Moon Kiss a vložka jako opěrka zad. Šije ji někdo?

nikusacek
3. zář 2008

Ahoj holky, vím, že je tu témat na moony strašně moc a i jsem je pročetla, ale nemohla jsem v té haldě názorů najít co mě zajímá a to, jestli nemáte některá kontakt na někoho, kdo šije vložky jako opěrku zad ke golfkám moon. Vím, že už to tu někdo psal, ale už to nemůžu najít. Máme ho už doma a jsem s ním maximálně spokojená, jen ty záda jsou fakt měkká, tak kdyby ste měli někdo nějakou radu, budu moc vděčná.Díky. 🙂

nikusacek
autor
3. zář 2008

promiňte za překlepy 😅

suki
5. zář 2008

děkuju moc 😀

krista
1. říj 2008

ewuli • 1d • Dnes ve 14:47
Poradil by jste mi někdo nějakou vložku pro zpevnění zad do golfáče Monn Buggy Fit 3. Zatím jsem viděla jen tu univerzální emitex. Máte jí někdo v tomhle kočárku?

lendy1 • 1d • Dnes v 16:49
ewuli, ta vložka se dá i ušít, šije ji pár mamin na MMB.
Mrkni sem do diskuze:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

já chtěla koupit tu od Emitexu, ale rozmyslela jsem si to, David mi v golfáku stejně nespí, takže mi manžel utáhl tu opěrku zad, co to šlo a D. tam teď sedí úplně krásně a vložka není potřeba. Jinak jsem tu vložku od Emitexu viděla v realu a že by to teda nějak extra pomohlo...

petraluk
1. říj 2008

Ta vložka od Emitexu nebo z toho MMB není na zpevnění zad. Vždyť je to jenom látka 😉

nikka.vo
4. říj 2008

Na Baby cafe v diskuzi o Moonu jsem si přečetla, že si na MMB nechala jedna maminka ušít tuhle vložku , ale vystuženou😉 Takže možná stačí napsat a ona by do té vložky všila výstuž 😉 a bylo to dražší asi o 100,- 😉 pokud si dobře pamatuju.

petraluk
4. říj 2008

Tak je možný, ale ta univerzál od Emitexu vyztužená určitě není, mam jí doma 🙂

kubinkov
4. říj 2008

Ty vložky z mmb vypadají moc pěkně, kdybych Moona neměla jako příležitostný kočár, který pořád skládám, tak si ji koupím, ale přo skládání se bude muset vyndat, tak to neřeším.

frog
14. říj 2008

kubinkov proč myslíš že by se musela vyndavat.To by se asi nikomu nelíbilo furt montovat a demontovat vložku,myslím že to musí jít složit a s tím ne?Písnu té paní a uvidím..

kubinkov
14. říj 2008

Ta vložka určitě není jen látka a přes ni to podle mě nepůjde. I bez ní je to " na knop". 😒

frog
15. říj 2008

Já jsem psala té paní co to šije a říkala,že má zappa a normálně to sklopí i s tím..

kubinkov
15. říj 2008

Je to možné. 😅

krista
12. črc 2009

radkar • 1d • Včera v 18:27
Ahoj, můžete mi poradit, kde jste si nechali šít vložku do těchto kočárků? Vím že tady tenkrát nějaká diskuse o tom byla. díky