Miminko nechce být v kočárku

papaja89
22. čer 2016

☹ Ahoj holky nevím si rady najednou mi malej skoro 8.měsíců nechce ležet v kočárku jdeme ven začne řvát chce vyndat a je spokojený a kouká zkoušela jsem ho i posadit v kočárku,ale ještě sám nesedí tak taky řve nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji za odpovědi

liska01
22. čer 2016

Vozit na bříšku, bude vidět ven. Já takhle taky dcerku vozila, do stříšky už holt v 8m nevydrží koukat. 😀

jipe
22. čer 2016

@papaja89 museli jsme přejít na sporták a byl klid, někdy pomohlo alespon stáhnout boudičku a paak jsem dost často při vycházce recitovala do korby básničky typu polámal se mraveneček :D :D

mayam
22. čer 2016

Ahoj,muj syn delal totez. Dokud sam
nesedel, pokladala jsem ho na brisko, oddelala boudicku a on mohl koukat. Zkus to, treba to zafunguje a preklenete to obdobi,dokud nebude pevne sedet sam. Driv ho urcite neposazuj.

alexandra18
22. čer 2016

@liska01 dělala jsem totéž🙂, trošku to pomohlo a pak taky nosítko

liska01
22. čer 2016

@alexandra18 Taky jsem nosila na střídačku s nosítkem, v něm byla spokojená hodně. 🙂

kika_21
22. čer 2016

Ano, v klidu ho vyndej. Proč se rozčilovat. Nech ho chvíli , chovej ho a když se unaví, nebo když si myslíš, že by měl spát, dej ho normálně spát. Předpokládám, že i kdyby se vztekal, nevypadne. Když má spát, snaž se dělat, že ho nevidíš. Na řev řekni, že mu nerozumíš-ať Ti řekne normálně 😀 , co chce.Snaž se jet někam, kde nejsou moc lidi-většinou se hloupě ohlížejí-buď nemají děti, nebo už to zapomněli, že děti občas hlasitě nesouhlasí s našimi záměry.Mám doma jednu podobnou-už se tak moc nevzteká-jen občas-bude jí 10. 😀 Ale jako dítě-už tedy větší, měla metody, jak udělat třeba před obchodem nebo při vyzvedávání syna z MŠ na ulici hezké divadýlko. Jednou jsem doporučila nějaké slečně a starší paní, aby ji přišly pohlídat. Tak ječela ve sporťáku, že jsem ji musela vyvézt z krámu ven. Ony se ji jaly z kočárku vyndavat-byla by pak asi utekla. Jelikož jsem to sledovala přes výlohu, zabránila jsem tomu . Radily mi, tak jsem je pozvala k nám.No nepřišly.A že by mohly hlídat i dnes-fakt je, že ten nejmladší není moc vzteklý. 😉

urtica
22. čer 2016

Znám...dcera ještě nechodí a v 15 m je to peklo....střídám s manducou...to docela jde...

rousse
22. čer 2016

To mi dělala malá od 3 měsíců - od té doby taky jezdila na bříšku - i ve sporťáku 😀 Byli jsme sice za exoty, ale malá spokojená, koukala všude kolem a já taky spokojená, že nedělá cirkus🙂

micaella23
22. čer 2016

My mrnouse dali do sportaku, co sel i uplne do lehu, britax, takze bud na pupik nebo na zada a pololeh, chtela videt na vetve kolem:D jinak to byli az histeraky:/ :D

papaja89
autor
23. čer 2016

Děkuji za rady zkusím a uvidím

karlajasmine
23. čer 2016

To mi malej dělá od 4 měsíců.. Střídám sporťák s Manducou a je klid.. Teď už sám sedí,tak je spokojenější.

kytkatka
23. čer 2016

Já dite už 4 měsíce nosím jen v nositku- v hlubokém kocaru se nudí a ještě nesedí, takže na sportak si počkáme.

astyna
24. čer 2016

jakmile mi malý už nevydržel v hlubokém, přešla jsem na sporták a dávala ho do lehu. Teď se už umí z pololehu odrazit do sedu, tak je to pro něj jiný dimenze 🙂 Na břichu mi ležet v kočáře nechtěl.

gnozka
24. čer 2016

Pokud můžete dat sportak do pololehu tak ho tam dejte . My konzultovali s rehabilitacni a i kdyz mala nesedí nam to posvětila . Ale musi byt v pololehu . A je tam Max spokojena. Uz takhle jezdíme od 5 mes protoze přesně jak říkáte bylo to peklo ! A ted úplná pohodicka 🙂

barumat
24. čer 2016

To máte ještě dobré. Moje dvouměsíční dcera nechce být v kočárku od narození, tak nějak z principu. Moc to tam drncá, jednou vedro, jednou zima, moc světla, řev ptáků, houpání... Při jedné tříhodinové procházce mi spala dvacet minut a zbytek doby na mě jen našňupnutě koukala nebo natahovala. Kdepak nejlíp je doma v postýlce. A já každému vysvětluju, proč mě venku nevídají s kočárkem 🙄

laisobel
24. čer 2016

Ahoj, tez zname. V poloze svisle mi mala odmitala byt nez acala sedet takze nosit jsem nemohla. V kocarku jezdila na brisku v hlubokem i ve sportaku. A jestli mas polohovaci sportak, zkus trosku nadzvednout, nemusi sedet uplne ale byt jen trosku s hlavou vys, jen malicko, to zadum nevadi a hned vidi. Plus u nas pak zabiralo vozit po smeru jizdy. Zadne koukani na mne ale pekne ven 🙂
Jinak mne mala zacala brzo chodit a to uz jsem ji do kocarku dostala jen ores zimu kdyz uz ji fakt byla zima.. A s tim jaka byla letos zima?? Od 15 měsíců jsme zcela bez kocarku! Chodime vsude pesky, ja pekne s batuzkem. Nejsou ji ani dva a uz i veskere cestovani davame bez kocarku... Nektere deti proste kocarkove nejsou 😉

eficenka
24. čer 2016

@papaja89
vozit na bříšku

ale druhá dcera jela v kočáčrku asi tak 3krát, jinak ji nosím v ergonosítku a v šátku - halvně na zádech to má ráda 🙂

vendicka
26. čer 2016

Ahoj, řeším přesně to samé. Dám do kočárku - řev až hrůza, vyndám ven - usměvavé miminko 🙂 Problém je akorát v tom, že nechce jezdit ani na bříšku, ani v pololehu, a to ani v hlubokém, ani ve sporťáku. Sám ještě nesedí, takže jedině nosítko, moje záda z toho nadšená nejsou... Doufám, že v sedu ho to přejde.

papaja89
autor
26. čer 2016

@vendicka tak to máme úplně stejný problém ani ven s kočárkem se nedá jít a nosit malého několik kilometrů se každý den nedá nic nezabírá

andysek2512
26. čer 2016

Mám naprosto stejný problém a to malemu jsou 3,5 mesice🙂 trvá to už asi měsíc a půl a v kocarku nechce byt, jediný v čem se rád vozí je vajíčko a nebo nosim v šátku, a teď jsme zkoušeli sportak- jde do lehu. Tak tam vydržel asi 30 min koukat kde co a jakmile byl unavený a měl by spát tak prostě řval jak tur. Takže já se kočárku už vzdala a mám šátek a nebo kdxz tak si vajíčko pridelam na podvozek.....

karlajasmine
27. čer 2016

Nema smysl to az tak resit... to jsou proste ruzna obdobi.. my jsme od malyho 4 mesicu stridali nositko, vajicko pridelany na podvozek, chvilkama kocarek...proste podle toho, v cem zrovna vydrzel. Bohuzel ne kazdy ma to stesti, ze mu dite vydrzi spokojene v kocarku, a nema smysl to lamat pres koleno.. pokud v kocarku byt nechce, neda se delat nic jineho nez nosit v nositku... a nechodit na extra dlouhe prochazky, ale jenom na ty nejnutnejsi. Ja jsem proste jezdila na vylety na mista, kde videl ven na neco zajimaveho (nakupni centrum atd), pripadne uhoupala v nositku a pak polozila spiciho do kocarku. Ted mu bude 8 mesicu a uz konecne ve sportaku vydrzi i hodinu sedet, protoze uz zacal sam sedet a uz je to jiny... To chce jenom vydrzet a nelamat to pres koleno.

barumat
27. čer 2016

@karlajasmine Mám speciál. Moje dcera nechce ani kočárek, ani nosit v šátku. Tak jsme většinou doma 😀 Naštěstí vzala na milost aspoň autosedačku. Tak v autě vydrží. Ale to je tak jediný.