Mutsy sportovní sedačka Rider 2011, máte zkušenost?

annaen
23. srp 2012

Ahoj maminky.
Začla jsem koukat po kočárcích, zaujal mě Mutsy, prodavačka mě ale odradila, že mají hodně malé sporťáky... Mimi se narodí v březnu, takže na zimu už budu potřebovat sporťák, máte prosím někdo zkušenosti? Vejde se tam v pohodě fusák, co délka opěrky zad a nohou? Polohování, atd... Moc děkuji 🙂

petkula
24. srp 2012

@annaen ahoj, my máme tuhle sedačku už pro druhé dítě a jsme spokojení ale nevím, jestli ten nový typ není jiný než ten starší - máme z roku 2009. Ale myslím, že je to to samé.
Nezdá se mi, že by tahle sedačka byla nějak menší než jiné sporťáky. Přijde mi tak akorát. Fusak se tam dobře vejde, máme Kaiser Iglu a není žádný problém, na něho pak ještě dávám nánožník. Opěrka zad normální a na nohy taktéž. Když tak si je zkus poměřit v obchodě s ostatními 🙂

annaen
autor
24. srp 2012

@petkula moc děkuji, právě mám problém v okolí Ostravy, Opavy najít obchod, kde je mají... 😒 tak sháním info 🙂

petkula
24. srp 2012

@annaen aha, no my jsme ho taky kupovali přes internet. V obchodě nikde nebyl. Máme podvozek Urban Rider a jezdí se mi s ním dobře. Jestli chceš, můžu ti přeměřit délku zad u sedačky.

annaen
autor
24. srp 2012

@petkula to budeš moc hodná 🙂

petkula
24. srp 2012

@annaen takže, lehací část: 51 cm, sedací: 44 cm (ta se dá pak ještě sklopit na nožičky).