těh. Folgravid, vit. E a později k tomu magnesi lactici.

sara84
13. led 2015

V prvním tehotenstvi ok, v druhém mi nesedi boli zaludek.Mam cele baleni - ubrany 4 dávky, rada prodám...

evcann
13. led 2015

@hrizuzu já při něm otěhotněla poprvé a pak jsem brala Nosifol a nic tak jsem ho vysadila a začala zase brat Mamavit a zadařilo se. Navíc u prvního jsem kluka ani nemela velkeho jak u jiných doplnku byva, malej mel 3250. Takže za mě jen a jen doporučuji.

hrizuzu
autor
13. led 2015

@terinda @sara84 Díky 🙂 Já jsem si ho právě koupila, i když mi cena 529 Kč připadá celkem dost, ale testnu ho a uvidím 🙂
@evcann Taky jsem právě četla, že po některých doplňcích bývá miminko velké, ale 3250 mi příjde super váha 😉

micha88
13. led 2015

Ahoj, já brala mamavit před otěhotněním i celé těhotenství. Mě vyhovoval, jen na konci těhotenství jsem měla problém s polykáním tabletky, nějak jsem jí nemohla spolknout 😅

evcann
13. led 2015

@hrizuzu tak to jsi platila nejak moc, ja si koupila ten 100+10 tablet za 299,- to byl v akci, jinak stoji tak okolo 350 Kč což je třeba s porovnání s Femibionem nebo Nosifolem krásná cena

hrizuzu
autor
13. led 2015

@micha88 S tím jsem měla problém zrovna včera, když jsem polykala první tabletku, bylo to na mě nějaký velký :D , ale dnes už ok. 🙂
@evcann To jsem si taky říkala, a i kamarádce to přišlo nějak moc. Přihodím fotku 🙂

evcann
13. led 2015

@hrizuzu jj je to ono, koukni na odkaz a nahore, ta cena je fakt premrstena hodne
http://www.zbozi.cz/hledani/?q=mamavit&razeni=n...

me se to taky stalo, ale tak jsem si to dala na dve pulky a v pohode 🙂

hrizuzu
autor
13. led 2015

@evcann Nojo, máš fakt pravdu, rozdíl je docela slušnej. :/ Tady je 30 tablet a 30 kapslí, takže by to teoreticky měla vydržet cca měsíc,že? No je to mazec, příště asi raději první kouknu na netu 🙂

evcann
13. led 2015

@hrizuzu jj, ja mam teda ten bez kapsli a beru jednu denne, ale ty budes brat 2 takze ti to vyjde na měsíc a já tech 110 teblet mam zhruba na necele 4 mesice

hrizuzu
autor
13. led 2015

@evcann No, vyzkouším to ten měsíc a uvidím, zatím se mi zdají fajn. 🙂 Někdo ještě radil gynex, ale já mám cyklus a tak v pohodě, tak mám strach, abych si ho nerozhodila . :O

evcann
13. led 2015

@hrizuzu ten jsem taky měla, ale jen měsíc tak ani nevim nejak me taky neoslovil

hrizuzu
autor
13. led 2015

@evcann Aha aha, a užívala jsi i něco jiného? 🙂

evcann
13. led 2015

@hrizuzu ne jen nosifol, gynex a nejvdecnejsi je Mamavit. A listovku samostatnou.

hrizuzu
autor
13. led 2015

@evcann Taky jsem chtěla samostatnou listovku, ale kámoška mi říkala, že prý když je v mamavitu, tak je to zbytečný brát i zvlášť :O.

evcann
14. led 2015

@hrizuzu no ono tělo ne vzdy a te všeho si tu listovku umi vzít, takže ja to beru jako jistotu, aby ji bylo dost. Navíc tímto vitamínem se nemůžeš predavkovat takže tím nic neriskujes a jistota je jistota 🙂. Ta stoji par korun. Ji beru ráno a Mamavit vecer 🙂.

alyssa18
14. led 2015

Já jsem v prvním trimestru brala jen listovku, ve druhém trimestru Mamavit Prefolin+DHA (obden), dobírám ho ještě i teď ve třetím trimestru a pak zkusím Hipp Mama. Zkušenosti s Mamavitem asi takové - čekala jsem, že mi po něm může být špatně, jak jsem četla na netu, ale vše v pohodě. Jediné, co mi vadí, je velikost těch tablet, ty jsou fakt docela velké.

hrizuzu
autor
14. led 2015

@evcann Taky si právě říkám, že bych si pro ni přece jenom do té lékárny skočila, jistota je jistota.Navíc, spousta ženských si ji dost chválí, a nic tím nezkazím. Zatím beru jen ten Mamavit a v pohodě. 🙂
@alyssa18 Na velké tablety si stěžuje víc ženských. Taky jsem s tím měla napoprvé problémy, ale teď už mi to zase tak nevadí.A o Hipp Mama jsem neslyšela :O

alyssa18
14. led 2015

@hrizuzu To je prý něco jako džus. Balení je na měsíc, jsou tam tři lahvičky po 200 ml a odměrka, každý den se pije 20 ml. Obsahuje to listovku, jód, železo, hořčík, zinek a různé vitamíny. Asi už v menším množství než v tom Mamavitu, ale mně na konci těhotenství to snad bude stačit. 🙂

hrizuzu
autor
14. led 2015

@alyssa18 Hm, to zní zajímavě. Já o tom neslyšela, tak právě proto se ptám 🙂 A už to máte odzkoušené, nebo zatím né? 🙂

alyssa18
14. led 2015

@hrizuzu Zatím ne. Musím dobrat ještě jedno plato Mamavitu a pak už na mě čeká ten Hipp. 🙂

hrizuzu
autor
14. led 2015

@alyssa18 Aha. Tak snad bude všechno v pořádku. Dejte určitě vědět, jak Vám to chutná 🙂

alyssa18
26. led 2015

@hrizuzu tak hipp mama poprvé vyzkoušen a je to opravdu jako džus. 🙂 moc dobré .🙂