Matrace do kočárku. Kde ji seženu?

kamcatko
26. čer 2008

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat matraci do kočárku. Sice tam máme takovou podložku, ale je malá a stejně mi přijde, že malou musí tlačit pásy co jsou vespod. Díky za odpověď 😉

lendy1
26. čer 2008

matraci? Nemyslíš takovou vložku do kočárku?
Třeba tuto?:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10854230&tab=3

kamcatko
autor
26. čer 2008

ahojky,no právě to sem na mysli neměla.V kočárku u máme něco podobnýho,ale nic moc.Do ted sme jezdili s dečkou ale na tu už je teplo a nevím co tam ted strčit....myslela sem ze koupim molitan a vyříznuho podle kočárku,ale ted sem našla na netu že vyrábí matrace.... http://www.radi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=31... Jenže ta co nám tam pasuje je s pohankou a to podle mě musí mimča tlačit.Co do těch kočárů strkáte vy??mám na mysli takový ty levný trojkombinace

schwarzovka
26. čer 2008

my jsme to prozatim vystlali polstarkem, co ma k dece do postylky...ten stejne nepouziva, tak na tom aspon lezi...je placatej a na tu chvilku, nez bude jezdit ve sportaku mu to staci...hlavne, ze ho netlaci ty pasy 😉

klouzavka
26. čer 2008

kamcatko: já mám v kočárku přeloženou rychlozavinovačku.

nensy
27. čer 2008

já měla taky v kočárku rychlozavinovačku 😀

kamcatko
autor
27. čer 2008

☹ my zavinovačku nemáme

nensy
27. čer 2008

tak já jsem ji tam pak dávala slabou dečku

coriven
27. čer 2008

my máme molitan, ale byl součástí kočáru, jinak tam mám na něm ručník - co tak dát deku a na to ručník? (jednobarevný), dobře se to pak vyměňuje 😎

minea
27. čer 2008

Ještě jeden tip - podložka se dá vystřihnout z karimatky (ta krátká na aerobik stojí 40 Kč). Zabalí se pak do tetra osušky nebo ručníku.

cincinnati
13. únor 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?